Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не хочеш обслуговувати українською в Україні? Отримай судовий позов

Мы опять переливаем из пустого в порожнее.

Я озвучу три утверждения.

90% терминов в спорте заимствованые из других языков. В основном романской группы.
Украина страна билингвов, как кому бы не хотелось.
Когда я бы устраивал куда то своего я спросил бы, на каком языке будет производится обучение.

то не я дурень, то ви тупі як пробка
термін терміном, він завжди має розшифрування, тобто визначення, яке можна озвучити іншими слова які будуть зрозумілими, його і потрібно подавати на доступній для дітей чи інших мові
і чому ці терміни мають бути перекладені в доступній формі - російською, а не українською???

Останнє редагування: 25 січня 2018 00:56:23 від Leo_poLD
   
1поліз читати в неті про їхню політику повернення коштів. Це капець.

И согласитесь что это не имеет никакого отношения к языку тренировок сквоша :)
   
Чого ви далі переливаєте з пустого в порожнє? Тренер мудак, менеджмент - ідіоти,  у Львові обслуговування українською - дефолтне. Про що тут сперечатись?
   
И согласитесь что это не имеет никакого отношения к языку тренировок сквоша :)

Це має відношення до всього, а перш за все до ігнорування законів, які діють у державі, в т.ч. це стосується і мови.
   
Це має відношення до всього, а перш за все до ігнорування законів, які діють у державі, в т.ч. це стосується і мови.

Чжан-лайт?
Приведите закон который нарушил тренер. Если вы его знаете, конечно :)
   
И согласитесь что это не имеет никакого отношения к языку тренировок сквоша :)
Це має відношення до їх відношення до клієнтів. Якби вони нормально відносились, то би питання мови і не виникло.
   
Це має відношення до їх відношення до клієнтів. Якби вони нормально відносились, то би питання мови і не виникло.

Мова вообще не причём. А отношение к клиенту судя  по нескольким отзывам у них свинское
Ну так с таким отношением они вылетят из бизнеса с мовой или без :)
   
Ну собственно прямая речь от заявителя:

Цитувати

Львів’янка Олександра Сивак іще торік восени звернула увагу, що відвідувачам клубу Sport Life, що на Сихові, видають квитанції про оплату російською мовою. Звернулася зі скаргою до адміністрації. Там відповіли, що змінити нічого не можуть. “Російська мова закладена у комп’ютерній програмі”, – заявили у спортивному клубі.

Пані Олександра розповіла, на заняття до Sport Life ходить її 8-річна внучка. Дівчинці купили абонемент і записали на сквош (ігровий вид спорту з м’ячем та ракеткою). “Коли поговорила з онучкою, виявилося, що її тренер розмовляє на заняттях російською, – веде далі пані Олександра. – Для мене принципово, щоб заняття проводилися українською мовою (пані Олександра раніше працювала у Пенсійному фонді, зараз на пенсії. – Авт.). Я підійшла до тренера і попросила його про це. Тренер Ярослав Яременко (на фото) відповів: “Мне так удобно!”. При цьому зауважив, що перейде на українську лише на індивідуальному занятті, на груповому ж – говоритиме російською”.

Від пропозиції тренера родина відмовилася. Зі слів жінки, на її неодноразові скарги в адміністрації закладу не відреагували

Бабушка (!) пошла на принцип, ребенок судя по всему был вполне доволен.
   
Стара климарктична сука (с). Надо было доебатся шоб ещё и стихами. Кстати почему «сквош» до сих пор не переведён? Где член КПСС Фарион ?
   
Чого ви далі переливаєте з пустого в порожнє? Тренер мудак, менеджмент - ідіоти,  у Львові обслуговування українською - дефолтне. Про що тут сперечатись?

+1. Але дайте кацам останню надію "а дєтям всьо нравілась, ета бабушка ва всьом вінавата"
   
Ну собственно прямая речь от заявителя:

Бабушка (!) пошла на принцип, ребенок судя по всему был вполне доволен.

Якби тренер порушував закон, скарга була б зрозумілою. А так виглядає, що бабці не хуй на пенсії робити...
   
Можна вважати, що бабця завалила спортлайф у Львові.
   
Стара климарктична сука (с). Надо было доебатся шоб ещё и стихами. Кстати почему «сквош» до сих пор не переведён? Где член КПСС Фарион ?



так!
мовчали триста років - мовчіть ще триста.
Ич, знахабніли!...
(от вона, сутність зкацапілого хахла)
   
Можна вважати, що бабця завалила спортлайф у Львові.
Молодець бабця.
   
Можна вважати, що бабця завалила спортлайф у Львові.

Думаю, зважаючи на кількість центрів у Львові, їхньому бізнесу нічого не загрожує  :D
   
Можна вважати, що бабця завалила спортлайф у Львові.

Шановна, ви мабуть дуже перебільшуєте бурлінння говн на хвупі і його вплив на реал.
   
Шановна, ви мабуть дуже перебільшуєте бурлінння говн на хвупі і його вплив на реал.

Угу, подивимося. Зараз їх протрусить податкова по податках, охорона здоров'я по договорах, захист прав споживачів і т.д. І вигребуть стільки лайна з такими втратами, що того дебіла самі ж і прикопають.
   
Думаю, зважаючи на кількість центрів у Львові, їхньому бізнесу нічого не загрожує  :D

Лише попадалово на великі гроші. Зміна договорів, чітке прописування відповідальності, купа менінгіту. А так погоджуюся, нічого не загрожує)
   
Лише попадалово на великі гроші. Зміна договорів, чітке прописування відповідальності, купа менінгіту. А так погоджуюся, нічого не загрожує)

Та невже?  :weep:

Тяганина вже рік триває. Для юристів Спортлайфу хоч розвага якась буде. Особливо зважаючи на те, що це приватний заклад.
   
Угу, подивимося. Зараз їх протрусить податкова по податках, охорона здоров'я по договорах, захист прав споживачів і т.д. І вигребуть стільки лайна з такими втратами, що того дебіла самі ж і прикопають.

 :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:  :weep:

Ага, побігли вже трусити... Уже рік як.
   
Ну собственно прямая речь от заявителя:

Бабушка (!) пошла на принцип, ребенок судя по всему был вполне доволен.

а ну так теперь понятно ж все.
Старая маразматичка и чиновница ПенсФонда в отставке по совместительству(еще тот кадр) булучи привычной пить кровь литрами на работе маялась вынужденным голоданием на пензии и насиловала многажды мосх окружающим. Бо їй то принципово.
Плятть :bueee:

Останнє редагування: 25 січня 2018 09:14:47 від Veni-vidi
   
Угу, подивимося. Зараз їх протрусить податкова по податках, охорона здоров'я по договорах, захист прав споживачів і т.д. І вигребуть стільки лайна з такими втратами, що того дебіла самі ж і прикопають.

  по відгуках видно що в них взагалі немає ніяких дозвільних документів, а на їх сайті є пропозиції послуг для дітей, тому вони підпадають під дію Закону України "Про позашкільну освіту".

  у відгуках зазначається, що 70% найманих працівників не оформлені на роботу - штраф за кожного 100000гр. і т.д

 ось їх адреси у Львові:

 Львів

Героїв УПА
Інструментальна
Сихiв
Чорновола
Наукова
https://www.sportlife.ua/uk/clubs/lvov

 такий собі підрозділ хуйлячих диверсантів на вулиці Героїв УПА

   
сначала доебалась к квитанциям, а потом и на тренера переключилась))
Бедные люди окружающие эту грымзу пани
   
Ти диви, Чжан знову свою пластинку ввімкнув. Чжан, ти досі стверджуєш, що Спортлайф - це заклад позашкільної освіти?
   
Та невже?  :weep:

Тяганина вже рік триває. Для юристів Спортлайфу хоч розвага якась буде. Особливо зважаючи на те, що це приватний заклад.

  закон діє однаково на всі форми власності, навіть на цю хуйловласність в Україні...
   
Ти диви, Чжан знову свою пластинку ввімкнув. Ти досі стверджуєш, що Спортлайф - це заклад позашкільної освіти?

  вони самі це написали на своєму сайті
   
  закон діє однаково на всі форми власності, навіть на цю хуйловласність в Україні...

Закон про позашкільну освіту? Других посилань ти не наводив.
   
  вони самі це написали на своєму сайті

Що вони заклад позашкільної освіти?
   
Що вони заклад позашкільної освіти?

  що вони пропонують послуги дітям
   
Угу, подивимося. Зараз їх протрусить податкова по податках, охорона здоров'я по договорах, захист прав споживачів і т.д. І вигребуть стільки лайна з такими втратами, що того дебіла самі ж і прикопають.
пані ксеню, та карга все'дно б до чогось приколупалась) Епопея почалась з нетаких квитанцій і продовжувалась, судячи по всьому, не один день. Тренер там нещасна жертва обставин і йому можна лиш поспівчувати)
Думаю адміністрація закладу це розуміє.
   
  що вони пропонують послуги дітям

І від того вони стали закладом позашкільної освіти?
   
І від того вони стали закладом позашкільної освіти?

 підпадають під дію цього закону, незалежно від того чи хочуть це твої хуйловці чи ні
   
підпадають під дію цього закону, незалежно від того чи хочуть це твої хуйловці чи ні

Там за цим законом ще мають бути батьківські комітети та педагогічні ради, а також вимоги до навчально-виховного процесу. Думаєш, це в Спортлайфі є?

Немає.

А знаєш, чому? Тому що Спортлайф - це не заклад позашкільної освіти.
   
Та невже?  :weep:

Тяганина вже рік триває. Для юристів Спортлайфу хоч розвага якась буде. Особливо зважаючи на те, що це приватний заклад.

Хай порозважаються, я ж не проти. Розваги по-різному закінчуються)
   
Там за цим законом ще мають бути батьківські комітети та педагогічні ради, а також вимоги до навчально-виховного процесу. Думаєш, це в Спортлайфі є?

Немає.

А знаєш, чому? Тому що Спортлайф - це не заклад позашкільної освіти.

  а ще ці хуйловці можуть запропонувати львівським личинкам ватанів-асвабадітєлєй курси навчання підривників Львова, як це вони вже роблять в Криму (в сюжеті Євроньюс), адже діяльність цих хуйловців у Львові ніхто не має права проконтролювати...

 нє-?
   
Угу, подивимося. Зараз їх протрусить податкова по податках, охорона здоров'я по договорах, захист прав споживачів і т.д. І вигребуть стільки лайна з такими втратами, що того дебіла самі ж і прикопають.
та нема питань. ви головне потім на корупцію не жалійтеся :lol:
   
пані ксеню, та карга все'дно б до чогось приколупалась) Епопея почалась з нетаких квитанцій і продовжувалась, судячи по всьому, не один день. Тренер там нещасна жертва обставин і йому можна лиш поспівчувати)
Думаю адміністрація закладу це розуміє.

От вів би тренер заняття українською- і пані забила б на квитанції 100%.
А так- нє то нє, тримай горнє.  :gigi:
   
та нема питань. ви головне потім на корупцію не жалійтеся :lol:

Добре, що нема питань  :)
   
все єти вопросы должны решаться исключительно рыночными методами. а если наш тупой народ пытается в каждый вопрос вмешать государство и каждый чих регламентировать законом - то пусть потом сам на себя пеняет за коррупцию.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія