Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ, Телевізор, мені цікаво щоб там був андроїд ОС.

Я тебя  назвал порохоботом а не Турчинова   . (td)
Я? Ольгинський БОТ мені розказує, що я на зарплаті))) Бу-га-га-га. :lol:
   
Автор сам не знає, що таке плазма. І чи йому плазма потрібна, чи просто телевізор. Перейменуй тему.
З теми виходить що мені приставка більш цікава з повноцінним андроїдом 8.
   
Наприкінці 17 року купила Соні 47дюймів з Андроїдом, і мені сказали, що з 18 року Андроїд Соні буде ставити тільки на 55+.

оптимізація
За відгуками, Андроід гарантовано нормально працює на Соньках 9-ї версії
є він і на деяких пристроях 7-й версії, але залізо там для нього слабувате

зв'язка "недорога Сонька (чисто заради якісного зображення) + ТБ-приставка на Андроіді" обійдеться значно дешевше ніж Сонька 9
і гнучкіше (з приставками можна експериментувати, купувати нові потужніші)
   
X 96 mnin 2/16   - Взял такую балалайку за 1000 гривень - дешево и сердито , есть смарт телевизор но это небо и земля Смарт это глюкодром и тормоз в одном лице , по сравнению с этой китайской игрушкой . А линукс о котором пишут тут это вообще АД . Пользоваться невозможно софта нет .
   
Дякую Фома за пояснення, всім дякую, для чого я шукав, я так розумію крім ваших порад за якість на телевізорі, для мене важливо ще до датково не дорогу приставку оту що сказали. Вона відповідає тому що треба. Можна буде ще ігри деякі встановити спробувати. Наприклад контру. )))) Жартую.
Вы мне напоминаете историю про одну семью, которой продавец рассказал в магазине, что телевизоры сейчас такие крутые, что для многих вещей и компьютера не нужно, они купили, а потом позвали знакомого компьютерного пользователя, чтобы он им Ворд установил, Эксель.
Уже написали, что телевезионный Ведроид не совсем тот ведроид, который на носимых устройствах. Так что или андроид-приставку, или через каст с телефона/планшета, или вообще более-менее современный ноут через ХДМИ подключить и наслаждаться жизнью.
   
Вы мне напоминаете историю про одну семью, которой продавец рассказал в магазине, что телевизоры сейчас такие крутые, что для многих вещей и компьютера не нужно, они купили, а потом позвали знакомого компьютерного пользователя, чтобы он им Ворд установил, Эксель.
Уже написали, что телевезионный Ведроид не совсем тот ведроид, который на носимых устройствах. Так что или андроид-приставку, или через каст с телефона/планшета, или вообще более-менее современный ноут через ХДМИ подключить и наслаждаться жизнью.
Що то за Компютерщик що не може ворд встановити? Капець... Дуже на правду схожа історія. Почті.
   
Я? Ольгинський БОТ мені розказує, що я на зарплаті))) Бу-га-га-га. :lol:

Ты обычный дешевый штабной  порохобот исполняющий роль буратино    такое  к тебе  и отношение   .
   
Ты обычный дешевый штабной  порохобот исполняющий роль буратино    такое  к тебе  и отношение   .
А де зарплату видають??? Такі заявочки від дорого Ольгинського бота))))  :weep:
   
Що то за Компютерщик що не може ворд встановити? Капець... Дуже на правду схожа історія. Почті.
Ворд? На телевизор? Мсье, вы таки феерический долпоеб... такой же как и тот покупатель.
   
Ворд? На телевизор? Мсье, вы таки феерический долпоеб... такой же как и тот покупатель.
А не зрозуміло що я прикалувався? Уже не розуміємо іронію?

Доречі описана ситуація, що людина хоче ВОРД в телевізорі не така і далека від реальності, саме так і хоче більшість пересічників.
   
Ворд? На телевизор? Мсье, вы таки феерический долпоеб... такой же как и тот покупатель.

А чьо нє?! :)
Технічно ж можливо.
Хоча, можливо, доведеться помайнатися трохи

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.word

   
на телевізорах андроїд лайно хоча б тому що там мізерний проц і мало пам'яті
смислу в ньому нуль, хіба що коли немає компа є хоч примітивний браузер і можна встановити аплікухи для інет телебачення
презентації це ноут і проектор або недорогиц телевізор дюймів 50 мінімум
   
А не зрозуміло що я прикалувався? Уже не розуміємо іронію?
Да хрен вас поймет в этих интернетах прикалываетесь вы или правда ипанутые (с) не мое
И действительно на иронию не сильно было похоже, вы уж не обижайтесь ;)
   
А не зрозуміло що я прикалувався? Уже не розуміємо іронію?

Ну ты ж хотешь на телевизор "презентації паверйпойнт і текст"  :laugh:

Это ты прикололся в старттопике?
   
Якісні SmartTV власного розливу тільки в LG і Samsung. Смарти сильні не тільки завдяки наявності такої функції,  а й завдяки вибору додатків  в цьому смарті.
Недавно купили Panasonic Viera і пролетіли з ним. Смарт є, а додатків кіт наплакав і вони вже років 5-7 просто не оновлюються.
   
Якісні SmartTV власного розливу тільки в LG і Samsung. Смарти сильні не тільки завдяки наявності такої функції,  а й завдяки вибору додатків  в цьому смарті.
Не путайте просто SmartTV и SmartTV на Андроиде. Это принципиально разные вещи. Для вторых количество приложений практически одинаковое, хоть для Самсунга, хоть для Филлипса, хоть для другой Сони. Зависит только от версии Андроид ТВ, в отличие от обычного SmartTV, где набор приложений зависит только от производителя ТВ, покупающего эти самые приложения у софт-разработчиков для своих ТВ. Или как следствие от популярности ТВ, когда разработчики сами предлагают свои шароварные программы под эти телевизоры, а уж производитель думает взять их или нет.

Собственно поэтому некоторые продавцы, дабы не было путаницы и вовсе не называют эти телевизоры SmartTV, а называют AndroidTV

Для обычных же - не андроидных SmartTV вы полностью правы, по богатству выбора приложений, частоте обновления системы и добавления новых приложений, действительно лучшие это ЛГ и Самсуй.

Останнє редагування: 31 січня 2019 15:04:56 від Aleksandr_1
   
Ну ты ж хотешь на телевизор "презентації паверйпойнт і текст"  :laugh:

Это ты прикололся в старттопике?
презентація на екран без компа дійсна вимога. Не створювати а саме прогляд. Андроїд виходить треба з престаки. Там це є.
   
Не путайте просто SmartTV и SmartTV на Андроиде. Это принципиально разные вещи. Для вторых количество приложений практически одинаковое, хоть для Самсунга, хоть для Филлипса, хоть для другой Сони. Зависит только от версии Андроид ТВ, в отличие от обычного SmartTV, где набор приложений зависит только от производителя ТВ, покупающего эти самые приложения у софт-разработчиков для своих ТВ. Или как следствие от популярности ТВ, когда разработчики сами предлагают свои шароварные программы под эти телевизоры, а уж производитель думает взять их или нет.

Собственно поэтому некоторые продавцы, дабы не было путаницы и вовсе не называют эти телевизоры SmartTV, а называют AndroidTV

Для обычных же - не андроидных SmartTV вы полностью правы, по богатству выбора приложений, частоте обновления системы и добавления новых приложений, действительно лучшие это ЛГ и Самсуй.

Так, я розумію цю різницю.
   
Якісні SmartTV власного розливу тільки в LG і Samsung. Смарти сильні не тільки завдяки наявності такої функції,  а й завдяки вибору додатків  в цьому смарті.
Недавно купили Panasonic Viera і пролетіли з ним. Смарт є, а додатків кіт наплакав і вони вже років 5-7 просто не оновлюються.
вище фома написав чого. Ти можеш в ручну з флешки інстальнути як на планшет. Якщо не шкода в разі чого перепрошити телік
   
вище фома написав чого. Ти можеш в ручну з флешки інстальнути як на планшет. Якщо не шкода в разі чого перепрошити телік

А не запорю так все на світі включно з функціями самого ящика?
   
презентація на екран без компа дійсна вимога. Не створювати а саме прогляд. Андроїд виходить треба з престаки. Там це є.

Тю... ну зафігач відеоролік і крути з флешки на любому телєку. СмартТВ для цьго взагалі не потрібний. З флешкою працюють навіть твої улюблені "плазми" п'ятнадцятирічної давнини.
   
Тю... ну зафігач відеоролік і крути з флешки на любому телєку. СмартТВ для цьго взагалі не потрібний. З флешкою працюють навіть твої улюблені "плазми" п'ятнадцятирічної давнини.

Або підключити комп через HDMI і просто юзати ящик як додатковий монітор
   
Або підключити комп через HDMI і просто юзати ящик як додатковий монітор

Це навіть краще.

Можна взагалі без всяких 'шнурків". Планшет врубив через Smart View - і прказуєш на презентації шо хош.
   
Philips 43PUS7303

ОС Android Oreo
Процессор: MT5596 (4 ядра по 1.1 ГГц Cortex-A53 + Mali-T860 MP2 700 МГц)
Flash 16 Гб RAM 2 Гб
Нормально работает с клавой/мышей.
USB винт подключал - читает/пишет
С плеймаркета все что ставил работает без проблем.


Останнє редагування: 31 січня 2019 15:39:48 від CADiLO
   
кум юзає "нашенський" KIVI 55'
там АндроідТВ і йому подобається, нічого не зависає
   
кум юзає "нашенський" KIVI 55'

Киви тестировал - не понравились тормоза на "тяжелых" UHD фильмах, и с видеокарты на больших разрешениях лагает.
Ну и лично меня не устроило отсутствие входа для тарелки.
   
Тю... ну зафігач відеоролік і крути з флешки на любому телєку. СмартТВ для цьго взагалі не потрібний. З флешкою працюють навіть твої улюблені "плазми" п'ятнадцятирічної давнини.
я знаю чого така умова. Не просто так.
   
А не запорю так все на світі включно з функціями самого ящика?
Можеш сам андроїд запороти я так розумію, я не знаю чи в теліку можливість скинути на заводськіі налаштування як в планшеті.
   
Можеш сам андроїд запороти я так розумію, я не знаю чи в теліку можливість скинути на заводськіі налаштування як в планшеті.

А. та в мене Панас не на базі андроїда. Своя система. Думаю, шо в цьому випаду нічого не поможе.
   
А. та в мене Панас не на базі андроїда. Своя система. Думаю, шо в цьому випаду нічого не поможе.
Прошивки крім заводських є ще заводські наприклад з другого регіону... І тут рішення гарне пропонууують приставки на базі андроїда.
   
Киви тестировал - не понравились тормоза на "тяжелых" UHD фильмах, и с видеокарты на больших разрешениях лагает.
Ну и лично меня не устроило отсутствие входа для тарелки.

Ну кум купував на БлекФрайдей, одразу були якісь питання, він видзвонив сапорт (а його знайти нелегко, шифруються). Прислали свіжу прошу і все запрацювало як тре.

А хто юзає тєлік з тарілкою через вмонтований DVB-S/S2 без зовнішнього тюнера?
У моїх в селі стоїть тарілка і якийся старенький тюнер GlobalStar.
Думаю купити їм свіженький тєлік з DVB-S чи S2. З обома стандартами має працювати? Щось там перепрошивати тре?
   
Ну кум купував на БлекФрайдей, одразу були якісь питання, він видзвонив сапорт (а його знайти нелегко, шифруються). Прислали свіжу прошу і все запрацювало як тре.

А хто юзає тєлік з тарілкою через вмонтований DVB-S/S2 без зовнішнього тюнера?
У моїх в селі стоїть тарілка і якийся старенький тюнер GlobalStar.
Думаю купити їм свіженький тєлік з DVB-S чи S2. З обома стандартами має працювати? Щось там перепрошивати тре?
Не раджу витрачати гроші на вбудований в телевізор супутниковий тюнер. Їх функціональність сильно обмежена.
Наприклад, можна дивитись лише відкриті канали. А закодовані ключами biss - вже ні.
Принаймні в сусіда такий телевізор, не пам'ятаю - ЛЖ чи Самсунг.
   
>>>він видзвонив сапорт (а його знайти нелегко, шифруються). Прислали свіжу прошу і все запрацювало як тре.

Представителей Kivi встречал на 4PDA, там же есть прошивки и прочие полезности.
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=792689


>>>Наприклад, можна дивитись лише відкриті канали. А закодовані ключами biss - вже ні.

Кодированные мне как бы и не нужны, открытого пакета достаточно. :)
   
Прошивки крім заводських є ще заводські наприклад з другого регіону... І тут рішення гарне пропонууують приставки на базі андроїда.

Та вони забили розвивати смарт глобально вже років 5. Продають за залишковим принципом. Залізо норм, а софт - гімно.
   
бознащо за гілка..
ось дещо веселіше

   
бознащо за гілка..
ось дещо веселіше
Показати зображення...
У гілці дали якраз відповідь яка мене цікавила...
   
Та вони забили розвивати смарт глобально вже років 5. Продають за залишковим принципом. Залізо норм, а софт - гімно.

Додаток - це програмка доступу до веб-сервісу. Тобто, щоб програмка працювала - спочатку потрібно створити веб-сервіс.
Деякі сайти і фільми та інше можна переглядати через вбудований браузер телевізора. Але не все, звичайно.

Глобальні сервіси важко реалізувати, тому що вони мають підтримувати багато мов.
Тому країни створюють сервіси передовсім для своєї мови, бо інші країни навряд чи це зроблять крім рідких поодиноких винятків.

Тобто дублювання фільмів та все інше.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1025620.80
   
>>>він видзвонив сапорт (а його знайти нелегко, шифруються). Прислали свіжу прошу і все запрацювало як тре.

Представителей Kivi встречал на 4PDA, там же есть прошивки и прочие полезности.
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=792689


>>>Наприклад, можна дивитись лише відкриті канали. А закодовані ключами biss - вже ні.

Кодированные мне как бы и не нужны, открытого пакета достаточно. :)
От список каналів, частина з них закодована ключем biss, ви їх не зможете дивитись на такому телевізорі.
https://lugasat.org.ua/tpkeys.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія