Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДіЯгноз – Арєстовіч: малий про великих | Ірина Фаріон 8-)

   
шшас тебе посодють!  ;)
   
шшас тебе посодють!  ;)
Чітко і з фактами опустила малороса дристовича)
   
Людина захищає українську культуру від малохольних чи може у нас тут узське мір пропагандується?
   
З вересня 1978 року — член ВЛКСМ. Протягом чотирьох років була членом комсомольського бюро групи.

У 1980-і роки очолювала гурток загального мовознавства та марксистсько-ленінської естетики. Будучи членом факультетського «Клубу інтернаціональної дружби», неодноразово проводила бесіди з іноземними громадянами з метою кращого вивчення ними російської мови

З березня 1987 року — кандидат у члени, від квітня 1988 і до 1989 — член КПРС







   
Чітко і з фактами опустила малороса дристовича)
Він не вважає себе не малоросом, а вєлікоросом.
В цьому і проблема
   
Він не вважає себе не малоросом, а вєлікоросом.
В цьому і проблема
Пох, ми його вважаємо малоросом
   
З вересня 1978 року — член ВЛКСМ. Протягом чотирьох років була членом комсомольського бюро групи.

У 1980-і роки очолювала гурток загального мовознавства та марксистсько-ленінської естетики. Будучи членом факультетського «Клубу інтернаціональної дружби», неодноразово проводила бесіди з іноземними громадянами з метою кращого вивчення ними російської мови

З березня 1987 року — кандидат у члени, від квітня 1988 і до 1989 — член КПРС

Показати зображення...
Дристовича з Дугіним дрючбу має і що?
   
З вересня 1978 року — член ВЛКСМ. Протягом чотирьох років була членом комсомольського бюро групи.

У 1980-і роки очолювала гурток загального мовознавства та марксистсько-ленінської естетики. Будучи членом факультетського «Клубу інтернаціональної дружби», неодноразово проводила бесіди з іноземними громадянами з метою кращого вивчення ними російської мови

З березня 1987 року — кандидат у члени, від квітня 1988 і до 1989 — член КПРС

Показати зображення...

згадала бабця коли невісткою була, а по суті є
заперечення?
   
згадала бабця коли невісткою була, а по суті є
заперечення?
Немає у нього нічого по суті
   
З вересня 1978 року — член ВЛКСМ. Протягом чотирьох років була членом комсомольського бюро групи.

У 1980-і роки очолювала гурток загального мовознавства та марксистсько-ленінської естетики. Будучи членом факультетського «Клубу інтернаціональної дружби», неодноразово проводила бесіди з іноземними громадянами з метою кращого вивчення ними російської мови

З березня 1987 року — кандидат у члени, від квітня 1988 і до 1989 — член КПРС

Показати зображення...

" У нас всє билі в СС!"

   
згадала бабця коли невісткою була, а по суті є
заперечення?

Ну чого досить чітко біографію описано чи ви щось маєте по суті?
   
Фаріон на замовлення кремлівських пропагандонів грала і зараз відіграє роль страшної та злобної націоналістки
,такої страшної потвори ,якою в Кацапії лякають дітей . Я не здивуюсь, якщо виявиться ,що за свої виступи вона отримує
від кацапів гроші .Якби я був кацапом ,я би їй добре платив ,бо зробила для кацапів  вона дуже багато .
   
Фаріон на замовлення кремлівських пропагандонів грала і зараз відіграє роль страшної та злобної націоналістки
,такої страшної потвори ,якою в Кацапії лякають дітей . Я не здивуюсь, якщо виявиться ,що за свої виступи вона отримує
від кацапів гроші .Якби я був кацапом ,я би їй добре платив ,бо зробила для кацапів  вона дуже багато .
А що у тебе з розділовими знаками?)
   
Дристовича з Дугіним дрючбу має і що?
При цьому у часі це ближче+Фаріон ніяких комуняцких заяв не робить, на відміну від Арєстовіча з його постійними антиукраїнськими і антидемократичними випадами
   
А що у тебе з розділовими знаками?)
Вони живуть своїм життям .:)
   
Фаріон на замовлення кремлівських пропагандонів грала і зараз відіграє роль страшної та злобної націоналістки
,такої страшної потвори ,якою в Кацапії лякають дітей . Я не здивуюсь, якщо виявиться ,що за свої виступи вона отримує
від кацапів гроші .Якби я був кацапом ,я би їй добре платив ,бо зробила для кацапів  вона дуже багато .

а тебе в дитинстві бабою ягою лякали? само собі придумує страшилки само від них і страшиться  :laugh:
   
При цьому у часі це ближче+Фаріон ніяких комуняцких заяв не робить, на відміну від Арєстовіча з його постійними антиукраїнськими і антидемократичними випадами
Фаріон працює обережно і займається тільки тим що їй кажуть робити кацапи . До речі ,Арестович не робив кар'єру в компартії і не смоктав у комуністів .
   
Фаріон працює обережно і займається тільки тим що їй кажуть робити кацапи . До речі ,Арестович не робив кар'єру в компартії і не смоктав у комуністів .
Дристович смоктав у кацапів з якими зараз війна
Можливо і зараз смокче
   
Ну чого досить чітко біографію описано чи ви щось маєте по суті?

а що має бути по суті? те що для українця особливо галичанина щоб зробити карєру чи то в науковому чи мистецькому чи в іншому середовищи треба було стати членом партії.
так я знаю масу таких членів, і що? були членами, але на великдень святили паски, на різдво співали колядки, а дітей вчили повстанських пісень і ще не вмерла україна?
   
а що має бути по суті? те що для українця особливо галичанина щоб зробити карєру чи то в науковому чи мистецькому чи в іншому середовищи треба було стати членом партії.
так я знаю масу таких членів, і що? були членами, але на великдень святили паски, на різдво співали колядки, а дітей вчили повстанських пісень і ще не вмерла україна?

 :facepalm1:

Ось це точно брехня а ті хто таку муйну розказують - це щоб себе відбілити.
   
:facepalm1:

Ось це точно брехня а ті хто таку муйну розказують - це щоб себе відбілити.

Чого брехеня?  На керівні посади не-члєнів тупо не ставили, будь ти хоч енштейном
   
Фаріон працює обережно і займається тільки тим що їй кажуть робити кацапи . До речі ,Арестович не робив кар'єру в компартії і не смоктав у комуністів .
Та звісно ні, йому лише 46, тобто в 91 було 16.
Але він відвідував Сєлігєр, мав в дружбанах Дугіна і просував великороську пропаганду. І зараз є офіційним речником влади.
Що є намагато гіршим, ніж недалекоглядний кар'єризм Фаріон більше 30 років тому.

ЗІ я не є симпатиком Фаріон, але те, що вона просувала 5-10 років тому і що тоді викликало вибухи обурення зараз є нормою і загально визнаними речами серед її противників.
Тобто вона просто попереду, от і все.
   
Арестович виконує велику позитивну місію - він взяв на себе спілкування з манюпасами, розвантажуючи цим владу та військових. В результаті кожен може спокійно займатися своїми справами. Діагноз тут можна поставити лише фаріонші - тупа заздрісна дурепа  :gigi:
   
Та звісно ні, йому лише 46, тобто в 91 було 16.
Але він відвідував Сєлігєр, мав в дружбанах Дугіна і просував великороську пропаганду. І зараз є офіційним речником влади.
Що є намагато гіршим, ніж недалекоглядний кар'єризм Фаріон більше 30 років тому.
ЗІ я не є симпатиком Фаріон, але те, що вона просувала 5-10 років тому і що тоді викликало вибухи обурення зараз є нормою і загально визнаними речами серед її противників.
Тобто вона просто попереду, от і все.
Питання в тому як вона просувала .
Арестович в Солігері був ніким . Виступав за якісь копійки .
   
а що має бути по суті? те що для українця особливо галичанина щоб зробити карєру чи то в науковому чи мистецькому чи в іншому середовищи треба було стати членом партії.
так я знаю масу таких членів, і що? були членами, але на великдень святили паски, на різдво співали колядки, а дітей вчили повстанських пісень і ще не вмерла україна?
Ти забув про смоктати .
   
Чого брехеня?  На керівні посади не-члєнів тупо не ставили, будь ти хоч енштейном

 :facepalm1:

Ставили і ще й як - то що вам втирали то таке
   
Та звісно ні, йому лише 46, тобто в 91 було 16.
Але він відвідував Сєлігєр, мав в дружбанах Дугіна і просував великороську пропаганду. І зараз є офіційним речником влади.
Що є намагато гіршим, ніж недалекоглядний кар'єризм Фаріон більше 30 років тому.

ЗІ я не є симпатиком Фаріон, але те, що вона просувала 5-10 років тому і що тоді викликало вибухи обурення зараз є нормою і загально визнаними речами серед її противників.
Тобто вона просто попереду, от і все.

Це писець ніфіга собі кар'єризм - тю Медведчук теж кар'єрист :facepalm1:   
   
:facepalm1:

Ставили і ще й як - то що вам втирали то таке

Може десь в глухих єбєнях і ставили, де іншого людського ресурсу не було. Але зам нач цеху - то вже був партійний ліміт. По іншим галузям те саме, ІТР масово був бєзпартєйний, але вищі посади - вступай і строй камунізм.
   
Арестович виконує велику позитивну місію - він взяв на себе спілкування з манюпасами, розвантажуючи цим владу та військових. В результаті кожен може спокійно займатися своїми справами. Діагноз тут можна поставити лише фаріонші - тупа заздрісна дурепа  :gigi:
+
Но она имеет право на это.
И ЛГБТ тоже имеют право.
И все остальные тоже, ну не могут и не будут никогда все в стране думать абсолютно одинаково.
А вот колаборанты - нет, их нужно "мочить в сортире" (С).
   
Re: ДіЯгноз – Арєстовіч: малий про великих | Ірина Фаріон  8-)

мисля Арестовича чiтка i зрозумiла
Арестович вважає, що «хороші росіяни» з iх "великою культурою" можуть поповнити людський ресурс, який Україна втрачає через війну ...
А потім використовувати цих "найкращих представників російського суспільства", які втікають з хуйло імперії чи там лишаються але тримають фiгу в кишенi, й проти самої Московii ..
то може нуйогонх перейменування вулиць,
будемо шанувати московицьких письменникiв, iх героiв, та спiвати кацапських пiсень ..
а тi активiсти i украiнськи патрiоти котрi цього не розумiють, то на думку Арестовiча - ДовЬайоби


Останнє редагування: 22 червня 2022 10:36:21 від Good-Luck
   
Ти забув про смоктати .

ти свічку тримав, чи сам смоктав, і маєш досвід яким ділишся?
   
ЗІ я не є симпатиком Фаріон, але те, що вона просувала 5-10 років тому і що тоді викликало вибухи обурення зараз є нормою і загально визнаними речами серед її противників.
Тобто вона просто попереду, от і все.

про що і мова, але той малорасєйський хохлізм ніяк з хохла не викоріниш, все одно хохол має пройтись по власних ґраблях, набити ґулі на власному лобі щоб до нього кінцево дійшли очевидні речі. тепер ці ґраблі це війна :(
тільки проблема, що із за тупого хохла який не хотів слухати і розуміти очевидних речей тепер страждають купа решти притомних українців.
   
Фаріон на замовлення кремлівських пропагандонів грала і зараз відіграє роль страшної та злобної націоналістки
,такої страшної потвори ,якою в Кацапії лякають дітей . Я не здивуюсь, якщо виявиться ,що за свої виступи вона отримує
від кацапів гроші .Якби я був кацапом ,я би їй добре платив ,бо зробила для кацапів  вона дуже багато .
Респект!
Фаріон - особа аморальна і добре це знає.
   
ти свічку тримав, чи сам смоктав, і маєш досвід яким ділишся?
"Ліза від слова лизати", можливо це малось на увазі, і це те що розганяли кацапи.
Як вважаєте, слід це було казати дитині?
На камеру
   
Цитувати
просував великороську пропаганду

Та й зараз просуває її. Велику Русь зі столицею в Києві.
   
Фаріон сказала речі, я які я говорю 10 років і які очевидні для того, хто вміє читати - Україна за стандартами є моноетнічною  країною. Хто просуває "багатонаціональна", "багатокультурна" є або недалекоглядними дятлами або ворогами.
Причому сказала це прям моїми словами слово в слово. Як вкрала :gigi:
   
Та й зараз просуває її. Велику Русь зі столицею в Києві.
Він не просуває а просто озвучує одну з теорій.Тих теорій в нього повна торба.Він живе в вільній країні,хай говорить. А от комуністка Фаріон тупо працювала на кацапську пропаганду.Нею кацапи вже лякають дітей .Кацапи її розкручують більше десятка років.Стара консерва.
   
З вересня 1978 року — член ВЛКСМ. Протягом чотирьох років була членом комсомольського бюро групи.

У 1980-і роки очолювала гурток загального мовознавства та марксистсько-ленінської естетики. Будучи членом факультетського «Клубу інтернаціональної дружби», неодноразово проводила бесіди з іноземними громадянами з метою кращого вивчення ними російської мови

З березня 1987 року — кандидат у члени, від квітня 1988 і до 1989 — член КПРС

Показати зображення...
то воно із середини вивчала об'єкт  майбутнього ворога. І коли настав час ринулась в атаку безкомпромісно та нещадно.
   
Дристовича з Дугіним дрючбу має і що?

Шоооо??? 8-:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія