Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Девки.. есть еще месяц ..

Re: Девки.. есть еще месяц ..

От кого бежит?
от войны, блин
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Вовчик гроші є на жінок? Якщо є то купляй просто собі їх любовь, і не парся за поняття совість.
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

На то шоб завагитнеть от аутентичного украинца.. бо дальше тока буряты.. думайте
яке ти хворе от чим ти відрізняєшся від кацапів? Цинічно нагнітаєш перетворюючи жінок у речі, щоб прагматично скористатися? Хоча ні, це настільки жирно, на межі власної гідності ось так тролити. Ми знаємо, що ти ненавидиш жінок, але перестань про це теми створювати
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Вовчик гроші є на жінок? Якщо є то купляй просто собі їх любовь, і не парся за поняття совість.
Був би адекватним, якась би та й звернула увагу, якщо не перебирати і не хотіти Бог знає кого. А за гроші, то себе не поважати - просто визнати, що лузер. За любов (в неї не вірю, швидше секс) до якого треба приплачувати

Останнє редагування: 16 січня 2022 18:09:36 від Raindrop
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Та вже нічого, нам залишилося воювати і впасти в бою, і це найкраща смерть. А політико-дипломатично ми програли.

Такі теми взагалі недоречні. Чого якась тупа паніка? У кацапа проти ЗСУ нема шансів. Сили боєздатні і готові.Розвертають додатково тероборону для допомоги. Якщо кацап полізе його зімнуть і сцаними тапками поженуть за Дон.
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

от войны, блин
И что, дают ей статус беженки?
По теме: у нас в метро объявления висят - ищут доноров в банк спермы, еще и деньги платят. И потом никаких обязательств. ;)
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

моя бывшая уже в Италию летит беженкой, например .. еще одна курва в Чехию

Чому ти не з ними?
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Чому ти не з ними?

Буде битися за Україну. Піде в тероборону. Якщо кацап трохи таки просунеться буде партизанити. Вже риє криївку
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Крокодил місцевий, нажаль, не в темі...

Бо там тільки "вачко"  :-X , а від того ніхто не завагітніє.
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Вовчік, тобі шо, повістку з військкомату на нуль принесли, чи чого ти так бісишся сьогодні?
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

 :laugh:  (tu)
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

прихильники певної політсили, так автор ветки - ваш брат по разуму. Ватный мудак.
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

На то шоб завагитнеть от аутентичного украинца.. бо дальше тока буряты.. думайте
Какой месяц??? Завтра в Жулянах с самого утреца будет массовое непорочное оплодотворение  Лексеичем. Как он говорил - "спущусь с горы и вы**у все стадо".
Спешите пока производителя не кастрировали. ;)
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

прихильники певної політсили, так автор ветки - ваш брат по разуму. Ватный мудак.

Він просто зациклився на невдачах з бабами. Замість того, щоб сказати «наступна!», ллє крокодилячі сльози по колишнім. Вовчіку, тільки подумайте: на Землі 4 мільярди баб! :brunette:
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Какой месяц??? Завтра в Жулянах с самого утреца будет массовое непорочное оплодотворение  Лексеичем. Как он говорил - "спущусь с горы и вы**у все стадо".
Спешите пока производителя не кастрировали. ;)
:laugh:  Сауз как всегда неподражаем))
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Він просто зациклився на невдачах з бабами. Замість того, щоб сказати «наступна!», ллє крокодилячі сльози по колишнім. Вовчіку, тільки подумайте: на Землі 4 мільярди баб! :brunette:
я да.. у меня была лучшая в мире женщина.. с 2010 по 2016 г
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

я да.. у меня была лучшая в мире женщина.. с 2010 по 2016 г
Ну значит свой кусок счастья ты уже получил. Многие не имеют и этого. ;)
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Тс!

Збережеш цноту.... :-)o
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Ну значит свой кусок счастья ты уже получил. Многие не имеют и этого. ;)
блин.. я мог иметь его и по сей день!!! ааааа :weep:
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

блин.. я мог иметь его и по сей день!!! ааааа :weep:
тобто проїбав ...буває в мене повно таких друзів та знайомих ти не один такий B-)
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

тобто проїбав ...буває в мене повно таких друзів та знайомих ти не один такий B-)
:( осталось только шо в Вайбере с ней общаться
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Цікавий спосіб пошуку дівчини  :facepalm1:
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Цікавий спосіб пошуку дівчини  :facepalm1:
это рекомендация а не спроба пошуку.. мне женщины уже не нужны .. одно горе от них
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

деукі, снімайтє плаукі
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

:( осталось только шо в Вайбере с ней общаться
от подумай вовчик мені з моєю не в вайбері общатися а наяву але 4 до 1 прийдеться через місяць іти в окопи так кому важче?
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

это рекомендация а не спроба пошуку.. мне женщины уже не нужны .. одно горе от них

жінкам потрібні рекомендації  :facepalm:  :weep:
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

от подумай вовчик мені з моєю не в вайбері общатися а наяву але 4 до 1 прийдеться через місяць іти в окопи так кому важче?
эх .. родились мы великойи години.. двум смертям не бывать - одной не миновать .. я тож пойду.. главное успеть в прицел хоть одну собаку кацапскую взять
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

жінкам потрібні рекомендації  :facepalm:  :weep:
та то тупые животные.. им шо бурят, шо словак.. по фуйу
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

та то тупые животные.. им шо бурят, шо словак.. по фуйу
--------------------------------------
С первого поста ясно,что ты уже не нормальный. Ну ,а изучив... Скажи честно: лечился? Было ж дело? Может и таблеточки прописали... чисто МДП. Не в тяжелой форме,но обосренница ж бывают. B-)  А знаешь, попробуй травку. Я ее не люблю,но в лечебных целях может тебе как раз поможет. Но не покупай сильную. Так,легенькую...
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

--------------------------------------
С первого поста ясно,что ты уже не нормальный. Ну ,а изучив... Скажи честно: лечился? Было ж дело? Может и таблеточки прописали... чисто МДП. Не в тяжелой форме,но обосренница ж бывают. B-)
не.. но я оч агрессивный таки
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Какой месяц??? Завтра в Жулянах с самого утреца будет массовое непорочное оплодотворение  Лексеичем. Как он говорил - "спущусь с горы и вы**у все стадо".
Спешите пока производителя не кастрировали. ;)
:D  (tu)
Завтра ці бабульки "заПорошенка" почнуть міроточити та народжувати "нєпорочним зачатієм" від Кнуря  :lol:



South як завжди "смалить". Куди там цим недолугим порохоботам з однією звивиною?!
Тут Вовчик правий - "недолугі". :super:
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Вовчик, травку покури. Я не люблю,но мне и не надо. Я больше по ромчику,по височкам... Нервишки пошаливают. :-)o  Но тебе травочку надоть... легенькую...
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Мичиганчик,ты про ентих?

 
   
Re: Девки.. есть еще месяц ..

Мичиганчик,ты про ентих?
Показати зображення...
Поро-алкан, ти розумієш різницю між намальованим колажем однією з поро-ботоферм та реальними тьотками з акаунтами які "серуть ненавистю" у всіх хто не любить їх любімого Жмурука Мальдівського? :K
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія