Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ, Телевізор, мені цікаво щоб там був андроїд ОС.

Ві-фі, діагональ 47, щоб можна було роботи з флешкою ,презентаціями паверйпойнт , відео і текстом.

Що мені шукати?

Останнє редагування: 31 січня 2019 11:18:14 від TimmiApostolMS
   
Все гавно, кроме Sony
   
Sony bravia звісно
   
мені цікаво в першу чергу, щоб були проги для роботи паверпойнтом і текстом.  Фактично щоб хоч нагадувало андроїд на смартфоні.
   
Діагональ 47"? ;o Пан зібрався в туалеті його вішати? ;o
   
Діагональ 47"? ;o Пан зібрався в туалеті його вішати? ;o
Мало?
   
Мало?

конечно мало, бери 55, сколько той жизни
   
Як зрозуміти чи можна на андроїд ОС уставновити програми прогляду не тільки відео але і паверпойнт, презентації.
   
55 це на кухню
   
55 це на кухню
Ще більше?  :facepalm1:


Прям 451 градус по Фаренгейту....

Але основна умова, це можливість працювати з презентаціями з флешки.
   
Як зрозуміти чи можна на андроїд ОС уставновити програми прогляду не тільки відео але і паверпойнт, презентації.

LG з webOS , це такий телевізійний Linux
   
LG з webOS , це такий телевізійний Linux
Там в комплекті робота з PowerPoint ? чи треба з нета встановлювати? А андроїж ТВ якщо є на телевізорі?
   
Не плазма, а LED
   
Re: ФЗВ, плазма, мені цікаво щоб там був андроїд ОС.

Як зрозуміти чи можна на андроїд ОС уставновити програми прогляду не тільки відео але і паверпойнт, презентації.

Андроід ОС є у обмеженого кола виробників. Так, це цілком повноцінний і майже звичайний Андроід, клади що хочеш.

Але краще купити окремий Андроід-пристрій, наприклад, типу ось цього і тоді модель телевізора жодного значення не матиме.
   
мені цікаво в першу чергу, щоб були проги для роботи паверпойнтом і текстом.  Фактично щоб хоч нагадувало андроїд на смартфоні.

Навіщо все це в телевізорі?

Презентації можна просто навіть з смартфона траслювати. На любий телек з любим смартТВ.
   
а хіба плазмові телики ще виробляють :S
   
конечно мало, бери 55, сколько той жизни

Причем ровно через месяц он станет "маленьким" и будешь жалеть что не взял хотя бы 65.
   
Не плазма, а LED
а за можливість презентації дивитись?
   
Re: ФЗВ, плазма, мені цікаво щоб там був андроїд ОС.

презентаций не будет.
смирись.
   
презентаций не будет.
смирись.

Что значит "не будет"? Очень даже будет.
   
Ві-фі, діагональ 47, щоб можна було роботи з флешкою ,презентаціями паверйпойнт , відео і текстом.

Що мені шукати?

Sony 55, можна навіть серію 7, головне - матриця нормальна
а програму - на зовнішньому пристрої запускати: комп, ноут, STB
тобто юзати телевізор як монітор, наприклад через WiDi
мало хто розуміє що в телевізорах зазвичай добряче обрізаний Андроід і нема тому ради
   
Вище pent@gon дав лінк на медіа-плеєр.
Там і повер-пойнт буде і все що треба.
   
мало хто розуміє що в телевізорах зазвичай добряче обрізаний Андроід і нема тому ради
:facepalm: Це не Андроїд порізаний, а софт порізаний. Для того, щоб запустити софт на тєліку іскаропкі він має відповідати деяким вимогам. Як варіант - можна встановити його самому, але не факт що все буде працювати як і очікувалось.
   
Самсунг раджу
щоб потім не мати проблем з wi-fi і всім іншим...
   
:facepalm: Це не Андроїд порізаний, а софт порізаний. Для того, щоб запустити софт на тєліку іскаропкі він має відповідати деяким вимогам. Як варіант - можна встановити його самому, але не факт що все буде працювати як і очікувалось.

Софт у плеймаркеті залежить від типу пристрою.
Тому через ПМ ти не навіть не побачиш купу звичних програм.
Особливо якщо то Андроід ТВ
Я це називаю "андроід порізаний", а ти можеш називати як тобі в голову прийде
   
Вище pent@gon дав лінк на медіа-плеєр.
Там і повер-пойнт буде і все що треба.
Мабуть ця фішка до телевізора, буде найкраще... Бо інші я бачу , там АПК інсталюєш і дивишся, треба буде прошивати чи ні телік.
   
Я це називаю "андроід порізаний", а ти можеш називати як тобі в голову прийде
Ще раз. Андроїд - той самий. Просто у плей маркета вимога - софт має бути оптимізований під великий екран, а саме - навігація.  Якщо розробник забиває на це - то це проблеми розробника.
   
Ще раз. Андроїд - той самий. Просто у плей маркета вимога - софт має бути оптимізований під великий екран, а саме - навігація.  Якщо розробник забиває на це - то це проблеми розробника.
Тоїсть штатно встановити не вийде програми? З плеймаркета, тільки через APK і підчас цього може щось глюкнути))) ТАК?
   
Тоїсть штатно встановити не вийде програми? З плеймаркета, тільки через APK і підчас цього може щось глюкнути))) ТАК?
Якщо купити отой девайс що рекомендує pent@gon,  то можна на нього заливати будь-який софт.  Але є одне але - він не завжди буде працювати коректно.
   
Якщо купити отой девайс що рекомендує pent@gon,  то можна на нього заливати будь-який софт.  Але є одне але - він не завжди буде працювати коректно.
добре, що софта який робить одну і туж функцію , я не за ігри, куча, можна буде вибрати.

Шкода що не можна все в телевізорі... Там же на ту штуку можна буде і вайбер залити і скайп, правда тільки преписуватись))) Не думаю що до неї іде вебка.
   
Дякую Фома за пояснення, всім дякую, для чого я шукав, я так розумію крім ваших порад за якість на телевізорі, для мене важливо ще до датково не дорогу приставку оту що сказали. Вона відповідає тому що треба. Можна буде ще ігри деякі встановити спробувати. Наприклад контру. )))) Жартую.
   
Деякі моделі плазм дуже погано ремонтуються. Ніхто не береться. Особливо після закінчення гарантії. У знайомих поламана плазма Філіпс. Їй десь 5 років приблизно.

Так що чимчикуй в свою телемайстерню. І там тобі розкажуть - що і де брати.
Зазвичай чим масовіший продукт - то простіше із ремонтом.

Останнє редагування: 31 січня 2019 11:13:11 від com1
   
а точно плазмовий телевізор, а не рідкокристалічний ?

на скільки я знаю, плазми припинили випускати

у мене плазмовий, але йому вже більше 10 років
   
Наприкінці 17 року купила Соні 47дюймів з Андроїдом, і мені сказали, що з 18 року Андроїд Соні буде ставити тільки на 55+.
   
Все гавно, кроме Sony

Сони хорошая фирма но много устаревших моделей   и неоправданно дорогих , а порохоботу ничего советовать не буду  пусть показывает в штабе фильм Ленин  в Шушенском  и меньше гадит на форуме . Это раньше покупали ТВ  Сони на  20 лет  сейчас  все гаджеты меняются очень быстро  вместо HD эпоха     4  К     а  Сони разработала и  возможно выпустили ТВ 8 К  только у нас нет программ таких  .
   

Шкода що не можна все в телевізорі... Там же на ту штуку можна буде і вайбер залити і скайп, правда тільки преписуватись))) Не думаю що до неї іде вебка.

купите отдельно
   
тільки Sharp !!!  (tu)
   
Сони хорошая фирма но много устаревших моделей   и неоправданно дорогих , а порохоботу ничего советовать не буду  пусть показывает в штабе фильм Ленин  в Шушенском  и меньше гадит на форуме . Это раньше покупали ТВ  Сони на  20 лет  сейчас  все гаджеты меняются очень быстро  вместо HD эпоха     4  К     а  Сони разработала и  возможно выпустили ТВ 8 К  только у нас нет программ таких  .
А чого ти Турчиноффа назвав порохоботом?  Він наче за себе...
   
Автор сам не знає, що таке плазма. І чи йому плазма потрібна, чи просто телевізор. Перейменуй тему.
   
А чого ти Турчиноффа назвав порохоботом?  Він наче за себе...
Я тебя  назвал порохоботом а не Турчинова   . (td)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія