Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Виліт в Шенген

ФЗВ. Виліт в Шенген

Хочу матір з собою взяти. Вона щеплена 2 рази короноваком, довідка англійською є.  Україна стоїть ще в " позитивному списку"
ПцР- тест зробимо. Пропустять маму?
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Питання куди саме Пропустять. Країни зараз всі по різному пропускають.
Якби не коронавак, то точно пустили би всі. А так, дивіться правила країни вльоту в Шенген. Далі вже пофіг. Нічого не перевіряють. Я летів Київ - Італія - Іспанія. То тільки Італія дивилася документи, тести і qr code - passenger locator form її обов'язково треба заповнити
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Мова конкретно про виліт до Німеччини.
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Німеччина пускає навіть без вакцинації по тестах. Вакциновані будь-якою вакциною з сертифікатом заїжджають без здачі ПЛР.
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Мова конкретно про виліт до Німеччини.
На данний момент в Німеччину проблем заїхати нема. Потрібно тількі ПЛР тест. Але все може змінитись в другій половині вересня вже ..
Короновак Німеччина не визнає.
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

На данний момент в Німеччину проблем заїхати нема. Потрібно тількі ПЛР тест. Але все може змінитись в другій половині вересня вже ..
Короновак Німеччина не визнає.

Я знаю, що Короновак не визнається, але вже так склалося, що мати саме короноваком вирішила щепитися. 
Збираємося в кінці цього тижня відлітати.
То значить ніякої додаткової реєстрації не потрібно для українців?
Біометричний паспорт і PCR-тест в зуби  і вперед?
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Німеччина пускає навіть без вакцинації по тестах. Вакциновані будь-якою вакциною з сертифікатом заїжджають без здачі ПЛР.

Добре, якщо так. 
Але ми PCR-тест зробимо на всяк випадок.
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Питання куди саме Пропустять. Країни зараз всі по різному пропускають.
Якби не коронавак, то точно пустили би всі. А так, дивіться правила країни вльоту в Шенген. Далі вже пофіг. Нічого не перевіряють. Я летів Київ - Італія - Іспанія. То тільки Італія дивилася документи, тести і qr code - passenger locator form її обов'язково треба заповнити

То це обов'язково потрібно заповнювати? Коли і де?
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Добре, якщо так. 
Але ми PCR-тест зробимо на всяк випадок.
Тест обовязково. І його наразі вистачить. Як заберуть Україну з зеленого списку то тоді лише визнані Європою вакцини.
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Я знаю, що Короновак не визнається, але вже так склалося, що мати саме короноваком вирішила щепитися. 
Збираємося в кінці цього тижня відлітати.
То значить ніякої додаткової реєстрації не потрібно для українців?
Біометричний паспорт і PCR-тест в зуби  і вперед?

Ось тут уся інформація. Поки що Україна в списку країн без обмежень, але якщо викреслять із того списку, тоді буде тільки вакцина, визнана ЄС, тобто Коронавак ніяк не підходить.

https://reopen.europa.eu/en/map/DEU/7002
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Ось тут уся інформація. Поки що Україна в списку країн без обмежень, але якщо викреслять із того списку, тоді буде тільки вакцина, визнана ЄС, тобто Коронавак ніяк не підходить.

https://reopen.europa.eu/en/map/DEU/7002

Зрозумііло.  Дякую всім
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

То це обов'язково потрібно заповнювати? Коли і де?

Для Іспанії і Італії, так. Обов'язково. Думаю і для Німеччини теж. В гуглі пошукайте, все там буде написано.

https://www.google.com/search?q=passenger+locator+form+germany&client=ms-android-xiaomi-rev1&sxsrf=AOaemvL4NINs988_v-WD5qf5TF0r8-MKig%3A1630908124371&ei=3K41YeH_FY7FUoebiugB&oq=passenger+locator+form+germ&gs_lcp=ChNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwEAEYADIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgUIABCABDIFCAAQgAQyBQgAEIAEMgUIABCABDIFCAAQgAQyBQgAEIAEOgQIABBHOgQIIxAnOgQIABBDOgoIABCABBCHAhAUUMAKWMUhYLYoaABwAXgAgAGBAYgB8geSAQMyLjeYAQCgAQHIAQjAAQE&sclient=mobile-gws-wiz-serp
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Короноване є визнаною вакциною для Австрії та Нідерландів.
   
Re: ФЗВ. Виліт в Шенген

Не обязательно ПЦР тест, просто антиген принимается. Проверенно не раз. Также справка про то что выздоровел.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія