Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черновцы. Прикупил жене подарок, и пошли карантин нарушать

дуже гарно!
   
Дякую
   
Порт. Бургас. Болгария.
Сумерки после дождя.

   
Порт. Бургас. Болгария.
Сумерки после дождя.

Показати зображення...

Блин(((
Люблю Болгарию))
Давно не был((
Скучаю((
   
Принцеса ромів. Маленьке лавандове поле біля Бургасу.

   
Лавандове поле завжди приваблює, можна зустріти різноманітних комах, пташок, ящірок. Також зустріла дівчинку років сьоми-восьми. "Принцеса ромів" живе поряд з лавандовим полем. У Болгарії багато ц...ган (ромів), більшість живуть осіло. Євросоюз дуже багато витрачає грошей та застосовує різні програми, щоби  роми трималися своїх будинків, обробляли поля, влаштовувалися на роботу, вчилися...
 Є прогрес у цьому. Роми вбирають парки, пляжі, вбирають та вивозять сміття у містах та селах.



Щеврик польовий














   
Бургас 5:43 ранку.  Море у цей час здається дуже теплим, хоча 24°

   
Такой себе то ли пейзаж, то ли натюрморт...

Бузковий ранок. Бургас. 11.07.2021
Canon R with Canon RF 35mm f/1.8 Macro IS STM

   
Такой себе то ли пейзаж, то ли натюрморт...

Бузковий ранок. Бургас. 11.07.2021
Canon R with Canon RF 35mm f/1.8 Macro IS STM

Показати зображення...
(tu)
Это вау!!!
   
(tu)
Это вау!!!
Спасибо. Не зря значит в 4 утра вставали ;)

Сонячний поцілунок

   
Чудесный вечер. Чудесные девчонки, которые сделали его еще более замечательным.

   
Мы цветочками особо не увлекаемся, потому что живем в разных странах по пол-года в году, поэтому приходится при переезде просто выбрасывать. Жалко. Но один-два цветка на лето выращиваем, вот такие цветочки у нас сейчас распустились на балконе.





   
Оранжев залез над Бургаските солници

Помаранчевий захід сонця. Бабка біля гілки була мені бонусом, бо розгледіла її щойно

   
Надобраніч

   
Bye bye
Canon R with Sigma 180mm f/2.8 APO Macro EX DG OS HSM Lens without flash

   
Bye bye
Canon R with Sigma 180mm f/2.8 APO Macro EX DG OS HSM Lens without flash

Показати зображення...
Шикарно, очень классные фотографии. Непременно обращаю внимание на эту ветку. А вы свои фотографии где-то продаете?
   
Шикарно, очень классные фотографии.
Спасибо, очень приятно.
Непременно обращаю внимание на эту ветку. А вы свои фотографии где-то продаете?
Не-а. Тут такое дело. Что можно продать? Городские зарисовки  наверное самое перспективное, но супруга стесняется людей фотографировать, ей неудобно. Пейзажи? Ну разве что, но их и так овердох.я. Зверушек - дело хорошее, но тяжело получить хороший снимок, такой, чтобы АХ. Так что пока и не пытались, хотя наверное есть таки много фото заслуживающих внимания.

Останнє редагування: 21 липня 2021 00:39:05 від Aleksandr_1
   
Не-а. Тут такое дело. Что можно продать? Городские зарисовки  наверное самое перспективное, но супруга стесняется людей фотографировать, ей неудобно. Пейзажи? Ну разве что, но их и так овердох.я. Зверушек - дело хорошее, но тяжело получить хороший снимок, такой, чтобы АХ. Так что пока и не пытались, хотя наверное есть таки много фото заслуживающих внимания.
Ну очень классно, одна из любимых веток, может фупчики посоветуют?
   
"Солона" трансляція з Чорного моря. Бургас, Болгарія.









   
Щиглика занесло на озера. Коловодник чорний не зміг з цим змиритися і полетів геть  :)




Коловодник болотяний 23.07.21.



Бургас, Атанасовське озеро.
   
Бродяжка руда. Бабка саме цього виду Pantala flavescens виявилася найбільш міцним і витривалим серед літаючих тварин планети. Ця бродяжка руда здатна перетинати океани, пролітаючи тисячі кілометрів над водою.

   
Canon R 2021_05_05
Забула як село називається під Чернівцями. Проїжджали повз села і зупинилися сфотографувати через паркан))

   
Canon R 2021_05_05
Забула як село називається під Чернівцями. Проїжджали повз села і зупинилися сфотографувати через паркан))

Показати зображення...

Ну це Ви гарно момент зловили.
А так—то там в принципі поставили всіляких локацій——місць для фотосесій—— але мені там не дуже сподобалось насправді((
Але Ви я так розумію з любого предмету Картинку зробите))
пс. Село——Мамаівці.
   
Душевна гілка, дякую!
   
Душевна гілка, дякую!
Дякую за оцінку.

Маленький равлик - естет

   
Ну це Ви гарно момент зловили.
А так—то там в принципі поставили всіляких локацій——місць для фотосесій—— але мені там не дуже сподобалось насправді((
Але Ви я так розумію з любого предмету Картинку зробите))
пс. Село——Мамаівці.
Дякую за оцінку роботи дружини, зробити "з чогось картинку" - це дійсно заслуговує.
А ось село - НЕ Мамаївці (вже з'ясували), в Мамаївцях інше тюльпанове поле, ми там були і по ньому гуляли з тещею і кішкою ;), а це саме повз їхали по трасі. Це - Магала.

Фото з поля в Мамаївцях:



PS Додаток Вам от дружини - Дякую. Мені так само в Мамаївцях не сподобалося за того, що людей як тих тюльпанів, а я не дуже людей люблю))

Останнє редагування: 27 липня 2021 22:50:08 від Aleksandr_1
   
Дякую за оцінку роботи дружини, зробити "з чогось картинку" - це дійсно заслуговує.
А ось село - НЕ Мамаївці (вже з'ясували), в Мамаївцях інше тюльпанове поле, ми там були і по ньому гуляли з тещею і кішкою ;), а це саме повз їхали по трасі. Це - Магала.

Фото з поля в Мамаївцях:

Показати зображення...
PS Додаток Вам от дружини - Дякую. Мені так само в Мамаївцях не сподобалося за того, що людей як тих тюльпанів, а я не дуже людей люблю))

От мені саме за це там не сподобалося))
Вкотре пересвідчуємося тут що у Вашоі дружини гарний смак))
   
Дякую за оцінку роботи дружини, зробити "з чогось картинку" - це дійсно заслуговує.
А ось село - НЕ Мамаївці (вже з'ясували), в Мамаївцях інше тюльпанове поле, ми там були і по ньому гуляли з тещею і кішкою ;), а це саме повз їхали по трасі. Це - Магала.

Фото з поля в Мамаївцях:

Показати зображення...
PS Додаток Вам от дружини - Дякую. Мені так само в Мамаївцях не сподобалося за того, що людей як тих тюльпанів, а я не дуже людей люблю))

Но жену любите, и она молодец.
   
У вас очень позитивная ветка, может быть, в ней не очень много людей пишут, но смотрят очень многие. В ней до сих пор не устроили... ммм.. спор, а это о многом говорит.
   
У вас очень позитивная ветка, может быть, в ней не очень много людей пишут, но смотрят очень многие. В ней до сих пор не устроили... ммм.. спор, а это о многом говорит.
Срач тут тоже был . Стр.11
Aleksandr достойно отстоял свое право на позитивную ветку, за что ему большое спасибо.

Останнє редагування: 28 липня 2021 07:19:18 від дмхз
   
Срач тут тоже был . Стр.11
Aleksandr достойно отстоял свое право на позитивную ветку, за что ему большое спасибо.

дмхз, зверніть увагу, що спор почав Хорват, а потім підключився Сергій нумерний.
і спор НЕ мав жодного відношення до фотографій

А фото просто прекрасні ! нам так не жити(фотографувати)  :)
Мені дуууже подобаються фото кішки серед квітів, особливо та,
де кішка, якщо можна так сказати, у віночку !  :)
   
дмхз, зверніть увагу, що спор почав Хорват, а потім підключився Сергій нумерний.
і спор НЕ мав жодного відношення до фотографій

А фото просто прекрасні ! нам так не жити(фотографувати)  :)
Мені дуууже подобаються фото кішки серед квітів, особливо та,
де кішка, якщо можна так сказати, у віночку !  :)
Вибач, але я навмисно не стала звертати увагу хто й що почав, щоби не провокувати розборок.
Багато дописувачів вдячні  Aleksandr за цю гілку і я в їх числі)
   
дмхз, зверніть увагу, що спор почав Хорват, а потім підключився Сергій нумерний.
і спор НЕ мав жодного відношення до фотографій
Та да, как вспомню - так все на ржачку пробивает, и фотографии это не наши, и вообще нам не надо верить, и жена моя маникюрша в Польше, а я вообще буй знает живу с ней или нет, в общем узнал про себя много нового. Это кэк бы даже не о фотографии, а хрен его знает - успокаивание ипанутости "великого дедюктива" - Хорвата ;)

ЗЫ Кстати, кину и своих парочку, а то все жены и жены - в воскресенье по парку погулял с Canon m50









   
Мені дуууже подобаються фото кішки серед квітів, особливо та,
де кішка, якщо можна так сказати, у віночку !
Спасибо, красивая да. А мне вот это очень нравится - глаза шалые-шалые. Ооооочень страааашно, но - интересно ;)

   
Выше фотки Парк Горького?
   
Выше фотки Парк Горького?
Ага. Пошел погулять в воскресенье - как раз жара не очень была, что-то в районе +26, короче приемлемо. Получил море удовольствия.
   
Ага. Пошел погулять в воскресенье - как раз жара не очень была, что-то в районе +26, короче приемлемо. Получил море удовольствия.
Атмосферно получилось)
   
дмхз, зверніть увагу, що спор почав Хорват, а потім підключився Сергій нумерний.
і спор НЕ мав жодного відношення до фотографій

А фото просто прекрасні ! нам так не жити(фотографувати)  :)
Мені дуууже подобаються фото кішки серед квітів, особливо та,
де кішка, якщо можна так сказати, у віночку !  :)

А тепер попрошу спростувати інформацію про "до срачика підключився Сергій"(((——
Я на тих сторінках написав два дописи——
1. "А Хорват таки правий у своіх "підозрах"—— і навів гілку де Александр розповідав про квартиру в Болгаріі.
2. " я "зняв своі "обвинувачення"——— розібрався в ситуаціі.
пс. Хоча мені й не дуже цікаво було там розбиратися що і до чого((——
Там все видно в контексті хто і що писав(((
   
Вибач, але я навмисно не стала звертати увагу хто й що почав, щоби не провокувати розборок.
Багато дописувачів вдячні  Aleksandr за цю гілку і я в їх числі)

І ти теж могла би спростувати "обвинувачення" що я заліз в срачик там на 11 ст.
Там же——я написав що я помилився і в мене немає ніяких "обвинувачень" до ТС(((
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія