Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Турыст попёр

Re: Турыст попёр

http://webcam.ikrim.net/newworld/2018291.html Туристів море :D                                                                                                                                                                                                                                                     

а рожк...мм..бубука каже, що проштовхнутися ніде.
і кому вірити? правдивим словам кацапа чи своїм брехливим очам?  :S
   
Re: Турыст попёр

Не знаю хто, а Турч точно ніколи на тупого уйобка не був схожий. Не дотягує до чийогось рівня, сильно при чому.

Турч тупиздень упрямый, вцепился в эту продажу с/х земли
Объясните этому кретину, что по его же укрозакону каждый сельский житель мог бесплатно получить участок земли с/з назначения, обычно это было 0,54 га. А по российским законам на ней можно строиться и жить. Вот тебе и продавцы, и покупатели
   
Re: Турыст попёр

Схоже що ці п***а працюють колективно, тему один відкрив, доця в крим в іншого поїхала, потім ще місцевий з криму е , та " нормальний украинец с Ровно". Що не вигадують тількі, аби засрати людям голову  :facepalm1: 

Останнє редагування: 1 серпня 2018 20:25:51 від Plzen
   
Re: Турыст попёр
HH

Турч тупиздень упрямый, вцепился в эту продажу с/х земли
Объясните этому кретину, что по его же укрозакону каждый сельский житель мог бесплатно получить участок земли с/з назначения, обычно это было 0,54 га. А по российским законам на ней можно строиться и жить. Вот тебе и продавцы, и покупатели

Волиняка,  закінчуй  вже цей цирк  на дроті, ніхріна ти не знаєш ні про землю чи про її продаж або здачу в аренду в Україні та і про те чому в Криму такий тривалий час не можуть продати землю. Так купуй в Криму стройся і жіві.)))
   
Re: Турыст попёр
HH

Турч тупиздень упрямый, вцепился в эту продажу с/х земли
Объясните этому кретину, что по его же укрозакону каждый сельский житель мог бесплатно получить участок земли с/з назначения, обычно это было 0,54 га. А по российским законам на ней можно строиться и жить. Вот тебе и продавцы, и покупатели

Волиняка,  закінчуй  вже цей цирк  на дроті, ніхріна ти не знаєш ні про землю чи про її продаж або здачу в аренду в Україні та і про те чому в Криму такий тривалий час не можуть продати землю. Так купуй в Криму стройся і жіві.)))
   
Re: Турыст попёр

Турч тупиздень упрямый, вцепился в эту продажу с/х земли
Объясните этому кретину, что по его же укрозакону каждый сельский житель мог бесплатно получить участок земли с/з назначения, обычно это было 0,54 га. А по российским законам на ней можно строиться и жить. Вот тебе и продавцы, и покупатели


Да мне до жопы предназначение земли, я просто тебе сообщаю про " на ...таблички о продаже земли на каждом шагу". Когда такая куйня происходит, то это скорее плохо, чем хорошо. На слив смахивает. А то что кто- то там строить может - так это его половые проблемы.
   
Re: Турыст попёр

Да мне до жопы предназначение земли, я просто тебе сообщаю про " на ...таблички о продаже земли на каждом шагу". Когда такая куйня происходит, то это скорее плохо, чем хорошо. На слив смахивает. А то что кто- то там строить может - так это его половые проблемы.
Так і е, в Празі наприклад зараз рекордно підскочило житло, так поштова скринька повна об'яв купую швидко, білборди рекламують реалітки, всюди бачиш купую вигідно, реклама продажу хіба що супер-пупер люксовий проект. Так що правий Турчинов, в Криму зараз дупа не здорова.

Останнє редагування: 1 серпня 2018 21:20:50 від Plzen
   
Re: Турыст попёр

Тронут историей о "доченьке".
Она с "3Д - профессором" хоть предохраняется?
   
Re: Турыст попёр

Турч тупиздень упрямый, вцепился в эту продажу с/х земли
Объясните этому кретину, что по его же укрозакону каждый сельский житель мог бесплатно получить участок земли с/з назначения, обычно это было 0,54 га. А по российским законам на ней можно строиться и жить. Вот тебе и продавцы, и покупатели


бубука, ти тупо палишся.
маю надію, хоча б згодом тебе таки закриють  в "ніколи"
   
Re: Турыст попёр

Яка в хєр різниця, під кацапами криму кізда.
Життя буде животіти тільки там де буде вода, ото де була вода до будівництва каналу, ото там можна буде жити.
Такшо готуємся до їстерик хуйло про геноцид Криму.
   
Re: Турыст попёр
LSD

Ну да. нужно біло дожидаться пока оголтелая толпа его пристрелит или вздернет на рее :)
Якби це сталося,тоді можна було б про щось говорити. А так, втік як останній сикун.
   
Re: Турыст попёр

Тронут историей о "доченьке".
Она с "3Д - профессором" хоть предохраняется?
Віртуал при невеликих затратах може перейти в реал. Один дурень в це не вірив. Можу скинути відео з ним - зачотно вищав...
   
Re: Турыст попёр
LSD

Так выкачали.
Закрылся практически весь хай-тэк. Убрали конкурентов.
Осталось зерно и рапс. Всё.
Сельхоз придаток Европы.
Мы здобулы!
Как на меня. внешнее правление России было бы для Украины более выгодным в плане экономики
Прорвало. А так дисал...
   
Re: Турыст попёр
LSD

Где земля свободно продается на сотки и гектары.
В Крыму на трассе куча обЪявлений. Гектар с.х. земли - от 70 тыс рублей
:lol: А чим поливати, сльозами?
   
Re: Турыст попёр
LSD

І Україна б качала. так само. як і Норвегія. наприклад :)
Тільки нічого качати. на жаль :)
Бо викачали ще за сссеру
   
Re: Турыст попёр
LSD

90% южмаша, как пример
Це про "Сатану"?
   
Re: Турыст попёр

Віртуал при невеликих затратах може перейти в реал. Один дурень в це не вірив. Можу скинути відео з ним - зачотно вищав...
Скинь интересно, фото ты уже накидал, всех макнул.

Останнє редагування: 2 серпня 2018 10:04:19 від cergo
   
Re: Турыст попёр

Віртуал при невеликих затратах може перейти в реал. Один дурень в це не вірив. Можу скинути відео з ним - зачотно вищав...

По айпи вычислил?
   
Re: Турыст попёр

Можу скинути відео з ним - зачотно вищав...

Давай. Желательно со звуком и в 3D.  :gigi:
   
Re: Турыст попёр

По айпи вычислил?
Не, друзья его сдали...
   
Re: Турыст попёр

Скинь интересно, фото ты уже накидал, всех макнул.
Надо найти...
   
Re: Турыст попёр

Не, друзья его сдали...
Какие-то хреновые друзья.
   
Re: Турыст попёр
LSD

назови мне ХОТЬ ОДНОГО украинского журналиста уровня Скабеевой. просто интересно. а то мне только всякие киселевы-ганапольские попадаются. но они же бывшие наши. просто вышедшие в тираж давно.
Романа Цимбалюка знаєте. Не раз ставив її у відповідну позу на її програмі, що приходилось включати дурня і зразу переходити на рекламу (самий часто застосовуваний прийом, коли немає, що сказати)
   
Re: Турыст попёр

Романа Цимбалюка знаєте. Не раз ставив її у відповідну позу на її програмі, що приходилось включати дурня і зразу переходити на рекламу (самий часто застосовуваний прийом, коли немає, що сказати)

Дмитро Гордон так дав під час прямого ефіру цим 2-м хуйловским пропагандонам, що сучка прямо в ефірі обісралася.
Взагалі, тільки один Гордон професійніший, ніж усі ватні хуйловські пропагандони, разом узяті.
   
Re: Турыст попёр

Как на меня. внешнее правление России было бы для Украины более выгодным в плане экономики
здуріти можна.. :facepalm:
А яким вигідним для України було б зовнішнє управління з боку США, або на крайняк - ФРН!
Якою бідою для країн обертається втручання у їхні справи дикунської Масковії, цієї ракової пухлини на тілі Землі - про це напевно не знає лише той, хто вперто не хоче знати
   
Re: Турыст попёр

Віртуал при невеликих затратах може перейти в реал. Один дурень в це не вірив. Можу скинути відео з ним - зачотно вищав...

Про пункт 4.3. нічого не чув?
   
Re: Турыст попёр

Романа Цимбалюка знаєте. Не раз ставив її у відповідну позу на її програмі, що приходилось включати дурня і зразу переходити на рекламу (самий часто застосовуваний прийом, коли немає, що сказати)
знаю. он не журналист, а типичный пропагандист. ему до Скабеевой как до Киева рачки.
как для меня, то передачи Скабеевой и Попова "60 минут" и прочие - это журналистика достаточно высокого уровня, где представлены разные точки зрения и сведена к минимуму пропаганда.
у вас, кстати, такой журналистики вообще НЕТ. савики, киселевы, ганапольские и гордоны - это пропаганда в чистом виде. ИМХО.
   
Re: Турыст попёр

бубука, ти тупо палишся.
маю надію, хоча б згодом тебе таки закриють  в "ніколи"

його вже закривали  в ніколи хвилин на 10  -X-
   
Re: Турыст попёр
rst

знаю. он не журналист, а типичный пропагандист. ему до Скабеевой как до Киева рачки.
как для меня, то передачи Скабеевой и Попова "60 минут" и прочие - это журналистика достаточно высокого уровня, где представлены разные точки зрения и сведена к минимуму пропаганда.
у вас, кстати, такой журналистики вообще НЕТ. савики, киселевы, ганапольские и гордоны - это пропаганда в чистом виде. ИМХО.

 :facepalm1: Это уже даже не боярышник. Это что-то очень тяжелое.
   
Re: Турыст попёр

Віртуал при невеликих затратах може перейти в реал. Один дурень в це не вірив. Можу скинути відео з ним - зачотно вищав...

бльо, ти ж "пішов з ФУПу назавжди"    :laugh: :facepalm:
   
Re: Турыст попёр

бльо, ти ж "пішов з ФУПу назавжди"    :laugh: :facepalm:

він же без пропітанія не може,
а тут як ніяк жива копійка капає.
   
Re: Турыст попёр

:facepalm1: Это уже даже не боярышник. Это что-то очень тяжелое.
я всего лишь высказал свою точку зрения.
я понимаю, что вам в Украине сравнивать не с чем, поэтому допускаю, что вы можете считать журналистикой то, что делают Гордон или Цымбалюк.
   
Re: Турыст попёр

:facepalm1: Это уже даже не боярышник. Это что-то очень тяжелое.

свиня їсть гівно з федеральних аналів про распятих мальчіков, кров рускоязичних младєнцев, людоєдов з салфєткамі, снєгірєй, двух рабов, гуантанамо для ватників, стометровий СУ і т.д. і т.п.
при цьому вважає, що це височенні стандарти журналістики.
це точно вже не бояришник. це хвороба мозжечка (бо мозку там немає), клініка.

ЗІ. більш точний діагноз можна бути виставити при більш детальному обстеженні поцієнта.
   
Re: Турыст попёр

Романа Цимбалюка знаєте. Не раз ставив її у відповідну позу на її програмі, що приходилось включати дурня і зразу переходити на рекламу (самий часто застосовуваний прийом, коли немає, що сказати)

Скабеєва, на відміну від Цимбалюка, не журналіст, а хуйло, частина апарату, яка веде інф.війну проти України.
Юрашка Хіп на понт жеж брав цим питанням. Він жеж прекрасно розуміє, що Скабеєва на даному етапі зовсім не займається журналістикою, просто дурником прикидається.
   
Re: Турыст попёр

Великолепная дискуссия.

В зависимости от своих политических убеждений, на своих фаворитов, спорящие просто вешают ярлыки.
Скабееву можно, с натяжкой, назвать бывшей журналисткой. Хорошей или плохой?
Не знаю надо почитать ее газетные или журнальные статьи или прослушать взятые интервью.

Но есть еще кое что другое. Читаем Википедию:

Сразу, после окончания Санкт-Петербургского государственного университета университета, пошла на работу в ВГТРК.
(Добавлю от себя). Попасть сразу в ВГТРК, без стажа работы в меньших компаниях, нормальным способом невозможно.
Но возможно, при других обстоятельствах (стукалово или отсос).

Другая фраза из Википедии:
"В своих репортажах систематически критикует российскую оппозицию".
Это показывает конкретное направление ее "журналистики".

Хорошая она журналистка? Не знаю. Но наверно, все таки однобокая.

Не согласен с Uriah Heep.
   
Re: Турыст попёр

Віртуал при невеликих затратах може перейти в реал. Один дурень в це не вірив. Можу скинути відео з ним - зачотно вищав...

ти ж звалило з форуму, нє? :lol:
   
Re: Турыст попёр

как для меня, то передачи Скабеевой и Попова "60 минут" и прочие - это журналистика достаточно высокого уровня, где представлены разные точки зрения и сведена к минимуму пропаганда.

Это просто йопаный стыд ...

 :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:
   
Re: Турыст попёр

та бог с ней со Скабеевой. у каждого есть свое мнение на этот счет.
вы мне другое скажите. вот вы считаете РФ тоталитарной страной и душителем свобод.
но в РФ есть достаточно много оппозиционных средств масс-медиа -- и Дождь и Медуза и Республика и пр.
а у вас в самой демократичной стране ЕС есть? назовите хоть одно...
   
Re: Турыст попёр

Это просто йопаный стыд ...

 :facepalm1:  :facepalm1:  :facepalm1:

пздц
так і хочеться в"їбати молотком по голові упиздня
   
Re: Турыст попёр

та бог с ней со Скабеевой. у каждого есть свое мнение на этот счет.
вы мне другое скажите. вот вы считаете РФ тоталитарной страной и душителем свобод.
но в РФ есть достаточно много оппозиционных средств масс-медиа -- и Дождь и Медуза и Республика и пр.
а у вас в самой демократичной стране ЕС есть? назовите хоть одно...

ти їбануте :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія