Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Список форумних антиваксерів

Re: Список форумних антиваксерів
Via

Як то так - "не знає"?! Ви ж і знаєте! Хіба сторінкою вище Ви не заявляли, що ВЖЕ перехворіли, дельтою, трохи з носа потекло - та й все?
Як на мене - типові симтоми КОВІДу при аутоімунному тиреоідиті! Хіба нє?  ;o
Типові симптоми ГРВІ. А як саме зветься вірусна інфекція - невідомо.
А от які будуть симптоми від вакцини, яка і рятує від всіх штаммів корони одночасно, і спайк-білки вбудовує, і навіть лікує - я боюся навіть уявити. Ще вріжу дуба раптом, а у мене дитя мале, років 10 треба ще протягнути якось.
   
Re: Список форумних антиваксерів

рятує від всіх штаммів корони одночасно, і спайк-білки вбудовує, і навіть лікує

Вам радили, і не один раз: ПРОГУГЛІТЬ, ЯК ВАКЦИНА ПРАЦЮЄ.
Чи в методичці наполягали на униканні цього?
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Вам радили, і не один раз: ПРОГУГЛІТЬ, ЯК ВАКЦИНА ПРАЦЮЄ.
Чи в методичці наполягали на униканні цього?
Поки що вона не працює.
А гуглити декларації виробників, як би вона повинна була б працювати - нецікаво. Я не люблю фантастику на медичні теми.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Поки що вона не працює.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Показати зображення...
Це чия популяція, що за країна?
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Залишу це тут, щоб порадники про "лікування вакциною" зранку прочитали:

Ну как бы уже раньше была информация, что только 25% вакцины остаётся в плече. Остальная в течении 4 часов циркулирует в организме и потом наибольшая концентрация жировых упаковок спайков обнаруживается почему-то в районе женских яичников и клетках костного мозга. Так что все пока совпадает. Почему они там это уже другой вопрос. Является ли это случайностью или так все и задумывалось? Я думал вакцина будет тренировать клетки где-то в районе горла, бронхов или легких, а она чего-то в яичники лезет? Какая-то сексуально озабоченная вакцина. Лол
   
Re: Список форумних антиваксерів

Re: Список форумних антиваксерів

Залишу це тут, щоб порадники про "лікування вакциною" зранку прочитали:

Ну как бы уже раньше была информация, что только 25% вакцины остаётся в плече. Остальная в течении 4 часов циркулирует в организме и потом наибольшая концентрация жировых упаковок спайков обнаруживается почему-то в районе женских яичников и клетках костного мозга. Так что все пока совпадает. Почему они там это уже другой вопрос. Является ли это случайностью или так все и задумывалось? Я думал вакцина будет тренировать клетки где-то в районе горла, бронхов или легких, а она чего-то в яичники лезет? Какая-то сексуально озабоченная вакцина. Лол
цю маячню твої безголові колеги вже постили
   
Re: Список форумних антиваксерів

Ти завжди був дебілом. Пращайтє!
так
   
Re: Список форумних антиваксерів

В Україні антиваксери лише в інтернеті бушують )) за що їх бити ?)
Всі, хто використовує виділине слово, зомбована гидота за замовченням.
   
Re: Список форумних антиваксерів

цю маячню твої безголові колеги вже постили
Ну у тебя-то бицуха вакциной где надо накачана, тебе то какая разница.
Вн мозг как работает не разбирая дроги. :super:
Уже без сна может обходиться.
Сколько там вас на этом нике уже пасётся?
Столько не спать человек не может.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Остальная в течении 4 часов циркулирует в организме и потом

Її ж не у вену колять.
Почитай про внутрішньом'язеві ін'єкції.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Її ж не у вену колять.
Почитай про внутрішньом'язеві ін'єкції.
Ти знаєш, я в печалі. От як вам пояснити, що вірусні захворювання - системні, вірус є в організмі хворої людини всюди? Бо така природа вірусу.
   
Re: Список форумних антиваксерів

звільнять з роботи
Пані Вія, а ви хіба працюєте?
   
Re: Список форумних антиваксерів

От як вам пояснити, що вірусні захворювання - системні, вірус є в організмі хворої людини всюди? Бо така природа вірусу.

Файзерівське щеплення не призводить до утворення в організмі вірусу.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Пані Вія, а ви хіба працюєте?
Я фрілансер, працюю сама на себе. Звільняють чи шантажують звільненням тих, хто працює на державу.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Пані Вія, а ви хіба працюєте?

Ні  :weep:
   
Re: Список форумних антиваксерів

Я фрілансер, працюю сама на себе. Звільняють чи шантажують звільненням тих, хто працює на державу.

Фріланс у якій сфері?
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Файзерівське щеплення не призводить до утворення в організмі вірусу.
Вони призводять до утворення якихось новоутворень в організмі. Яких саме - Пфайзер ще точно не знає. Які будуть віддалені наслідки - також не знає.
Але сьогодні ви агресивно стверджуєте, що спайк-білки конче необхідні всьому населенню планети.
Вірус є у вакцині Астрозенеки. То про це і говори, якщо завів мову про внутрішньом'язові уколи і шляхи реплікації вірусів.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Я фрілансер, працюю сама на себе.
(tu) не звільнять
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Фріланс у якій сфері?
Аналітика данних, парсинг, зараз вчуся писати Телеграм-ботів.
   
Re: Список форумних антиваксерів

За гроші, ідейних, або просто тупих.
Заношу в ігнор, бо засирають усі теми, просто нереально читати.

Блох і Шаблезуб вже в списку, ще хто в нас є?
Запиши й мене.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Аналітика данних, парсинг, зараз вчуся писати Телеграм-ботів.

Яка мова?
   
Re: Список форумних антиваксерів

Вони призводять до утворення якихось новоутворень в організмі. Яких саме - Пфайзер ще точно не знає. Які будуть віддалені наслідки - також не знає.

Дуже точно знає. Це не новоутворення, а безобідні поліпептидні виступи на мембрані клітин, які за кілька днів будуть знищені імунною системою

Але сьогодні ви агресивно стверджуєте, що спайк-білки конче необхідні всьому населенню планети.

Це поліпептидний антиген, аналогічний до того, який синтезується у зараженій клітині, для "навчання" імунної системи. Вироблені до нього антитіла аналогічні до тих, які виробляються у людей, які перехворіли.
Зрештою, механізм дії РНК вакцини дуже добре описаний не лише на спеціалізованих, а навіть на науково-популярних сайтах. При бажанні можна знайти і на Ютубі.

Останнє редагування: 17 вересня 2021 10:24:42 від andry
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Яка мова?
Пайтон.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Дуже точно знає.

Це поліпептидний антиген, аналогічний до того, який синтезується у зараженій клітині, для "навчання" імунної системи. Вироблені до нього антитіла аналогічні до тих, які виробляються у людей, які перехворіли.
Зрештою, механізм дії РНК вакцини дуже добре описаний не лише на спеціалізованих, а навіть на науково-популярних сайтах. При бажанні можна знайти і на Ютубі.
Я не бажаю брати участь у цих навчання у якості піддослідного кролика. Років через 10 почитаю.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Пайтон.

Цікаво. Ну тоді чого хвилюватися, точно не буде потреби вакцинуватися.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Я не бажаю брати участь

Ніхто і не силує, це твій вибір. Єдине прохання - не дезінформувати інших. Це може коштувати їм життя.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Цікаво. Ну тоді чого хвилюватися, точно не буде потреби вакцинуватися.
Я не бажаю, щоб над моїм народом проводили медичні експерименти під загрозою ураження в правах.
Оскільки я людина публічна, маю змогу і досвід втрутитися у перебіг подій, щоб упередити цей геноцид. І я це зроблю.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Я не бажаю, щоб над моїм народом проводили медичні експерименти

То йди на вибори зі своєю програмою, замість того, щоб розносити кацабську маячню.

Оскільки я людина публічна, маю змогу і досвід втрутитися у перебіг подій, щоб упередити цей геноцид. І я це зроблю.

Так.
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

Ніхто і не силує, це твій вибір. Єдине прохання - не дезінформувати інших. Це може коштувати їм життя.
Дезінформація - це наслідок дефіциту інформації. А оскільки дефіцит інформації тотальний, в чому я і переконалася за два дні побіжного дослідження, то дезінформації буде неміряно, це зворотній бік медалі.
А я оперую фактами, вмію працювати з данними і презентувати результати аналітики.
Тому перегавкування з вами вичерпані, далі я буду мовчки робити свою справу.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Тому перегавкування з вами вичерпані, далі я буду мовчки робити свою справу.

Молодчинка!
   
Re: Список форумних антиваксерів
Via

То йди на вибори зі своєю програмою, замість того, щоб розносити кацабську маячню.

Так.
Сміюся. Я майже 20 років брала участь у всіх виборах на всіх рівнях виборчих комісій. Це тема для окремої книжки, яку мені писати нема часу, бо треба заробляти на життя і ще й вчитися одночасно.
Не піду я на вибори ні балотуватися, ні голосувати.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Я не бажаю, щоб над моїм народом проводили медичні експерименти під загрозою ураження в правах.
Оскільки я людина публічна, маю змогу і досвід втрутитися у перебіг подій, щоб упередити цей геноцид. І я це зроблю.

Цитата:
Сміюся. Я майже 20 років брала участь у всіх виборах на всіх рівнях виборчих комісій. Це тема для окремої книжки, яку мені писати нема часу, бо треба заробляти на життя і ще й вчитися одночасно. Не піду я на вибори ні балотуватися, ні голосувати.

 (tu)


   
Re: Список форумних антиваксерів

А хіба Вам її в школі не кололи?  ;o

Там два типи вакцини є, оральна, краплі у рота, ослабленим вірусом і ін'єкція вбитим вірусом.
   
Re: Список форумних антиваксерів

Піздьож.
Вакцінація від поліомеліту переважно робиться у дошкільному віці.
Але мамаші-антиваксери просто купили довідки ще для дитячого садочка.
А потім раз - й сюрприз :K

Тепер держава має мороку, забезпечувати інвалідність калікам.

Дарвін аплодує
   
Re: Список форумних антиваксерів

І я це зроблю.
ні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія