Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Просте правило для приємного спілкування на форумах і взагалі у житті

Не маєш нічого хорошого сказати, мовчи. За порушення на форумах має бути бан, може б і на життя вплинуло. ¿Que os parece, tiene sentido?
   
Que os parecéis, tiene razón?
Хоча sentido мабуть теж може бути
   
Que os parecéis, tiene razón?

No es correcto. Te parece, os parece, nos parece. Parecer se usa como gustar, amigo  :-B
   
Справді, маєте рацію, шановний пане, та не забувайте, що vosotros практично ніде не використовується, окрім забутих богом країн типу Іспанії
   
Я себе стримую навіть коли є що сказати. В Інтернеті комусь щось доводити - марна справа.
   
Справді, маєте рацію, шановний пане, та не забувайте, що vosotros практично ніде не використовується, окрім забутих богом країн типу Іспанії

Знаю, але чому це вона богом забута? Де тоді Україна? Іспанське кіно найкраще. Vos кажуть в Аргентині, але іноді смішно для мене: te amo pero vos tiene que...  por ejemplo. Чому не os amo? Як Мартин прийде то мo' пояснить.
   
Я себе стримую навіть коли є що сказати. В Інтернеті комусь щось доводити - марна справа.

Якщо це щось хороше, то не варто себе стримувати, на мою думку.
   
Не маєш нічого хорошого сказати, мовчи.
Что такоє хорошо і что такоє плохо?
   
Что такоє хорошо і что такоє плохо?

Тю, це давно відомо: не кажи іншому те, що ти не хотів би, щоб сказали тобі.
   
Який там щот в хокеі ЛА Кінгз - Калгарі Флеймз?
   
Якщо це щось хороше, то не варто себе стримувати, на мою думку.

Не думаю. 'Маю що сказати' - це дуже суб'єктивно.
   
От сьогодні юнікс адміни почали ставити докер-се на моєму сервері о 5-їй годині вечора. Нічого не зробили і помилково похерили все на іншому сервері. Що я їм сказав в 11-й годині? Don't worry about it, good night, cheers. Does that make me a good man? :)
   
FUP chat це якісь антисеміти і інший китайський, жах якийсь. Може почати ФУП на telegram? Без цих дурних модерів і без кацапів. Хто за?
   
Який там щот в хокеі ЛА Кінгз - Калгарі Флеймз?

Не дивлюсь хокей вже добрих 10 років, дивлюсь дартз.
   

Exactamente, це продовження тої гілки. Щодо FUP це були результати пошуку на гуглі, якщо хтось не зрозумів.
   
Не дивлюсь хокей вже добрих 10 років, дивлюсь дартз.

 :facepalm: зря. а я только начал. город сошел с ума когда большой хоккей пришел в него  :weep:
   
 (tu)


За цим правилом ТС  мав би бути в ніколи  після першої своєї теми.
   
:facepalm: зря. а я только начал. город сошел с ума когда большой хоккей пришел в него  :weep:

Перестав дивитися, бо всім панували гроші, саме коли С Кароляйна виграла Кубок бо накупила гравців. А поередній сезон була на останньому місці, чи десь там. Це не спорт, це бізнес. Подивись краще дартс :)
   
(tu)


За цим правилом ТС  мав би бути в ніколи  після першої своєї теми.

Людас, ану почитай уважно перший допис :) І не пиши дурниць.
   
Перестав дивитися, бо всім панували гроші, саме коли С Кароляйна виграла Кубок бо накупила гравців. А поередній сезон була на останньому місці, чи десь там. Це не спорт, це бізнес. Подивись краще дартс :)

любой спорт из телевизора это бизнес. но игроки честно отдаются борьбе. "не жалея (так сказать) живота". поэтому и смотрят их. нет симуляции, вышел на лед - рубись, не можешь, нахспляжу. 
   
Перестав дивитися, бо всім панували гроші, саме коли С Кароляйна виграла Кубок бо накупила гравців. А поередній сезон була на останньому місці, чи десь там. Це не спорт, це бізнес. Подивись краще дартс :)
так само перестав дивитися футбол, коли в Динамо за сезон стало змінюватися половина складу.
   
От сьогодні юнікс адміни почали ставити докер-се на моєму сервері о 5-їй годині вечора. Нічого не зробили і помилково похерили все на іншому сервері. Що я їм сказав в 11-й годині? Don't worry about it, good night, cheers. Does that make me a good man? :)

Якісь криворукі у вас адміни.
   
Не маєш нічого хорошого сказати, мовчи. За порушення на форумах має бути бан, може б і на життя вплинуло. ¿Que os parece, tiene sentido?
Насчет хорошего не согласен. У меня другое , - не пиши ничего такого, что не сможешь сказать в лицо оппоненту вживую.


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія