Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакарчук і вакцинація

Re: Вакарчук і вакцинація

Хочеш на концерт - зроби щеплення у наметі.
Нема слів.

Маю слова - най що хоче те і пише ото хтось , бо , б-г-г - і задарма канцерт не потрібен , тобто біснуватий непередбачуваний поведінкою натовп фанатів  поціновувачів - небезпечніший сам по собІ , навіть без врахування тих вірусів , чі вони тамечки є , чі нема
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Так, я трохи поспішила, у Вакарчука є шанс залишитися в живих.
Виявляється, це розпорядження місцевої влади.
А хіба це було незрозуміло?  ;) Концерт перед універом - вхід вільний. Не виключено, що Вакарчука використали, щоб вакцинувати молодь.
Та й вакцина ж пропадає...

Останнє редагування: 18 вересня 2021 13:46:41 від ЛАРТА
   
Re: Вакарчук і вакцинація

В данном случае профанация. После вакцинации должно пройти не менее 10 дней. Сделал укол и в толпу не самая хорошая идея. А так, да господа антиваксеры, привыкайте, за булочками будите ходить только по ПЦР тесту.    B-)

Даже больше чем 10 дней, потому что нужно 2 укола.

Есть шанс, что благодаря тому концерту выведут какой-то новый супер-пупер штамм вируса.

И он будет называться не иота или омега, а штамм Vakarchuk-Sadovy
   
Re: Вакарчук і вакцинація

А так, да господа антиваксеры, привыкайте, за булочками будите ходить только по ПЦР тесту.

Тю , яке ото хтось наївне , булячькі лише трохи здорожчають , та хіба поза рогом на продаж будуть . Усім .  ))


"Цікавинка" - де поділись масово дописи про майбутню масову смертність від того кувіку , у тимчасових таборах . що серед поля або лісу вже будуюцця ..?

Шо - мєтодічки осучаснились ..? ))
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Ага, дуже чудовий  :weep:
:gigi:
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Антиваксери думають, що мають якісь особливі права, які всі зобовязані поважати.

Так і вони вписані в конституції. При чому навіть дибіл як ти також має ті права.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

З коментарів у Фейсбуці:
"Знаєте вчора їхала в одній маршрутці і двоє студенток власне обговорювали оту ситуацію з отим щепленням на концерт. Одна з них одразу сказала колежанкам - ах шо там , моя мама мені зробить ту довідку про щеплення, вона працює в лікарні. Дівчата рот роз,явили і я також ) і направду одразу подзвонила - маман треба тест. Ну мама, мабуть, щось там пояснювала. А доця - ну маман, ти ж маєш зв,язки - порішай, ну мені треба на той концерт потрапити...."

Насправді корупція це симтоматичні ліки від тиранії. Проблема що на заході її замало, тому й закручують гайки дуже ефективно.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Кажуть Вакарчука замінили  :gigi:
   
Re: Вакарчук і вакцинація

   
Re: Вакарчук і вакцинація

   
Re: Вакарчук і вакцинація

:gigi:
Що не так? Понятно, до радянської гуманітарної системи Англії як рачки до Київа, але свого часу вважалася прогресивною.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Йти не планувала, але Вакарчук для мене помер.
Маєш на увазі, як митець? Бо як людина вже давно відомо, що він соросятня конкретна. Добре його присадили.
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Понятно, до радянської гуманітарної системи Англії як рачки до Київа
Омг. :eyes:
   
Re: Вакарчук і вакцинація

Так і вони вписані в конституції. При чому навіть дибіл як ти також має ті права.

на ботів, які ховаюся за проксями, права не поширюються
боти - не люди і не громадяни
бота можна грохнути і нічого людині за це не буде
бот - це від'ємна величина, якою не лише можна, а й необхідно знехтувати
пшлонах, коротше  :laugh: 
   
Re: Вакарчук і вакцинація

до радянської гуманітарної системи Англії як рачки до Київа
Ой пані Злато, ой.
   
Re: Вакарчук і вакцинація Нове

Показати зображення...
Ноги в тих чувіх,  я їпу.
Робочі кобиляки ))

Ой пані Злато, ой.
Так мені смішно, коли хтось розповідає про "радянську гуманітарну систему".
В моїй родині одна  половина - з радянських медиків, інша половина - з радянських військових.
Й перші й другі не казали ніфуя доброго ані про радянську медицину ані про  радянську армію )))

Останнє редагування: 18 вересня 2021 17:56:49 від птах Сорока
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія