Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Супрун ниспровергает устои :facepalm:

Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

https://twitter.com/view/status/974715943162187776что дальше?
зеленка?
валерьянка?
валидол?

доколе?
А я коли проїхав на колінах по асфальту у 4 роки бабуся кожного дня перекисом водню промивала мені коліна від гною..
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Откель у Супрунихи 4 мильёна баксов?!!! И именно ,когда она приехала сюда.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

А я коли проїхав на колінах по асфальту у 4 роки бабуся кожного дня перекисом водню промивала мені коліна від гною..
А від переляку яйця не викачували? :pooh_on_b:
Кажуть теж дуже помічне було
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Дом аферистки Супрунихи-тюрма!
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

А від переляку яйця не викачували? :pooh_on_b:
Кажуть теж дуже помічне було
Та нє ))
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

А я коли проїхав на колінах по асфальту у 4 роки бабуся кожного дня перекисом водню промивала мені коліна від гною..
А ще давніше сифіліс мишяком лікували.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Дом аферистки Супрунихи-тюрма!
Пане Вольтер у вас така ненависть до Супрунихи, дивно , а чого її немає до тих завполіклініками і головних лікарів, які сидять зараз у своїх кріслах, отримують зарплату 30-40 тисяч грн і ще й беруть хабарі? Це ж вони, офіційно отримуючи такі гроші, плачуть яка бідна і несчасна у нас медицина. Да, де ж вона може бути нормальна, як за такі гроші вони не можуть підняти свої дупи
 з дорогих крісел? Може того і ричать вони на Супруниху, що хоче їх заставити щось робити. У нас теж такі клоуни є , вони плакали як все бідно і плохо. Аж тут гульк - і декларації підіспіли. А в деклараціях - нормальні гроші, які потрібно відпрацьовувати.
Щоб я не була голослівною, йдіть по ссилах.   
https://www.volynnews.com/news/all/skilky-za-rik-zarobyla-kerivnytsia-lutskoyi-likarni/
https://www.volynnews.com/news/economics/dacha-avtomobili-ta-tysiachi-dolariv-hotivky-statky-holovnoho-likaria-lutskoyi-polikliniky/
Ще можу скинути наших головного лікаря пологового будинку і т.д.
Але нащо вам луцькі? Маєте своїх. Поцікавтеся :pooh_on_b:
Да ще  забула написати всі вони поголовно  інваліди

Останнє редагування: 1 квітня 2018 19:28:07 від Забужанка
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Да ще  забула написати всі вони поголовно  інваліди
Кстаті про інвалідів.
Потрібно тему в МОЗ підкинути.
Бо постійно перепосвідчувати інвалідність наприклад при відсутній кінцівці - це долбоєбізм і непогана кормушка для корупціонерів.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Кстаті про інвалідів.
Потрібно тему в МОЗ підкинути.
Бо постійно перепосвідчувати інвалідність наприклад при відсутній кінцівці - це долбоєбізм і непогана кормушка для корупціонерів.
Як правило Голови ВКК - глибокі пенсіонери,  :pooh_on_b:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Хто відкопав цю навіжену, як вона потрапила до країни, чому її, а не когось з українців,  призначили міністром охорони здоров'я чи виконувачем обов'язків міністра, чиєю підтримкою вона користуєтся в уряді та адміністрації президента?
Яка її місія?
Невже зовсім скоро ті, хто стоїть за нею, скажуть "мавр зробив свою справу, мавр може йти" ?
Адже на минулому тижні два таких мавра, Гонтарєва та Корчак, пішли з своїх посад.
Боже, за що така кара українцям, чим вони завинили перед тобою, що вже понад два десятки років  на їх голови та в душі сиплятиься лише одні випробування та злидні?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Хто відкопав цю навіжену, як вона потрапила до країни, чому її, а не когось з українців,  призначили міністром охорони здоров'я чи виконувачем обов'язків міністра, чиєю підтримкою вона користуєтся в уряді та адміністрації президента?
Яка її місія?
Невже зовсім скоро ті, хто стоїть за нею, скажуть "мавр зробив свою справу, мавр може йти" ?
Адже на минулому тижні два таких мавра, Гонтарєва та Корчак, пішли з своїх посад.
Боже, за що така кара українцям, чим вони завинили перед тобою, що вже понад два десятки років  на їх голови та в душі сиплятиься лише одні випробування та злидні?

Серед місцевих не знайшлося чесних.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Кстаті про інвалідів.
Потрібно тему в МОЗ підкинути.
Бо постійно перепосвідчувати інвалідність наприклад при відсутній кінцівці - це долбоєбізм і непогана кормушка для корупціонерів.

а скільки там лжеінвалідів? Поцікавтеся в своїх адміністраціях районів, областей, меріях чи є серед керівників інваліди. Гарантую, ви будете дуже здивовані їх кількістю.
Мій, нині покійний сусід, помер в минулому році у віці 52 роки, розповідав мені як він не міг отримати довічну інвалідність маючи в анамнезі шунтування артерії серця, рак губи, захворювання печінки, яке і привело його до смерті. Каже, що один раз був на рибалці і поряд була компанія, в якій знаходилася людина 46 років, яка в районі має відношення до земельних ресурсів. Здоровий бугай, горівку пив стаканами та закусував шашликами як кулак мужика, маючи пожиттєву інвалідність, пов'язану з КШТ. Один в один сцена із відомого фільму "Операція И"
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Серед місцевих не знайшлося чесних.

чоловіче, ти при тямі!? Ти вважаєш, що ці бариги при владі  підшуковують, пропонують чи призначають на керівні посади чесних людей? Чи твоя фраза то є витончений гумор або сарказм? Якщо так, то вибач за різкість.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Хто відкопав цю навіжену, як вона потрапила до країни, чому її, а не когось з українців,  призначили міністром охорони здоров'я чи виконувачем обов'язків міністра, чиєю підтримкою вона користуєтся в уряді та адміністрації президента?
Яка її місія?
Невже зовсім скоро ті, хто стоїть за нею, скажуть "мавр зробив свою справу, мавр може йти" ?
Адже на минулому тижні два таких мавра, Гонтарєва та Корчак, пішли з своїх посад.
Боже, за що така кара українцям, чим вони завинили перед тобою, що вже понад два десятки років  на їх голови та в душі сиплятиься лише одні випробування та злидні?

Супрун якраз українка...і взагалі Супрун молодець і все правильно робить, медична реформа буде науспішнішою, як  би стара корупційна система не впиралася

 
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Яка її місія?
Її місія - скоротити витрати держави на медицину, та зробити галузь прибутковою в цілому. Думаю, вона з цим впорається. В ви шо - безкоштовної медицини та лікування хочете? Так то не до неї :D
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Супрун якраз українка...і взагалі Супрун молодець і все правильно робить, медична реформа буде науспішнішою, як  би стара корупційна система не впиралася
--------------------------------------
С чого такий оптімізм?  Це щось органічне,як срачка? Ні,ну де покращання,вже два роки!!!! А коли з'явилася ця корупційна прокладка на 100 мильярдів як "Національна служба здоров'я", та у Супруніхи 4 мільоні баксів, то я й питаю: звідки ти взяв,що вона молодец?!!!! :facepalm:

Останнє редагування: 2 квітня 2018 00:56:54 від Wolter
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Її місія - скоротити витрати держави на медицину, та зробити галузь прибутковою в цілому. Думаю, вона з цим впорається. В ви шо - безкоштовної медицини та лікування хочете? Так то не до неї :D
===============================
Це правильно! Щоб було краще,тре щоб було гірше. Взагалі найкраще,коли гірше. Скоротити! :D  X(  :facepalm:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

а скільки там лжеінвалідів? Поцікавтеся в своїх адміністраціях районів, областей, меріях чи є серед керівників інваліди. Гарантую, ви будете дуже здивовані їх кількістю.
Мій, нині покійний сусід, помер в минулому році у віці 52 роки, розповідав мені як він не міг отримати довічну інвалідність маючи в анамнезі шунтування артерії серця, рак губи, захворювання печінки, яке і привело його до смерті. Каже, що один раз був на рибалці і поряд була компанія, в якій знаходилася людина 46 років, яка в районі має відношення до земельних ресурсів. Здоровий бугай, горівку пив стаканами та закусував шашликами як кулак мужика, маючи пожиттєву інвалідність, пов'язану з КШТ ШКТ. Один в один сцена із відомого фільму "Операція И"
ти мені прям очі відкрив.
дякую, кеп.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Її місія - скоротити витрати держави на медицину, та зробити галузь прибутковою в цілому. Думаю, вона з цим впорається. В ви шо - безкоштовної медицини та лікування хочете? Так то не до неї :D
А, пробачте, де Ви зустрічали безкоштовну медицину?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Медицина повинна бути на базовому рівні безкоштовна, але брати гроші за численні додаткові послуги,за що ми, і зараз доплачуємо. Я це не бескоштовная? А навіщо ми платимо податки? На чиновників?!!! Кожна людина має право на мінімальному рівни отримати бескоштовні послуги. Ну да,різати будет інтерн,а не проХвесор, мінімум обстеження,згідно протоколу, палата як навіть у США буває: плівкою відділили і годі, якесь мінімальне харчування під час лікування. То ж лікування за ліками,які передбачувані протоколом. Але бажаєш щоб різав проХвесор-плати,бо він не резиновий,на все не вистачить, додаткове обстеженния-плати, додаткові консультації-платні, окрема палата,палата з комфортом-плати, додатковий уход-плати, додаткові імпортні лики-плати, окреме харчування - плати, спеціальна реабілітація-плати і т.д.  Тоді й гроші будуть десь ще 200 мільярдів,чого вистачить на нормальні зарплати лікарям, на відновленния бази обладнання,та ремонти,нові швидки...

Поки що так... А не так,як ахверистка Супруніха-все потрощити,скоротити, та ще зробити платним. Ще й дерібанити 100 бюджетних мільярдів через "Національну службу здовов'я".
 
Що з вами не так,люди? :facepalm:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

А, пробачте, де Ви зустрічали безкоштовну медицину?
В Конституції України :D А так... це питання рехворми - як фінансувати. З податків, страхових внесків, на комерційних засадах або комбіновано. Задача Супрунихи - зробити з медицини комерційно привабливу систему. Питання охорони здоров'я тут на третьому місці.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:
lot

Пани Супрун - ИДИТЕ НА ХУЙ!!!
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

В Конституції України :D А так... це питання рехворми - як фінансувати. З податків, страхових внесків, на комерційних засадах або комбіновано. Задача Супрунихи - зробити з медицини комерційно привабливу систему. Питання охорони здоров'я тут на третьому місці.
А крім Конституції? Ви мали змогу скористатись безкоштовною медициною? Бо я - ні.

P.S. Way to go, Ulana Suprun!  :laugh:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Ви мали змогу скористатись безкоштовною медициною?
Мав. Спочатку звернувся до платного лікаря, бо обстеження - то пів лікування. Потім - обласна лікарня. Цілком пристойно, але за імпортні ліки та певні процедури довелося доплачувати. Є багато позитивних прикладів... Скажімо так, за кордоном лікування вартувало б мільйони :D
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Мав. Спочатку звернувся до платного лікаря, бо обстеження - то пів лікування. Потім - обласна лікарня. Цілком пристойно, але за імпортні ліки та певні процедури довелося доплачувати. Є багато позитивних прикладів... Скажімо так, за кордоном лікування вартувало б мільйони :D
Я не помітив тут безкоштовності.  :laugh:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

клятаСупрун продовжує ніщіті найкращу медосвіту!111!

МОЗ України достроково розірвало контракт з ректором НМУ Катериною Амосовою.

30 березня, після публічного розгляду звіту ректора Національного медичного університету Катерини Амосової, комісія МОЗ України одноголосним рішенням визнала роботу ректора НМУ у 2017 році незадовільною та рекомендувала Міністерству достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою у зв’язку із невиконанням умов контракту у 2017 році.

На підставі рекомендацій комісії та низки листів Державної аудиторської служби, Державної фінансової інспекції, Державної Казначейської служби щодо невиконання НМУ вимог контролюючих органів, МОЗ України прийняло рішення достроково розірвати контракт з Катериною Амосовою. Зокрема, станом на березень 2018 року залишилися невиконаними 12 пунктів вимог ДФІ, за результатами виявлених ревізією порушень.

Відповідний наказ був підписаний 30 березня 2018 року за № 14-О. Згідно з наказом, Катерина Амосова з 16 квітня 2018 року буде звільнена з посади ректора НМУ за невиконання умов контракту.

   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Я не помітив тут безкоштовності.
Все відносно. Після рехворм - це все буде здаватися безкоштовним ))
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Все відносно. Після рехворм - це все буде здаватися безкоштовним ))
Бгг. Як циган місяцем.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Бгг. Як циган місяцем.
Всі процедури були безкоштовні, консультації вузьких спеціалістів, базові аналізи - також. За складні дослідження довелося сплатити, але були й варіанти майже безкоштовні. Харчування... слабеньке, звісно, але було... Рівень спеціалістів в лікарні вважаю досить високим. Що не так?
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Безпека даних пацієнта та лікаря - одна з ключових вимог до електронної системи охорони здоров’я. Хочемо запевнити - всі ваші персональні дані, які ви подасте під час підписання декларації з сімейним лікарем, терапевтом або педіатром - будуть надійно захищені.

Електронне здоров’я - дуже складна система. Тому у процесі розробки її компонентів були залучені фахівці з кібербезпеки декількох незалежних компаній, включаючи одну з компаній з "Великої четвірки" (найбільші у світі компанії, що надають аудиторські й консалтингові послуги). Було проведено низку аудитів кібербезпеки.

Наразі система електронного здоров'я перебуває у стані активної розбудови та нарощення можливостей. Підписання декларацій з лікарями - перший етап її активної роботи.

Він передбачає, що в системі зберігатимуться та оброблятимуться лише так звані “нечутливі” персональні дані — паспортні дані, індивідуальний податковий номер, адреса проживання. Це стандартний перелік інформації, яка потрібна для оформлення більшості соціальних послуг в Україні: у банку, в соціальних службах, при оформленні пенсії або субсидії.

Вся інформація, яку ви передаєте до системи, одразу потрапляє до центральної бази даних - захищеного дата-центру, який знаходиться на території України й має комплексну систему захисту інформації (КСЗІ) та відповідає міжнародним і українським стандартам у сфері захисту даних.

По мірі розбудови системи, будуть створені потужніші заходи захисту інформації, щоби там могли зберігатися так звані “чутливі” персональні дані, в тому числі медична інформація - аналізи, історії хвороби, рецепти ліків, тощо.

Продовжуємо розвивати електронну систему охорони здоров'я, щоби вона стала ефективним та надійним інструментом для кожного громадянина.

Більше про захист даних в електронній системі охорони здоров'я: https://goo.gl/9p8RPF

   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Засцяні руки об штани ;o  :facepalm1:

соседа
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

 :weep:
Нарешті настала весна. А разом із нею й одвічна суперечка: ті, кому кортить вдихнути весняного повітря, частіше відчиняють вікна, а ті, хто боїться застудитися, наполягають притримати хвіртку чи вікно зачиненими, бо може бути протяг.

Хочемо розставити всі крапки над і.

Сам по собі протяг не є чимось поганим. Як не є поганим і вітер. Адже люди найчастіше хворіють від інфекцій, які є в повітрі, а не від самого повітря.

Тому протяг як такий не загрожує здоровій людини.

Якщо його постійно уникати, сидіти в замкненому приміщенні та закутуватися в одяг - ви навпаки робите себе більш вразливим - гірше сприймаєте перепади температури повітря та можете швидше підхопити застуду.

Щоби почувати себе в тонусі та бути більш здоровим - потрібно частіше дихати свіжим повітрям. Для цього будь-яке приміщення необхідно час від часу провітрювали. І якщо ви під час цього ненадовго потрапите під протяг - нічого страшного не відбудеться.

Інша річ - тривале переохолодження або ж сильний поток повітря, спрямований, наприклад, в область шиї чи обличчя. Тоді й за 10 хвилин можна захворіти. Адже це загрожує запаленням м’язів, нервів та може активізувати збудники хвороб, які є в організмі.

Треба розуміти, що немає загального правила для всіх. Головне - забезпечити у приміщенні постійну рециркуляцію повітря та не нашкодити комфорту одне одного.

Тож якщо вам неприємно сидіти біля відчиненого вікна - не змушуйте себе й пересядьте туди, де не дме. А за можливості - краще вийдіть на якийсь час на вулицю, поки приміщення провітрюється.

Якщо ж ви любите свіже повітря в кімнаті - провітрюйте на здоров'я та нічого не бійтеся. Проте і не зловживайте.

Поважайте комфорт одне одного та насолоджуйтеся весною

   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

 Йдемо обирати сімейного лікаря!  :D

   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Для того, щоб медичні заклади могли ефективно працювати за новою моделлю фінансування, вони мають змінити правила своєї роботи - пройти процес автономізації та стати комунальними некомерційними підприємствами.

Після цього вони зможуть підписувати договори та угоди з підрядниками, почати оптимізувати витрати та нарешті піднімати зарплатню лікарям.

Вже з липня перші автономізовані медзаклади почнуть укладати договори з Національною службою здоров'я та отримувати оплату за кожного пацієнта, який підписав декларацію з їхніми лікарями на первинній ланці.

Щоби першими взяти участь у трансформації системи охорони здоров'я, громади-лідери активно допомагають своїм медзакладам автономізуватися. Зокрема, створюють корисні інструменти.

Так з’явився чудовий сервіс - онлайн-конструктор для генерування пакету документів для автономізації.
Це корисна річ для медзакладів, котрі хочуть якнайшвидше підготуватися до змін, але бояться потонути в бюрократичній рутині.

Раджу скористатися!

За допомогою цього електронного інструменту можна легко сформувати пакет необхідних документів: рішення про реорганізацію, статут, пояснювальну записку.

Для цього потрібно:

- Перейти за посиланням: http://healthreform.in.ua/autonomization/constructor/

- Заповнити поля, які запропонує конструктор (Найменування закладу (установи), яка реорганізовується; Власник закладу; Код за ЄДРПОУ; Місцезнаходження)

- Вказати e-mail, на який надійдуть документи

- Отримати пакет документів електронною поштою

Спробуйте!

Більше про онлайн-конструктор: https://goo.gl/BHXLaL

Проект створено за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, Реформа ВІЛ-послуг в Україні

   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

:weep:
Нарешті настала весна. А разом із нею й одвічна суперечка: ті, кому кортить вдихнути весняного повітря, частіше відчиняють вікна, а ті, хто боїться застудитися, наполягають притримати хвіртку чи вікно зачиненими, бо може бути протяг.

Хочемо розставити всі крапки над і.

Сам по собі протяг не є чимось поганим. Як не є поганим і вітер. Адже люди найчастіше хворіють від інфекцій, які є в повітрі, а не від самого повітря.

Тому протяг як такий не загрожує здоровій людини.

Якщо його постійно уникати, сидіти в замкненому приміщенні та закутуватися в одяг - ви навпаки робите себе більш вразливим - гірше сприймаєте перепади температури повітря та можете швидше підхопити застуду.

Щоби почувати себе в тонусі та бути більш здоровим - потрібно частіше дихати свіжим повітрям. Для цього будь-яке приміщення необхідно час від часу провітрювали. І якщо ви під час цього ненадовго потрапите під протяг - нічого страшного не відбудеться.

Інша річ - тривале переохолодження або ж сильний поток повітря, спрямований, наприклад, в область шиї чи обличчя. Тоді й за 10 хвилин можна захворіти. Адже це загрожує запаленням м’язів, нервів та може активізувати збудники хвороб, які є в організмі.

Треба розуміти, що немає загального правила для всіх. Головне - забезпечити у приміщенні постійну рециркуляцію повітря та не нашкодити комфорту одне одного.

Тож якщо вам неприємно сидіти біля відчиненого вікна - не змушуйте себе й пересядьте туди, де не дме. А за можливості - краще вийдіть на якийсь час на вулицю, поки приміщення провітрюється.

Якщо ж ви любите свіже повітря в кімнаті - провітрюйте на здоров'я та нічого не бійтеся. Проте і не зловживайте.

Поважайте комфорт одне одного та насолоджуйтеся весною

https://www.facebook.com/ulanasuprun/photos/a.1764564323828127.1073741828.1763001290651097/2064292280521995/?type=3



 :facepalm:  :facepalm1:  :weep:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Цитувати
Тож якщо вам неприємно сидіти біля відчиненого вікна - не змушуйте себе й пересядьте туди, де не дме. А за можливості - краще вийдіть на якийсь час на вулицю, поки приміщення провітрюється.

Уявив собі, що почую від бабульки, котрій "дує", коли запропоную їй пересісти від вікна подалі :gigi:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

Уявив собі, що почую від бабульки, котрій "дує", коли запропоную їй пересісти від вікна подалі :gigi:
Завжди так роблю.  :laugh:  Як альтернативу пропоную вбрати ОЗК чи скафандр.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

 8-: оте довжелезне повчання про протяги, свіже повітря - це що таке???
Може, Супрун уявила себе місіонеркою серед племені африканців?
Я в шоці, вона скоро нас повчатиме,  як треба мити руки . :facepalm:
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

8-: оте довжелезне повчання про протяги, свіже повітря - це що таке???
Може, Супрун уявила себе місіонеркою серед племені африканців?
Я в шоці, вона скоро нас повчатиме,  як треба мити руки . :facepalm:

Да, и не мочиться мимо унитаза - тоже будет вполне актуально.
   
Re: Супрун ниспровергает устои  :facepalm:

8-: оте довжелезне повчання про протяги, свіже повітря - це що таке???
Може, Супрун уявила себе місіонеркою серед племені африканців?
Я в шоці, вона скоро нас повчатиме,  як треба мити руки . :facepalm:
Так i є. Африканцям починає доходити потроху.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія