Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вот чесна говорю, я бы этой мрази Порошенко отрезал бы голову!!!

а де я писала, "ніхто, крім ПАП"  - давай, брех-юлька, скріншот
Бякусю, мені зараз стало аж трохи тривожно за тебе  ;o
Ти справді не пам"ятаєш, ЩО написала у попередньому пості?  :weep:
Сама в шоці: був би рядовий депутат ВР, але ж зесрань таааак надривається, що мимоволі розумієш - ніхто, крім ПАП  :laugh:
Розумієте, зєбіли ? Ваші істерики, соплі, конвульсії мають тільки зворотню дію.
   
Бякусю, мені зараз стало аж трохи тривожно за тебе  ;o
Ти справді не пам"ятаєш, ЩО написала у попередньому пості?  :weep:

Дуринда, ти не розумієш, коли з вас, зелених дебілів, стібуться ?
Ще раз повторюю запитання: коли і де я надривалася за ПАПа ? І з піною біля рота - як от у тебе - доводила: НІХТО крім ПАП ?
Я завжди писала і буду писати, що він кращий Президент України ніж зєлупа - це навіть і до тебе вже дійшло  :D  Але надалі я волію бачити ту ж Зеркаль в кріслі Президента.
Я - за зміняємість влади. А от ти - дрочиш да ЮлькоЗєльку. І в тому твоя проблема.
   
Дуринда, ти не розумієш, коли з вас, зелених дебілів, стібуться ?
Ще раз повторюю запитання: коли і де я надривалася за ПАПа ? І з піною біля рота - як от у тебе - доводила: НІХТО крім ПАП ?
Я завжди писала і буду писати, що він кращий Президент України ніж зєлупа - це навіть і до тебе вже дійшло  :D  Але надалі я волію бачити ту ж Зеркаль в кріслі Президента.
Я - за зміняємість влади. А от ти - дрочиш да ЮлькоЗєльку. І в тому твоя проблема.
спроба вдати гарної міни за поганенької гри? Ні, не вийшло у тебе, Бякусю.
Як би тобі пояснити, щоб ти зрозуміла?... :S
Розумієш, якщо "ніхто, крім ПАП" напише, наприклад, Мічіган, то це скоріш за все буде сприйнято як стьоб, особливо з врахуванням контексту.
А ось тут "Я завжди писала і буду писати, що він кращий Президент України ніж зєлупа - це навіть і до тебе вже дійшло" - сподіваюся, це знову невдала спроба стьобу? Бо мені насправді важко уявити, що таку маячню можна видати всерйоз.
   
Я - за зміняємість влади. А от ти - дрочиш да ЮлькоЗєльку. І в тому твоя проблема.
твоя проблема, Бякусю.  :rotate:
позаяк на ЮлькоЗельку дрочиш саме ти  :gigi:
а петро обожнюєш )))
   
твоя проблема, Бякусю.  :rotate:
позаяк на ЮлькоЗельку дрочиш саме ти  :gigi:
а петро обожнюєш )))

Ну от ти знову злилася в стилі самдурак  :weep:  Виходиш у тираж, Кнуросько, виходиш у тираж....
Ну з огляду на твої скромні розумові здібності повторю ще раз: я не уявляю собі Пороха 7-мим президентом, я хочу, щоб їм стала Зеркаль.
Але ж ти і тобі подібна зесрань знову обере нам зєлупу  :weep:  Ну так вам і треба )

Останнє редагування: 12 травня 2021 14:16:39 від Бяка
   
Ну от ти знову злилася в стилі самдурак  :weep:  Виходиш у тираж, Кнуросько, виходиш у тираж....
та ти можеш це хоч собі на лобі написати - реальність від того не зміниться ні на йоту
я згадала про ЮлькоЗельку?
коли я взагалі востаннє про когось їз них згадувала, особливо - у зазначеному тобою контексті?
А ти - щоразу.
І якщо в одному пості ти пишеш "ніхто, крім ПАП", а у наступному "Я завжди писала і буду писати, що він кращий Президент України ніж зєлупа", то це свідчить про твої щирі почуття.
Бякусь, у тебе напевно серце крається через те, що Мудачукові (а він для тебе - святий, бо пов"язаний з улюбленим свиноідолом) трохи притиснули фоста?
   
я не уявляю собі Пороха 7-мим президентом, я хочу, щоб їм стала Зеркаль.
то ти не хочеш щоб петро знову став презом?
а чому, дозволь поцікавитися?
тебе петро не влаштовує, маєш до нього якісь претензії, чи просто Зеркаль зовні симпатичніша?
   
та ніфіга!
Якщо йому показати фсбешну ксиву петро, то він ще більше захоплюватиметься ним і ще голосніше волатиме : ви всі заздрите нашому петро!
Розумієш..він цей факт давно прийняв і перетравив
скоріш за все, та ще й схвалює
   
то ти не хочеш щоб петро знову став презом?
а чому, дозволь поцікавитися?
тебе петро не влаштовує, маєш до нього якісь претензії, чи просто Зеркаль зовні симпатичніша?

Так, звичайно претензій багато - я ж не упорота як ти жулькосектантка. З пари зєлупа-петро, звичайно, доведеться обирати Петра, а з пари Петро-Зеркаль - ЗЄ :))
Чого  - я вже пару разів тут на ФУПі писала, стисло: треба йти далі - Петро зі старої політичної обойми з усіма звідти похідними. Зє - дуже фахова, має хватку, патріотка. Ну і у порівнянні з зелупою - реально Єйнштейн  :D
   
А кого ти обереш на наст виборах ? Кого б ти хотіла ?
   
та ти можеш це хоч собі на лобі написати - реальність від того не зміниться ні на йоту
я згадала про ЮлькоЗельку?
коли я взагалі востаннє про когось їз них згадувала, особливо - у зазначеному тобою контексті?
А ти - щоразу.
І якщо в одному пості ти пишеш "ніхто, крім ПАП", а у наступному "Я завжди писала і буду писати, що він кращий Президент України ніж зєлупа", то це свідчить про твої щирі почуття.
Бякусь, у тебе напевно серце крається через те, що Мудачукові (а він для тебе - святий, бо пов"язаний з улюбленим свиноідолом) трохи притиснули фоста?

І давно ти мене зі своєю Вагіньєю плутаєш ?  :weep:
Кнуроська, ти щось вже таки роби зі своєю головою, бо - ой  :(

   
Re: Вот чесна говорю, я бы этой мрази Порошенко отрезал бы голову!!!

коли і де я надривалася за ПАПа ?

Твої слова ПЄС дунка "мимоволі розумієш - ніхто, крім ПАП"
   
Твої слова ПЄС дунка "мимоволі розумієш - ніхто, крім ПАП"

не надривайся, киздо-окий   :gigi:


Ну то шо, білосердешна срань з зєлєноватім атлівам, за кого голосувати будете на наст виборах ?  :D
   
А кого ти обереш на наст виборах ? Кого б ти хотіла ?
не знаю
віддала би перевагу комусь з незаплямованої молоді
тут треба врахувати купу чинників, найголовніший - рівень ймовірності обрання конкретного кандидата
бо сенс голосувати за молодого і апріорі талановитого та амбіційного, якщо у підсумку він набере 0,01%?...
   
І давно ти мене зі своєю Вагіньєю плутаєш ?  :weep:
Кнуроська, ти щось вже таки роби зі своєю головою, бо - ой  :(


Бякусю, є конкретні факти сприяння Мудачукові з боку петро, причому сприяння по багатьох напрямках
і ти можеш тягнути сюди будь-які фоти - проти фактів все одно не попреш
   
фотошопчики
та зрозуміло, що з таким же успіхом можна було і голову хуйла пришпандорити
   
Бякусю, є конкретні факти сприяння Мудачукові з боку петро, причому сприяння по багатьох напрямках
і ти можеш тягнути сюди будь-які фоти - проти фактів все одно не попреш

Також є конкретні факти злягання КОсатої з мертвечуком, я вже не говорю про те, що її сімейка прикривала гроші медвечука.
Чому ти така лицемірна ?
   
фотошопчики


Дооооо :)) Незручна правда, зєсрань ? Ой, ти ж вже знову палкий мамківщинник  :weep: 
Складно, мабуть, перефарбовуватися увесь час ?  :D
   
не знаю
віддала би перевагу комусь з незаплямованої молоді
тут треба врахувати купу чинників, найголовніший - рівень ймовірності обрання конкретного кандидата
бо сенс голосувати за молодого і апріорі талановитого та амбіційного, якщо у підсумку він набере 0,01%?...

Ну от всі так думаємо - і на виході маємо.
   
Також є конкретні факти злягання КОсатої з мертвечуком, я вже не говорю про те, що її сімейка прикривала гроші медвечука.
Чому ти така лицемірна ?
тут викладали скріни, що якась мізерна кількість грошей мудачука зависла у якомусь банку, на якому до речі зовсім не написано, що він є банком Тимошенко
а про "злягання з Мудачуком" тобі, як затятій прихильниці петро, варто було б скромно промовчати
петро віддав мудачукові значну частину інформпростору і декілька стратегічних підприємств, включно з трубою. Хіба нє?
   
====================================
Тю! А вони що? Не заробляють? За це їх і не навидять. А бубочку де хто любить не за мізки,яких там нема,не за чесноти,про які воно не чуло та бере крадені гроші,а тому,що ВІН ТАКЕ Ж БИДЛО ЯК І ЙОГО ВИБОРЦІ!  Але навіть це ілюзія,бо хоча його дурять як лоха, він все одно має вже десятки мільонів доллярів. А ЛОХИ думають що воно "Голобородько". Ну як і ти,Мічігінчик. :D  :facepalm:
Ну подивись на себе - бухарь, або на Вєнє-подібних, чи кінченого продажного мусара Сержа_Д!?
Та бомжам поруч з подібними було б соромно стояти! :lol:
   
Як тебе вже викинули, використаний гандон ?  :laugh:  тепер ясно, чого ти так казисся :))) А ти взад до мамки попросись - як смоктяшка  :pooh_lol: Його ж взяли - і тобі сідало з баландою знайдуть. І будеш тут знову за мамку сраку рвати, як смоктяшка  :D
Це що за потік свідомості, хвора уєбанша? Мамку якусь згадала....Що відбувається, Вікуся? Татко взагалі уваги не приділяє?
   
Це що за потік свідомості, хвора уєбанша? Мамку якусь згадала....Що відбувається, Вікуся? Татко взагалі уваги не приділяє?

Бамбалейла  :weep:  значить, про гандон я поцілила  :(  А хто така Вікуся ?? твій партнер ? так ти форуми поплутав  :weep:
   
И всю его поколение надо четвертовать, а все из-за того, что имеено он дал зелене світло этому тупинскому куму Мертвейчуку....

Мразь, шоколадная, гореть ему в аду вечно, тварь....

На ремни пса порезать, на ремни свыню...
   
На ремни пса порезать, на ремни свыню...
лайкую
   
Виходить анартосіса таки бортанули з артемсіллю
Чи звідки така злоба ?

он просто завидющий лузер
и аки пустой ночной горшок
кто насрал туда тем и пахнет
все говно тянет на форум ))
   
Фантомас разбушевался. :)
пиячить кацапчик ...
   
два роки пройшло, а тема актуальності не втратила :shuffle:
   
І шо він вкрав?

Краще скажи, що він заробив власною працею, постійно перебуваючи у владі?
   
І давно ти мене зі своєю Вагіньєю плутаєш ?  :weep:
Кнуроська, ти щось вже таки роби зі своєю головою, бо - ой  :(



Як зворушливо *просльозився*
   
он просто завидющий лузер
и аки пустой ночной горшок
кто насрал туда тем и пахнет
все говно тянет на форум ))

   
Стопіццот тем фантамаса про педру та мертвечука на головній. Хто вам гроши з них вінен? Ну йдіть та вбейте одного або другого. Кажуть, ви знатний бейсболіст.
   
Слава Україні!
   
И всю его поколение надо четвертовать, а все из-за того, что имеено он дал зелене світло этому тупинскому куму Мертвейчуку....

Мразь, шоколадная, гореть ему в аду вечно, тварь....
Он не сам был.Там стадо холуев сеня-куля в лоб для вас. Там тягныбыков стада паслись. А возьми гупернаторовА водьми журношлюх. Мне одна говорила.Я на выборах 2 комнатную квартиру заработала. Потом на грузине сделала 3-х, но в Киеве. Или вы думает машка прсото так газету спихнула? После прихода новой администрации в США.Да и пацан, наш, вроде не плох. Во всяком случае если с парашенки прсото тащились (помните знаменитую улыбку).То на пацана уже реагируют.Во вся ком случае не совсем идет путем Меркель и Макрона. Чего изволите не проходит. Так что явно и по рейтингам и по реалия четко вырисовывается 2 срок.Слабое место есть- партия никакая.Почему? Да она нашпигована разумковыми-детьми разумковых.Куда не посмотри -везде они. И приворовуют. Это правда.
   
Біта затупіліся, Давіде? Голови не ріже?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія