Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шмигаль каже, що робити українську вакцину надто довго

У світі вже сформувався досить обширний ринок вакцин проти COVID-19, тому Україні ефективніше закупити вакцини, а не виробляти свою.

Джерело :прем'єр-міністр Денис Шмигаль на пресконференції у відповідь на запитання УП

Пряма мова: "Українські учені справді займались розробкою своєї вакцини. Але зараз у світі досить конкурентний ринок, і краще навчитись користуватися ним. Бо якщо зараз з'явиться навіть український продукт, то це ще місяців 9 на дослідження і так далі".

Деталі: Шмигаль зазначив, що у світі вже зареєстровано щонайменше 7 видів вакцин.

Прем'єр також вважає, що немає сенсу контрактувати вакцину на майбутні роки, оскільки виробництво росте і самі вакцини удосконалюються.

На його думку, "тут треба витримати баланс між тим, що потрібно забезпечити населення вакцинами, і тим, щоб не переплачувати аванси за вакцини, які зараз постійно зменшуються".

Цьому передувало: Наприкінці лютого в Україну надійшла перша партія вакцин – це 500 тисяч доз індійського аналога вакцини "AstraZeneca" (CoviShield). Ними почалася безкоштовна вакцинація для груп ризику.

Міністерство охорони здоров'я засекретило дані про ціну вакцини проти COVID-19, її виробників і постачальників на вимогу виробника.
https://www.pravda.com.ua/news/2021/03/4/7285510/
   
шмига б не забув додати
на папері
бо він іплан навіть оштрафувати ніког о не зміг у попередні
   
 :facepalm:
пристрільте хтось його, щоб не мучився... складно, дорого....
та не дорожче грошей, блд! Я розумію, що асфальт і ліхтарі вгідніша справа...
   
А як там НАНУ поживає? Там же одні академіки з десятками патентів. Чи мікрохвильові та резонансні настроювачі аури не беруть коронавірус?

Останнє редагування: 4 березня 2021 14:55:55 від Jivaquake
   
Шмигаль тільки каже, а люди працюють. І так у всьому. Тому і проєбалі вакцинацію. /гугле переклад/

Польська коронавірусна вакцина

Польська біотехнологічна компанія Mabion вироблятиме в країні вакцину проти COVID-19, розроблену американською компанією Novavax.
Контракт включає передачу технологій та технічні випробування для виробництва антигену кандидата на коронавірусну вакцину.

На основі угоди з Польським фондом розвитку "Мабіон" отримає до 40 мільйонів злотих для збільшення виробничих потужностей.
В даний час Novavax знаходиться на реєстрації в Європейському агентстві з лікарських засобів.


Співпраця між Mabion та Novavax буде полягати в кваліфікації аналітичних методів після передачі, включаючи впровадження переданих методів та документації,
що стосуються виробничого процесу, до системи якості компанії, виготовлення однієї технічної партії та однієї випробувальної партії,
яка є підтвердження повторюваності у виробництві серії, продукту на заводі компанії.
   
:facepalm:
пристрільте хтось його, щоб не мучився... складно, дорого....
та не дорожче грошей, блд! Я розумію, що асфальт і ліхтарі вгідніша справа...

З доріг гарантований відкат
А з вакцин хузнашо
   
Шмигаль тільки каже, а люди працюють. І так у всьому. Тому і проєбалі вакцинацію. /гугле переклад/

Польська коронавірусна вакцина
Польська біотехнологічна компанія Mabion вироблятиме в країні вакцину проти COVID-19, розроблену американською компанією Novavax.
Контракт включає передачу технологій та технічні випробування для виробництва антигену кандидата на коронавірусну вакцину.

На основі угоди з Польським фондом розвитку "Мабіон" отримає до 40 мільйонів злотих для збільшення виробничих потужностей.
В даний час Novavax знаходиться на реєстрації в Європейському агентстві з лікарських засобів.


Співпраця між Mabion та Novavax буде полягати в кваліфікації аналітичних методів після передачі, включаючи впровадження переданих методів та документації,
що стосуються виробничого процесу, до системи якості компанії, виготовлення однієї технічної партії та однієї випробувальної партії,
яка є підтвердження повторюваності у виробництві серії, продукту на заводі компанії.

 (tu)
   
ну так, простіше не робити самому, а купувати. Тіки, блд, скажіть цьому іканаміздові, шо на покупки потрібні гроші. звідки він їх брати буде?
   
А як там НАНУ поживає? Там же одні академіки з десятками патентів. Чи мікрохвильові та резонансні настроювачі аури не беруть коронавірус?

НАНУ кажете...
НАНУ - бюджетна контора
а в бюджеті немає грошей не те, шо на вакцини, а на зберігання (!) в належних умовах (!) колекцій патогенних мікробів і вірусів (!)
люди з січня без ЗП і без опалення
а ви кажете НАНУ...
   
ну так, простіше не робити самому, а купувати. Тіки, блд, скажіть цьому іканаміздові, шо на покупки потрібні гроші. звідки він їх брати буде?
Ізраїль і Японія свою вакцину  не змогли зробити, купують в інших і не вийо.
   
Я думаю він правий, треба десь 100500 років. Занадто довго.

Що казати, в нас не те що немає жодного свого чіпа, немає навідь кулькових ручок.
   
Ізраїль і Японія свою вакцину  не змогли зробити, купують в інших і не вийо.
але ж робили і не жаліють
   
Я думаю він правий, треба десь 100500 років. Занадто довго.
хіба шморгаль зі степановим на пару будуть робити, тоді так
   
НАНУ кажете...
НАНУ - бюджетна контора
а в бюджеті немає грошей не те, шо на вакцини, а на зберігання (!) в належних умовах (!) колекцій патогенних мікробів і вірусів (!)
люди з січня без ЗП і без опалення
а ви кажете НАНУ...
glory to
Monica Zelinski
   
Re: Шмигаль каже, що робити українську вакцину надто довго

Шмигаль про це не знає?
Чи вже не будуть фінансувати?

Торік три проєкти Інституту біології клітини НАН України, що у Львові, перемогли в отриманні ґрантів від Національного фонду наукових досліджень. А це на розробку вакцини від коронавірусної інфекції, створення продуцента (організму)нового антибіотика і розробку біосенсорів, тобто нових біоаналітичних продуктів на основі штучних ферментів і наноматеріалів.

На вироблення вакцини виділили менше за 10 мільйонів гривень, частину суми вже надали, хоч і з запізненням. Ґрант розрахований на півтора року. Академік Андрій Сибірний наголошує, що вперше в історії незалежної України почав діяти фонд, який фінансує науку. На сьогодні проведені початкові етапи у створенні вакцини. Деякі лабораторні дослідження замовили у Німеччині, бо в Україні немає відповідних лабораторій.(c)


https://www.radiosvoboda.org/a/vaktsyna-vid-covid-19-ukrayina/31063390.html

пс а кітайці вже повернули кошти, переаховані за вакціну через фантамасівну на  їх же прохання?
   
:facepalm:
пристрільте хтось його, щоб не мучився... складно, дорого....
та не дорожче грошей, блд! Я розумію, що асфальт і ліхтарі вгідніша справа...

а ты хочешь шоб выкинули бабло на неясный ниокр?

я конешно понимаю, шо свыне дорог ненадо, ей в гавне и во тьме приятнее.

Но не все вокруг свиньи, мне дороги важнее
   
але ж робили і не жаліють
Просрали купу часу й грошей і задоволені.
У нас теж якийсь академік вакцину винаходить.
   
а ты хочешь шоб выкинули бабло на неясный ниокр?

я конешно понимаю, шо свыне дорог ненадо, ей в гавне и во тьме приятнее.

Но не все вокруг свиньи, мне дороги важнее
ну тот сиди і не хрюкай. містер "какаяразніца"
   
Цікаво скільки организацій годуються в Україні з бюджету по тематиці «інфекційні хвороби і вакцинація»
   
Цікаво скільки организацій годуються в Україні з бюджету по тематиці «інфекційні хвороби і вакцинація»
цікаво, скільком з них виділяють кошти в належному об"ємі?
   
цікаво, скільком з них виділяють кошти в належному об"ємі?

Вони ж не асфальтом займаються, скрипач не нужен  :pooh_lol:
   
Зелені підари навіть не почали розробку вакцини? Для
чого тоді тримають НАН та інші інститути?
   
Когда напала редиска - украинцы создали армию

Потом пришел Зеленский

И "напал" ковид

Зелёная шваль ничего не создала, говорит "мы неспособны"
   
А нафіга робити свою, якщо є готова по 3 бакси за дозу?
   
А нафіга робити свою, якщо є готова по 3 бакси за дозу?
ну не по три і таки нема. дані по ковішиту засекречені
   
А нафіга робити свою, якщо є готова по 3 бакси за дозу?

Нащо тобі пихтіти на дітьми якщо он китайців стільки все готове тобі дадуть - нашару :facepalm1:
   
А нафіга робити свою, якщо є готова по 3 бакси за дозу?

бо дифіцит!
   
бо дифіцит!
Який дефіцит? Купуйте вчасно, шампіньйони по боротьбі з короною. За півроку вакцини буде хоч по 10 доз на тухес.

ну не по три
По штири?

Нащо тобі пихтіти на дітьми якщо он китайців стільки все готове тобі дадуть - нашару
Ти єбалайтунг?  Тєлік досі ламповий?
   
Нащо тобі пихтіти на дітьми якщо он китайців стільки все готове тобі дадуть - нашару :facepalm1:
і це найкраща відповідь у цій гілці!  (tu)  :gigi:
   
Який дефіцит? Купуйте вчасно, шампіньйони по боротьбі з короною. За півроку вакцини буде хоч по 10 доз на тухес.

По штири?

Ти єбалайтунг?  Тєлік досі ламповий?
це до шморгаля зі степановим. я хз, вони всьо засекретили, мож тобі скажуть...
   
Який дефіцит? Купуйте вчасно, шампіньйони по боротьбі з короною. За півроку вакцини буде хоч по 10 доз на тухес.

це там у вас буде
а у нас буде дефіцит!
яке солодке слово...
   
це до шморгаля зі степановим. я хз, вони всьо засекретили, мож тобі скажуть...
Так паліть сільраду, бугага

а у нас буде дефіцит!
Дефіцит мозку.  Я у курсі, 73%.   Як тільки пересічний буде готовий платити, то завезуть вам АЗ мульярди доз.
   
Так паліть сільраду, бугага

Дефіцит мозку.  Я у курсі, 73%.   Як тільки пересічний буде готовий платити, то завезуть вам АЗ мульярди доз.
ну от хай 73% і палять. вони цю кашу заварили. я то тут при чім?
   
ну от хай 73% і палять. вони цю кашу заварили. я то тут при чім?
Так 73% вакцинуватись і не планують, їм головне довідку купити для виїзду в ЄС
   
Так 73% вакцинуватись і не планують, їм головне довідку купити для виїзду в ЄС
угу, мнє дорогі важнєє(с)п"яв
   
Індійська вакцина не розроблялась індусами це Атрозенке чи як його там.

Що мішає побудувати завод під готову вакцину?

Те саме обладнання зможе бути використано на виробництво інших вакцин.  :X Обладнання однеЄ, вакцина по ліцензії тих хто уже розробив?  :facepalm1:

Якщо там ставити питання то можна вкластись в стислі сроки.

Питання чи зможемо найти це обладнання для заводу?
   
Індійська вакцина не розроблялась індусами це Атрозенке чи як його там.

Що мішає побудувати завод під готову вакцину?

Те саме обладнання зможе бути використано на виробництво інших вакцин.  :X Обладнання однеЄ, вакцина по ліцензії тих хто уже розробив?  :facepalm1:

Якщо там ставити питання то можна вкластись в стислі сроки.

Питання чи зможемо найти це обладнання для заводу?
Відкати, сер!
   
Re: Шмигаль каже, що робити українську вакцину надто довго

Шмигаль каже, що робити українську вакцину надто довго
ну і що він неправду сказав чи що?
   
ну і що він неправду сказав чи що?
я вже казав, якщо вони вдвох зі степановим - то довго
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія