Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

За морозиво очі відвожу,
Нехай робить, бо гроші дає,
Роги чухаю, ну що поробиш,
Зато маю я вспульне усе
:gigi: у мене теж за роги язик чесався, але пожаліла убогого обманутого - він щиро вірить у святість, тож не будемо йому заважати.
   
Чесно?
Я не дивлюсь відео Сергія від початку до кінця.
Десь колись загляну, або з перемоткою.

Він звичайний пролетаріат, простий хлоп, з дефектами речі, на вигляд нагадує мені Gargamela зі смерфів.

Його відео я сприймаю, як жарти, десь в середині душі я сміюся з нього і з його відео (можливо він на мене зараз образиться), але роблю я це без якоїсь злоби на нього, без приниження.

Але знаєте, що мене найбільше веселить?

То, як такий простохлопський пролетаріат заставляє всіх вас тут шановне Паньство і вчених, і математиків, і освічених та поважних злитися, нервувати, та псіхувати.
І чим більше ви псіхуєте на нього, тим більше мене це веселить.
 :D
Оце ти вогнав у спину морозиво сіроге, Несолідно хорвате.


Просто все, нікудишка і тупар викликає емоції, сміятися над уродами та клоунами то загальнолюдські розваги.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

у нас в городе две общаги переделаны под точно такие же квартиры. только они называются трехкомнатные и кухня там примерно 14 метров. на месте серегиной кухни там санузел большой
і кухня теж у кладовкі? Ти приблизно памятаєш його планіровку, по памяті розкажи, шо там і де.
   
:gigi: у мене теж за роги язик чесався, але пожаліла убогого обманутого - він щиро вірить у святість, тож не будемо йому заважати.

А щоби знав що тут люди шанують фупчиків, а дуракам показують їх місце.
   
М'яч став хорватським, не здивований.  :laugh:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Він звичайний пролетаріат, простий хлоп, з дефектами речі, на вигляд нагадує мені Gargamela зі смерфів.

Його відео я сприймаю, як жарти, десь в середині душі я сміюся з нього і з його відео (можливо він на мене зараз образиться), але роблю я це без якоїсь злоби на нього, без приниження.

Я б на твоєму місці взагалі таке не писала б. Ви ж начебто, хоча і віртуальні, але ж друзі і хвацько разом тролили тут своїх хейтерів?

То чого ти зараз намагаєшся відмазатися від Сергія?

Негарно це з твоєї сторони.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Все уже охвачено до нас… Был такой американский сериал Three stooges, Три Дурака в переводе. Они там дом взялись строить. Двери горизонтально, вода в газовых трубах. :) Ничего нового… :)
Десь так і сприймаю, тільки в серіалах зазвичай натужно і несмішно,  тут- щиро і авторська робота.
   
ХОРвате, Скажи що ти синій, а так виглядає що ти обісрав товариша, тільки б тебе не клювали у безтолковку.

Хіба може твереза людина так дешево союзника виставити дураком?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

М'яч став хорватським, не здивований.  :laugh:
Мені сподобався той м'яч, який в Сєрьогі на полиці стоїть і який ганяє його собака.
 :D
   
Мені сподобався той м'яч, який в Сєрьогі на полиці стоїть і який ганяє його собака.
 :D

Не підлизуйся, огидно.

 :pofig:

Тобе морозиво не воняє у холодний пот, а когось воно вгоняє у горячий, там, білятебе.

Шлабееш старшина, Шлабееш, вже з нами серіка гноьиш, сміешся з нами. От як так, ьху.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я б на твоєму місці взагалі таке не писала б. Ви ж начебто, хоча і віртуальні, але ж друзі і хвацько разом тролили тут своїх хейтерів?

То чого ти зараз намагаєшся відмазатися від Сергія?

Негарно це з твоєї сторони.
У Вас якесь викривленне сприйняття світу.

Щоб від когось відмазатись, треба бути спочатку примазаним.

Я 100 разів повторював, що в нас з ним нема ніяких спільних інтересів, ми кожен сам за себе.

А я лише іноді граю по його стороні.
Я завжди граю за слабших, щоб цікавіше було і щоб шанси були рівні.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Мені сподобався той м'яч, який в Сєрьогі на полиці стоїть і який ганяє його собака.
 :D
Дааа... Всі люди різні, мені здалося край тупим та свідченням слабкості.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Яка цікава тема, навіть Поліщуки збіглися сюди.

Взагалі-то я Polischuk і в однині
Перекручуєш мій нікнейм, за це бан !

Жартую  :)

Та от побачив, що ти появився і вирішив заглянути.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

У Вас якесь викривленне сприйняття світу.

Щоб від когось відмазатись, треба бути спочатку примазаним.

Я 100 разів повторював, що в нас з ним нема ніяких спільних інтересів, ми кожен сам за себе.

А я лише іноді граю по його стороні.
Я завжди граю за слабших, щоб цікавіше було і щоб шанси були рівні.

Ох і дивна ти людина,  Хорват!

Ти сьогодні зайшов у цю гілку, як ти сам написав, щоб потикати паличкою в хейтерів Сергія, натомість обісрав і потикав паличкою саме його, Сергія.

 :facepalm:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Дааа... Всі люди різні, мені здалося край тупим та свідченням слабкості.
Так, маєте рацію, а я неправильно виразився.
Мені сподобався не стільки м'яч, як реакція на нього.
Таким примітивним тупим способом Сєрьога довів до бішенства і заставив навіть псіхувати та тиснути на нього доповідь за це.

 :D

Це перемога

 :lol:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Так, маєте рацію, а я неправильно виразився.
Мені сподобався не стільки м'яч, як реакція на нього.
Таким примітивним тупим способом Сєрьога довів до бішенства і заставив навіть псіхувати та тиснути на нього доповідь за це.

 :D

Це перемога

 :lol:

Ну яка ж це перемога, якщо перед цим саме Сергія забанили за нескінчене жамкання доповідей на всіх і вся?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну дивись, яка мета троління?

Заставити опонента постійно думати про суперника, переживати, нервуватися.

Це як дрищ, який ріхнувся мозгами на Віці, якому всюди Віка мерещиться, навіть в Єгипті. Поїхав з родиною відпочивати, а думав про Віку.

Так само і ти.
Ніби з дружиною поїхав, а весь тут, всі думки в тебе тут.

Сєрьога давно в бані, а ви без нього вже не можете.
Дійшло до того, що самі вже виставляєте його відео з його каналу.

Корова сказала, що як гілку не перенесуть у вільне, вона перестане тут дописувати, а сама перша тримає її на плаву.

Це вже залежність.
Ваші мозги вже не можуть жити без Сєрьогі.

Це повна залежність.

І тому це тотальна перемога.

Ну судя с того что ты сразу рванул в эту ветку после долгого перерыва говорит что твои мозги только и этим были заняты :laugh:
Во вторых Серенька в бане. А это в интернет боях высший пилотаж Бронтозавере
В третьих Хлеборез скулит и зализывает раны на цужеке почти неделю после разорванного ребятами пукана.

Но ты не очкуй, Серенька тут тоже за последний месяц десяток Пэрэмог отметил  :weep:
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну яка ж це перемога, якщо перед цим саме Сергія забанили за нескінчене жамкання доповідей на всіх і вся?
Не перекручуйте

Не на всіх і вся.

Він декілька раз жав лише на одного
На підарка Медведя
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Так, маєте рацію, а я неправильно виразився.
Мені сподобався не стільки м'яч, як реакція на нього.
Таким примітивним тупим способом Сєрьога довів до бішенства і заставив навіть псіхувати та тиснути на нього доповідь за це.

 :D

Це перемога

 :lol:


Хорвате - ти стаєш подібним на "несправидливо забанену на всіх сайтах" - перекручуєш, з здорової голови....
Да твого сведенія, Сергій ПЕРШИЙ , настучав доповідь...., коли Амід "вийшов" з мітлою!!!!
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Ну яка ж це перемога, якщо перед цим саме Сергія забанили за нескінчене жамкання доповідей на всіх і вся?

Был такой дописувач Атас, он учился во Львове. Говорил что у них по любому поводу главное первым вскинуть два пальца вверх и заорать
- Пэрэмога!!!! :laugh:

В Черновцах я смотрю та же традиция
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Так, маєте рацію, а я неправильно виразився.
Мені сподобався не стільки м'яч, як реакція на нього.
Таким примітивним тупим способом Сєрьога довів до бішенства і заставив навіть псіхувати та тиснути на нього доповідь за це.

 :D

Це перемога

 :lol:
мені просто соромно стало за Сергія, спочатку несмішне відео, потім цей м'ячик. Це ж треба було ті фоточки друкувати, клеїти, ще би виклав як ними тухес підтирає.
Сила в незворушності, непохитності та великодушії.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Чесно?
Я не дивлюсь відео Сергія від початку до кінця.
Десь колись загляну, або з перемоткою.

Він звичайний пролетаріат, простий хлоп, з дефектами речі, на вигляд нагадує мені Gargamela зі смерфів.

Його відео я сприймаю, як жарти, десь в середині душі я сміюся з нього і з його відео (можливо він на мене зараз образиться), але роблю я це без якоїсь злоби на нього, без приниження.

Але знаєте, що мене найбільше веселить?

То, як такий простохлопський пролетаріат заставляє всіх вас тут шановне Паньство і вчених, і математиків, і освічених та поважних злитися, нервувати, та псіхувати.
І чим більше ви псіхуєте на нього, тим більше мене це веселить.
 :D

У графьев всегда холопы были на потехе... не гони Бронтозавере. Серенька Блеацтательный это мой талисман!
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

В мене трішки більша, майже 65, кухня 13 з фостиком. І от я вчора дивувалася подумки, як сталося, що в квартирі 82кв.м. не існує жодного пристойного та зручного приміщення для використання за призначенням.  можливо крім санвузлів... хоча ванни в нього теж нема. Шо за іронія проекту?

Это социальное жильё, переделанное под продажу с соответствующей ценой. :)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Нє, ну а що?  :laugh: Я побачила Хорвата в гілці - ось зайшла поздоровкатися.

а його, бач, тут маюкатися змушують :(


"Принуждение к матюкам"... Вот открылась ещё одна сторона бабошевского пейзана  - склонность к БДСМ, любит, чтоб приниждали...:)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А може цей, наш "володар двох унітазів" та "сортирний магнат" хоче  влізти на постамент обсеру, замість забанених сірожі з гансом? :gigi:
Ну, в принципі все можливо, але ж вже було в гілці про 45+.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А може цей, наш "володар двох унітазів" та "сортирний магнат" хоче  влізти на постамент обсеру, замість забанених сірожі з гансом? :gigi:
Ну, в принципі все можливо, але ж вже було в гілці про 45+.

От зачем ты человека обижаешь? "Властелин колец", кольца, правда, унитазные, но это детали. Одно на 8 дальнобоев/трактористов, другое на 5. Всего делов... :)
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Двохсортирний магнат із баночкою хляків?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

мені просто соромно стало за Сергія, спочатку несмішне відео, потім цей м'ячик. Це ж треба було ті фоточки друкувати, клеїти, ще би виклав як ними тухес підтирає.
Сила в незворушності, непохитності та великодушії.
А сила Сергія власне в такій тупізні, яка доводить до бішенства тутешнє вельмишановне Паньство та тутешню інтелігенцію.
 :D
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Хтось вигадав " бішенство" і радіє..
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А може цей, наш "володар двох унітазів" та "сортирний магнат" хоче  влізти на постамент обсеру, замість забанених сірожі з гансом? :gigi:
Ну, в принципі все можливо, але ж вже було в гілці про 45+.
А може ти прийдеш коли всіх розбанять, так як і обіцяв?

Чи тебе так заділо то, що ти також чмо та п...с бо підливаєш масло в вогонь?

Не витримав?
Прийшов?

Бачиш, і в твоїй голові вірус засадили.
 :D

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А сила Сергія власне в такій тупізні, яка доводить до бішенства тутешнє вельмишановне Паньство та тутешню інтелігенцію.
 :D
Тупізна не є силою, якщо говорити про перемогу в протистоянні. Скоріше це запорука того, що ми ще довго зможем спостерігати  його шедеври в більш досконалому вигляді. Сергій буде вдосконалюватися, а ми з того лише радітимо.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А сила Сергія власне в такій тупізні, яка доводить до бішенства тутешнє вельмишановне Паньство та тутешню інтелігенцію.
 :D
вот ета паварот! "Сила Сергія в його тупизні". Сергій, ти почув, що тебе таій дружбан вважає тупим? То що тоді нам казати?  :facepalm:  :lol:

Оце то добалакався...
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

А може ти прийдеш коли всіх розбанять, так як і обіцяв?

Чи тебе так заділо то, що ти також чмо та п...с бо підливаєш масло в вогонь?

Не витримав?
Прийшов?

Бачиш, і в твоїй голові вірус засадили.
 :D
а що значить також? Нарівні з тобою? То то ти себе так називаєш?
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

В мене трішки більша, майже 65, кухня 13 з фостиком. І от я вчора дивувалася подумки, як сталося, що в квартирі 82кв.м. не існує жодного пристойного та зручного приміщення для використання за призначенням.  можливо крім санвузлів... хоча ванни в нього теж нема. Шо за іронія проекту?

Я поясню, як в німців рахується метраж.
Є загальна площа приміщень, до яких додається половина площі балкона чи тераси.
У Сергія ми бачили балкон досить великий - площа метрів 10 кв.
Тобто корисна площа квартири в нього метрів 77.
Далі. Там 3 спальні, вітальня і кухонька, наскільки розумію.
Кухня, хай 6 метрів.
Коридор та санвузли ще метрів 12.
Якщо дві спальні нормальні, метрів по 15, і вітальня метрів 20-22, то на третю залишається максимум 7-9 метрів, що ми й бачимо.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я поясню, як в німців рахується метраж.
Є загальна площа приміщень, до яких додається половина площі балкона чи тераси.
У Сергія ми бачили балкон досить великий - площа метрів 10 кв.
Тобто корисна площа квартири в нього метрів 77.
Далі. Там 3 спальні, вітальня і кухонька, наскільки розумію.
Кухня, хай 6 метрів.
Коридор та санвузли ще метрів 12.
Якщо дві спальні нормальні, метрів по 15, і вітальня метрів 20-22, то на третю залишається максимум 7-9 метрів, що ми й бачимо.

Кладовку на балконе не учел

   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Взагалі-то я Polischuk і в однині
Перекручуєш мій нікнейм, за це бан !

Жартую  :)

Та от побачив, що ти появився і вирішив заглянути.
А ви хіба не разом з сином зайшли сюди посміятися?

Тоді так.
Правильно, в однині.

Один Поліщук
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Я поясню, як в німців рахується метраж.
Є загальна площа приміщень, до яких додається половина площі балкона чи тераси.
У Сергія ми бачили балкон досить великий - площа метрів 10 кв.
Тобто корисна площа квартири в нього метрів 77.
Далі. Там 3 спальні, вітальня і кухонька, наскільки розумію.
Кухня, хай 6 метрів.
Коридор та санвузли ще метрів 12.
Якщо дві спальні нормальні, метрів по 15, і вітальня метрів 20-22, то на третю залишається максимум 7-9 метрів, що ми й бачимо.
та воно у всіх так рахується. Балкон з коеф. 0,3, засклена лоджія з коеф 1,0. Там кімнатки по 7-8 метрів 2 шт однакові, ще одна кімната десь 15 м і ще одна десь 17м. А у всьому іншому приблизно так, як ви кажете.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Індивідуальне опалення має бути. Інакше то погано. Двоконтурний котел якщо квартира у ЖК, у будинку твердопаливних.
народ топит как ему нравится. Но центр отопление везде разведено.
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

і кухня теж у кладовкі? Ти приблизно памятаєш його планіровку, по памяті розкажи, шо там і де.
когда он только собирался покупать эту квартиру то я давала ссылка на олх где с нашем городе продавали такую. С фотками
Там четыре комнаты. Две одинаково большие. Две одинаково маленькие но ширше чем у сергея. Наверное 2.70
В одной большой комнате делается кухня. Наверное там даже метров 16-18. А где кладовка и один санузел там делается один большой санузел. Или раздельные  санузлы
   
Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))

Так, напевно, зліва, мабуть, я переплутала з тим, коли ми їхали від Київа.

Угу, скоріш за все ми їх і бачили. А загальне враження від Южноукраїнська - дуже сите, охайне місто.І білі багатоповерхівки.
город просто молодой еще поэтому не успел развалиться. Его бюджет разворовывался точно также как и в других городах. Киев конечно выглядит в сто раз жирнее. Хотя... Ребенок мой месяц травил клопов в своем киевском жилище бляяяттттььь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія