Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Начну курить

Начну курить

Вот смотрел все эти харрасменты. 
Катрин Денев и Бриджит Бардо в свои сто писят лет дают интервью с сигаретой в руках.
А мне ж меньше. И ваще я подумал- я начну курить заново.
   
Re: Начну курить

Дороге задоволення. У всіх сенсах.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=990680
   
Re: Начну курить

ну и правильно альцгеймера не будет
   
Re: Начну курить

Вот смотрел все эти харрасменты. 
Катрин Денев и Бриджит Бардо в свои сто писят лет дают интервью с сигаретой в руках.
А мне ж меньше. И ваще я подумал- я начну курить заново.

Невже тобі не гидко від тютюнового диму зараз?
   
Re: Начну курить

Не морочь себе голову. Я закурил в 19 в армии, бросил в 27. Сейчас мне 52 и самочувствие -

 если на праздник 0.7 Хортицы на нос и поспать, лучше чем у тех кто 200 грамм и покурить.
   
Re: Начну курить

Ой от 0,5 до 1,4 евро пачка.
   
Re: Начну курить

Вот смотрел все эти харрасменты. 
Катрин Денев и Бриджит Бардо в свои сто писят лет дают интервью с сигаретой в руках.
А мне ж меньше. И ваще я подумал- я начну курить заново.
Пользы-0, вреда- здоровье, жизнь.
   
Re: Начну курить

Не морочь себе голову. Я закурил в 19 в армии, бросил в 27. Сейчас мне 52 и самочувствие -

 если на праздник 0.7 Хортицы на нос и поспать, лучше чем у тех кто 200 грамм и покурить.

Я лучше литр и покурить, чем 0,7 этой мочи ослиной.
   
Re: Начну курить

Невже тобі не гидко від тютюнового диму зараз?
ні. мені подобається
   
Re: Начну курить

главное туд определится ....либо куришь либо нед....промеж краплинами дороже будет стопудово
   
Re: Начну курить

Пользы-0, вреда- здоровье, жизнь.

незручності, дискомфорт, гидкі зуби, додаткові витрати, додатковий головняк
   
Re: Начну курить

Ой от 0,5 до 1,4 евро пачка.

А що, дешевих цигарок в Україні вже нема?... Пам'ятаю, в 90-х за долар можна було 12 пачок купити ("прима" без фільтра). :sad:
   
Re: Начну курить

Я лучше литр и покурить, чем 0,7 этой мочи ослиной.

Эээээ .... есть разница между хортой из супермаркетов и например этим - https://i2.rozetka.ua/goods/1574104/khortyca_4820163121611_images_1574104792.jpg
А еще лучше из бутылочки в форме колеса....
   
Re: Начну курить

главное туд определится ....либо куришь либо нед....промеж краплинами дороже будет стопудово
я ваще не курю с Рождества 2009.
А вот подумал-надо!
Отказ от курения-это обман.
   
Re: Начну курить

я ваще не курю с Рождества 2009.
А вот подумал-надо!
Отказ от курения-это обман.

в смислі обман?
   
Re: Начну курить

А що, дешевих цигарок в Україні вже нема?... Пам'ятаю, в 90-х за долар можна було 12 пачок купити ("прима" без фільтра). :sad:

Ну вспомнила бабка колы дивкой була.
   
Re: Начну курить

я ваще не курю с Рождества 2009.
А вот подумал-надо!
Отказ от курения-это обман.

колысь писав вже ....знайомый пилот бросил курить после лет 30 стажу бо начались проблемы с медкомисией....дык выпали все зубы
   
Re: Начну курить

в смислі обман?
ну обманули ж. Риски здоровья мало связаны с курнием
   
Re: Начну курить

я ваще не курю с Рождества 2009.
А вот подумал-надо!
Отказ от курения-это обман.
Начинай сразу с Марьиванны :)
   
Re: Начну курить

ну обманули ж. Риски здоровья мало связаны с курнием
Аааааа!
Здоров'я не покращується? Вік збільшується, здоров'я не покращується. Навіть, якщо кинув курити. Можна посперечатись про суб'єктивізм оцінки стану власного здоров'я.

Останнє редагування: 19 січня 2018 20:41:21 від com1
   
Re: Начну курить

ну обманули ж. Риски здоровья мало связаны с курнием

Нічого не мало.... Просто у деяких людей більш стійкий до раку організм чим у інших...
   
Re: Начну курить

Невже тобі не гидко від тютюнового диму зараз?
вот никогда не понимал тех, кто курил много лет, а потом мордой ворочает и прилюдно громко высказывает свое "фэ", компенсируя свои морально психологические недостатки
   
Re: Начну курить

Если заново то зря, не нужно
   
Re: Начну курить

колысь писав вже ....знайомый пилот бросил курить после лет 30 стажу бо начались проблемы с медкомисией....дык выпали все зубы

Тіпа, зуби тримались за щот табака? :laugh:
   
Re: Начну курить

розумію Фломастера  :)
   
Re: Начну курить

вот никогда не понимал тех, кто курил много лет, а потом мордой ворочает и прилюдно громко высказывает свое "фэ", компенсируя свои морально психологические недостатки

В смислі? Причому тут компенсація? У мене зараз реально тютюновий дим викликає відразу, і я про це говорю. Чи я взагалі не маю права на цю тему говорити?
   
Re: Начну курить

Тіпа, зуби тримались за щот табака? :laugh:

да ...якись компоненты до яких организьм звык ...их не стало и организьм теж видрегував
   
Re: Начну курить

В смислі? Причому тут компенсація? У мене зараз реально тютюновий дим викликає відразу, і я про це говорю. Чи я взагалі не маю права на цю тему говорити?
та не про вас мова Юки. Просто зачастую сталкиваюсь, что чел откурил 25 лет, а потом когда в его присутствии кто то закурит, такое многозначимое "фэ" высказывает, как будто никогда не курил. Основная масса курящих абсолютно ровно себя чувствует в курящей компании. Товарищ не курит 10 лет, брат не курит 9 чы 10 тоже. Им абсолютно все равно на запах дыма.
   
Re: Начну курить

розумію Фломастера  :)

Я теж. Мене стримує від куріння лише ціна на цигарки. 10 доларів за пачку - я не готовий стільки платити за задоволення. :nea:
   
Re: Начну курить

та не про вас мова Юки. Просто зачастую сталкиваюсь, что чел откурил 25 лет, а потом когда в его присутствии кто то закурит, такое многозначимое "фэ" высказывает, как будто никогда не курил. Основная масса курящих абсолютно ровно себя чувствует в курящей компании. Товарищ не курит 10 лет, брат не курит 9 чы 10 тоже. Им абсолютно все равно на запах дыма.

Може просто не висловлюються. А може це індивідуально.
Я не фекаю. Просто тримаюсь подалі від тих хто палить
   
Re: Начну курить

та не про вас мова Юки. Просто зачастую сталкиваюсь, что чел откурил 25 лет, а потом когда в его присутствии кто то закурит, такое многозначимое "фэ" высказывает, как будто никогда не курил. Основная масса курящих абсолютно ровно себя чувствует в курящей компании. Товарищ не курит 10 лет, брат не курит 9 чы 10 тоже. Им абсолютно все равно на запах дыма.
Кинув курити. Тютюновий дим дратує. І відчувається (тепер) здалеку. Раджу курцям курити далі від людей. А якщо це неможливо - не курити взагалі.
Бувають навіть смертельні випадки. Пам'ятаєте тему, як вбили курця біля Макдональдза?

Останнє редагування: 19 січня 2018 20:56:48 від com1
   
Re: Начну курить

Я теж. Мене стримує від куріння лише ціна на цигарки. 10 доларів за пачку - я не готовий стільки платити за задоволення. :nea:

Шо вже 10 ;o

Була ж 4,50
   
Re: Начну курить

з точки зору мовного шовініста:
"чим більше кацапомовних палитиме, тим швидше мова опанує країну"
 ;)
а з точки зору найкращого співвідношення вкладених грошей до задоволення:
"звичайні цигарки - гроші на вітер"...
 
   
Re: Начну курить

вот никогда не понимал тех, кто курил много лет, а потом мордой ворочает и прилюдно громко высказывает свое "фэ", компенсируя свои морально психологические недостатки
Бувші курці дійсно мають повищену відразу до тютюну навпротязі декількох років
   
Re: Начну курить

Це все фігня
   
Re: Начну курить

Я зпригнув з люльки на вейп.
Жалкоє подобіє дрочєнія лєвой рукой (с)
Проте, нормального тютюну зараз не возять, а те що є - ціни космос. Вейп на третій місяць почав відбиватись в екоеомічному плані - літр основи 150 грн. На чотири-шість місяців можна вкластись.
   
Re: Начну курить

Самосад, да.  B-)
   
Re: Начну курить

Я хоть курець з 15-20літ ,постійно в готелі-квартири по командіровці де накурено, мені не в падло на вулицю подиміти ,а не в номері-хаті, що потім хоть сокиру в повітрі вішай. Самому бридко прокурений номера готелів, а 90%роботи в роз'їздах  по майже всій Україні. Чесно страждаю де накурено після когось, Шеф взагалі вішається, як курець не терплю прокурений хат чи номерів готелем, бо курю завжди на вулиці щоб не заважати своїм димом.

Останнє редагування: 19 січня 2018 21:15:07 від Merhn
   
Re: Начну курить

   
Re: Начну курить

Бувші курці дійсно мають повищену відразу до тютюну навпротязі декількох років
Я палив майже 30 років. У 8 років у школі знайшов пів пачки Прими, і з того все почалось. Кинув у 38 прочитавши книжку Алана Карра " Як легко кинути палити". Ніякого "фе" не відчував ніколи! Випивав у компанії де усі палили мені було абсолютно байдуже. З того часу вже не курю 12 років. Відчуваю себе краще ніж відчував себе у 38(тьху тьху тьху). Паління, звичайне, не має ніякого сенсу! Коли перший раз то кайфуєш, а далі "годуєшь свого внутрішнього звірка"(с) Alan Karr. Краще інколи марьюиванну дунути :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія