Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

А кто взял туркиш по раннему бронированию, а ну, признавайтесь ?
Первый раз за 5 лет не взял  :D
   
жрачка

Машину в рент і по криту
Там є куди поіхати - самар‘я, матала, зарос, айос ніколос, спіналонга, істро, ...
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

В Італії зараз добре: натовпів туристів немає, можна хоч якусь архітектуру побачити.
Зазвичай на цих вулицях купа народу, але сьогодні це отак:

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Коли ще таке буде?  ;)
Що Вас радує, незрозуміло
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Жовнір - Італія ОГОЛОСИЛА ПОВНИЙ КАРАНТИН НА ПІВНОЧІ до 3 квітня (проживає са. 16 000 000 людей)

хто хоче покинути, - нема ніяких обмежень (якшо не хворий)

заїхати в цю зону - потрібний дозвіл, порушника чекає покарання


тіки шо по Литовським новинам показалти
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Жовнір - Італія ОГОЛОСИЛА ПОВНИЙ КАРАНТИН НА ПІВНОЧІ до 3 квітня (проживає са. 16 000 000 людей)

хто хоче покинути, - нема ніяких обмежень (якшо не хворий)

заїхати в цю зону - потрібний дозвіл, порушника чекає покарання


тіки шо по Литовським новинам показалти

Туго до литовців там доходить... По естонських новинах напевне завтра покажуть  :laugh:
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

До речі, в Туреччині офіційно корони ще немає.
Зате в аеропорту повно китайців. Мені взагалі здалося, що їх там ледь не половина.
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Первый раз за 5 лет не взял  :D

А планы ?  Брать / не брать ?

Или летом в Моршин/Трускавец ?
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Машину в рент і по криту
Там є куди поіхати - самар‘я, матала, зарос, айос ніколос, спіналонга, істро, ...
+
   
Їзжай, буде нагода на зворотньому шляху побувати в Нових Санжарах і Скалецьку побачити :D
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

А планы ?  Брать / не брать ?

Или летом в Моршин/Трускавец ?
Хотел в Грецию на авто, но Греция тоже уже всё.
Возможно поедем на бирючий остров, если всё будет нормально или в Турцию, если ее забанят русские и цена в пару раз упадёт.
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Туго до литовців там доходить... По естонських новинах напевне завтра покажуть  :laugh:

Дядьку, не зрозумів, Вашого сарказму. ?  :-o

я з ранку працював на подвір"ї, прийшов, включив ФУПа, побачив питання про Італію, якраз в цей момент повтор новин почув - написав людині.... :umnik2:
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Хотел в Грецию на авто, но Греция тоже уже всё.
Возможно поедем на бирючий остров, если всё будет нормально или в Турцию, если ее забанят русские и цена в пару раз упадёт.

В том то и дело, что непонятно когда Турция введет карантин, а она его введет, 100%.
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Машину в рент і по криту
Там є куди поіхати
це стандартна проблема пакетників. І поїхав би, але ж оплачено і обід, і снек-бар, і морозиво після обіду. А за машину ж ще й платити треба, кому таке треба))
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

В том то и дело, что непонятно когда Турция введет карантин, а она его введет, 100%.
Турция будет морозится до последнего. Им невыгодно закрывать тур потоки, а вот кацапы в ответ на действия турков в Сирии под предлогом коронавируса могут закрыть чартеры в Турцию.
Думаю к середине лета уже переболеем злым вирусом
   
Уфицци закрыли, музей Ватикана то же - это официально. Думаю, остальные топ места  - в течении дня-двух...
   
Що Вас радує, незрозуміло

ну ось, для порівняння - вересень мин.року
   
Чувствую, куплю я все-таки лодку этим летом. И проведу отпуск на даче впервые за 15 лет  :dirol:
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Дядьку, не зрозумів, Вашого сарказму. ?  :-o

я з ранку працював на подвір"ї, прийшов, включив ФУПа, побачив питання про Італію, якраз в цей момент повтор новин почув - написав людині.... :umnik2:

Вибачаюся  :-B
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Турция будет морозится до последнего. Им невыгодно закрывать тур потоки, а вот кацапы в ответ на действия турков в Сирии под предлогом коронавируса могут закрыть чартеры в Турцию.
Думаю к середине лета уже переболеем злым вирусом

Италии вон тоже невыгодно закрывать турпотоки. Но в турции карантин будет, интересно до августа справятся ?
   
Тим хто накупив квитків на євро 2020, варто продати, може якісь варяти знайдуться.
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Италии вон тоже невыгодно закрывать турпотоки. Но в турции карантин будет, интересно до августа справятся ?

Тут цікаво, як вірус поводитиметься в теплу пору року. Мав би накритися, але це не точно.
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Збиралася 22-го в Ригу на 5 днів. Вчора здала квитки. Проблема навіть не в тому що можна захворіти, просто дуже не хочиться застряти десь на 3 тижні в карантіні. Племіннниці мененджер авіокомпанії відрадив брати білети для дітей в Україну на літо - каже якщо введуть карантин їх просто тупо не впстять в США.

Останнє редагування: 8 березня 2020 20:18:58 від Agni
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Вирушати треба 1 квітня.
Думав, що до цього часу все стихне.
Що тепер робити?
Українці, хто живе в Італії, яка там ситуація насправді?
Тиждень тому туристична агенція казала щоб не хвилювалися, все буде за програмою.
Тепер чухаю потилицю.
І не стільки сам вірус лякає, не хочеться проїхатись і нічого не побачити.

 Беріть муку із собою. Днями спілкувався із італійкою, каже, що полиці магазинів порожні... :D
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Коли ще таке буде?
Круть!
А наверное туда снова ломанутся тыщи переболевших
   
ТС, вперед ! Коли ще побуваєш в сраці, більшій чим навіть Україна. Скористайся цією унікальною можливістю.


* Взагалі-то звідти тікають...
   
Мне кажется что автобусный тур это уже диагноз.Поэтому хорошо что не поехал
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Та бляха, у мене на 23-тє квитки у ЛА на всю сім‘ю і заброньована тачка і купа житла на 2000 миль наперед
Хай там, сцуко тримаються, бо то всьо безвозвратне
   
Та бляха, у мене на 23-тє квитки у ЛА на всю сім‘ю і заброньована тачка і купа житла на 2000 миль наперед
Хай там, сцуко тримаються, бо то всьо безвозвратне
Бери з собою рулонів 50 обухівської, відіб'єш витрати.
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Бери з собою рулонів 50 обухівської, відіб'єш витрати.
а шо, там срачка?
   
Та бляха, у мене на 23-тє квитки у ЛА на всю сім‘ю і заброньована тачка і купа житла на 2000 миль наперед
Хай там, сцуко тримаються, бо то всьо безвозвратне

 :laugh: Да,это может быть обидно.Хотя уверен что все будет ОК.Запомните этот твит (с)
   
а шо, там срачка?
Там ідіоти також скупили ВСЕ
   
Та бляха, у мене на 23-тє квитки у ЛА на всю сім‘ю і заброньована тачка і купа житла на 2000 миль наперед
Хай там, сцуко тримаються, бо то всьо безвозвратне

барселона  - Ф1 г\п іспанії
брно - мото гп
амстердам \зандворт -  Ф1 г\п нідерландів
варшава -  айрон мейден
прага - оззі осборн
прага - нхл  , нешвіл-бостон
плюс ще купа авіаквитків, та готелі в різих містах  -аби просто пошаритися
=======
більшість вже проплачено, х.з що воно буде..
на бокс до хайнаню  не потрапив(скасували) , але майже всю вартість повернути вдалося

Останнє редагування: 8 березня 2020 22:18:17 від Груздев
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

барселона  - Ф1 г\п іспанії
брно - мото гп
амстердам \зандворт -  Ф1 г\п нідерландів
варшава -  айрон мейден
прага - оззі осборн
прага - нхл  , нешвіл-бостон
плюс ще купа авіаквитків, та готелі в різих містах  -аби просто пошаритися
=======
більшість вже проплачено, х.з що воно буде..
на бокс до хайнаню  не потрапив(скасували) , але майже всю вартість повернути вдалося
цей вірус це величезний форс-мажор і втрати баблосів як бізнесом так і індивідами :(
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Форум Винского дивись - там кацапи все доповідають.
Музеї зачиняють до 3 квітня.
З карантином у містах поки незрозуміло як буде реалізовано.
   
Ватикан сообщил о закрытии музеев из-за коронавируса

Новости » Общество     08.03.2020 - 22:18

Ватиканские музеи, а также все музеи при папских базиликах в Риме закрываются до 3 апреля

Ватиканские музеи и все музеи при папских базиликах в Риме закрываются до 3 апреля в целях предупреждения распространения нового коронавируса. Об этом сообщила в воскресенье служба печати Святого престола.

"В соответствии с распоряжениями итальянских властей были приняты меры по недопущению распространения коронавируса нового типа, которые включают закрытие в целях предосторожности до 3 апреля ватиканских музеев, управления по раскопкам, музеев папских вилл и музейных центров при папских базиликах", - говорится в сообщении.
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

корочє, до 3 квітня в Італію нефіг шастати.
по пустих вулицях походити - який смисл? ще й ризикувати захворіти коронавірусом.

 то вже краще з дивана погуляти по Google street view
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Там ідіоти також скупили ВСЕ
Только что разговаривала с Канадой, там то же самое. Все дизенфицирующие, содержащие спирт, разгребли. Хотя там пока несколько человек только зафиксировано.
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Там ідіоти також скупили ВСЕ
ідіоти а може і ні?
якщо захворіє значна частина популяції, може статися що виробляти і розвозити продукти і товари буде нІкому. а срати хочеться щодня
   
Тут цікаво, як вірус поводитиметься в теплу пору року. Мав би накритися, але це не точно.
Ультрафиолет убивает вирус. Это точно. Летом уже все будет норм.
   
Re: Місяць назад оплатив автобусний тур в Італію

Реально такой мировой паники не припоминаю....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія