Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Приватбанк зроблять найкращим у Європі і продадуть :peremoga:

Цитувати
Націоналізований у 2016 році Приватбанк планують повернути в приватну власність до 2023 року.

Про це стало відомо в ході брифінгу за участю міністра фінансів, нового голови правління банку та фіндиректора.

Новий голова правління Приватбанку Петр Крумханзл хоче зробити фінустанову найкращою в Європі.

"Моє завдання - утримати банк найінноваційнішим в Європі. Банк повинен бути першим у послугах і наданні сервісу клієнтам", - розповів Крумханзл.

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що держава планує повністю вийти з капіталу Приватбанку протягом п'яти років.

"Ми плануємо повністю передати банк в приватний сектор протягом п'яти років", - сказав він.

Крумханзл нагадав, що держава забезпечила Приватбанк необхідним рівнем капіталізації.

"Мені потрібно налаштувати нову бізнес-модель банку. Є ряд кроків, які треба зробити в першу чергу. Це аудит всіх процесів, я хочу побудувати систему ризиків з нуля", - сказав він.

"Є питання, які стосуються операційної діяльності банку, наприклад, питання кібербезпеки. Це питання для всіх банків і корпорацій в світі. Я впевнений, що ми зможемо протягом цього року зробити банк не тільки найкращим в Україні, а й в Європі", - зазначив банкір.

Раніше голова наглядової ради Приватбанку Енгін Акчакоча заявив, що виконання п'ятирічної стратегії розвитку Приватбанку завершиться його приватизацією в 2021 році.

Як повідомлялося, правління НБУ 8 лютого погодило кандидатуру Крумханзла на посаду голови правління Приватбанку.

Нагадаємо, Приватбанк у 2017 році отримав збиток в розмірі 22,966 мільярда гривень.
Геніально! Я щетаю що  "Міжнародний інвестиційний банк" може придбати ще й дочірню структуру  :lol:  :facepalm:  :peremoga:
   
Як би там,але Приват -кращий,
На сьогодні
   
Cпиздить прекрасно работающую структуру, а затем продать.... как это по нашему... Хоть один, нормально существующий, банк государство создало с нуля? Без зацикливания на него пенсий, без зарплатных проектов.... А продать мы можем!
   
1. Цікаво, кому продадуть? Адже моковитські дочірні банки продають продають, продати не можуть.
2. Чи не вговнякають вони до того часу  "приват" зробивши з нього клон ощадбанку ?
   
1. Цікаво, кому продадуть? Адже моковитські дочірні банки продають продають, продати не можуть.
2. Чи не вговнякають вони до того часу  "приват" зробивши з нього клон ощадбанку ?
Как кому? Как раз Рошену нужен банк.. Некуда шыколадки складывать.
   
1. Цікаво, кому продадуть? Адже моковитські дочірні банки продають продають, продати не можуть.
2. Чи не вговнякають вони до того часу  "приват" зробивши з нього клон ощадбанку ?
Тю йопт! В нас Педро "Рошен" продать не може... А то банк! Педро он купить через Кіпр чи БВО або "Ротшильди" постараються...
   
Cпиздить прекрасно работающую структуру, а затем продать.... как это по нашему... Хоть один, нормально существующий, банк государство создало с нуля? Без зацикливания на него пенсий, без зарплатных проектов.... А продать мы можем!

Жопомой ты про ЭксимБанк видно не слышал.  :-)o
   
Жопомой ты про ЭксимБанк видно не слышал.  :-)o
Я ще й про Ощад щось чув...  :weep:  І про його керівництво  :facepalm1:
   
А є інфа скільки вже влито в "Приват" державою?
   
Re: Приватбанк зроблять найкращим у Європі і продадуть   :peremoga:

Cпиздить прекрасно работающую структуру, а затем продать.... как это по нашему... Хоть один, нормально существующий, банк государство создало с нуля? Без зацикливания на него пенсий, без зарплатных проектов.... А продать мы можем!

Та ну не тренди... Уряд на цій транзакції втратив більше чим колома. Колома його тупо намагався збанкрутувати всим назло. От шо шо, а з приватом уряд повів себе правильно та чесно.
   
А є інфа скільки вже влито в "Приват" державою?
Здається 130 ярдів
   
Та ну не тренди... Уряд на цій транзакції втратив більше чим колома. Колома його тупо намагався збанкрутувати всим назло. От шо шо, а з приватом уряд повів себе правильно та чесно.
С хуя лі? За рахунок не клієнтів привату врятували клієнтів  :facepalm1: А тепер ще й продадуть Педрі з дісконтом  :weep:
   
Здається 130 ярдів
О! Так ще треба додати 22 ярди збитків за 2017 і буде перемога!  :peremoga:
   
Re: Приватбанк зроблять найкращим у Європі і продадуть   :peremoga:

С хуя лі? За рахунок не клієнтів привату врятували клієнтів  :facepalm1: А тепер ще й продадуть Педрі з дісконтом  :weep:

Я про покупку.... Продаж - то зовсім інша історія...
   
Я про покупку.... Продаж - то зовсім інша історія...
І я про покупку... А особливо про вливання бабла державою...
   
Re: Приватбанк зроблять найкращим у Європі і продадуть   :peremoga:

І я про покупку... А особливо про вливання бабла державою...

Так я про те і кажу... Колома від цієї транзакції в шоколаді...
   
Та ну не тренди... Уряд на цій транзакції втратив більше чим колома. Колома його тупо намагався збанкрутувати всим назло. От шо шо, а з приватом уряд повів себе правильно та чесно.
Те що уряд втратив, мене то не дивуе. Але! Колома не збирався збанкрутувати свiй банк! Це уряд всрався, що бiля 40 вiдсоткiв банкiвськоi системи знаходиться у приватних руках. А далi , були торги з залякуванням... Ще нiколи "переможець" (Колома) не судився з переможеним.
   
А є інфа скільки вже влито в "Приват" державою?
А е iнфа скiльки вилито? Хто знае куди йдуть тi грошi?
   
Re: Приватбанк зроблять найкращим у Європі і продадуть   :peremoga:

Те що уряд втратив, мене то не дивуе. Але! Колома не збирався збанкрутувати свiй банк! Це уряд всрався, що бiля 40 вiдсоткiв банкiвськоi системи знаходиться у приватних руках. А далi , були торги з залякуванням... Ще нiколи "переможець" (Колома) не судився з переможеним.

Ой та ладно. Колома грав свою гру, і в його інтересах було вивести все що може з банку - що він і робив. У уряда було два варіанти - дати йому розвалитись нах, а потім розбиратись з наслідками або відібрати та пофіксити за рахунок платників податків. Уряд вибрав другий варіант....
Так шо не треба з Коломи робити жертву.
   
Те що уряд втратив, мене то не дивуе. Але! Колома не збирався збанкрутувати свiй банк!

 Не банкротил  "Днеправиа", "Донбассаэро" и "АэроСвит"
Не банкротил фк Днепр.

 :weep:
   
Re: Приватбанк зроблять найкращим у Європі і продадуть   :peremoga:

Зрозумійте мене вірно... Я вдячний Коломі за те що він організував супротив в критичний момент та врятував дніпро та інші українські міста... Але тут бізнес, насінг пьорсонал
   
Так я про те і кажу... Колома від цієї транзакції в шоколаді...

Пєтя реально отримав не банк а шкаралупу. Бєня перед тим звідти бабло забрав. Мало того , взяв кредит в держави у виді рефінансування  і його теж забрав. Тобто пєтя отримав не просто шкаралупу , а шкаралупу з БОРГАМИ!   Чи наєбав бєня пєтю? Ні . Бо якби пєтя не забирав би приват, то бєня працював , потрохи віддавав рефінансування і всім було б добре.
 Тепер питання , а хто ж купить приват? Думаю ніхто з порядних західних банків на таке не піде. А от москалі куплять . І саме цікаве що пєтя їм продасть.
   
Итак, вырисовывается цена к 2021-му году:

цена "бренда" в 2016-м + 130 + 22,9 + хз сколько "выведено" в 2016-м + умножить на курс =  :laugh:

да кто ж его купит за такие деньги??? :)
   
Побачимо. Хоч би не спаскудили.
   
Жопомой ты про ЭксимБанк видно не слышал.  :-)o
Поищи свой эксимбанк здесь! http://bm.img.com.ua/berlin/storage/finance/orig/a/8b/36cebfced286709b8b3669f3bdabb8ba.jpg это 2013год.
A жопы я мою своим доцям! :) Хочешь удочерю ;)
   
А е iнфа скiльки вилито? Хто знае куди йдуть тi грошi?

Нічого там не влито по факту.
   
Бєня патріот, не збирався банкрутувати, ага
   
Бєня патріот, не збирався банкрутувати, ага

Це питання спірне.
Бабло він виводити звідти почав після наїзду держави.
   
Це питання спірне.
Бабло він виводити звідти почав після наїзду держави.

Бабло він виводив весь час десь з 14 року
Мвф ще тоді капав уряду що нада шота дєлать
   
Re: Приватбанк зроблять найкращим у Європі і продадуть   :peremoga:

Це питання спірне.
Бабло він виводити звідти почав після наїзду держави.

Бєня не патріот, але він організував супротив, бо втрата Дніпра його б знищила.... Щодо іншого - то бізнес, конкуренція, він своє взяв, за нього не переживай...
   
Бєня не патріот, але він організував супротив, бо втрата Дніпра його б знищила....

А Ахмєтова втрата Донецька навпаки - підняла!..
   
Не банкротил  "Днеправиа", "Донбассаэро" и "АэроСвит"
Не банкротил фк Днепр.

 :weep:
Тут смешались кони - люди... Пастор, ты если не в теме не отсвечивай! Что то банкротилось планово. Что-то отдалось в жертву амбиций. богатые люди иногда могут себе это позволить...
   
Re: Приватбанк зроблять найкращим у Європі і продадуть   :peremoga:

А Ахмєтова втрата Донецька навпаки - підняла!..

По перше не підняла, він реально схуд. По друге Ахмєтов в кілька разів був жирніший за Колому, у нього був запас....
   
Ну в такому випадку можна не переживати.
Найкращим в Європі він не буде ніколи. Перший рік після націоналізації можна відзначити серйозним відтоком вкладників і притоком пенсіонерів.
Відповідно зараз маємо:
 - прикрили фішку з обміном валюти онлайн, яка вигідно відрізняла приват від інших банків
 - Низький рівень депозитів (внаслідок монопольної змови)
 - З'явились значно вигідніші пропозиції по швидких кредитах (той же монобанк)
 - Нескінченні черги пенсіонерів у відділенях

Такий собі процес перетворення привату в ще один ощадбанк.  "Приватбанк зроблять найкращим" звучить, як ненаукова фантастика.
Особисто я в кінці лютого забираю свій останній депозит з привату. Кредитки вже місяць, як пиляться на поличці.
 
   
Ой та ладно. Колома грав свою гру, і в його інтересах було вивести все що може з банку - що він і робив. У уряда було два варіанти - дати йому розвалитись нах, а потім розбиратись з наслідками або відібрати та пофіксити за рахунок платників податків. Уряд вибрав другий варіант....
Так шо не треба з Коломи робити жертву.
Вiн завжди грав свою гру! Хiба це погано? Я знаю його з пiонерського табору (1978р.) Я ще раз стверджую, що вiн не збирався банкрутувати свiй банк!
   
Бєня не патріот, але він організував супротив, бо втрата Дніпра його б знищила.... Щодо іншого - то бізнес, конкуренція, він своє взяв, за нього не переживай...

Я за Бєню не переживаю.
Я за нашу дурнувату  державу переживаю.
Яка мала б розвивати цю країну, патріотом якої я є.

   
Цікаво, кому продадуть?

хз как будет называться официальная прокладка, но кто будет одним из теневых бенефициаров этой аферы я угадаю с двух нот  B-) 
   
Ну в такому випадку можна не переживати.
Найкращим в Європі він не буде ніколи. Перший рік після націоналізації можна відзначити серйозним відтоком вкладників і притоком пенсіонерів.
Відповідно зараз маємо:
 - прикрили фішку з обміном валюти онлайн, яка вигідно відрізняла приват від інших банків
 - Низький рівень депозитів (внаслідок монопольної змови)
 - З'явились значно вигідніші пропозиції по швидких кредитах (той же монобанк)
 - Нескінченні черги пенсіонерів у відділенях

Такий собі процес перетворення привату в ще один ощадбанк.  "Приватбанк зроблять найкращим" звучить, як ненаукова фантастика.
Особисто я в кінці лютого забираю свій останній депозит з привату. Кредитки вже місяць, як пиляться на поличці.

Приватівський інтернет банкінг, кількість відділень, банкоматів, платіжних терміналів криє ті недоліки як бик вівцю.
Він у нас і так найкращий.
А для того щоб він став кращим в Європі потрібно кілька сот років бездоганної роботи.
Це навряд.
   
Итак, вырисовывается цена к 2021-му году:

цена "бренда" в 2016-м + 130 + 22,9 + хз сколько "выведено" в 2016-м + умножить на курс =  :laugh:

да кто ж его купит за такие деньги??? :)
Ротшильди з дісконтом лямів за 10 гривень...  :peremoga:
   
хз как будет называться официальная прокладка, но кто будет одним из теневых бенефициаров этой аферы я угадаю с двух нот  B-) 
Та мені ноти зовсім не потрібні  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія