Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Застрелился военный в Десне.

Застрелился военный в Десне.

Инцидент произошел около 4 часов ночи, военному было 23 года, а до дембеля ему оставался месяц.
 

В учебном центре Десна в Черниговской области произошло самоубийство. Военный срочной службы застрелился, когда находился на посту, сообщает Суспильне.

Инцидент произошел около 4 часов ночи. Военному было 23 года, а до дембеля ему оставался месяц. Военный выстрелил в себя во время несения службы в карауле по охране складов. Выстрел он сделал из штатного автомата АК-47. Тело военнослужащего обнаружила другая смена, прибывшая на пост.

Что именно стало причиной самоубийства, пока неизвестно. В Десне утверждают, что погибший военный характеризовался положительно.
   
Re: Застрелился военный в Десне.

может таки убийство? шото там не благополучно полюбому
   
Re: Застрелился военный в Десне.

Як можна не почути вистріл з калаша в 4й ночі, що аж наступна зміна знайшла.
   
Re: Застрелился военный в Десне.

Як можна не почути вистріл з калаша в 4й ночі, що аж наступна зміна знайшла.
Дивлячись де стояв, під час моєї служби теж вартовий застрелився ("письмо от деченки получил"), стояв біля складів ГСМ його за годину до зміни сусід - вартовий з артскладу  лежачим помітив, всіх по тривозі підняли, думали напад. Виявилось стрельнувся майже одразу після того як заступив  :(
   
Re: Застрелился военный в Десне.

щас фупівські детективи прийдуть до традиційного висновку що ніякого самогубства бути не могло, а все підстроєно і очевидне ж убивство

- і чого б він за місяць до дємбєля
- і чого б він із автомата
- і де записка
- і перед цим вечеряв як ні в чому не бувало
- і не час для суїциду коли така ситуація на фронті

і так далі
   
Re: Застрелился военный в Десне.

Все непонятные самоубийства в армии и на гражданке можете смело объяснять наркотой- особенно самодельной и некачественной. Вы себе даже представить не можете уровень потребления наркоты в армии. И под действием препаратов человек совершает неадекватные поступки- прыгает с 9этажа( я умею летать!), стреляют в себя или других ( а что будет если стрельнуть в голову?), прыгают на рельсы. Из за девушек или дедовщины сейчас в армии не стреляются
   
Re: Застрелился военный в Десне.

Остерська учебка ще за часів совка славилася "чуйним" ставленням до молодих.
   
Re: Застрелился военный в Десне.

володіння зброєю завжди фактор суїцидальності.

будь-яка кризова ситуація має зовсім інший ризик, якщо під рукою зброя.

це сухі факти, і можете не слухати теревені що "надо запрєтіть і кухонниє ножи тогда, а можно убіть і зубной щоткой"

   
Re: Застрелился военный в Десне.
Via

Охорона складів в одиночку? Зі зброєю?
Наступна зміна виявила?
   
Re: Застрелился военный в Десне.

Охорона складів в одиночку? Зі зброєю?
Наступна зміна виявила?


кого вони обдурити хотіли, наївні  (td)
   
Re: Застрелился военный в Десне.
Via

кого вони обдурити хотіли, наївні  (td)
А потім у Кривому Розі продають 189 гранатометів раптом :(
   
Re: Застрелился военный в Десне.

Скоріш за все через дівчину.
У мене в роті теж один стрілявся на посту за 3 місяці до дембеля.
   
Re: Застрелился военный в Десне.

сатанічна атака на свідомість людини. Як Швеція, Австрія, так і РФ використовують різні атаки на свідомість воєнних, не тільки українців. Можливо російські шалені пуски були задіяні. Поки писала, думала вб'ют прямо тут перед монітором...

Треба людям або читати мої пости або створити психологічну підготовку для населення для внутрішнього опіру таким впливам на свідомість людини. Доречі християнська релігія з причастям допомогає принаймні проти самогубства.

Але тут напевно просто вбили солдата. На жаль.
   
Re: Застрелился военный в Десне.

Охорона складів в одиночку? Зі зброєю?
Наступна зміна виявила?

 ти і тут експерт?
я в наряді охороняв склади зі зброєю
найближчий з наряду до тебе метрів 500
величезні довгі склади і гаражі з технікою
саме важко було взимку в мороз ховатися від вітру і не заснути...
   
Re: Застрелился военный в Десне.
Via

ти і тут експерт?
я в наряді охороняв склади зі зброєю
найближчий з наряду до тебе метрів 500
величезні довгі склади і гаражі з технікою
саме важко було взимку в мороз ховатися від вітру і не заснути...
І що, якби тебе не дай Боже пристрелили грабіжники складу, до 9 ранку ніхто б і не помітив до зміни караулу? Так би і валявся на снігу поряд з автоматом?
   
Re: Застрелился военный в Десне.

І що, якби тебе не дай Боже пристрелили грабіжники складу, до 9 ранку ніхто б і не помітив до зміни караулу? Так би і валявся на снігу поряд з автоматом?

я ж кажу, ти експерт ще той
спочатку виясни як змінюється караул
в чоловіка запитай
чи він не служив в армії?
   
Re: Застрелился военный в Десне.
Via

я ж кажу, ти експерт ще той
спочатку виясни як змінюється караул
в чоловіка запитай
чи він не служив в армії?
Я в тебе питаю. З 4-ї до 9-ї ти б валявся на снігу поряд із зброєю?
   
Re: Застрелился военный в Десне.

І що, якби тебе не дай Боже пристрелили грабіжники складу, до 9 ранку ніхто б і не помітив до зміни караулу? Так би і валявся на снігу поряд з автоматом?
возможно журналисты написали как понимают, к примеру после выстрелов бодрствующая смена вышла на пост и обнаружила, а те написали то что написали. А может там бардак у курков, что часто бывает в ротах охраны, когда чрез день на ремень притупляет чувство опасности и приводит к нарушениям при несении службы в карауле. Случай там точно не первый

   
Re: Застрелился военный в Десне.

володіння зброєю завжди фактор суїцидальності.

будь-яка кризова ситуація має зовсім інший ризик, якщо під рукою зброя.

це сухі факти, і можете не слухати теревені що "надо запрєтіть і кухонниє ножи тогда, а можно убіть і зубной щоткой"
плюс ко всему караульная служба это 4 раза по два часа сам собою имея автомат и два рожка боевых, ни поговорить ни заняться чем то интересным, дабы отвлечься и так через сутки месяц за месяцем.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія