Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

.
   
треба мура запросити в гілку, потрібна його порада. Що ж робити при такому наступі хвороби?

Але він не прийде. Бо досі не відповів чи можна невакцинованим на фронт в один окоп з вакцинованими. Чи можна вручати повістку якщо немає сертифікату з трьома щепленнями.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

треба мура запросити в гілку, потрібна його порада. Що ж робити при такому наступі хвороби?

Але він не прийде. Бо досі не відповів чи можна невакцинованим на фронт в один окоп з вакцинованими. Чи можна вручати повістку якщо немає сертифікату з трьома щепленнями.

На даний момент, проблеми невацинованих - це їхні особисті проблеми.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Жарти жартами а корона в Європі пре. І в Україні теж буде, хоча усім пофігу.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%
dmp

Жарти жартами а корона в Європі пре. І в Україні теж буде, хоча усім пофігу.

Іспанія: В школі хворим вчителям з позитивним тестом вже дозволили приходити на работу, лише потрібно маску мати.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Іспанія: В школі хворим вчителям з позитивним тестом вже дозволили приходити на работу, лише потрібно маску мати.
У нас ходять усі хворі. Я теж підхопив, ніяк не можу вигрести.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Мені сімейний подзвонив, що привезли Файзер іди вакцинуйся, бо рік вже пройшов, прострочив я
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Мені сімейний подзвонив, що привезли Файзер іди вакцинуйся, бо рік вже пройшов, прострочив я
До сраки. Не допомагає.
   
Тих хто  вже перехворів омікроном теж хапає?
   
До сраки. Не допомагає.
До сраки ті вакцини. Мій друг з Болгарії тричі вакцинований. Зараз лежить дома з температурою до 39. Ковід.
   
Вакцина має захищати від смерті і важкого перебігу. Від зараження не захищає. Для цього є маски, мило, антисептики - спирт, оцет, дистанція та інші заходи.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%
dmp

До сраки. Не допомагає.

Допомогає не здохнути.
   
знов шабаш ковіднопришиблених починається
   
Вакцина має захищати від смерті і важкого перебігу. Від зараження не захищає. Для цього є маски, мило, антисептики - спирт, оцет, дистанція та інші заходи.
Я не вакцинований, і вакцинуватись не збдираюсь за жодних умов. Перехворів ковідом набагато легше, ніж мій тричі вакцинований друг.
Особливих заходів безпеки теж не застосовую. Про маску взагалі забув, що вона така існує.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

мдя... дурне вам в голові....
   
Допомогає не здохнути.

Це ще питання.

Що точно допомагає так це руйнувати імунну систему та на порядок підвищує вірогідність скопититися від серцево-судинних.
   
Я не вакцинований, і вакцинуватись не збдираюсь за жодних умов. Перехворів ковідом набагато легше, ніж мій тричі вакцинований друг.

Точно теж саме. Маю пару алєнів вакцинутих - після 2-3 'вакцин' по 5 днів лежать з 39 та ледь вигрібають. Зате свято вірують що якби не вакцина, то б здох. 

Це при чому серед моїх всіх антиваксерів не було жодного, хто б мав температуру більше одного дня. Це Омікрон.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

У нас ходять усі хворі. Я теж підхопив, ніяк не можу вигрести.
Візьми D3 дозуванням 4000 ме попий. Дуже додає сил під час перебігу корони. Я без нього вареною медузою валявся.
   
Так, Д, С, Цинк з Qверсетіном.
   
Візьми D3 дозуванням 4000 ме попий. Дуже додає сил під час перебігу корони. Я без нього вареною медузою валявся.
Можна просто позагоряти/засмагати. Але коли вже хворий, то трохи пізно і незручно. Краще профілактично загоряти.
   
Точно теж саме. Маю пару алєнів вакцинутих - після 2-3 'вакцин' по 5 днів лежать з 39 та ледь вигрібають. Зате свято вірують що якби не вакцина, то б здох. 

Це при чому серед моїх всіх антиваксерів не було жодного, хто б мав температуру більше одного дня. Це Омікрон.
Ну в мене теж була тільки один день аж 37,2. Після того не хворів. А може й хворів, але на нежить я уваги не звертаю. Одним словом нічого серйозного вартого уваги не було.
   
Вакцинуті, ви бачите як вам насцяли в очі, чи все ж божа роса?
   
Ну в мене теж була тільки один день аж 37,2. Після того не хворів. А може й хворів, але на нежить я уваги не звертаю. Одним словом нічого серйозного вартого уваги не було.

В мене Омікрон троха гірше за решту знайомих антиваксів пройшов. Десь годин 15 дрючило в районі 38. Далі досить довго відходив - слабкість таке все, як після грипу. Маю двох знайомих бабусь (~70) невакцинутих, так вони ще легше перенесли.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Можна просто позагоряти/засмагати. Але коли вже хворий, то трохи пізно і незручно. Краще профілактично загоряти.

Можна, але хворому під сонце пертися - така собі ідея.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

До сраки ті вакцини. Мій друг з Болгарії тричі вакцинований. Зараз лежить дома з температурою до 39. Ковід.

Допомагає ще й добре.
Мій кум був затятий антиваксер, принципово всією сім'єю не вакцинувались. Ми всі вакциновані (я і дружина 3 рази, син 10 років 2 рази).
Вони сією сім'єю в кінці грудня всі хворіли важко десь тиждень з високою температурою, потім ще більше місяця не мали нюху.
Ми всі перехворіли в кінці січня без температури і сильного кашлю, лише з нежиттю, якби не позитивний тест, то я в попередні роки з такими симптомами ходив на роботу. Нюху ніхто не втратив.

   
Не знаю як з омікроном але з дельтою дуже багато життів українців було б врятовано за умови вакцинаціі..
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Не знаю як з омікроном але з дельтою дуже багато життів українців було б врятовано за умови вакцинаціі..

Не можна врятувати людину, яка не хоче бути врятованою.
Природний добір працює.
   
и все ковид выключили в телевизоре. и у придурков пропала религия.

хотя вижу ещё упоротых носящих маски...
   
Не можна врятувати людину, яка не хоче бути врятованою.
Природний добір працює.
окуеть, и это говорит человек которые год назад чуть ли не с оружием заставлял вакцинироваться
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Вакцина має захищати від смерті і важкого перебігу. Від зараження не захищає. Для цього є маски, мило, антисептики - спирт, оцет, дистанція та інші заходи.
:facepalm:
Чювак, чи є щось у світі, де оцет безсилий?
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Допомогає не здохнути.
Можливо, але я з омікроном на друге коло мінімум пішов.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Записавсь на понеділок на щеплення.
   
Как толко выборы в штатах так ковид прэ.
Заедали.
Вряд ли ковид поможет геронтократу задержаться у власти
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%
dmp

Можливо, але я з омікроном на друге коло мінімум пішов.

Але ж ще не здох? Значить працює :) Без щеплення (його ще не було) я вже зацінів місцевий шпіталь.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

в моей семье никто не вакцинировался, и не собираемся.
Кто хочет вакцинироваться это его личное право.
   
Re: Кількість смертей від ковіду виросло на 300%

Але ж ще не здох? Значить працює :) Без щеплення (його ще не було) я вже зацінів місцевий шпіталь.
Не здох, але сенсу в бустері 0.
   
Главное что пид а расы до сих пору крутят по телефонам :
Because of COVID 19 we are experiencing higher than expected number of calls  :weep:  :lol:

В штатах 2020 и 2021 все происходило because of COVID 19... помню как на работе на это проепы списывали...
удоды еманые,

а как орали как верещали всякие Татуси и прочие короновирусные аколиты...
   
Можливо, але я з омікроном на друге коло мінімум пішов.

шо таке омнікрон? це якийсь медіа продукт?  Чи white labeled "flu"?
   
Справа в іншому. Хто свято вірує в дієвість цих чудо-вакцин, то хай штрикається хоч три рази на добу; вранці, в обід і ввечері. До їжі, чи після ... То хай вже вибирає сам. Навіщо інших примушувати ? А то і від роботи відстороняли, й тих, хто без масок штрафували... А як смажений півень в дупу клюнув, то виявилось, що невакцинованим можна працювати, й без масок можна ходити... І нічого екстраординарного не трапилось... І не вимерли всі, як мамонти. І за той ковід, крім купки упоротих, вже ні хто не згадує...
Так навіщо було людей кошмарити майже 2 роки ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія