Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Французькі військові ЗНОВУ лякають громадянською війною через "поступки ісламізму"

У Франції опубліковано новий відкритий лист із попередженням про загрозу громадянської війни та заявою про наявність понад 130 000 підписів громадськості на підтримку листа.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на BBC.

У повідомленні, опублікованому в правому журналі, французький уряд звинувачується у наданні "поступок" ісламізму.

"Йдеться про виживання нашої країни", - йдеться в тексті, який, як повідомляється, виданий військовими анонімно.

Французький уряд засудив текст, як і подібний лист минулого місяця.

Міністр внутрішніх справ Жеральд Дарманен назвав останній лист "грубим маневром" і звинуватив його анонімних підписантів у відсутності "мужності".

Лист до уряду минулого місяця надійшов від відставних генералів. Міністр, який відповідає за збройні сили, Флоранс Парлі, заявила, що вони будуть покарані за недотримання закону, який забороняє резервістам або військовим службовцям висловлювати публічні думки щодо релігії та політики.

Однак ультраправа лідерка Марін Ле Пен, кандидат на президентських виборах наступного року, висловилася на підтримку приблизно 1000 військовослужбовців та жінок, які підтримали квітневий лист.

Новий текст був опублікований пізно в неділю, хоча кількість і чини його підписантів, які, як стверджується, є активними військовими, залишаються незрозумілими.

Автори листа описують себе як частину молодого покоління солдатів, які служили в Афганістані, Малі та Центральноафрикансь кій Республіці або брали участь у внутрішніх антитерористичних операціях.

"Вони поклали життя і здоров’я, щоб знищити ісламізм, якому ви даєте поступки на нашій землі", - написали вони.

"Якщо спалахне громадянська війна, армія підтримуватиме порядок на власній землі ", - йдеться в листі.

"Ніхто не може бажати такої жахливої ситуації, але так, у Франції назріває громадянська війна, і ви це прекрасно знаєте" – стверджують військові.

Франція нещодавно запропонувала суперечливий законопроєкт для вирішення того, що президент Еммануель Макрон назвав "ісламістським сепаратизмом".

Однак деякі критики як у Франції, так і за кордоном звинуватили уряд у несправедливій орієнтації на іслам.https://www.pravda.com.ua/news/2021/05/10/7293007/
   
У них обязательно будет что-то нехорошее...вплоть до " Варфоломеевской ночи".., причем как реакция на  шокирующую выходку исламистов...
   
 заспокойтеся. не лякають вони. це крик в пустелі.
кричати вже запізно
   
там якийсь араб під наркотою зарізав бабульку єврейку і викинув із балкону

вродь визнали неосудним, демонстрації пройшли, протести
   
там якийсь араб під наркотою зарізав бабульку єврейку і викинув із балкону

вродь визнали неосудним, демонстрації пройшли, протести

помовч.  йди польтовських псіхів доглядай

зарізав у 2018 році

з тих пір зарізали багато
   
Поки лоб не розіб'ють не дійде. Це як дитині говорити що не можна пальці в розетку тикати, поки не спробує не повірить. + це голоса виборців, на такі втрати партії піти не можуть. Головний недолік демократії в усій красі коротше.
Зате є позитив. Франція стане прикладом для інших країн ЄС, передусім Німеччини.
До речі, підтвердження розвитку історії по спіралі - давній Рим теж десь так схлопувався.
   
Евреі вже давно з Франції дряпають. Любе заворушення у Палестині, може стати смертельним вироком для будь якого еврея у Франції.
   
помовч.  йди польтовських псіхів доглядай

зарізав у 2018 році

з тих пір зарізали багато


я ж за тебе переживаю, чи тебе по якимсь причинам чіпати не будуть?  :laugh:
   
Евреі вже давно з Франції дряпають
а куди дряпають-то
   
а куди дряпають-то

В Україну звісно.

   
коли мені кажуть про мультикультурність я чомусь згадую Югославію...  :shuffle:  До речі, розпад відбувся подібно до ізотопного - спонтано.
   
коли мені кажуть про мультикультурність я чомусь згадую Югославію...  :shuffle:  До речі, розпад відбувся подібно до ізотопного - спонтано.

Ви дуже сильно помиляєтеся.
Розпад СФРЮ був аж ніяк не спонтанний і СФРЮ не була аж ніяк мультикультурною, попри дуже схожі мови. Єдине що тримало разом всі ті країни - то Тіто.
Там весь час культури жили окремішньо. Щоправда югославів таки створили - але вони виявилися мертвим етносом - на сьогоднішній день це люди старші од 60 років й їх у Хорватії здається не більше 800 чоловік.
   
Щось цікаве таке мені, з тими женералями та колонелями..як би то знову не кацапські прикольчики.
   
Однак ультраправа лідерка Марін Ле Пен, кандидат на президентських виборах наступного року, висловилася на підтримку
Марі Ле Пен про Україну й Хуйла:

Цитувати
«Європа зобов'язана повністю підтримати Росію в українському питанні з двох причин. Ми всі повинні визнати право на возз'єднання великого російського народу, який проживає як у Росії, так і по лівий берег Дніпра. З іншого боку, національна група східних слов'ян – колишніх підданих Габсбургів, яка захопила владу в цій країні, заявляє про своє бажання "увійти в Європу". Мушу завважити, що одна справа – мирне життя і селянська праця у габсбурзькій Австрії, а інша – якщо ці безкультурні й дикі натовпи наркоманів, бомжів і повій, які жадають крові, увірвуться в міста Західної Європи. Цього ми за жодних обставин не можемо допустити» (с)

Імхо зараз кацапи там роздмухують двіжнячок, шо зліва шо справа.

Останнє редагування: 10 травня 2021 22:44:44 від птах Сорока
   
СФРЮ не була аж ніяк мультикультурною, попри дуже схожі мови.
8-:  тут явно щось не то...
можна пояснити що малось на увазі?
   
я ж за тебе переживаю, чи тебе по якимсь причинам чіпати не будуть?  :laugh:

за свою сраку переживай
за антиукраїнський песдьож
   
8-:  тут явно щось не то...
можна пояснити що малось на увазі?

Маю на увазі те,що культури всіх народів,що жили у тій чи іншій республіці СФРЮ НЕ ПЕРЕМІШУВАЛИСЯ і не складалося поліетнічних общин. Серби не сприймали хорватів і бошняків, бошняки більш-менш ладнали з хорватами але люто ненавиділи сербів, словенці вваали себе слов'янською зверхнацією і ні про яку мульткультурність не йшло мови.
   
Марі Ле Пен про Україну й Хуйла:

Імхо зараз кацапи там роздмухують двіжнячок, шо зліва шо справа.

ото й у мене таке саме враження. А за машіну цитатку спасибі. Оце справжнє дно.
   
,що культури всіх народів,що жили у тій чи іншій республіці СФРЮ НЕ ПЕРЕМІШУВАЛИСЯ
ааа. зрозумів. Дякую.
   
коли мені кажуть про мультикультурність я чомусь згадую Югославію...  :shuffle:  До речі, розпад відбувся подібно до ізотопного - спонтано.


коли є успіх, то у полікультурність на благо, а коли є невдача, то це породжує ксенофобію, люди приходять висновку, що їм мало перепадає, бо все дістається інородцям
   
коли є успіх,
у нас теж уже успіх, заспокійся
   
у нас теж уже успіх, заспокійся
Показати зображення...


я спокійний, але для чого це штабне пропагандонське блювотиння від Процишина?
   
пропагандонське блювотиння від Процишина?
тобі не подобається? зарплату з січня не підняли?
   
тобі не подобається? зарплату з січня не підняли?


не знаю, мабуть підняли
не те що я хвастаю, але на щастя дійсно не моніторю зп.

не люблю, коли перша сигнальна система домінує над другою, це грунт для маніпуляцій

при всіх претензіях до зелепуки, але порохоботська брехня про "ляльку бєні" нічого спільного із реальністю немає
   
не знаю, мабуть підняли
(tu)  алігарх.

Навіщо ж  3рад0йобиш?
   
(tu)  алігарх.

Навіщо ж  3рад0йобиш?


хз про що ти пишеш у цій гілці
перечитай себе і подумай
   
хз про що ти пишеш у цій гілці
усе ти зрозумів. Не включай дурачка.  ;)
   
коли є успіх, то у полікультурність на благо, а коли є невдача, то це породжує ксенофобію, люди приходять висновку, що їм мало перепадає, бо все дістається інородцям

от і Франція вже успіх майже просрала, жовті желети - то лише початок незадоволення що закромів на всіх не вистачає. На кінці 80-х подібне сталося в СРСР...
   
гм... ббс звісно поважна організація, але 130 тисяч анонімних підписів дивують форматом протесту
або щось не те з перекладом
   
там якийсь араб під наркотою зарізав бабульку єврейку і викинув із балкону

вродь визнали неосудним, демонстрації пройшли, протести
є більш свіжі новини. 4 дні тому наркоторговці вбили поліцейського, новина звичайно ж шокувала французів, які відкрили разунок і буквально за ень було зібрано погад 20 тис євро як допомога сімі загиблого. але апогею в цій історіі було досягнуто вчора, після того , як міністр вс франціі https://www.bfmtv.com/police-justice/policier-tue-deux-personnes-interpellees-au-peage-d-avignon_AN-202105090261.html на питання про національність 4 затриманих відповів, що вони французи, які народилися у фоанціі. саме ці слова викликали гнів французів https://www.lefigaro.fr/actualite-france/policier-tue-a-avignon-dans-les-coulisses-d-une-traque-semee-d-ecueils-20210509 наприклад де-кілька Dans ma cité cette nuit les jeunes français nés en France ont de nouveau tout casser. Aucun ne s’appelle Pierre ou Jean bien sûr !!!!! Il est temps de s’attaquer aux parents en les expulsant car eux ne sont pas français !!! 
C'était évident que les assassins allaient traverser l'Espagne puis prendre un bateau pour l'Algérie
   
для франціі, boxter має рацію на всі сто, уже нічого не світить. там все настільке вже переплетено, маються на увазі шлюбні стосунки,  що чорт ногу зламає. амінь.
   
Проблема в том что большинство североафриканских эмигов и их потомки люто ненавидят французов и готовы в любой подходящий момент выйти их убивать. Там наложились соц неравенство, отсутствие перспектив, отсутсвие возможности интегрироваться, злоба и природная агрессия данных индивидов. То что французы очень напыщенные тоже играет свою роль, хотя этот факт не даёт права арабам их убивать. Я ставлю на серьезный конфликт ещё при нашей жизни.

Останнє редагування: 11 травня 2021 09:26:21 від Jivaquake
   
З того шо я знаю, то ніе зовсім точно.
Та доволі давній і глибокий конфлікт і його вже й расовим не назвати. Он бокстер як не п'яний буде може пояснити.
   
а давайте почитаємо самий лист який в новинах не цитується

Цитувати
Протягом кількох днів ходили чутки про те, що буде відкрита нова військова платформа. Виходячи з активних солдатів, він підтримує попередньо опублікованого на сайті Поточних цінностей. Цей текст, який уже багато циркулює і який відбивається у ЗМІ, ми вирішили опублікувати сьогодні цього вечора. І відкрити його внизу цієї платформи для підпису французьких громадян, які відповідатимуть нашим викликам. Продовжуючи, з вимогливою методологією, робити себе доступними військовим професіоналам, які бажають взяти участь. Як і попередній, мета цього форуму - не підірвати наші установи, а попередити людей про тяжкість ситуації.
Пане Президенте Республіки,
Шановні пані та панове, міністри, члени парламенту, генеральні офіцери, у ваших чинах та якості,

Ми більше не співаємо сьомий вірш Марселя, відомий як "дитячий вірш". І все ж воно багате на уроки. Нехай він подбає про це за нас: «Ми увійдемо в кар’єр, коли наших старших уже не буде. Ми знайдемо там їхній пил і сліди їх чеснот. Ми набагато менше заздримо їх вижити, ніж ділитися їх труною, ми матимемо піднесену гордість помститися їм або піти за ними "
Наші старші - це бійці, які заслуговують на те, щоб їх поважали. Це, наприклад, старі солдати, честь яких ви топтали за останні тижні. Саме ці тисячі слуг Франції, які підписали платформу здорового глузду, солдати, які віддали свої найкращі роки, щоб захищати нашу свободу, виконуючи ваші накази, вести ваші війни або виконувати ваші бюджетні обмеження. Франція підтримала їх.
Тих людей, які воювали проти всіх ворогів Франції, ти поводився з ними як з фаворитами, коли їх єдиною провиною є любити свою країну та оплакувати її видимий крах.
Отже, від нас, хто нещодавно вступив у кар’єру, вирішити на арену лише для того, щоб мати честь говорити правду.
Ми - те, що газети називали «пожежею». Чоловіки та жінки, активні солдати, всіх армій та усіх звань, будь-якої чуттєвості, ми любимо нашу країну. Це наші єдині претензії до слави. І якщо ми не можемо за законом висловитись з непокритим обличчям, нам так само неможливо мовчати.
https://www.valeursactuelles.com/societe/exclusif-signez-la-nouvelle-tribune-des-militaires/
   
продовження
Цитувати
В Афганістані, Малі, Центральноафрикансь кій Республіці чи деінде багато з нас зазнали ворожого вогню. Деякі залишили там товаришів. Вони запропонували свої шкури, щоб знищити ісламізм, якому ви йдете на поступки на нашій землі.

Майже всім нам відома операція «Вартий». Ми на власні очі бачили покинуте передмістя, помешкання з правопорушеннями. Ми пережили спроби інструменталізації кількох релігійних громад, для яких Франція не означає нічого - не що інше, як предмет сарказму, презирства і навіть ненависті.

Ми пройшли 14 липня. І цю доброзичливу та різноманітну юрбу, яка прославила нас, бо ми її еманація, просили нас остерігатися її місяцями, забороняючи нам циркулювати у формі, роблячи нас потенційними жертвами, на ґрунті, який ми тим не менш здатні захисту.

Так, наші старійшини мають рацію щодо суті свого тексту в цілому. Ми спостерігаємо насильство в наших містах і селах. Ми бачимо, як комунітаризм закріплюється в публічному просторі, в публічних дебатах. Ми бачимо, що ненависть до Франції та її історії стає нормою.

Можливо, не військові повинні це говорити, ви заперечите. Навпаки: оскільки ми аполітично оцінюємо ситуацію, ми проводимо професійне спостереження. Оскільки це падіння ми спостерігали в багатьох країнах, що переживають кризу. Це передує краху. Він оголошує про хаос і насильство, і всупереч тому, що ви стверджуєте тут і там, цей хаос і це насильство походить не від "військового виголошення", а від громадянського повстання.

Щоб сперечатися з формою платформи наших старших, замість того, щоб визнати очевидність їхніх висновків, ви повинні бути боягузливими. Щоб застосувати обов’язковий резерв, який погано трактується, щоб замовкнути французьких громадян, треба бути дуже обманливим. Щоб заохотити вищих військових чиновників зайняти позицію та викритися, перед тим, як люто санкціонувати їх, коли б вони писали щось інше, окрім бойових історій, ви повинні бути дуже збоченими.

Боягузство, обман, збочення: це не наш погляд на ієрархію.
Навпаки, армія є, par excellence, місцем, де ми правдиво говоримо одне з одним, бо віддаємо своє життя. До цієї довіри до військової установи ми закликаємо.
   
продовження
Цитувати
Так, якщо спалахне громадянська війна, військові підтримуватимуть порядок на власній землі, бо про це будуть просити. Це навіть визначення громадянської війни. Ніхто не може захотіти такої жахливої ​​ситуації, наші старші не більше нас, але так, знову ж таки, у Франції назріває громадянська війна, і ви це прекрасно знаєте.

Крик тривоги наших Стародавніх нарешті повертає до більш віддалених відгомонів. Наші старійшини - це борці опору 1940 року, яких такі люди, як ви, дуже часто трактували як непристойних, і вони продовжували боротьбу, поки легалісти, сповнені страху, вже робили ставку на поступки зі злом, щоб обмежити шкоду; це волохаті 14, які загинули за кілька метрів землі, а ви покидаєте, не реагуючи, цілі райони нашої країни на закон найсильнішого; всі вони мертві, відомі чи анонімні, які впали на фронті або після цілої служби.

Всі наші старійшини, ті, хто зробив нашу країну такою, яка вона є, хто проектував її територію, захищав її культуру, давав чи отримував накази її мовою, чи боролись вони за те, щоб Франція стала невдалою державою? Хто замінює свого все більш очевидного суверена безсилля з жорстокою тиранією проти тих його слуг, які все ще хочуть його попередити?

Дійте, пані та панове. Цього разу мова не про власні емоції, готові формули чи висвітлення у ЗМІ. Справа не в продовженні своїх термінів чи виграші нових. Йдеться про виживання нашої країни, вашої країни.
   
Евреі вже давно з Франції дряпають. Любе заворушення у Палестині, може стати смертельним вироком для будь якого еврея у Франції.

Это плохой знак.Из Одессы они тоже предусмотрительно свалили еще в начале 90-х.  :laugh:
   
У мене знайома їздила в Париж на якусь конференцію по своїй роботі ще років 5-6 тому. Приїхала оху..вша,їй дуже не сподобалось. Розповідала про купу мутних чуваків різних національностей які шляються по вулиці і просять гроші ,прямо чуть за руки не ловлять,коли стемніло взагалі боялася з готелю вийти. Охарактеризувала це як повний бардак,такого вона ще не бачила. Щось їхня влада таки не додумала з тими біженцями і мігрантами.
   
У мене знайома їздила в Париж на якусь конференцію по своїй роботі ще років 5-6 тому. Приїхала оху..вша,їй дуже не сподобалось. Розповідала про купу мутних чуваків різних національностей які шляються по вулиці і просять гроші ,прямо чуть за руки не ловлять,коли стемніло взагалі боялася з готелю вийти. Охарактеризувала це як повний бардак,такого вона ще не бачила. Щось їхня влада таки не додумала з тими біженцями і мігрантами.

 :facepalm:  боже, який маразм!!!

згадалася новорічна програма "час" у якомусь лохматому 1970-му році: "що несе новий рік простим трудящим у капіталістичному світі? безробіття, інфляція, невпевненість у завтрашньому дні"
оце все ще додати б до розповіді твоєї знайомої


 :facepalm1:
   
:facepalm:  боже, який маразм!!!

згадалася новорічна програма "час" у якомусь лохматому 1970-му році: "що несе новий рік простим трудящим у капіталістичному світі? безробіття, інфляція, невпевненість у завтрашньому дні"
оце все ще додати б до розповіді твоєї знайомої


 :facepalm1:

Ну не знаю,я в Парижі не був,але коли останній раз був в Афінах то мені не сподобалось. Купа якогось зброду,в метро ледь документи не вкрали, біля порту пірей взагалі піпець,якісь напівголі наріки ходили кричали. І купа торгашів і жебраків явно не європейської зовнішності на кожному кроці.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія