Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись

Ух, ще один камарік 2.0, які щемливі тужливі ізліянія, аж сльози пускає.  :weep:
Ти ба, які молодці патріоти люблять Україну і виїхали на захід, а ті що залишились це падлюки, вони ненавидять країну  :lol:
Звідки вас стільки ідіотів на одному окремо взятому хворумі?
Мене останнім часом ютуб запарив антиукраїнськими підгонами про переселенців, бісить неймовірно. Почала навіть слати скарги. Кацапський ватний сегмент взагалі осмілів, на ніжки встав.
   
Re: Все менше охочих повертатись
PAL

і за онука не хвилюйтеся, до 27 все рівно не призовуть.

а отут я б не спішив
новий закон ще не прийняли
а в новому законі є фінт вухами, слідкуйте за руками: з 18ти проходимо військову підготовку, отримуємо спеціальність, стаємо на облік у ТЦК і.... Правильно, підпадаємо під категорію "підлягає мобілізації"
   
Re: Все менше охочих повертатись

В моєму місті,  в моєму районі, сьогодні вночі шахєдами розхерачили школу, постраждали поруч розташовані приватні будинки. Прокоментуйте якось в світлі теми біженців.

Що прокоментувати?

Позавчора обламки ракети впали в кількох десятках метрів від мого будинку. Зруйнували будівлю. І що? Будемо тепер мірятися, кому що розхерячило? Зауважу, від сигнала тривоги до моменту вибуху пройшло всього тридцять секунд.

Хіба я лізла на форум зі своїми душевними переживаннями, як мені було лячно і як я майже оглохла від вибуху на кілька секунд чи ще щось?

Адже тут є люди, у яких кацапи дітей вбили, і їх горе навіть порівняти не можна з нашими переляками.

Ще раз для тих, хто виїхав.

Ніхто з нас вам не заздрить. Це раз.

Виїхали - живіть щасливо. Багатьом з вас немає куди повертатися, тому що або домівки зруйновані, або міста захоплені кацапами. Багато хто з вас вивезли дітей подалі від війни, і це нормально і правильно.

Але й вам не треба задовбувати нас вашими ностальгієями за домівками тощо і злитися, що ми не розуміємо ваших душевних страждань. Це два.

 Тому що навіть у супер захищеному Києві падають ракети і їх залишки, постійно лунають тривоги тощо. Я вже не кажу про міста на сході та півдні Украіни, Харків, Херсон, який обстрілюють кожен день, або ту ж  Одессу.

І нам поки що не зрозуміти зараз ваших моральних страждань, вибачте нас за це.

Не подобається жити за кордоном - повертайтеся, двері відкриті. Подобається - не нийте і живіть на здоров'я.





Останнє редагування: 27 березня 2024 15:05:34 від шуша
   
Re: Все менше охочих повертатись

Згадала - нещодавно повернулася наша сусідка, жіночка 70+.

Два роки тому її вивіз разом з іншими прихожанами церкви їх пастир. Вони весь цей час прожили  в Нідерландах, у приміщеннях якихось гуртожитків чи таборів для важких підлітків, здається. Все це було вдалечині від найближчого містечка, кілометрів за 10, здається.

Їх так само годували, ще й запитували, що їм хочеться покуштувати. Відносилися дуже приязно. бажаючих вивозили автобусом працювати на місцеву ферму та заводик.

Тій жіночці безоплатно повністю відновили ходову частину - зробили операцію на венах, замінили колінний суглоб. Зробили операцію на очах, причому вивозили її чомусь аж до Німеччини. Навіть зробили їй нову щелепу, хоча я вважала, що стоматологія не входить до переліку базоплатного лікування біженців. Але ні, входить. Бо іншій жіночці за кілька сеансів відновили повністю зубний ряд, де було дуже багато павших бійців.

Але ж - нудно! Готувати самостійно теж ніззя, вийти кудись погуляти  - далеко пішки не зайдеш, або треба гуртом на автобусі. Хоча наші люди  завжди знаходили вихід - десь купляли спиртне та цигарки і майже кожен день у тій чи іншій кімнаті влаштовували посиденьки.

Ну, занудьгувала наша жіночка і дременула на Київ. Каже, тут все рідне і бла-бла-бла. Коли виїжджала, то їхала з невеличкою сумкою, назад ледь-ледь доперла дві величезні валізи з шматтям та девайсами на кшалт ноутбука та планшетів. Бо до них у табір весь час привозили одежу та інші речі  від Червоного хреста і інших благодійників, а наші люди хазяйновиті і все собі у норки пакували - колись згодиться. Ледь потім вивезла той свій накопичений скарб.

Приїхала. Пожила тут трохи, покрутилася на свою невеличку пенсію, побігала у коридор, коли тривога, бо ж лячно, тепер каже, яка ж я була дурепа, нащо повернулася? А назад виїхати саме туди вже не може, не знаю, чому.

про медицину и тем более стомат сказки конечно.
страховой делать больше нечего как в наших пенсов гатить деньги.
может церковь свою раскрутили.
мож на свою наличку прокрутились как то.
но всё равно фигня какая то.
обычно выходишь даже без рецепта, кашляешь месяц или даже три.
и правда в конце концов проходит само.
и в след раз просто не идёшь вообще.
кариес заделают или откололось если.
но не вот это вот всё.
   
Re: Все менше охочих повертатись

про медицину и тем более стомат сказки конечно.
страховой делать больше нечего как в наших пенсов гатить деньги.
может церковь свою раскрутили.
мож на свою наличку прокрутились как то.
но всё равно фигня какая то.
обычно выходишь даже без рецепта, кашляешь месяц или даже три.
и правда в конце концов проходит само.
и в след раз просто не идёшь вообще.
кариес заделают или откололось если.
но не вот это вот всё.

Мене теж це здивувало. Але вона тепер шкіриться на всі 32 гарних зуба, тож дійсно зробили.

Та й про медицину - ні. Вона тепер без окулярів ходить. У свій час ми робили таку операцію спочатку на одному оку, потім на другому, свекрові тут, в Києві. Виходило в середньому по тисячі доларів за око, там ціна залежала від ціни на сам хрусталик чи як там воно називається. Теж потім нитку в голку без окулярів вдівала.

Останнє редагування: 27 березня 2024 15:11:17 від шуша
   
Re: Все менше охочих повертатись

про медицину и тем более стомат сказки конечно.
страховой делать больше нечего как в наших пенсов гатить деньги.

 :facepalm:

Я знаю случай даже когда прооперировали женщину, которая еле ходила и в Украине ей ничем поможь не могли.
Бесплатно.
В Ирландии ВСЕ украинцы при приезде получают номер соцстраха И медицинскую карту для бесплатного медобслуживания.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Що прокоментувати?

Позавчора обламки ракети впали в кількох десятках метрів від мого будинку. Зруйнували будівлю. І що? Будемо тепер мірятися, кому що розхерячило? Зауважу, від сигнала тривоги до моменту вибуху пройшло всього тридцять секунд.

Хіба я лізла на форум зі своїми душевними переживаннями, як мені було лячно і як я майже оглохла від вибуху на кілька секунд чи ще щось?

Адже тут є люди, у яких кацапи дітей вбили, і їх горе навіть порівняти не можна з нашими переляками.

Ще раз для тих, хто виїхав.

Ніхто з нас вам не заздрить. Це раз.

Виїхали - живіть щасливо. Багатьом з вас немає куди повертатися, тому що або домівки зруйновані, або міста захоплені кацапами. Багато хто з вас вивезли дітей подалі від війни, і це нормально і правильно.

Але й вам не треба задовбувати нас вашими ностальгієями за домівками тощо і злитися, що ми не розуміємо ваших душевних страждань. Це два.

 Тому що навіть у супер захищеному Києві падають ракети і їх залишки, постійно лунають тривоги тощо. Я вже не кажу про міста на сході та півдні Украіни, Харків, Херсон, який обстрілюють кожен день, або ту ж  Одессу.

І нам поки що не зрозуміти зараз ваших моральних страждань, вибачте нас за це.

Не подобається жити за кордоном - повертайтеся, двері відкриті. Подобається - не нийте і живіть на здоров'я.
Та причому тут ваше вибачте на межі йорничання? От я саме про це і кажу.
То давайте залишатися людяними і демонструвати один одному взаємоповагу. Всю тему не читала, чим там К. вас так збудила не в курсі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

:facepalm:

Я знаю случай даже когда прооперировали женщину, которая еле ходила и в Украине ей ничем поможь не могли.
Бесплатно.
В Ирландии ВСЕ украинцы при приезде получают номер соцстраха И медицинскую карту для бесплатного медобслуживания.

вы как-то очень бурно реагируете.
   
Re: Все менше охочих повертатись

про медицину и тем более стомат сказки конечно.
Ти не плутай заможні Нідерланди та срану ФРН.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не знаю законів в ЄС, я написала те, що бачила на власні очі.

У нас тут є Олег Київський, і Проходямимо, здається. Якщо помилилася - вибачте. Всі вони отримали дуже дорогу і якісну медицинську допомогу у Швейцарії та Фінліндії. І самі написали про це, що дуже вдячні країнам, які їх прийняли.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вчора 40 000 з 650 000 втікнувших уxилянтів файно вболівали за Збірну в Вроцлаві.  ;)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вчора 40 000 з 650 000 втікнувших уxилянтів файно вболівали за Збірну в Вроцлаві.  ;)
Чому ні?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти не плутай заможні Нідерланди та срану ФРН.

да я не путаю и пишу себе про Дойчланд исходя из своего опыта.
меня одергивают из Ирландии.
типа нет, бери кредитов на дом скока хошь.
да не так в Германии с кредитами, не так.
протезирования там в посте Шуши многовато имхо для любой страны.
у всех страховка и все отписываются как они по ней лечатся.
смысл друг друга тут шпынять. и так никто ничего не пишет уже.
   
Re: Все менше охочих повертатись

да я не путаю и пишу себе про Дойчланд исходя из своего опыта.
меня одергивают из Ирландии.
типа нет, бери кредитов на дом скока хошь.
да не так в Германии с кредитами, не так.

Какой у Вас доход в Германии?
   
Re: Все менше охочих повертатись

да я не путаю и пишу себе про Дойчланд исходя из своего опыта.
Так Шуша писала про Нідерланди, а ти тулиш про ФРН.
То, звісно, плутаєш.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вчора 40 000 з 650 000 втікнувших уxилянтів файно вболівали за Збірну в Вроцлаві.
які ще ухилянти - це бійці добровольчого батальйону вроцлав :peremoga:
   
Re: Все менше охочих повертатись

про медицину и тем более стомат сказки конечно.
страховой делать больше нечего как в наших пенсов гатить деньги.
может церковь свою раскрутили.
мож на свою наличку прокрутились как то.
но всё равно фигня какая то.
обычно выходишь даже без рецепта, кашляешь месяц или даже три.
и правда в конце концов проходит само.
и в след раз просто не идёшь вообще.
кариес заделают или откололось если.
но не вот это вот всё.
Про пенсов и зубы не сказки, в Германии. Но это не мои родственники, поэтому без подробностей.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Прасцыце, шо встряю в бурление умов, но умну все таки вопрос - сидючи в Испании с левой броней типа на троих детей, хотя по факту несовершенно-летних двое, можно-ли требовать от колбасника, у которого двое собственных чад, возвращаться в Украину воевать?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Прасцыце, шо встряю в бурление умов, но умну все таки вопрос - сидючи в Испании с левой броней типа на троих детей, хотя по факту несовершенно-летних двое, можно-ли требовать от колбасника, у которого двое собственных чад, возвращаться в Украину воевать?
Це вам в гілку про воєнкомат з такими питаннями ))
   
Re: Все менше охочих повертатись

Це вам в гілку про воєнкомат з такими питаннями ))

Не, туда страшно даже нос сунуть. Там такие Рембы пишут, трижды герой мира каждый третий и генералиссимус диванных войск каждый второй. :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

І шо, де мораль цієї басні?
Чого ви (всі) взагалі до Комарихи дої*алися? Вона хіба підтримує цю війну? Літня людина, в когось так сталися обставини, в когось інакше- якісь недобрі накинулися скопом.



+

Моя знайома  , 50 р, свідок Іегоаи. Виїхала задарма  до Молдови з матусею, яка вже років 7 лежача була. Вивозила харківська сінагога на спец бусі. У Молдові влаштувалися за дарма у соверующіх ,в приватному будинку. Щось за 3 доби мати її померла. Люди зібрали гроші , допомогли поховати. Їй самій прийшлося оформлювати докі, важко і за гроші. Дзвонила мені щоб я подзвонила до ПФ, передала інфу про померлу. Окрім мене звернутися не було до кого бо всі свідкі виїхали геть з міста.
 З Молдови це чудо поїхало до Німеччини на гарний соціал. Дзвонила, сказала що - ,, пака платят я не вернусь"! Дітей у неї немає, заміж і не виходила. От цей непотріб нехай і не повертається!
 Я коли бачу ціх свідків з агітацією на вулицях , мене аж верне, порожнє місце, а не люди!
   
Re: Все менше охочих повертатись

+

Моя знайома  , 50 р, свідок Іегоаи. Виїхала задарма  до Молдови з матусею, яка вже років 7 лежача була. Вивозила харківська сінагога на спец бусі. У Молдові влаштувалися за дарма у соверующіх ,в приватному будинку. Щось за 3 доби мати її померла. Люди зібрали гроші , допомогли поховати. Їй самій прийшлося оформлювати докі, важко і за гроші. Дзвонила мені щоб я подзвонила до ПФ, передала інфу про померлу. Окрім мене звернутися не було до кого бо всі свідкі виїхали геть з міста.
 З Молдови це чудо поїхало до Німеччини на гарний соціал. Дзвонила, сказала що - ,, пака платят я не вернусь"! Дітей у неї немає, заміж в не виходила. От вей непотріб нехай і не повертається!
 Я коли бачу ціх свідків з агітацією на вулицях , мене аж верне, порожнє місце, а не люди!

 ;o   ;o
   
Re: Все менше охочих повертатись

;o   ;o



Що дивного? Наши євреї вивозили усіх хто звертався.Треба було знати інфу, а ця знайома мала сусіда єврея. Він і підказав телефон.

Останнє редагування: 27 березня 2024 18:23:34 від Орєлька
   
Re: Все менше охочих повертатись

Що таке ІІ хвиля і ІІІ хвиля?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Що таке ІІ хвиля і ІІІ хвиля?

Для цього дослідження були використані дані опитування українських біженців, проведеного дослідницькою агенцією Info Sapiens на замовлення ЦЕС, у рамках якого було проведено три хвилі опитувань.

В останній хвилі (грудень 2023 року – січень 2024 року) відповісти на запитання дослідників погодилася 1 тис українців, які перебувають за кордоном (крім тих, хто перебуває в Росії чи Білорусі).
   
Re: Все менше охочих повертатись

+

Моя знайома  , 50 р, свідок Іегоаи. Виїхала задарма  до Молдови з матусею, яка вже років 7 лежача була. Вивозила харківська сінагога на спец бусі.

Каким это боком синагога к свидетелям Иеговы?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Та причому тут ваше вибачте на межі йорничання? От я саме про це і кажу.
То давайте залишатися людяними і демонструвати один одному взаємоповагу. Всю тему не читала, чим там К. вас так збудила не в курсі.

Так може варто спочатку почитати, а потім пхати свої моралізаторські 5 копійок?
Бо "людяність і взаємоповага" - це точно не про вашу підзахисну.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Каким это боком синагога к свидетелям Иеговы?



Харківська синагога не вивозила свідків Іегови!  Синагога вивозила всіх хто звертався про допомогу! І хто якої віри - не питали! 
   
Re: Все менше охочих повертатись

Харківська синагога не вивозила свідків Іегови!  Синагога вивозила всіх хто звертався про допомогу! І хто якої віри - не питали! 

Респект синагозі.

Бачила, що в 2022 році Києвська синагога теж приймала біженців прямо у себе. Було відео, де сам рабин розміщував людей прямо у молельній залі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Респект синагозі.

Бачила, що в 2022 році Києвська синагога теж приймала біженців прямо у себе. Було відео, де сам рабин розміщував людей прямо у молельній залі.


В Харкові теж так було.
Підкреслюю -- ця моя знайома мала лежачу матусю. Вивозили на спец бусі для лежачих. Не пригадую скільки місць було у бусі, чі 7, чі. 10. Вивозили безкоштовно.
Сама б вона маму не вивезла, а саверующіе свідки їй не допомогли!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Що дивного? Наши євреї вивозили усіх хто звертався.Треба було знати інфу, а ця знайома мала сусіда єврея. Він і підказав телефон.

Круто, шо можна сказать. Молодці.
   
Re: Все менше охочих повертатись

В Харкові теж так було.
Підкреслюю -- ця моя знайома мала лежачу матусю. Вивозили на спец бусі для лежачих. Не пригадую скільки місць було у бусі, чі 7, чі. 10. Вивозили безкоштовно.
Сама б вона маму не вивезла, а саверующіе свідки їй не допомогли!

Як же так: ієговісти ж наче один за одного горою, а як війна то здулися....а іудеї он які молодці.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Зараз інша проблема вимальовується, багато ВПО втрачають виплати від держави і можуть виїхати з України за кордон або навіть повертатися на ТОТ
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як же так: ієговісти ж наче один за одного горою, а як війна то здулися....а іудеї он які молодці.
То бабтисти. адвентисти і т.п. різні горою одне за одного а свідки скорше за принципом "на все воля Його", і тут гарний приклад  - Він послав їй євреїв  :-)o
   
Re: Все менше охочих повертатись

То бабтисти. адвентисти і т.п. різні горою одне за одного а свідки скорше за принципом "на все воля Його", і тут гарний приклад  - Він послав їй євреїв  :-)o

якось запитав у баптиста, що це за церква така: Свідки Ієгови.  Він каже, нема такої церкви, це клуб по вивченню біблії ...    :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

якось запитав у баптиста, що це за церква така: Свідки Ієгови.  Він каже, нема такої церкви, це клуб по вивченню біблії ...    :)
ну так воно і є
   
Re: Все менше охочих повертатись

Як же так: ієговісти ж наче один за одного горою, а як війна то здулися....а іудеї он які молодці.
Написала, а потім подумала, може то баптисти були, які своїх вивозили та нашим ВПО тут , в Україні, прихисток надавали.
Це ж треба, так не розбиратися в релігіях. :)

Останнє редагування: 28 березня 2024 09:00:19 від дмхз
   
Re: Все менше охочих повертатись
Via

Зараз інша проблема вимальовується, багато ВПО втрачають виплати від держави і можуть виїхати з України за кордон або навіть повертатися на ТОТ
Це не інша проблема, це перша проблема - скасувавши нещасні 2000 гривень виплат ВПО в Україні, закликати повертатися біженців з Європи? Щоби що?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Про медицину: в мене знайома виїхала з Броварів ще у березні 2022 до Кракова, правда, там у неї вже кілька років жив брат -програміст, але я не про те. В 2023 її батьку поставили діагноз рак нирки з метастазами, лікували тут у Києві, скажімо так, майже за сучасними протоколами, але повільне прогресування захворювання все ж було. Коли вичерпали доступні лінії лікування, вона повезла батька до Кракова, і там його теж взяли! Все безкоштовно, лікування і аналізи й обстеження, і використовується наступна лінія хіміотерапії, яка в нас ще недоступна в лікарнях. Курс препаратів на один цикл за цінами в наших аптеках десь 3000-4000 євро на місяць. Йому, правда, довелось чекати півтора місяці, поки звільнилось місце, бо таких хворих з наших біженців досить багато.

Також я знаю історії, як хворі на множинну мієлому виїжджають до Німеччини, там їм призначають лікування і дають ліки на півроку, наприклад. Вони з тими одноразовими шприцами їдуть назад і сидять тут, роблячи щомісяця ін'єкції, потім їдуть на обстеження і за новою дозою. Препарат - біспецифічні антитіла - у нас ще навіть не зареєстрований
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну давайте будемо відверті, вже ніхто не повернеться. Мігранти з східних і південних регіонів тому що або не має куди, або тому що небезпечно. Повертатись щоб сплачувати захмарну аренду у безпечних містах країни наврядчи хто буде. Мігранти з західних регіонів то що не має роботи. (Тільки не треба розповідати за велику кількість вакансій на різних порталах. Мова їде за роботу з гідною винагородою хоча від 25-30 тис. грн).Вертатись щоб їхати на заробітки по країні погана думка. Можливо є сенс повернутись киянам, але тільки тим хто дуже погано влаштувався за кордоном.
Людина повністю адаптується на новому місті за 2-4 роки. Після адаптації людині вже треба якісь стимули для нових змін. Їх не має і не буде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія