Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зимнее время проголосовали? Они ипанулись мудаки конченные? ;o

Нет, не будет. Первая половина светового дня на два часа меньше второй половины. А 12-00 как ни крути полдень! А вот спросит тебя сына: папа, а почему называется полдень когда двенадцать часов?, а ты ему: ну это сына потому, что так было до того, пока какие-то дятлы не перевели часовой пояс... Румыния, тоже ЕС если что.

ні . просто який мудєнь папа привчився сам і привчив свого сина спати до сраної немочі - до 8 ранку . замість вставати в 3 ранку а лягати в 20 чи в 21 .  коли встаєш в 3 ранку  - 12 це півдня
   
15 , 16,17 це все ще день . навіщо тобі такий великий вечір. ?
Робочий день завершується о 18-00. До ночі 2 години. В Києві можна не встигнути додому доїхати
   
як  Ви забембали. Та щоб  світлий  час вечора  був довшим. Поживеш  в  селі зрозумієш.
А то что вы в селах встаете в 3-00 ночи ставить мешанку для скотины, так что теперь всем вместе с вами вставать?
Фонари вроде давно изобрели или в селе об этом не сообщают?
   
ні . просто який мудєнь папа привчився сам і привчив свого сина спати до сраної немочі - до 8 ранку . замість вставати в 3 ранку а лягати в 20 чи в 21 .  коли встаєш в 3 ранку  - 12 це півдня
Встав о 3, і що робити?
   
Більшість західного світу так живе - починають працювати рано, закінчують працювати те рано, десь о 4-й, о 9-й це вже піздно і люди чистять зуби щоб лягти спати.

Те що в Україні звикли жити за іспанським графіком, коли все зміщено на 3 години, як ресторани відчиняються о 8-й вечора, то це тому що в частині Іспанії це самий комфортний час коли спадає жара. А Україна яким боком до Іспанської жари 40 щодня в Андалузіі?
   
15 , 16,17 це все ще день . навіщо тобі такий великий вечір. ?
взимку о 15 якраз починає темніти. ввечері відбувається все життя поза роботою. ну іноді вночі :gigi:
   
Єпанашкі нехай хочаб рік при тому часі поживуть,потім все відмінять
   
дебіли. подумайте самі. звідки і в англійській і в німекцькій і в українській і в російській ( інших не знаю ) 0.00 називається північ - міднайт . це північ а не "ми ще коблаєм бо ми такі нєвротіпаццо сови))) " тобто при утворенні цього поняття люди мали нормою спати півсну до 12 ночі і півсну після 20 ночі. отже. нормально лягати саме6 в 20-21 а вставати саме в 3  - і тоді 0.00 це таки північ а 12.00 це таки півдня .

   
Більшість західного світу так живе - починають працювати рано, закінчують працювати те рано, десь о 4-й, о 9-й це вже піздно і люди чистять зуби щоб лягти спати.

Те що в Україні звикли жити за іспанським графіком, коли все зміщено на 3 години, як ресторани відчиняються о 8-й вечора, то це тому що в частині Іспанії це самий комфортний час коли спадає жара. А Україна яким боком до Іспанської жари 40 щодня в Андалузіі?
Де та більшість. Із власного досвіду в Відні і в Варшаві о 7 годині ранку поснідати ніде.
   
нормально розбивається на 4 рівні проміжки: 3...9 - ранок, 9...15 - день, 15...21 - вечір, 21...3 - ніч.
Ну как по зиме, то хрен ты угадал с утром.
   
Робочий день завершується о 18-00. До ночі 2 години. В Києві можна не встигнути додому доїхати

Закінчуй робочий день о 16:00, як це в більшості країн. Правда і почати потрібно раніше :)
   
взимку о 15 якраз починає темніти. ввечері відбувається все життя поза роботою. ну іноді вночі :gigi:

у мене один товариш який вважає що робота це і є все життя - теж комерс .звіссно він працює не руками а головою - організатор
я ж так не вважаю .

вечір це кілька годин для передсонного туалету і підготовки до сну - читанн я на ніч якоїсь ненапряжної книдечки - секас і спатки . їсти треба максимум в 18.00.  спати треба вже в 21 .00 , тоді 0.00 це таки північ, а 12 .00 - прокинувшись в 3 чи 4  ранку - це таки півдня .

зараз же у вас норма що 12 це ранок+ ще трошки а 12 ночі - ми ще коблаємо бо ми пісдєц які сови
   
Но я правильно понимаю, что все страны Европы переводят часы на летнее/зимнее время?

Только кацапстан и Белоруссия этого не делают?
   
Закінчуй робочий день о 16:00, як це в більшості країн. Правда і почати потрібно раніше :)
Я не встановюю собі графік роботи, як і більшість в Україні. То для кого то змінили? Кому і так пофіг коли вставати?
   
Но я правильно понимаю, что все страны Европы переводят часы на летнее/зимнее время?
вже не будуть
   
Встав о 3, і що робити?

не поспішаючи заходиш в туалет - потім в ванну - набираєш води чи встаєш під душ - ніжишся - не поспішаючи нікуди. йдеш на кухню готує сніданок - снідаєш - без поспіху - з гарними думками йдеш де ти там працюєш - працюєш - в 12 таки обідаєш і в 16 ідеш додому  а ще краще о 15.00 - і у тебе і ранок великй для себе - і робоча активність в найактивнішу пору доби - і купа часу після роботи .
   
Короче людині яка ходить на роботу жити ніколи. Тобто додому ів ліжко, а вранці нічого не працює ні в магазин ні з друзями зустрітися... Нє а чо гарний графіг зробили для пенсіонерів і тунєядців.
Я несколько лет назад был в Шостке, не самый маленький городок, типичная провинция, так вот там все работало до 16-00, в 18-00 даже хлеба не купить было, город практически вымирал, все сидели по домам. Ларьки с пивом не в счет.
   
Закінчуй робочий день о 16:00, як це в більшості країн. Правда і почати потрібно раніше
То ви слугам народу краще скажіть. Нехай з себе почнуть  :laugh: 
https://jurliga.ligazakon.net/news/198703_grafik-raboty-verkhovnoy-rady-izmenen-skolko-vremeni-u-deputatov-dlya-prinyatiya-resheniy



   
Я не встановюю собі графік роботи, як і більшість в Україні. То для кого то змінили? Кому і так пофіг коли вставати?

Графік зміниться сам по собі, почнуть починати о 7-8 ранку, щоб закінчити до 4-і вечора. У більшості діти, сім’ї з якими хочеться провести час коли ще світло. Подивіться як працює Німеччина для зразка.
   
Робочий день завершується о 18-00. До ночі 2 години. В Києві можна не встигнути додому доїхати
А ты посмотри расписание работы министерств и судов. сейчас работают с 8 до 17.
   
у мене один товариш який вважає що робота це і є все життя - теж комерс .звіссно він працює не руками а головою - організатор
я ж так не вважаю .

вечір це кілька годин для передсонного туалету і підготовки до сну - читанн я на ніч якоїсь ненапряжної книдечки - секас і спатки . їсти треба максимум в 18.00.  спати треба вже в 21 .00 , тоді 0.00 це таки північ, а 12 .00 - прокинувшись в 3 чи 4  ранку - це таки півдня .

зараз же у вас норма що 12 це ранок+ ще трошки а 12 ночі - ми ще коблаємо бо ми пісдєц які сови
тут питання не північ, південь, а розташування робочих часів відносно годин світлового дня та встановленого часового поясу.
всій країні прийдеться переписувати робочі графіки, переробляти таблички тощо.
   
Графік зміниться сам по собі
Нагадаю, про всяк випадок, що Україна займає більше одного часового поясу й всіх одночасно задовільнити не вийде. Особливо окуповані території.
   
Нагадаю, про всяк випадок, що Україна займає більше одного часового поясу й всіх одночасно задовільнити не вийде. Особливо окуповані території.

україна займає чітко один часовий пояс - за винятків кількох районів на сході і на півночі
   
тут питання не північ, південь, а розташування робочих часів відносно годин світлового дня та встановленого часового поясу.
всій країні прийдеться переписувати робочі графіки, переробляти таблички тощо.

зважаючи на те що з існуючим часоим графіком україна продемонстурвала рекордний на планеті темп деградації - далі вже падати нікуди)))а так дивись - може щось зрушиться від дна ))
   
Графік зміниться сам по собі, почнуть починати о 7-8 ранку, щоб закінчити до 4-і вечора. У більшості діти, сім’ї з якими хочеться провести час коли ще світло. Подивіться як працює Німеччина для зразка.
саме по собі нічого не зміниться. буде купа постанов, інструкцій, наказів, та ін.
і взагалі змінюватися почне після зміни роботи державних установ та банківської системи.
   
україна займає чітко один часовий пояс - за винятків кількох районів на сході і на півночі
і різниця між сходом і заходом теж 1 год. не забувай про це)
колу у львові буде ранок о 4-й - в харкові він буде о 3-й.
   
взимку о 15 якраз починає темніти. ввечері відбувається все життя поза роботою. ну іноді вночі :gigi:
22 декабря, восход солнца - 7:56, закат солнца - 15:57. Какая на хер жизнь у тебя в 16:00 начинается, если все нормальные конторы еще 2 часа трудятся?
   
не поспішаючи заходиш в туалет - потім в ванну - набираєш води чи встаєш під душ - ніжишся - не поспішаючи нікуди. йдеш на кухню готує сніданок - снідаєш - без поспіху - з гарними думками йдеш де ти там працюєш - працюєш - в 12 таки обідаєш і в 16 ідеш додому  а ще краще о 15.00 - і у тебе і ранок великй для себе - і робоча активність в найактивнішу пору доби - і купа часу після роботи .
А хто вас чекає о 7 ранку на роботі? І доречі зимою як? І таки чим вы туди доїдете?
   
їсти треба максимум в 18.00.  спати треба вже в 21 .00 , тоді 0.00 це таки північ
от це правило "не їсти після шести", воно ж для західного світу, ну і в відповідності до біоритмів. а на наших сайтах пишуть, що майте на увазі, що за 3-4 години до сну. тобто якщо ви лягаєте о першій ночі, то останній прийом пісчі, має бути в 9-10 годин.
   
зважаючи на те що з існуючим часоим графіком україна продемонстурвала рекордний на планеті темп деградації - далі вже падати нікуди)))а так дивись - може щось зрушиться від дна ))
ну ото хіба що. посовати ліжка - то наше все :weep:
   
україна займає чітко один часовий пояс - за винятків кількох районів на сході і на півночі
Сюрпрайз. Таких районів вистачає  й вони, на диво, чомусь, досить густонаселені. Та й в багатьох інших районах о 7-й навіть таксисти ще сплять )) Ніхто графіки змінювати не буде - якщо введуть цю норму - просто дехто більше заробить на продажу енергоносіїв - от і все. Якби дупутати насправді хотіли оптимізацій робочого часу - почали б з себе. Нагадаю:

https://jurliga.ligazakon.net/news/198703_grafik-raboty-verkhovnoy-rady-izmenen-skolko-vremeni-u-deputatov-dlya-prinyatiya-resheniy
   
22 декабря, восход солнца - 7:56, закат солнца - 15:57. Какая на хер жизнь у тебя в 16:00 начинается, если все нормальные конторы еще 2 часа трудятся?
Походу ніхто із противників переводу стрілок на роботу не ходять. А тим більше не мають дітей.
   
22 декабря, восход солнца - 7:56, закат солнца - 15:57. Какая на хер жизнь у тебя в 16:00 начинается, если все нормальные конторы еще 2 часа трудятся?
так у мене зараз вечір з 18 до 24. ми ж новий графік обговорюємо :shuffle:
   
А хто вас чекає о 7 ранку на роботі? І доречі зимою як?

я не найманий працівник. взимку я працюю менше . минулі півроку в моєму житті взагалі були не типовими для мене  через .
   
зважаючи на те що з існуючим часоим графіком україна продемонстурвала рекордний на планеті темп деградації - далі вже падати нікуди)))
А оце, вимушений визнати, аргумент. Я ще пропоную пофарбувати бордюри в жовтий колір - тоді дійсно заживемо  ;)
   
от це правило "не їсти після шести", воно ж для західного світу, ну і в відповідності до біоритмів. а на наших сайтах пишуть, що майте на увазі, що за 3-4 години до сну. тобто якщо ви лягаєте о першій ночі, то останній прийом пісчі, має бути в 9-10 годин.

а якщо ви лягаєте о 21 - то якраз не їстьи після 6)  і набіса лягати так пізно - опівночі й ще пізніше. північ на то і  північ що має бути середина нічного відпочинку . недаремно в усіх відомих мені мовах 12 годин зветься північ  .
   
22 декабря, восход солнца - 7:56, закат солнца - 15:57. Какая на хер жизнь у тебя в 16:00 начинается, если все нормальные конторы еще 2 часа трудятся?
і ще:

Пʼятниця, 5 березня 2021 р. (GMT+2)
Схід сонця (Харків, Харківська область)  06:10
Схід сонця (Львів, Львівська область)     06:59

якось так, а це ще не крайні точки. тобто для львова GMT+2 суттєво актуальніший ніж для харкова.
   
А оце, вимушений визнати, аргумент. Я ще пропоную пофарбувати бордюри в жовтий колір - тоді дійсно заживемо  ;)

пробували. не помогло :(
   
я не найманий працівник. взимку я працюю менше . минулі півроку в моєму житті взагалі були не типовими для мене  через .
Тоді що вам взагалі до того часу. Хоть переводять, хоть не переводять вам пофіг
   
0к. вже 19.32. час готуватись до сну) всім добраніч. і памятайте. північ це приблизно половина відведеного на сон часу ) а не " я нє такой как всє я сава"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія