Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

можу спорити повідомлення починалося із слів "я помню чюдноє мгновеньє..."
і розказує їх отой що лежить на койкі. таким голосом як з-під прищепки.
   
Доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку, країно!
дебіл
   

дебіл
В хорошем значении этого слова. или плохом?
   
В хорошем значении этого слова. или плохом?
косташу!
   
Доброго ранку добрим людям
   
Привіт.
   
Ого , на защиту этого дерьма , которое Степанов и бубочка называют вакциной  всех zebilov подняли . Шо случилось  ?
Zebily прививайтесь ею сколько хотите.  Но не пытайтесь уговорить тех кто думает.
Игорек даже сссылку притащил , что якобы ВОЗ одобряет. Только не учел , что текст на английском порохоботы могут прочитать . Там такое одобрение  , что лучше не колоться.
"The TAG however highlighted the need to finalize comparability data as soon as possible to confirm that the manufacturing at SIIPL is
comparable to production elsewhere, in order to alleviate any concerns regarding the quality of the product irrespective of site of production
Therefore, several issues which have been raised and that Recommendation for an EUL of COVID-19 Vaccine COVISHIELDTM submitted by SIIPL
should be address by SIIPL as post EUL commitments in order to complete the dossier. "
В общем колитесь zebily , бубочка дерьмо не привезет.



 
   
доброго ранку, країно!
   
Доброго ранку добрим людям!
   
доброго  ранку, країно!
   
Доброго ранку тим , хто думає !
   
ну порохоботи точно не думають
у них віра в месію
   
Доброго ранку добрим людям.
Бобрам - добрих перил!
   
дебіл

А тут на форумі банять цих хто порохоботствує? Чому Karoffka та costashu не примушують до розуму?
   
добрі люди палки в колеса не вставляють
   
Доброго ранку тим , хто думає !
привіт
   
огось

costashu       04.03.2021    14.03.2021 14:40
Drake       03.03.2021    13.03.2021 18:41
Wolter       03.03.2021    13.03.2021 13:55
Wolter       03.03.2021    13.03.2021 13:55
Mark()       03.03.2021    13.03.2021 13:52


а вольтметра-то за шо  :facepalm:

PS
а вольтметра-то за шо  :facepalm:   :laugh:
   
Доброго ранку добрим людям!
   
Доброго ранку, країно!
   
Зима продовжується, блін!
   
й-й стид. Двух тижнів не стало, як знову на з'вязку. Панове, тут нормально так  панів, що в БД прійнялили участь в свій час. А чому ніхто про то слова не розкаже? Мені дуже цікава ваша думка. Ніхто,  та ніколи, а як розповідає, то бреше. Закон такій, за якому та голова працює,  що брехати не хочуть, а і правди не скажуть. Темна та правда. В мене майже все добре. Розбитий лікоть лівий, невдало все сталося, спортивна травма, ендопротезу не треба. Такі старий для ігор молодих. 50 років, то не хер собачий, був краще ще 5 років тому. Це житя.
   
пьодри....
позакривали пи3даки ну ви поняли  :super:
   
пьодри....
позакривали пи3даки ну ви поняли  :super:
гостровухий, ти тойво-шануйся, бо підеш за компанію з косташу
   
Я вам поясню некій скілл, що дехто обрітає. Вони можють вбивати людей не соромлячись, однак. От, ті саме люди пріходять до того, що той скілл непотрібен та позорний. Вбив, забрав всі гріхі до себе. Я не праведнік, та збирати гріхі от того піздючья теж не гоже. іною мовою, став не годний до роботи. Це не релігія, світосприйняття, скоріше. Атеіст, та визнаю, що гріхі, часто великі, в людей є, буває таке.
   
Наши прості, мірні люди, знаю, поважають воінів, люблять іх, та шанують. Однак, то мерзенний піздец, який не пояснити. до монастиря хочется, та там мужеложество. Відмовити.

Останнє редагування: 5 березня 2021 21:29:21 від beggy
   
жэсть.. везде уебаны даже в монастырях.. Ну шо там, Бегги .. как жизнь?
   
жэсть.. везде уебаны даже в монастырях.. Ну шо там, Бегги .. как жизнь?
Вовка, з вамі повидатися нема бажання, суглоб фіксован, начебто, все не так погано.
   
Вовка, з вамі повидатися нема бажання, суглоб фіксован, начебто, все не так погано.
)) тю .. так я ж тож как бы сами знаете мойо до вас видношення)) хи хи
   
)) тю .. так я ж тож как бы сами знаете мойо до вас видношення)) хи хи
так, я гівно, яке вам не до вподоби. Не знаю, про кого то визначення гірше каже.
   
так, я гівно, яке вам не до вподоби. Не знаю, про кого то визначення гірше каже.
та ну.. ну чо сразу гивно))? Просто неприятный дядька вы да и все
   
Володя. Я гівно, та бруду на мені, більше, ніж на страшному болотному собаци.  Уявіть, а гівном я вважаю вас....
   
Ввечорі якусь хуету дають. Мабуть, щоб спали та не вийобувалися.  Того не жеру, та спати всеж треба. Всім доброі ночі!
   
Мій пане. Я розглядаю дуже серьйозно податися до дацану, та в мене вже повнолітня, та не самостійна донька. Згодом, мабуть. Трішечкі треба допомогти донци.
   
Доброго ранку добрим людям!
   
Доброго ранку, країно!
   
він.
скоро.
Педродактілі, шикуйсь  :super:
   
Доброго ранку добрим людям!
   
Доброго ранку, країно! Людасе, де звіт, матері його ковінька!?
   
Доброго ранку, країно! Людасе, де звіт, матері його ковінька!?
на 512-й буде! :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія