Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

Не слушайте никого с форума -- лучше найти хорошего врача.

PS пипец конечно, голова это серьезно. вобще не понимаю что такое головная боль -- не болела ни разу в жизни, тьфу, тьфу конечно
   
в клубі старперів прибуло  :D
   
В мене чоловік 1 раз у 5 - 6 місяців це робить. В нього загуста кров. Знайшов у сусідній лікарні медсестричку, яка йому це робить. Він задоволений. Каже одразу почуває себе краще.
----------------------------------
Донорство дуже допомагає! І людям користь,пораненим войнам,хворим...
   
Не треба лякати людину. В наш час все це лікується. Головне - знайти причину та ПРАВИЛЬНО підібрати ліки. Зараз є можливість гарної діагности. Треба лише набратися часу і грошей, але не таких вже і великих. Але обов*язково треба пройти ланку біохімічних аналізів, зробити УЗІ серця та нирок. Обов*язково перевірити шийні хребці. Далі лікар сам скаже, що робити. Потрібен буде час для підбору саме для вас таблеток від гипертонії. А от вживати їх вже треба буде регулярно.
   
Не треба лякати людину. В наш час все це лікується. Головне - знайти причину та ПРАВИЛЬНО підібрати ліки. Зараз є можливість гарної діагности. Треба лише набратися часу і грошей, але не таких вже і великих. Але обов*язково треба пройти ланку біохімічних аналізів, зробити УЗІ серця та нирок. Обов*язково перевірити шийні хребці. Далі лікар сам скаже, що робити. Потрібен буде час для підбору саме для вас таблеток від гипертонії. А от вживати їх вже треба буде регулярно.

О -- це діло людина каже
   
ви тут стільки страхів понаписували,і в самого вени на лобі почали набрякати.за пораду щодо фуросеміду та ацетилсаліцилової кислоти дякую. виходить що мені теж вже пора до больнічки швендяти.через півтори року пора фотографію клеїти на останній сторінці галереї [A]
   
Три дні поспіль тиск 180/110.
Викликав вчора швидку, загнали 3 штрика.
Ні фіга не зняло.
Якийсь постійний тупий біль ззаду зправа, вгорі.
1 табл каптопресу нічого не дала.
Лікар написав всякої факні пів-аркуша, з якого точно, мабуть, використаю тільки крапельницю.

Що робити?
Таке саме було півроку тому, прокрапався 10 днів, забув. Як новий бігав.
Може, МРТ зробити?
Чи за компом не 10 годин проводити?

МРТ - обовязково, якщо аневризма (у знайомого була, уже на кладовищі, не встигли операцію зробити ) то без операції все дуже сумно і небезпечно
   
Куришь?
   
Не палю вже деякий час.

Накололи, збили до 170.
Якщо погано буде - викликати госпіталізорів.
Але трохи краще вже, проте біль в голові не стихає.
   
Не палю вже деякий час.

Накололи, збили до 170.
Якщо погано буде - викликати госпіталізорів.
Але трохи краще вже, проте біль в голові не стихає.

це попередження
змінюй стиль життя і свтогляд
шукай оптимально комфортний для себе спосіб


здоров'я і удачі  :)
   
Не палю вже деякий час.

Накололи, збили до 170.
Якщо погано буде - викликати госпіталізорів.
Але трохи краще вже, проте біль в голові не стихає.

А вуха закладає?
   
До речі, у офтольмолога давно були?
   
Змінюй життя та світогляд.
Ти ба, який пафос.
Ну добре, піду за місяць землю орати та істиму пшеничні пагони
   
До речі, у офтольмолога давно були?
ні, 2 міс тому, зір не 100% , звичайно
   
А вуха закладає?
ні, нема такого нічого, якщо різко струснути чи закашляти ,то "віддає"
   
Не палю вже деякий час.

Накололи, збили до 170.
Якщо погано буде - викликати госпіталізорів.
Але трохи краще вже, проте біль в голові не стихає.
Збили з 180до 170 і поїхали? А що кололи не казали? Дивні якісь лікарі, у мене сестра має з тиском часті проблеми, швидку викликаємо, доки до 140 не зіб'ють, не їдуть. Каптопрес   взагалі не бере, коли тиск різко підскакує, тут вже важка артилерія потрібна.
   
Каву не п, ю вже рік.
Гіркого шоколаду плиту з, ідав стабвльно раз на тиждень.
Не палю. Не п, ю алкоголю.
185см, 103 кг, 43 роки
Каву пю по 3-6 чашок в день, жеру шоколад раз в тиждень мінімум.  Алкоголь пю по 100-200 гр в день. Не палю. Ріст 175 вага 80. 48 років.


Останнє редагування: 12 травня 2017 12:50:19 від maksmm
   
Ого. В поперек віддає чогось.Лежу , чекаю лікарів
Це нирки...
   
Треба просто сходити до лікарів. Зараз багато чого лічиться, аби бажання та кошти були. С вагою краще щось зробити, схуднути. Якщо скинути 10 кілограм, буде вже відчуватись полегшення.
   



Останнє редагування: 12 травня 2017 13:02:05 від LampoGaz
   
Це нирки...

Нирковий тиск важко збивати. Обов*язково УЗІ нирок треба робити.
   
А з шийними хребцями все в порядку? Обов*язково треба перевірити!
у мене від шийного остеохондрозу болі в задній частині голови, коли загострення мажу диклофенаком
У матері було те саме вбухали купу грошей на тиск і серце, а причина остеохондроз хребта- пролікували і тиск впав
   
На 10 кг схуднути - згоден.
А до остеохондрозу хребта прислУхаюсь. Це до вертебролога?
   
Вивчив http://mz-clinic.ru/bolezni/spine/sheyniy-osteohondroz.html
Однозначно треба лікаря провідати.
   
що значить пигулка коктопресу
ліки від тиску треба приймати регулярно все життя після того як тиск почав підніматись
  правильніше - ліки від тиску тра приймати регулярно після того як почав їх приймати. Маю тиск з 16-ти років, з перервою на службу 19-21 . Зараз 50, ніяких ліків не приймаю і ніколи не приймав , тиск +/- нормалізувався, не скаче. Правда, з 28 ношу магнітний браслет- якийсь рік не поносив, то мусив знов  до того вертатись.
   
у мене від шийного остеохондрозу болі в задній частині голови, коли загострення мажу диклофенаком
У матері було те саме вбухали купу грошей на тиск і серце, а причина остеохондроз хребта- пролікували і тиск впав

От і в мене була та ж проблема. Що не роблю - головний біль. Засинаю - головний біль. Просинаюсь - головний біль. Особливо вранці так ще й запаморочення. Аж шатало. Кардіолог вже від мене не знала куди подітися. Казала, що в мене з тиском та серцем все нормально. Що я від неї хочу? Аж поки добрі люди не звернули уваги на шийні позвонки. Перші справи фізичні як почала робити, то хруст був чути, мабуть, на всю вулицю. Десь тижня 2 лікувалась інтенсивно і з фізичними вправами, і з масажем, і з мазями, і з таблетками. Потім виявилось, що в мене на роботі піввіділку з такою хворобою. Теж думали, що сердечне щось.
   
Три дні поспіль тиск 180/110.
Викликав вчора швидку, загнали 3 штрика.
Ні фіга не зняло.
Якийсь постійний тупий біль ззаду зправа, вгорі.
1 табл каптопресу нічого не дала.
Лікар написав всякої факні пів-аркуша, з якого точно, мабуть, використаю тільки крапельницю.

Що робити?
Таке саме було півроку тому, прокрапався 10 днів, забув. Як новий бігав.
Може, МРТ зробити?
Чи за компом не 10 годин проводити?
Ноги в руки до судинного невропатолога. І якщо треба і МРТ і КТ і ще чось... Якщо раніше був струс мозку (застарілий) то тривале і періодичне лікування. (діакарб + аспаркам, еуфілін, ноотропіл, і щось із судино/капіляро укріплюючих) Знайдіть толкового лікаря, дайте йому 200-500грн, нехай він з вами трохи повозиться. І забудьте про мінеральну воду чи газовані напої...
   
Ну, мені вже зовсім непогано :)
Ютубити починаю вивчати про остеохондроз
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

Замість кровопускання давно застосовується сечогінне... Той таки гідрохлортіазид. каптопрес - комбінований засіб, там бета блокатор + діуретик
   
у мене один раз таке було..
дика головна біль в затилку..
ніби півбашки відрубали..і тиск піднявся до 180/110
випив таблетку, збив, але башка ще нила 3 дні
але то була оргазмічна біль..припадок такий))
так, і таке буває :weep:
я потівм начитався...перед тим як кінчати треба головою крутити  :D
я десь в невдалій позі защемив щось в шиї і не не поступало кисень..ну..щось в тому роді...
бляха..після того випадку тиждень боявся шпіляти...
але все ок..тіки головою кручу на всяк випадок :laugh:
   
Замість кровопускання давно застосовується сечогінне... Той таки гідрохлортіазид. каптопрес - комбінований засіб, там бета блокатор + діуретик

І як сечогінне діє на те, що загуста кров?
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

Три дні поспіль тиск 180/110.
Викликав вчора швидку, загнали 3 штрика.
Ні фіга не зняло.
Якийсь постійний тупий біль ззаду зправа, вгорі.
1 табл каптопресу нічого не дала.
Лікар написав всякої факні пів-аркуша, з якого точно, мабуть, використаю тільки крапельницю.

Що робити?
Таке саме було півроку тому, прокрапався 10 днів, забув. Як новий бігав.
Може, МРТ зробити?
Чи за компом не 10 годин проводити?

Надо к кардиологу толковому. Посмотреть шо там как - УЗИ сердца сделать, кардиограмму.. Ну и подобрать медикаменты на постоянной основе. Антигипертензивные препараты действуют накопительным образом, одна таблетка - то мертвому припарки. То есть надо комплексно 2-3 дня принимать, чтобы застабилизироваться и дальше корректировать по состоянию. Я бы на Вашем месте глянул еще раз что там в рецепте и именно антигипертензивные купил и пропил бы как там написано - они явно там есть. Ну а дальше уже к вменяемому доктору. Уже сейчас - дневник давления, записывайте в табличку утром и вечером показатели и пульс, без такого дневника как минимум за дней 7-10 трудно судить. Совсем если худо да, повторно скорую.

Останнє редагування: 12 травня 2017 13:49:24 від Dimka
   
лямпік,перевір нирки
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

лямпік,перевір нирки
нирки это уже следствие гипертонии. первым делом сбрасывается и стабилизируется давление, потом уже остальное смотреть что к чему.

Останнє редагування: 12 травня 2017 13:47:24 від Dimka
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

От і в мене була та ж проблема. Що не роблю - головний біль. Засинаю - головний біль. Просинаюсь - головний біль. Особливо вранці так ще й запаморочення. Аж шатало. Кардіолог вже від мене не знала куди подітися. Казала, що в мене з тиском та серцем все нормально. Що я від неї хочу? Аж поки добрі люди не звернули уваги на шийні позвонки. Перші справи фізичні як почала робити, то хруст був чути, мабуть, на всю вулицю. Десь тижня 2 лікувалась інтенсивно і з фізичними вправами, і з масажем, і з мазями, і з таблетками. Потім виявилось, що в мене на роботі піввіділку з такою хворобою. Теж думали, що сердечне щось.
какие именно упражнения? Записи по курсу не сохранились? Препараты
   
Аспирин при гипертонии назначат стопудово — кровь разжижать. Но сука апастная это штука аспирин! Одно лечим, другое калечим. Если жрать аспирин, систематически, то херово будет с другими хроническими болячками, если они есть: геморрой, язвы ЖКТ, парадонтоз (или парадонтит, как оно там правильно называется) — все, что кровит, будет кровить очень сильно, вплоть до внутренних кровотечений. так шо обережно!
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

какие именно упражнения? Записи по курсу не сохранились? Препараты
теж цiкавить...
   
Re: Неприємне. Постійні головні болі. Що попереду?

Афтар найдешь в ютубе упражнения кидай сюда
   
Київ
На Васильківській.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія