Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

хочу бублика з маком

Re: хочу бублика з маком

кажи!  X(  :-B 

Про це не розкажеш... "мерзота запустіння, ... яка стоїть на святому місці, — хто читає, нехай розуміє" (с)
   
Re: хочу бублика з маком

Ну одне діло туризм, інше ПМЖ.......
Та ну і штати вони різні..... Куди ваша дружина їздила, і де вона розчарувалась?
вона тоді була і в Нью-йорку, і в Чікаго, мабуть ще десь, найбільше в Мічигані, і зараз ми тут. Не в тому справа. Мова про вік пересаджування дерев. Як не дивно, ми з нею, далеко не молоді дерева, прижилися. Але попередній ґрунт був, для мене особисто, набагато смачніший і поживніший
От подумайте, хіба наше з вами спілкування зараз тут не є підтвердженням того, що нам просто нема з ким тут нормально, по людськи поговорити?
Щось я собі не можу уявити вечір п’ятниці у Львові, і щоб я сидів на якомусь форумі, навіть такому поважному та авторитетному.
Та бляха-муха! Після роботи у Львові в мене було тисячі варіантів, як приємно і з користю провести час. А тут варіантів нема. Просто сідаєш в машину і п***а додому. Можеш в магазин по дорозі заїхати)
   
Re: хочу бублика з маком

Треба шось робити. якийсь двіж.
   
Re: хочу бублика з маком

Треба шось робити. якийсь двіж.
в Україну треба їхати
   
Re: хочу бублика з маком

в Україну треба їхати
це занадто кардинально. а сім'я,  діти? все тупо кинути ? гм.
   
Re: хочу бублика з маком

це занадто кардинально. а сім'я,  діти? все тупо кинути ? гм.
ну так критична ситуація, вирішальна битва. Діти ж у вас вже дорослі?
Мені складніше, дружина не може ніяк навчитись керувати авто, сідає за кермо, і перетворюється на мавпу з гранатою. Але якось цю проблему намагаюсь вирішити, знову її вчу, пояснюю, показую…
   
Re: хочу бублика з маком

ну так критична ситуація, вирішальна битва. Діти ж у вас вже дорослі?
Мені складніше, дружина не може ніяк навчитись керувати авто, сідає за кермо, і перетворюється на мавпу з гранатою. Але якось цю проблему намагаюсь вирішити, знову її вчу, пояснюю, показую…
дружина навчається якщо буде добре піде працювати з наступного року. є мала донька 4 роки... вони самі не витянуть
   
Re: хочу бублика з маком

вона тоді була і в Нью-йорку, і в Чікаго, мабуть ще десь, найбільше в Мічигані, і зараз ми тут. Не в тому справа. Мова про вік пересаджування дерев. Як не дивно, ми з нею, далеко не молоді дерева, прижилися. Але попередній ґрунт був, для мене особисто, набагато смачніший і поживніший
От подумайте, хіба наше з вами спілкування зараз тут не є підтвердженням того, що нам просто нема з ким тут нормально, по людськи поговорити?
Щось я собі не можу уявити вечір п’ятниці у Львові, і щоб я сидів на якомусь форумі, навіть такому поважному та авторитетному.
Та бляха-муха! Після роботи у Львові в мене було тисячі варіантів, як приємно і з користю провести час. А тут варіантів нема. Просто сідаєш в машину і п***а додому. Можеш в магазин по дорозі заїхати)

Обмеженність варіантів мене залякала в Пн Кароліні.... Я запанікував та знайшов спосіб переїхати у Пд Каліфорнію...... Тут обмеженності нема......
   
Re: хочу бублика з маком

ну так критична ситуація, вирішальна битва. Діти ж у вас вже дорослі?
Мені складніше, дружина не може ніяк навчитись керувати авто, сідає за кермо, і перетворюється на мавпу з гранатою. Але якось цю проблему намагаюсь вирішити, знову її вчу, пояснюю, показую…

Я думав про це...... вирішив що набагато більше користі від мене якщо я залишусь тут та відправлятиму по тищі в місяць......
   
Re: хочу бублика з маком

мне бы ваши проблемы
   
Re: хочу бублика з маком

мне бы ваши проблемы

В смислі? ділему чи їхати на фронт, чи залишатись на місці та відправляти штуку в місяць на фронт?
   
Re: хочу бублика з маком

   
Re: хочу бублика з маком

https://youtu.be/e9tWLBQ3cjs

Паскудна пісня на багатьох рівнях.
   
Re: хочу бублика з маком

В смислі? ділему чи їхати на фронт, чи залишатись на місці та відправляти штуку в місяць на фронт?
ні, в смислі втратити майже все і бути ТПО ще з 2014 чи з 2015 року. Жити в селі в чужій, Їв-Франківській області, і читати роздуми теоретиків про прєлєсті жизні в українському селі
   
Re: хочу бублика з маком

Тут би нам всім ковбасникам писок вартувало заткнути. В порівнянні з тим, що пережили деякі люди в 2014-2015 роках, а зараз жителі Маріуполя, Ізюма, Харкова, Чернігова, Бучі, міст Луганської області та інших міст чи сіл, що є наші так звані проблеми? А Херсон, Запорізька область… ми ж не уявляєм навіть, як звучить ця сирена…
   
Re: хочу бублика з маком

Тут би нам всім ковбасникам писок вартувало заткнути. В порівнянні з тим, що пережили деякі люди в 2014-2015 роках, а зараз жителі Маріуполя, Ізюма, Харкова, Чернігова, Бучі, міст Луганської області та інших міст чи сіл, що є наші так звані проблеми? А Херсон, Запорізька область… ми ж не уявляєм навіть, як звучить ця сирена…

+10000

Блюзнирська якась гілка у вас вийшла, панове еміги.

Ви б хоча б у "Вільному" тусувалися б, чи що...
   
Re: хочу бублика з маком

В смислі? ділему чи їхати на фронт, чи залишатись на місці та відправляти штуку в місяць на фронт?
я уже свое на фронт отправила

а мои проблемы это мои проблемы
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія