Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

ага полонізували западенців ,а по факту украінцамі  стали жітєлі югавастока.
 :weep:

Мені вчора одна "звізда-любительниця совка" доказувала, що в 39 на ЗУ присилали "людєй с бальшой Украини" для українізації західної України. Просто я сказав, що в совку забороняли все українське. А у нас тут "палякі і вєнтгри кругом".
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

католиков с православными?
в честь чего?

Католическая церковь в Украине это польский костёл. Мне знать наверное лучше чем многим в силу происхождения. Униаты к собственно Католической церкви имеют достаточно отдалённое отношение.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Католическая церковь в Украине это польский костёл. Мне знать наверное лучше чем многим в силу происхождения. Униаты к собственно Католической церкви имеют достаточно отдалённое отношение.

 :facepalm1:
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Це якась кацапська скрепа - знати все краще за інших тому що він(вона) кацап.
   
Re: Який сенс?
MAG

Який сенс католикам повертатись до ортодоксів, від яких вони втекли?
Це рух у зворотній бік.

А от у пастви Гундяя є сенс.
Гузар казав:"...Ми согрішили вийшовши з церкви св.Князя Володимира. Мусимо повернутись... І А.Шептицький про це писав..." :shuffle:
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

:facepalm1:

Представьте себе. В Украине существует отдельная Римско-Католическая церковь латинского обряда. И это в основном поляки.
   
Re: Який сенс?

Гузар казав:"...Ми согрішили вийшовши з церкви св.Князя Володимира. Мусимо повернутись... І А.Шептицький про це писав..." :shuffle:
Гон якийсь, нікуди УГКЦ не виходила
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Оле методичку по научному атеизму подогнали
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Будет обьединение?
думаю перейдуть не окремі парафіяни, % 15-20
   
Re: Який сенс?

Гузар казав:"...Ми согрішили вийшовши з церкви св.Князя Володимира. Мусимо повернутись... І А.Шептицький про це писав..." :shuffle:

Не Гузар, а MAG, і вже не раз.  :pooh_lol:
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Представьте себе. В Украине существует отдельная Римско-Католическая церковь латинского обряда. И это в основном поляки.
А вони напряму філія Ватикану, чи через Варшаву?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

А вони напряму філія Ватикану, чи через Варшаву?
Ватикан
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Обєднання не буде це 100%, тому що ні в кого нема сумнівів що УГКЦ є КАНОНІЧНОЮ і УКРАЇНСЬКОЮ. УГКЦ це просто не потрібно.
А от коли з України проженуть фсбшних служителів, хотілось би чесного розподілу краденого майна.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Оле методичку по научному атеизму подогнали

Алиса, ещё один залп дерьма - начну удалять ваш словесный понос. Ведите себя прилично если умеете.

Останнє редагування: 12 жовтня 2018 15:25:08 від Olga Taylor
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Ось і почалося, слава Петру, молодець...   :lol:
Пробачте, але я якось не розумію до чого тут Петро? Як я розумію Ви про чинного Президента. Можете пояснити політ своєї думки?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Обєднання не буде це 100%, тому що ні в кого нема сумнівів що УГКЦ є КАНОНІЧНОЮ і УКРАЇНСЬКОЮ. УГКЦ це просто не потрібно.
А от коли з України проженуть фсбшних служителів, хотілось би чесного розподілу краденого майна.

Вроде того кому достанется Почаевская Лавра?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Так.
Навіть Т.Г. Шевченко та Д. Донцов, С. Петлюра, П. Скоропадський, Н. Махно, В. Щербицький сповідували греко- католицизм.
Ви напевне пишете з якогось паралельного всесвіту.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Вроде того кому достанется Почаевская Лавра?

ну це було б як мінімум логічно, правда?
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Скажу за себе, як грекокатолик.
Я дуже радий, що українській православній церкві дали Томос.
Підтримую це двома руками. Це історичне рішення.
Нарешті українське православіє повиганяє ФСБ-шних попів, нарешті очиститься.
Ось це зараз головне. А чи об'єднаються чи ні, мені пофіг. Не це головне.

Я не бачу ніяких протиріч чи сварок.

УГКЦ підлягає під Пару Римського. Це зовсім інша інституція.
Обряд тут ні до чого.
Мою дочку при батьках грекокатоликах цілком правомірно і законно хрестив польський священник в польському костьолі і ніяких протиріч. Все законно і за правилами.

До речі армянська церква також під папою.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

ну це було б як мінімум логічно, правда?

Мне кажется логичным создать единую церковь. Без разделения. Но меня не особо спрашивают :)
   
Re: Який сенс?
MAG

Гон якийсь, нікуди УГКЦ не виходила
То для вас гон, а казав Гузар! :punish:
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

о, как московиты зашли
уже пытаются украинские церкви лбами столкнуть
троль кацівський оля тейлор перша закинула гачок,а решту полізли в гущу. і дня не пройшло.як методички помінялися. :D
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

а теперь следите за руками
если Собор по объединению украинских церквей пройдет без всяких яких,
то рпц начнет волать про его никчемность,
т.к. есть еще как минимум одна украинская церковь, которая не присоединилась к нему

и пофик, что церковь католическая
она же тоже называется Украинская
а значит нет никакой единой Украинской церкви
и автокефалию давать некому

как-то так мне это видится

   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Если не будет обьединения то столкновение неизбежно. Это должно быть понятно. Мне потому и не понравилось глухое молчание УГКЦ по поводу томоса.
:dopovid:  за пряму провокацію в стилі пропаганди і спроби розпалити ворожнечу в Україні після ВЧОРАШНЬОГО.Ольгінс ький троль оля накінець приступила до ПРЯМИХ своїх обовязків.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

троль кацівський оля тейлор перша закинула гачок,а решту полізли в гущу. і дня не пройшло.як методички помінялися. :D

Циник вам тоже самое предупреждение. Моя ветка и бессмысленное метание дерьмом будет удалятся.
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

а теперь следите за руками
если Собор по объединению украинских церквей пройдет без всяких яких,
то рпц начнет волать про его никчемность,
т.к. есть еще как минимум одна украинская церковь, которая не присоединилась к нему

и пофик, что церковь католическая
она же тоже называется Украинская
а значит нет никакой единой Украинской церкви
и автокефалию давать некому

как-то так мне это видится

ага, а ще мусульмани і іудеї українські до православних не приєдналися. бяда. і баптисти-євангелисти-ієговісти...
   
Re: Який сенс?
MAG

Не Гузар, а MAG, і вже не раз.  :pooh_lol:
Не MAG казав, а Гузар.  :punish:

Увага! Я надав  cheshuntt докази правдивості наведених вище слів Гузара. Я не буду всім доводити .
Я за достовірність цих слів відповідаю!
Хто не віртить - питайте у cheshuntt.


Останнє редагування: 12 жовтня 2018 15:52:13 від MAG
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Мнение cheshuntt действительно будет очень интересно.
   
Re: Який сенс?

Не MAG казав, а Гузар.  :punish:

Увага! Я надав  cheshuntt докази правдивості наведених вище слів Гузара. Я не буду всім доводити .
Я за достовірність цих слів відповідаю!
Хто не віртить - питайте у cheshuntt.


 cheshuntt  хоч в курсі?
   
Re: Який сенс?
MAG

cheshuntt  хоч в курсі?
питайте у нього B-)
   
Re: Який сенс?

питайте у нього B-)

Та нічого Гузар не казав екстраординарного . То у МАГа фантазія розігралась  . Тут багато хто вважає що церква " володимирового хрещення " -православная , і немає на то ради .
Гузар був католиком до мозку кісток , це я заявляю з повною відповідальністтю . Його " чудачєства-бородачєства " , аж ніяк не є ознакою того , про що подумав МАГ .
 
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Як кацапські курви хвилюються за єдність Української Церкви.
Мило глянути :)
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Причому ось тільки проснулась, в 6 ранку (на сході Америки), і давай за Україну хвилюватись  :lol:  :weep:  :lol:
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

Мавр и вам просьба писать по делу а не желчь разливать.
   
Re: Який сенс?
MAG

19.07 я й писав cheshuntt особисто.
Питайте у нього, а не цитуйте застарілу інформацію. B-)
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?
MAG

О! cheshuntt скажіть читачу, що він від мене відчепився.
Ну не буду я йому щось доводити.
Були слова Гузара, то й були.
Шевчук на таке не здатен.
А що колись буде - то від Бога залежить!   
 :-B
   
Re: Який сенс?

19.07 я й писав cheshuntt особисто.
Питайте у нього, а не цитуйте застарілу інформацію. B-)

та так, куди не плюнь інформація особиста
і у Гузара і у cheshuntt-а і у MAG-а
а твердження публічні
   
Re: Який сенс?

Не MAG казав, а Гузар.  :punish:

Увага! Я надав  cheshuntt докази правдивості наведених вище слів Гузара. Я не буду всім доводити .
Я за достовірність цих слів відповідаю!
Хто не віртить - питайте у cheshuntt.


Ні, МАГ , я наполягаю на тому , що ти просто не зрозумів , що старий мав наувазі і інтерпретував на свій лад , так , щоб це підходило під твою теорію .
Гузар був прихильником " неоунії" ( назвемо це так ) . Це включало в себе: 1. "обрядову пурифікацію " УГКЦ ( поступове " викорінення" рішень Замойського Синоду , наближення до обрядових форм " Київського християнства " ).2. Трактування католицької догматики ( по суперечливих питаннях , чистилище , подвоєне походження Св Духа , марійні догмати ) в категоріях теології візантійського християнства , зокрема кападокійськоії школи , або розробка нової школи .  3 встановлення Патріархального устрію .
Те що ти думаєш , що якщо Гузар говорив про Церкву Володимира він мав наувазі " православіє " , то це виключно твої проблеми .

   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

По темі топіку.
УГКЦ завжди відкидало будь які спекуляції щодо " канонічності " , чи " неканонічності " з політичних причин . У випадку скажімо з УПЦ КП це була політика чистої води і тому УГКЦ завжди визнавала таїнства КП , документи КП і ніколи не піддавала сумніву правдивість священничих і інших хиротоній КП . Тому томос який каже що КП тепер " канонічна " , особливого враження не справляє , бо до того для УГКЦ це було зрозуміло й без томосу .
В жодних " об'єднавчих " процесах УГКЦ участь не бере і не буде , бо це процеси ІНШОЇ релігійної деномінації.
Твердження що гр-католики , " меньші " католики чим " рм-католики "  ( Ольга ) настільки абсурдне , що налазить на голову ще гірше , ніж твердження про існування " православного обряду " ( Аміран )
   
Re: А какая реакция от УГКЦ на Томос?

По темі топіку.
УГКЦ завжди відкидало будь які спекуляції щодо " канонічності " , чи " неканонічності " з політичних причин . У випадку скажімо з УПЦ КП це була політика чистої води і тому УГКЦ завжди визнавала таїнства КП , документи КП і ніколи не піддавала сумніву правдивість священничих і інших хиротоній КП . Тому томос який каже що КП тепер " канонічна " , особливого враження не справляє , бо до того для УГКЦ це було зрозуміло й без томосу .
В жодних " об'єднавчих " процесах УГКЦ участь не бере і не буде , бо це процеси ІНШОЇ релігійної деномінації.
Твердження що гр-католики , " меньші " католики чим " рм-католики "  ( Ольга ) настільки абсурдне , що налазить на голову ще гірше , ніж твердження про існування " православного обряду " ( Аміран )

просто підписуюсь на 100%.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія