Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

Опитування
Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?
Всього проголосувало: 194
Да  145 
 
 74% 
Нет  51 
 
 26% 




Развернутое обоснование приветствуется
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

А шо такова он проста говорит правду.....


...

..
Таку як оті три канали шо забанив Зелений Гетьман.
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

притом в каждой своей теме. я затрудняюсь сказать, когда бы мразиш открыл тему без попытки унизить Украину и украинцев.
   
Тут три чверті дописувачів - форум КПРФ та коментарі в новинах Раші Тудей: такую страну просралі, чугун, висоцкій, бандери, строїлі заводи, ракєти, тупиє рагулі, продалісь госдепу.

Ну хіба що довелось засунути язика в жопу з мовним законом та баном рупора "старших братів", ну але то вже такі вони шизофренічні захворювання - аби відокремити себе від бандер, ватні шизи підтримують бандерівські ініціативи з наїзду на руско-кремлівське.
   
звісно він україножер  :-)o
   
притом в каждой своей теме. я затрудняюсь сказать, когда бы мразиш открыл тему без попытки унизить Украину и украинцев.
Аелітствує він, підміняє Аеліта...

А взагалі він таким був завжди.
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

удивительное единодушие пока наблюдается в голосовалке.
   
так, вважаю. І бабу Люду С. теж.
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

Аелітствує він, підміняє Аеліта...

А взагалі він таким був завжди.

ну раньше он удачно мимикрировал под юлька. хотя сейчас понимаешь, что юлек и антиукраинская мразь это тождественные термины.
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

так, вважаю. І бабу Люду С. теж.

а вот тут я бы не согласился. людас нищеброд и неудачник, глуп и недалек, но при этом занимает проукраинскую позицию. просто из-за того, что глуп и недалек, не всегда понимает, что примыкает к антиукраинцам.
   
а вот тут я бы не согласился. людас нищеброд и неудачник, глуп и недалек, но при этом занимает проукраинскую позицию. просто из-за того, что глуп и недалек, не всегда понимает, что примыкает к антиукраинцам.

Ні, цей виродок  чекає на хуйла і ненавидить все українське, все є в історії дописів. Ця тварина голосувала за Тимошенко, що вже є злочином перед Україною.
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

Безперечно.
І тим небезпечнішою мразотою, що не такий ідіот, як основна маса юлькозелених радіоточок.
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

Безперечно.
І тим небезпечнішою мразотою, що не такий ідіот, як основна маса юлькозелених радіоточок.

да, он самый умный из всей условной юлькоты, надо отдать должное. умный и образованный враг. ранее вызывал у меня некоторое уважение, пока не стал аэлитствовать.
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

ну наконец-то прибыла группа поддержки из запасных ников
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

да, он самый умный из всей условной юлькоты, надо отдать должное. умный и образованный враг. ранее вызывал у меня некоторое уважение, пока не стал аэлитствовать.
Хоча іноді трапляються висери, які дуже відрізняються, наче його дідусь підміняє на посту. :)
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

Не вистачає пункту А/М
   
Конечно же нет. Просто его интеллектуальный уровень значительно выше среднефуповского.
Там есть и ирония и злая ирония и ( самоиронии правда нет никогда) и горькая ирония.
Конечно он украинец
   
Развернутое обоснование приветствуется

Найрозгорнутіше - нік-нейм , що друкує тексти зі світлинами , котрі можуть мати неприйнятні іншому нік-нейму , світоглядні визначення , уподобання , тощо .

Бо ж хто зна - а як - нік-нейм один , а працівники , що з під нік-нейму щось друкують - працюють позмінно .., хіба такий варіант у текстовому тирнетові унеможливлений ..?

А якшо чат-бот з під нік-нейму друкує щось , то який сенс у запитанні тєми ..?
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

Конечно же нет. Просто его интеллектуальный уровень значительно выше среднефуповского.
Там есть и ирония и злая ирония и ( самоиронии правда нет никогда) и горькая ирония.
Конечно он украинец

в таком случае аэлит уберукраинец :lol:
   
Ні, цей виродок  чекає на хуйла і ненавидить все українське, все є в історії дописів. Ця тварина голосувала за Тимошенко, що вже є злочином перед Україною.
Ти шо дебіл? Він голосував за Тимошенко в 2010 му році, коли ти гнида голосував за Януковича.
   
ну наконец-то прибыла группа поддержки из запасных ников
это ооочень неприлично организовать опрос и начать обсирать опрашиваемых даже не закрыв его. Вот это интеллектуальный уровень несравнимый с олдбоевским. Пардон
   
Ты ба, сколько анальноогороженных Тхорыкив Олдбой обидел.
Партсобрание свыноепов в самом разгаре, с вступительным словом выступил товарищ Шмоня, Докладчики по текущему положению - товарищи Тхир и Дрэк. :lol:
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

Ты ба, сколько анальноогороженных Тхорыкив Олдбой обидел.
Партсобрание свыноепов в самом разгаре, с вступительным словом выступил товарищ Шмоня, Докладчики по текущему положению - товарищи Тхир и Дрэк. :lol:

ну наконец-то! :lol:  ждали, ждали, заходи :lol:
   
Вот она слава, именные ветки с поименным голосованием  :(

   
Ти шо дебіл? Він голосував за Тимошенко в 2010 му році, коли ти гнида голосував за Януковича.

Тому я і ненавиджу цю хуйловську суку бабу Люду, бо голосування за Тимошенко в 2010 означало перетворення України в Південно-Західний Округ РФ. Своїми голосами (родину примусив голосувати, точніше, насильно сам поставив позначки в інших бюлетенях) я зберіг цілісну, єдину та незалежну Україну, не віддав її проросійській косастій тварюці.
   
в таком случае аэлит уберукраинец :lol:
аэлит у меня несколько лет в игноре, потому что его тексты были чересчур развернутыми. И тут я недавно обнаружила что он хорошенько поработал над собой и стал кратким и очень талантливым. Я ладе начала его читать.
Но он куда то исчез. Не знаю забанили или сам ушел.
И он тоже украинец конечно
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

это ооочень неприлично организовать опрос и начать обсирать опрашиваемых даже не закрыв его. Вот это интеллектуальный уровень несравнимый с олдбоевским. Пардон

для меня сравнение моего интеллектуального уровня с уровнем Олдбоя звучит как оскорбление, мне придется очень сильно упасть, чтобы оказаться с ним в одной плоскости мышления. пардон.
   
Та не. я на ваш свинарник  через дверь посмотрю. Вы уж сами митингуйте. :laugh:
   
Цитувати
анальноогороженных
Цитувати
свыноепов
Коричневою ковбаскою з рота САСУ БЛЯДА впала тонка лірика Висоцького, наповнена складними життєвими смислами.
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

аэлит у меня несколько лет в игноре, потому что его тексты были чересчур развернутыми. И тут я недавно обнаружила что он хорошенько порабоиал над собой и стал кратким и очень талантливым. Я ладе начала его читать.
Но он куда то исчез. Не знаю забанили или сам ушел.
И он тоже украинец конечно

ну ты всегда была особенной в своем миропонимании, это не страшно.
   
для меня сравнение моего интеллектуального уровня с уровнем Олдбоя звучит как оскорбление, мне придется очень сильно упасть, чтобы оказаться с ним в одной плоскости мышления. пардон.
вы просто не знаете общеприняиых правил опроса? Вы же как говно сейчас выглядите...
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

Тяжело человеку жить в стране агалтелого расизма. Уже и на украинский перешел а все равно инародец
   
стал кратким
Так, "українці нація злодіїв" у кожному дописі в кожній темі тисячами постів це великий талант.
   
Тому я і ненавиджу цю хуйловську суку бабу Люду, бо голосування за Тимошенко в 2010 означало перетворення України в Південно-Західний Округ РФ. Своїми голосами (родину примусив голосувати, точніше, насильно сам поставив позначки в інших бюлетенях) я зберіг цілісну, єдину та незалежну Україну, не віддав її проросійській косастій тварюці.
шось тіпа цілісної, єдиної та незалежної Бєларусі , але без знижок на енергоносії.
   
Мова , котрою опитування започатковане , а також вживання доволі специхвічного визначення "мразь" , котре не розповсюджене ув Україні , навідміну від іншої держави , сусідньої т.б.м. держави , де-що засвідчує , а що саме засвідчує , кожне хто читач , саме визначицця .
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

вы просто не знаете общеприняиых правил опроса? Вы же как говно сейчас выглядите...

мне, я боюсь за мой френч, насрать, как я выгляжу, тем более в твоих глазах...ведь ты теперь в моем восприятии на одной доске с олдбоем и аэлитом.
   
Re: Считаете ли Вы Олдбоя антиукраинской мразью?

Мова , котрою опитування започатковане , а також вживання доволі специхвічного визначення "мразь" , котре не розповсюджене ув Україні , навідміну від іншої держави , сусідньої т.б.м. держави , де-що засвідчує , а що саме засвідчує , кожне хто читач , саме визначицця .

якщо буде твоя ласка, то можеш називати Олдбоя мерзотою. проте, доречніше було підкреслити його ставлення до України саме цим кацапським словом.
   
З тим, кому подобається те, як Аеліт місяцями серив одноманітними постами про "злодіїв українців", теж усе зрозуміло.
   
Так, "українці нація злодіїв" у кожному дописі в кожній темі тисячами постів це великий талант.
немного гиперболизировано про украинцев которые дарят училке золотые сережки.
Но как верно!!!!
   
Та просто совок.
А совки не можуть бути українофілами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія