Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В ОРДЛО змушують водіїв міняти українські номери на автомобілях

«Автономери» угруповань «ЛНР» та «ДНР» зовсім скоро стануть обов’язковими для всіх без винятку власників автомобілів на окупованих територіях.

Угруповання «ЛНР» та «ДНР» закручують гайки автовласникам. Всіх місцевих жителів зобов’язали перереєструвати свої машини. Номерні знаки вручають нові – з сепаратистською символікою. А що ж з українськими документами?



https://www.radiosvoboda.org/a/donbass-realii/29060755.html
   
це правда і це проблема

скоро окуклимся і станимо не виїздними
   
хоча, з іншого боку, в Україну пускають авто з придністровськими і кримськими номерами, чому номера ОРДЛО не можна?
   
хоча, з іншого боку, в Україну пускають авто з придністровськими і кримськими номерами, чому номера ОРДЛО не можна?

Хіба з кримськими пускають.
   
або відвоювуйте цю територію

або признавайте їх номера

досить клоунади
   
Хіба з кримськими пускають.
якщо ні то не за горами буде
   
Хіба з кримськими пускають.
нет конечно
   
або відвоювуйте цю територію

або признавайте їх номера

досить клоунади

А Мордор визнає номери ОРДЛО?
   
плохую новость ты принес
   
А Мордор визнає номери ОРДЛО?
так
   
якщо ні то не за горами буде

То чого тоді ти брешеш?
Хочеться в сторону України плюнути?
   
А Мордор визнає номери ОРДЛО?
В Ростовской области так, а в Украине с приднестровскими пускают :brunette:
   
То чого тоді ти брешеш?
Хочеться в сторону України плюнути?
я не брешу,а читав що хтось писав на фупі що з кримьскими номерами пускали

всі претензії до нього
   
В Ростовской области так, а в Украине с приднестровскими пускают :brunette:
і це ганьба

з номерами не визнанного Придністров'я можна, з номерами не визнанного ОРДЛО ні

двойні стандарти

або всім забороняйте, або всім дозволяйте

не мучте людей!
   
Нехай почнуть з автобусів і маршруток які ходять через лінію розмежування...
   
З качмара орківське лайно полізло.

Виявляється, це Україня мучить лугандонців  :facepalm1:

Заткни пельку.
   
Ну, в принципі Мікі Маус відповість максимально правильно та коректно з приводу даного  питання. B-)

   
і це ганьба

з номерами не визнанного Придністров'я можна, з номерами не визнанного ОРДЛО ні

двойні стандарти

або всім забороняйте, або всім дозволяйте

не мучте людей!


брехня !!! в ДНРії нескінченне свято  :malyas:

   
В ОРДЛО не могут печатать рубли, будут печатать номера. По навару одинаково.
   
Це файна новина.
Чим меньше навіть примарних перспектив реінтеграції цього гадюшнику, тим краще.
   
це добра новина
можна буде відрізнити
   
З качмара орківське лайно полізло.

Виявляється, це Україня мучить лугандонців  :facepalm1:

Заткни пельку.
А може ви заткнете пропуск приднестровських номерів, а то з дивана пельку затикать не своїй ваті, как то патріотнічіше? :brunette:
Пс та не розписуйтесь за всю Україну, задовбали вже, по Чернігову проїдтесь в муніципальном транспорті, ви даже не уявляєте, скільки тих лугандонців по країні язиком ляпають :brunette:
   
Це файна новина.
Чим меньше навіть примарних перспектив реінтеграції цього гадюшнику, тим краще.
Сепар? :brunette:
   
А може ви заткнете пропуск приднестровських номерів, а то з дивана пельку затикать не своїй ваті, как то патріотнічіше? :brunette:
Пс та не розписуйтесь за всю Україну, задовбали вже, по Чернігову проїдтесь в муніципальном транспорті, ви даже не уявляєте, скільки тих лугандонців по країні язиком ляпають :brunette:
А коли сама Молдова забанила придністровські номери, не нагадаєте? B-)
   
брехня !!! в ДНРії нескінченне свято  :malyas:

Показати зображення...
Еше один сепар, фото с украинскими флагами в вашей копилке нет, только москальске фото, чипсі доешь, там еще много нафоткали, с 5-ю бабками
)))
   
А може ви заткнете пропуск приднестровських номерів, а то з дивана пельку затикать не своїй ваті, как то патріотнічіше? :brunette:
Пс та не розписуйтесь за всю Україну, задовбали вже, по Чернігову проїдтесь в муніципальном транспорті, ви даже не уявляєте, скільки тих лугандонців по країні язиком ляпають :brunette:

Навіженна, два пункти для тебе:

ПМР - не є окупованою чатиною України
Номери ПМР визнаються в самій Молдові.

Тож, якщо придінстровські номери заборонить сама Модлова, впевений, що Україна зробить те саме.
   
А коли сама Молдова забанила придністровські номери, не нагадаєте? B-)
Навіщо, Молдова може і забанила, чого ж в Україні "ездють"?
   
Еше один сепар, фото с украинскими флагами в вашей копилке нет, только москальске фото, чипсі доешь, там еще много нафоткали, с 5-ю бабками
)))

ага, ще черз рік, два, кількість бабок зменшиться до одної, двох, а потім виявиться, що ви всі нас неправильно зрозуміли і ми всі працювали писарчуками
і давйте щось пожерти, бо нам всі винні ...
 :K
   
Навіщо, Молдова може і забанила, чого ж в Україні "ездють"?
Якась у вас логіка дурнувата, якщо Молдова їх визнає то чому Україна мусить не визнавати.
   
Навіженна, два пункти для тебе:

ПМР - не є окупованою чатиною України
Номери ПМР визнаються в самій Молдові.

Тож, якщо придінстровські номери заборонить сама Модлова, впевений, що Україна зробить те саме.
Ой, як невдобно, як Крим визнана територія мордору, кримські російські номера також визнавати будем? та не паліться вже так :brunette:
   
А може ви заткнете пропуск приднестровських номерів, а то з дивана пельку затикать не своїй ваті, как то патріотнічіше? :brunette:
Пс та не розписуйтесь за всю Україну, задовбали вже, по Чернігову проїдтесь в муніципальном транспорті, ви даже не уявляєте, скільки тих лугандонців по країні язиком ляпають :brunette:

 (tu)
   
Номери ПМР визнаються в самій Молдові.

Тож, якщо придінстровські номери заборонить сама Модлова, впевений, що Україна зробить те саме.

А вот при батьке коррупции и злочинной влады Кучме машину с ПМР регистрацией так и не смогли поставить на учет ДАИ, несмотря на неслабые связи.
Пошла БМВ в разборку.
   
Ой, як невдобно, як Крим визнана територія мордору, кримські російські номера також визнавати будем? та не паліться вже так :brunette:

Во ти верзеш, курко дурна?
   
Во ти верзеш, курко дурна?

Тыцну ка я  :dopovid:

И буду прав  B-)
   
ага, ще черз рік, два, кількість бабок зменшиться до одної, двох, а потім виявиться, що ви всі нас неправильно зрозуміли і ми всі працювали писарчуками
і давйте щось пожерти, бо нам всі винні ...
 :K
Я на ФУП редко захожу, но с такими патриотами и мордора не надо, еще раз, по буквам: В ВАШЕЙ КОПИЛКЕ ЕСТЬ ФОТО ДОНЕЦКА, С УКРАИНСКИМИ ФЛАГАМИ 2014?, опубликуйте пожалуйста, если  в
ы действительно не бот, и знаете как все происходило :brunette:

Останнє редагування: 27 лютого 2018 00:11:40 від Vikusya
   
А вот при батьке коррупции и злочинной влады Кучме машину с ПМР регистрацией так и не смогли поставить на учет ДАИ, несмотря на неслабые связи.
Пошла БМВ в разборку.

Я за заборону цих ноерів.
А не за використання їх лугандонськими страждальцями в якості приводу визаннання їхніх.
Визнання лугандонських номерів в Україні не буде.
   
Тыцну ка я  :dopovid:

И буду прав  B-)

Це очікувано від кацапського колаборанта.

   
Номери ПМР визнаються в самій Молдові.
Номери ПМР визнаються в самій Молдові.
Ти петух дурний все що хотів сказав :brunette:

   
Я за заборону цих ноерів.
А не за використання їх лугандонськими страждальцями в якості приводу визаннання їхніх.
Визнання лугандонських номерів в Україні не буде.
Так не надо их вызнавать, а если лежат в багажнике, относиться как к сувенирным жестянкам, а не резать.
Тогда можно обыскивать и резать русские рубли... которые в Украине в любом обменнике абсолютно официально.
А чё, нужно быть последовательными, а если ПАСЕ-ОБСЕ одернет - послать их на юух.
   
Я на ФУП редко захожу, но с такими патриотами и мордора не надо, еще раз, по буквам: В ВАШЕЙ КОПИЛКЕ ЕСТЬ ФОТО ДОНЕЦКА, С УКРАИНСКИМИ ФЛАГАМИ 2014?, опубликуйте пожалуйста, если в0 ыдействительно не бот, и знаете как все происходило :brunette:

все ми знаємо і пам'ятаємо, коли відкриту рану ковиряють розпечени залізом, неможливо забути

наш зрозуміє і простить, а сепаратюга отримає по-заслугам

Донбас це Україна  [ua]  був і залишиться

у нас пам'ять довга, це на 100ліття  :butcher:

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія