Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Сестра нарешті виїхала ?

Так, зараз живе в Горишніх Плавнях (колишній Комсомольськ).
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
IP

Кацапи беруть кількістю. БК в них безліміт

вузьке місце логістика. Необхідно знищувати ланцюжки поставок.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

северодонецк не единственный город где стреляют градами и смерчами. Тут стерли с лица земли уже немало всего. Но чето не пишут из Тростянца проебали. Слишком много в тебе донецкого
Тростянець сейчас в оккупации? 
Тростяньцю оккупация угрожает? Не чисто гипотетически, а на практике, именно теперь? Чисто гипотетически любой город Украины может быть стерт и разрушен, но он остается украинским.
   
просто проебывают

Если это правда то имхо глупость

Необходимо выровнять линию а иначе будет второй Марик

Надеюсь что они знают что делают.

Может потихоньку вытекают под прикрытием?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Если это правда то имхо глупость

Необходимо выровнять линию а иначе будет второй Марик

Надеюсь что они знают что делают.

Может потихоньку вытекают под прикрытием?

Вони зараз вбивають кацапів із надією, що в них не вистачить ресурсів на повноцінне оточення в тому районі. Якщо вистачить, то помилилися, ось тоді почнеться зрада. У Маріку зрозуміло, що можна було триматися довго, у Лисичанську так не вийде, якщо не буде постачання БК.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Если это правда то имхо глупость

Необходимо выровнять линию а иначе будет второй Марик

Надеюсь что они знают что делают.

Может потихоньку вытекают под прикрытием?
у меня очень радикальное представление о том как нужно оставлять города, в которых есть такие предприятия как АЗОТ.
Фишер меня проклял бы если бы я написала как.
   
у меня очень радикальное представление о том как нужно оставлять города, в которых есть такие предприятия как АЗОТ.
Фишер меня проклял бы если бы я написала как.

заманить побольше и взорвать АЗОТ кхуям?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

северодонецк не единственный город где стреляют градами и смерчами. Тут стерли с лица земли уже немало всего. Но чето не пишут из Тростянца проебали. Слишком много в тебе донецкого


  Так Тростянец и не проебали. Проебали Юг, частично проебали Луганщину. Но значение слова "проебали" наверное сложно понять подписчикам Люси Арестовича. В отличие от тебя, когда я пишу о Донбассе, то хотя бы имею представление о матчасти. Можешь проверить, но я никогда не пишу в других "местных" ветках-херсонской, николаевской и прочих. Просто потому что не имею представления. Когда я пишу " проебали"- я основываюсь на мнении военных, волонтеров, местных жителей, с которыми поддерживаю связь.  У меня сейчас в Севере два племянника, один в ЗСУ, второй в полиции, что-то их мать не очень ведётся на Люсю, наверное, слишком много в ней донецкого. Хорошо пистеть о зрадоебах, когда сынуля в безопасном месте, правда же?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

  Так Тростянец и не проебали. Проебали Юг, частично проебали Луганщину. Но значение слова "проебали" наверное сложно понять подписчикам Люси Арестовича. В отличие от тебя, когда я пишу о Донбассе, то хотя бы имею представление о матчасти. Можешь проверить, но я никогда не пишу в других "местных" ветках-херсонской, николаевской и прочих. Просто потому что не имею представления. Когда я пишу " проебали"- я основываюсь на мнении военных, волонтеров, местных жителей, с которыми поддерживаю связь.  У меня сейчас в Севере два племянника, один в ЗСУ, второй в полиции, что-то их мать не очень ведётся на Люсю, наверное, слишком много в ней донецкого. Хорошо пистеть о зрадоебах, когда сынуля в безопасном месте, правда же?
если у тебя родственник в ЗСУ то как ты вообще смеешь такое слово произносить в сторону армии?
То что северодонецк еще не в оккупации - это чудо

Между прочим я не поклонник Люси. Он конечно хорошее успокоительное, но фронт от меня был в 30-ти км и я понимаю где он п***а
   
Два місяці з сестрою вмовляли, причому є куди поїхати, є фінансовий ресурс допомогти. Ні, і все.
мама в луганской области?

ох, я вам сочувствую тем более если это будет оккупация может статься так что на некоторое время (очень надеюсь на короткое) вы видить ее не сможете
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

мама в луганской области?

ох, я вам сочувствую тем более если это будет оккупация может статься так что на некоторое время (очень надеюсь на короткое) вы видить ее не сможете

Вона якраз у Донецькій області, але сама родом з-під Кремінної (я сам народився в Рубіжному).
   
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)
den

Так, зараз живе в Горишніх Плавнях (колишній Комсомольськ).

Це добре
Нема там чого робити невійськовим

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

если у тебя родственник в ЗСУ то как ты вообще смеешь такое слово произносить в сторону армии?
То что северодонецк еще не в оккупации - это чудо

Между прочим я не поклонник Люси. Он конечно хорошее успокоительное, но фронт от меня был в 30-ти км и я понимаю где он п***а


Вот только не нужно этого героического пафоса, особенно в свете старательного ухода от ответа на вопрос о  сыне призывного возраста)). В тридцати км от фронта я прожил 8 лет). А слово "проебали"-это между прочим цитата военных. Они вообще странно разговаривают-"дали писты", "получили писты", "отправили кабачки", покрошили" и пр. И, иногда, безо всякой политической подоплёки, могут покритиковать
и офицеров, и руководство (как они смеют!!!).
  И вот слово это-"проебали", означает, что отдали то, что можно было не отдавать. Например: можно было удерживать Кременную ещё, и наш форумчанин Дмитрий давал  командирам координаты вражеской техники, оперируя квадриком на своей позиции.Однако реакции не последовало. Напиши ему, как он посмел критиковать командиров и очернять ЗСУ?! А за Север я так пекусь, потому что хоронить этих героев-защитников возможно придётся мне, а не тебе (опять к теме о сыне). И если город нет возможности полноценно оборонять, то нужно отступать. Иначе можем ПРОЕБАТЬ людей.
 
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Вот только не нужно этого героического пафоса, особенно в свете старательного ухода от ответа на вопрос о  сыне призывного возраста)). В тридцати км от фронта я прожил 8 лет). А слово "проебали"-это между прочим цитата военных. Они вообще странно разговаривают-"дали писты", "получили писты", "отправили кабачки", покрошили" и пр. И, иногда, безо всякой политической подоплёки, могут покритиковать
и офицеров, и руководство (как они смеют!!!).
  И вот слово это-"проебали", означает, что отдали то, что можно было не отдавать. Например: можно было удерживать Кременную ещё, и наш форумчанин Дмитрий давал  командирам координаты вражеской техники, оперируя квадриком на своей позиции.Однако реакции не последовало. Напиши ему, как он посмел критиковать командиров и очернять ЗСУ?! А за Север я так пекусь, потому что хоронить этих героев-защитников возможно придётся мне, а не тебе (опять к теме о сыне). И если город нет возможности полноценно оборонять, то нужно отступать. Иначе можем ПРОЕБАТЬ людей.

Та можна було, але в нас на той момент був страшний дефіцит снарядів
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Вот только не нужно этого героического пафоса, особенно в свете старательного ухода от ответа на вопрос о  сыне призывного возраста)). В тридцати км от фронта я прожил 8 лет). А слово "проебали"-это между прочим цитата военных. Они вообще странно разговаривают-"дали писты", "получили писты", "отправили кабачки", покрошили" и пр. И, иногда, безо всякой политической подоплёки, могут покритиковать
и офицеров, и руководство (как они смеют!!!).
  И вот слово это-"проебали", означает, что отдали то, что можно было не отдавать. Например: можно было удерживать Кременную ещё, и наш форумчанин Дмитрий давал  командирам координаты вражеской техники, оперируя квадриком на своей позиции.Однако реакции не последовало. Напиши ему, как он посмел критиковать командиров и очернять ЗСУ?! А за Север я так пекусь, потому что хоронить этих героев-защитников возможно придётся мне, а не тебе (опять к теме о сыне). И если город нет возможности полноценно оборонять, то нужно отступать. Иначе можем ПРОЕБАТЬ людей.

Он в этом году поступал, ее сын.
Сколько, по вашему, ему лет?
   
Та не сріться вже хоч в цій гілці...
   
Вот только не нужно этого героического пафоса, особенно в свете старательного ухода от ответа на вопрос о  сыне призывного возраста)). В тридцати км от фронта я прожил 8 лет). А слово "проебали"-это между прочим цитата военных. Они вообще странно разговаривают-"дали писты", "получили писты", "отправили кабачки", покрошили" и пр. И, иногда, безо всякой политической подоплёки, могут покритиковать
и офицеров, и руководство (как они смеют!!!).
  И вот слово это-"проебали", означает, что отдали то, что можно было не отдавать. Например: можно было удерживать Кременную ещё, и наш форумчанин Дмитрий давал  командирам координаты вражеской техники, оперируя квадриком на своей позиции.Однако реакции не последовало. Напиши ему, как он посмел критиковать командиров и очернять ЗСУ?! А за Север я так пекусь, потому что хоронить этих героев-защитников возможно придётся мне, а не тебе (опять к теме о сыне). И если город нет возможности полноценно оборонять, то нужно отступать. Иначе можем ПРОЕБАТЬ людей.
Не думаю що генштаб такий дурний, раз не здають сєвєродонецьк, значить імовірно є чим і знають як його обороняти.
Залишити сєвєродонецьк, значить залишитися без плацдарму на іншому березі річці для майбутнього контнаступу.
Чи ти думаєш якого хєра свинособаки туди так лізуть, це стратегічний напрямок.
   
  Так Тростянец и не проебали. Проебали Юг, частично проебали Луганщину. Но значение слова "проебали" наверное сложно понять подписчикам Люси Арестовича. В отличие от тебя, когда я пишу о Донбассе, то хотя бы имею представление о матчасти. Можешь проверить, но я никогда не пишу в других "местных" ветках-херсонской, николаевской и прочих. Просто потому что не имею представления. Когда я пишу " проебали"- я основываюсь на мнении военных, волонтеров, местных жителей, с которыми поддерживаю связь.  У меня сейчас в Севере два племянника, один в ЗСУ, второй в полиции, что-то их мать не очень ведётся на Люсю, наверное, слишком много в ней донецкого. Хорошо пистеть о зрадоебах, когда сынуля в безопасном месте, правда же?

Юг був приречений апріорі
там де городська застройка з лісосмугами і річками - кацапи і застряли
степи ж україни - піди їх прикрий від моторизованих кулаків
треба ж мати елементарне поняття про войну, перш ніж строчити про зраду
   
Та можна було, але в нас на той момент був страшний дефіцит снарядів
Так, не будемо вказувати пальцем на того, хто проїбав шість складів з боєприпасами.
А тепер через це, ми пройобуєм наші території.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Не думаю що генштаб такий дурний, раз не здають сєвєродонецьк, значить імовірно є чим і знають як його обороняти.
Залишити сєвєродонецьк, значить залишитися без плацдарму на іншому березі річці для майбутнього контнаступу.
Чи ти думаєш якого хєра свинособаки туди так лізуть, це стратегічний напрямок.


Про плацдарм я сам писав декілька сторінок тому.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Он в этом году поступал, ее сын.
Сколько, по вашему, ему лет?


Куда поступал? Ещё учебный год не закончился
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Так, не будемо вказувати пальцем на того, хто проїбав шість складів з боєприпасами.
А тепер через це, ми пройобуєм наші території.

У мене стійка підозра, що це було невипадково... Охорона тих складів була, м'яко кажучи, дивною...
   
Про плацдарм я сам писав декілька сторінок тому.
Ну і в принципі нам вигідно коли свинособаки концентровано наступають у відомому нам і заздалегідь підготовленому до оборони місці.
Це дає змогу завдати ворогу великих втрат за кортокий проміжок часу. Такшо давайте наберемся терпіння і витримки та побажаємо удачі нашим захисникам.
   
Куда поступал? Ещё учебный год не закончился

От чого ти доїпався до Найтлі та до її сина? Він дійсно тільки на першому курсі, і той не закінчив, бо війна.

Призову в армію в цьому році немає теж, бо війна.

Тобі вкрай потрібні 17-18-річні юнаки в діючій армії, чи що?

Краще б стулив пельку, чесне слово.

тут є багато дописувачів чоловічої статі, які набагато старші за Найтліного сина, які теж пишуть не з окопів, і не збираються туди,  то ти з них почни, добре?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Юг був приречений апріорі
там де городська застройка з лісосмугами і річками - кацапи і застряли
степи ж україни - піди їх прикрий від моторизованих кулаків
треба ж мати елементарне поняття про войну, перш ніж строчити про зраду


Генеральний штаб Збройних Сил України вперше офіційно прокоментували поширені у соцмережах дані про нібито незамінування Чонгару на адмімежі з окупованим Кримом, що, ймовірно, стало "однією з причин" стрімкого наступу окупантів на півдні України. Відомство спростовує інформацію про незамінування мосту на Чонгарі, через який рашисти вдерлися на Херсонщину.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ на своїй сторінці у Facebook.

“Що стосується чуток про нібито “незамінування” Чонгару, повідомляємо. Міст був замінований, але нам протистояли переважаючі у 15 разів сили противника”, – йдеться в повідомленні.

У Генштабі уточнили, що всі висновки про правомірність рішень, що приймаються в ході бойових дій будуть зроблені встановленим законом способом після їх завершення.

“Позиція у нас проста. Герої повинні отримувати нагороди. Окупанти та їх посіпаки – сидіти за ґратами. А поки продовжуємо працювати на перемогу”, – резюмували у відомстві.


 

   
У мене стійка підозра, що це було невипадково... Охорона тих складів була, м'яко кажучи, дивною...
А у мене не підозра, а впевненість, що хтось не будемо тикати пальцями, в партнерстві з хуйлом почам демілітаризацію України починаючи з 2014 року.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

А у мене не підозра, а впевненість, що хтось не будемо тикати пальцями, в партнерстві з хуйлом почам демілітаризацію України починаючи з 2014 року.

Ну якщо ще додати співпрацю з Медведчуком, то можна припустити, що хтось планував м'яку передачі влади демократичним шляхом. Але не будемо починати срач  :gigi:
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

От чого ти доїпався до Найтлі та до її сина? Він дійсно тільки на першому курсі, і той не закінчив, бо війна.

Призову в армію в цьому році немає теж, бо війна.

Тобі вкрай потрібні 17-18-річні юнаки в діючій армії, чи що?

Краще б стулив пельку, чесне слово.

тут є багато дописувачів чоловічої статі, які набагато старші за Найтліного сина, які теж пишуть не з окопів, і не збираються туди,  то ти з них почни, добре?


 Ну взагалі це був легкий тролінг, зважаючи на її постійні  питання фупівцям "чому не в ЗСУ?" ;)
   
Ну взагалі це був легкий тролінг на її постійні  питання фупівцям "чому не в ЗСУ?" ;)

Це був дуже дурацький тролінг з твого боку, бо треба бути хоча б "в темі", коли починаєш когось тролити, щоб не пошитися в дурні.

   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Це був дуже дурацький тролінг з твого боку, бо треба бути хоча б "в темі", коли починаєш когось тролити, щоб не пошитися в дурні.


Це був абсолютно адекватний її дописам тролінг. Перш, ніж ставити таке запитання іншим, потрібно спочатку задати його собі.
   
Ну якщо ще додати співпрацю з Медведчуком, то можна припустити, що хтось планував м'яку передачі влади демократичним шляхом. Але не будемо починати срач  :gigi:
Не факт що м'яку, але з наперед відомими результатом майбутньої окупації, а фракії ОПЗЖ в місцевих радах чекали окупантів з короваями, щоб стати гаулятерами та ввійти до окупаційних адміністрацій. 
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Ну зараз і мене забанять, хтось із секти не стерпів  :weep:
   
Це був абсолютно адекватний її дописам тролінг. Перш, ніж ставити таке запитання іншим, потрібно спочатку задати його собі.

То ти сам зараз в армії?
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

То ти сам зараз в армії?

   
  З якою метою цікавишся?
   
  
  З якою метою цікавишся?

Йду по твоїй же мєтодічкє.

Це ж ти написав - "Перш, ніж ставити таке запитання іншим, потрібно спочатку задати його собі"

То що, ти задав собі питання, перш ніж ставити таке питання іншим?
   
А взагалі це - флуд у гілці. Пора закінчувати флудити.

Тролити, Фішер, треба в іншому місці і в інший час.
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

Йду по твоїй же мєтодічкє.

Це ж ти написав - "Перш, ніж ставити таке запитання іншим, потрібно спочатку задати його собі"

То що, ти задав собі питання, перш ніж ставити таке питання іншим?


Ні, почала якраз Найтлі)). Так що, йдучи за твоєю ж методичкою, в тебе дурацький тролінг)
   
Re: ** Битва за Донбас (Загальне обговорення)

А взагалі це - флуд у гілці. Пора закінчувати флудити.

Тролити, Фішер, треба в іншому місці і в інший час.


Звичайно. Це інформаційна гілка і я не розумію чому вона постійно лізе сюди зі своїми гаслами і рефлексіями)
   
Сцуко, русня уже прям совсем близко до перерезания последней трассы Бахмут - Север
https://deepstatemap.live/?fbclid=IwAR2QSqy8M8mvyP4Dxc2_zMZjc3p167-t6f19q9NXQ3Y_oBwsCX_4bLHZmaQ#11/48.6622/38.3237
Если у нашего ГШ есть план Б ( надеюсь), то пора бы его начать реализовывать. Бо может быть поздно  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія