Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гіпертонія

Re: Гіпертонія
lux

Причина может быть остеохондроз.
   
Re: Гіпертонія

переходите на сырые овощи и фрукты,  гипертония пройдет как нибывало.
Сколько процентов веса сбросишь столько же проц минус в давлении
и желательно заниматься спортом
контрастный душ
И Уйди с ФУПА
   
Re: Гіпертонія

У меня родственница лечилась и страдала годами, пока не села на гидазепам.
Убрали нервно-психическую составляющую и стало гоооораздо лучше.
Сходите к ближайшему невропатологу или психиатру, только хорошему, канешн.
Попейте - будет видно, зависит ли ваше давление от дел психических.
Наши ж люди к психиатру ни ногой, пока не прижмет, а зря.
   
Re: Гіпертонія

меньше читайте новостей
а вообще причины гипертонии  до конца не изучены
в общих чертах это несоответствия предназначения человека его образу жизни  ( не в духовном смысле)
подавление эмоций, нереализованные стрессы и желания + образ жизни

самое главное исключайте трансжиры : маргарин, покупное тесто, замазки, чипсы
затем легкие углеводы: сахар, макароны

ну и конечно постоянная лекарственная терапия, нужно подобрать свои пилюльки и контролировать давление
желательно заняться бегом трусцой
   
Re: Гіпертонія

У меня родственница лечилась и страдала годами, пока не села на гидазепам.
Убрали нервно-психическую составляющую и стало гоооораздо лучше.
Сходите к ближайшему невропатологу или психиатру, только хорошему, канешн.
Попейте - будет видно, зависит ли ваше давление от дел психических.
Наши ж люди к психиатру ни ногой, пока не прижмет, а зря.

во-первых гидозепам не лечит, это транквилизатор да к тому же еще и наркотик. его нельзя принимать больше 2х недель, иначе привыкание
транквилизаторы назначаются только психиатром и далеко не всегда
   
Re: Гіпертонія

Причина может быть остеохондроз.
это миф :)
   
Re: Гіпертонія

інколи бувають цікаві випадкові знахідки...
розказую: після лікування раку молочної залози зробили КТ органів грудної клітки і черевної порожнини, для контролю, через рік, здається.
дуже добре, що лікар на КТ виявилась супер-профі, яка помітила на правому наднирнику невелике новоутворення.
відразу виключили метастаз, бо РМЗ туди не метастазує, зробили додаткові аналізи (кортизол, альдостерон) і виявилось, що це доброякісна альдостерома, тобто пухлина, яка продукує альдостерон. Це ще нарзивається хвороба КОнна. раніше такі знахідки бачили тільки патологоанатоми, власне, Конн так і відкрив...
Це й було причиною гіпертензії, яка сягала 160-170/90-100, у 39 років!
для зниження тиску треба було приймати не бета-блокатори, антагоністи АПФ і т.д., а спіронолактон, який є антагоністом альдостерону, кінськими дозами - 200 мг/добу. І все, тиск нормалізувався. В принципі, можна спробувати навіть лапароскопічно видалити ту пухлину...
тобто, причина підвищеного АТ може вилікуватись хірургічно! ))

патологии надпочечников при гипертензии- первое что должно исключиться
   
Re: Гіпертонія

Женьшень. И пофиг дым.
   
Re: Гіпертонія

во-первых гидозепам не лечит, это транквилизатор да к тому же еще и наркотик. его нельзя принимать больше 2х недель, иначе привыкание
транквилизаторы назначаются только психиатром и далеко не всегда

я прекрасно знаю, что это транквилизатор, и собственно о роли транквилизаторов, часто недооцениваемой в лечении гипертонии, я и пишу.
слово "наркотик" тут ни до чого.
пьют и подолгу, если необходимо.
вот ваши страхи - яркий пример страхов перед всем, что приближается к слову "психиатрия".
обычные "нервы" - это вам не шизофрения, так что не надо сразу пугаться.
   
Re: Гіпертонія

В моєму випадку:ліг в лікарню і пройшов курс лікування,який призначив лікар.Лікар хороший.Сам бачив,як до нього присилала дуже відома кардіолог,свого родича.Потім я сам вже зайнявся герудотерапією,пройшов курс лікування.Раджу попробувати,п"явки в цілому світі не проблема.Потім табетки я пив кожен день Хартіл по 2.5 мГ.Це з раміприлів,венгерського виробництва.Дуже допомагає.Я усадив всіх своїх друзів на ці таблетки.Помогло всім.Особливо одному з них,він співак і часто співає на різних корпоративах,де жеруть один холестерин.Тис став з190 до 130.
Народна медицина:я п"ю кожен день тібетський молочний гриб-кефір.Сам роблю з бактерій,купуючи молоко в магазинах,або в бабок.Роздаю безплатно бактерії всім бажаючим.Від мене розійшлися по всьому світі,Ізраїль,Канада,США,Європа.ДУже корисна річ.Пропадає головокружіння і тиск нормалізується у всіх,хто регулярно п"є по стаканчику перед сном.
Тиск скидає споживання пару ложок ягід чорноплодки.Я кожен рік запасаюся як побільше і заморожую.
Ну і на кінець я пройшов двічі курс в 1 місяць очистки крові від холестерину певним народним способом.Зробив настойку з ягід деякої рослини ядовитої і пив зранку по 25 крапель з водою за пів години до сніданку.Дуже сильно допомагає.Післі 2-го курсу я вибіг на 10-й поверс за один раз.До того мусів робити 5 зупинок.
Вже пів року я не п"ю ніяких таблеток.П"ю по 2 чашки кави і не часто алкоголь,але не зловживаю.Не більше 300мЛ на якійсь гостині.
Рекомендую:якнайменше білків тваринного походження-м"ясо,сметана,...Має  бутиперед вами таблиця продуктів на холестерин!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
Re: Гіпертонія

На ранней стадии отлично помогает диета "пятого стола" - без жареного, копчёного , обилия картохи и гамбургеров, только вареное-пареное с большим содержанием клетчатки. И надо серьёзно ограничить себя в соли.

Я соль ем ложками - давление 110 на 70 :)
   
Re: Гіпертонія

пояснюю, як людина, що поборола хронічну гіпертонію.

в мене боліла голова, просто розколювалася, кожного дня, швидко наставала втома й апатія, п***а коротше, не життя.
я навіть не усвідомлював, що це через гіпертонію
один фупівець надоумив мене сходити до лікаря.
там мені поміряли тиск, зробили аналізи крові й сказали діагноз... приписали таблетки й сказали, що приймати їх треба до кінця життя і бажано не жерти жирного, яєць і взагалі знизити рівень холестеролу.
коротше, я відставив мучне, будь-які форми, яйця, м'ясо, як таке, тільки риба й морепродукти. основна страва - салат на невеликій кількості естра вірджін оливкової олії. + спорт (качання й багато ходити, просто швидко).
коротше - через 6 міс я відставив таблетки й тиск нормалізувався - ідеальний практично.
лікар був в шоці від змін і сказав, що це перший випадок, коли він на власні очі побачив, що комусь вдалося перемогти цю хворобу.
йди далі - відстав також рибу й взагалі перестань їсти дохлятину в будь-якій формі.
я так зробив і в мене здоров'я, як в бика, і набагато краще почуваюся, ніж почувався у 20 років.
мені 42 зараз :)
прийми й слідуй порадам, не пошкодуєш

А який у Вас був тиск, коли прийшли до лікаря ?
   
Re: Гіпертонія

я прекрасно знаю, что это транквилизатор, и собственно о роли транквилизаторов, часто недооцениваемой в лечении гипертонии, я и пишу.
слово "наркотик" тут ни до чого.
пьют и подолгу, если необходимо.
вот ваши страхи - яркий пример страхов перед всем, что приближается к слову "психиатрия".
обычные "нервы" - это вам не шизофрения, так что не надо сразу пугаться.
во-первых психиатрии я нисколько не боюсь, это одно из моих увлечений и не надо приписывать мне свои домыслы
гидозепам вызывает привыкание - это факт
во вторых транки этой группы очень вредны и пить их подолгу при обычном неврозе - не разумно
есть исследования о том что транки этой группы влияют на риск развития альцгеймера

   
Re: Гіпертонія

У меня другая проблема - я мясо люблю....и ничего с собой не могу поделать...могу есть его хоть каждый день - но это же врееедно!!  :weep:
При этом я люблю и овощи, а жаренную картошку ела в последний раз в 2013 году.
   
Re: Гіпертонія

Пишу ж що слідкую за тим що назначили лікарі. Проблема в тому, що лікі від гіпертонії забирають в мене всю енергію . В магазині де продають різні натуральні харчові добавки мені порадили родіолу рожеву - для енергії. Ось і вкупила на свою голову :(

Лекарства подобраны не правильно.
Если лекарства подобраны правильно, давление должно нормализоваться до 140 на 90, быть стабильным и самочувствие должно быть хорошим.
Такшо напрягай своего дортура на другие лекарства.
Если давление скачет и при этом высокие значения пульса, больше 90 ударов минуту, молодой возраст, возможно помогут бетаблокаторы, если этого будет мало, придётся бетаблокаторы комбинировать с другими гипотензивными средствами.  B-)
   
Re: Гіпертонія

У меня другая проблема - я мясо люблю....и ничего с собой не могу поделать...могу есть его хоть каждый день - но это же врееедно!!  :weep:
При этом я люблю и овощи, а жаренную картошку ела в последний раз в 2013 году.

це нормально. Стейки - це взагалі шикарно
   
Re: Гіпертонія

Женьшень. И пофиг дым.


Женьшень людям з гіпертензією категорично протипоказаний.

Так самo як і лакри́цю / солодку в любій формі !
   
Re: Гіпертонія

есть много причин повышенного давления и для каждой свое лечение... разговор ни о чем
   
Re: Гіпертонія

Лекарства подобраны не правильно.
Если лекарства подобраны правильно, давление должно нормализоваться до 140 на 90, быть стабильным и самочувствие должно быть хорошим.
Такшо напрягай своего дортура на другие лекарства.
Если давление скачет и при этом высокие значения пульса, больше 90 ударов минуту, молодой возраст, возможно помогут бетаблокаторы, если этого будет мало, придётся бетаблокаторы комбинировать с другими гипотензивными средствами.  B-)


Тиск з ліками був в межах 120/ 140 /150 - 80/ 90 Падав навіть до 100 /60. Приймаю 3 різні медикаменти протів гіпертензії.

Останнє редагування: 11 жовтня 2015 12:48:20 від Tracy
   
Re: Гіпертонія

Головний винуватець гіпертензії - хронічний стрес.



Мені в лікарні і мій лікар це також сказали. Стрес і хвилювання одні із важливих факторів. А також генетична схильність до гіпертензії.  :(
   
Re: Гіпертонія

Як ви боретеся з гіпертонією ?

Только физическими упражнениями (аэробными)... Основная причина гипертонии - засорение кровеносных сосудов в результате не правильного питания и мало активногообраза жизни... Грубо говоря - объем системы уменьшается, а количество крови остается неизменным...

Стрессы на работе и в быту усугубляют процесс...


Лекарства временно устраняют симптомы, но не устраняют причину.
   
Re: Гіпертонія

Калій-натрієвий баланс ще може бути порушений. Проблема в тім, що натрію всюди повно, а калій міститься лише у деяких продуктах. Саме через це і забороняють гіпертонікам сіллю зловживати.
   
Re: Гіпертонія

Таблетки каждый день.
Иначе 210 на 150 в расслабленном состоянии. С 25 лет.
Но оно никак не ощущается, могу 4 часа играть в футбол, с 12 до 17 лежать на пляже, пить все, что угодно, курить по 2 пачки в день, с таблетками 130 на 80, без них - до 250 наблюдал.
   
Re: Гіпертонія

Таблетки каждый день.
Иначе 210 на 150 в расслабленном состоянии. С 25 лет.
Но оно никак не ощущается, могу 4 часа играть в футбол, с 12 до 17 лежать на пляже, пить все, что угодно, курить по 2 пачки в день, с таблетками 130 на 80, без них - до 250 наблюдал.
Какие такие чудо таблетки ты пьешь?  B-)
   
Re: Гіпертонія

Какие такие чудо таблетки ты пьешь?  B-)

Их надо менять через каждые 3-5 лет, ибо эффект снижается со временем: организм привыкает.

Сейчас пью Ренитек, Ко-ренитек, Бисопролол и Леркамен. 2 утром и 2 вечером.
   
Re: Гіпертонія

Какие такие чудо таблетки ты пьешь?  B-)

Скорее "Что куришь?" :lol:
   
Re: Гіпертонія

Откажись от соли по максимуму. И жирного поменьше ешь.
   
Re: Гіпертонія

Моя мама, когда начались проблемы с давлением после 50, перестала солить пищу, соль только в виде огурцов-помидоров в соленьях, занялась бегом потихоньку, зарядка, прогулки, 5-тиразовое питание по чуть-чуть, рыба, овощи, каши. сейчас ей под 60, а она выглядит моей подружкой. Стройная, легкая, здоровая.
Но! -Когда погода резко меняется, и иногда в полнолуние, давление может подыматься, тогда она пьет что-то профилактическое, пьет успокаивающие травы и ноги в горячую воду перед сном. А аспирин утром всегда. 
   
Re: Гіпертонія

калиною запасайтесь, зараз вже перші приморозки і почнуть продавати

їжте просто так, давіть сік, сушіть, чай, варення ....
вживати кожного дня


ну і плюс те що радили вище

   
Re: Гіпертонія

калиною запасайтесь, зараз вже перші приморозки і почнуть продавати

їжте просто так, давіть сік, сушіть, чай, варення ....
вживати кожного дня


ну і плюс те що радили вище

Калина, вроде, кровь сгущает, или я что-то путаю.
   
Re: Гіпертонія

Калина, вроде, кровь сгущает, или я что-то путаю.

сечогінна дія, антиоксидант, укріплення судин, джерело вітаміну С і інших, заспокійлеве ...

це перші ліки для Українців

там взагалі потрібно їсти з кісточками і з корою
   
Re: Гіпертонія

Я соль ем ложками - давление 110 на 70 :)


Такое давление+ соль ложками  - это до поры-до времени. Очень часто гипотоники становятся гипертониками в возрасте 45+.или 50+. Так с моей свекровью было.
   
Re: Гіпертонія

Усі ці дієти та народні засоби допомагають на ранніх стадіях. Та коли гіпертонія стає стабільною й хронічною, доводиться вживати ліки. Я гіпертонік уже 15 років, без ліків у мене 180/130. Різні лікарі пропонували різні медикаментозні схеми, часом досить дорогі, але максимум, чого вдавалося досягти, це збити систолічний тиск до 140. А два роки тому прочитав, що зараз американські кардіологи найчастіше призначають комбінацію вальсартану (у нього є різні фірмові назви) з амлодипіном. Спробував 40мг Вазару + 10мг Амлодипіну — і відтоді мій тиск стабілізувався на рівні 120-110 систолічний і 80-70 діастолічний. Ще й порівняно недорого виходить.
   
Re: Гіпертонія

максимум, чого вдавалося досягти, це збити систолічний тиск до 140
Це високий нормльний тиск.

Взагалі (це не до ТС) треба мати на увазі, що фармацевтичні компанії дуже зацікавлені у підсажуванні людей на свої ліки - бо це ж до кінця життя і тому дуже для них вигідно.

Я не лікар і вся моя інформація з І-нету. І там зустрічав таке: Лікарі поміж себе вважають, що нормальний систолічний тиск для дорослої людини - це її вік + 100.
   
Re: Гіпертонія

Усі ці дієти та народні засоби допомагають на ранніх стадіях. Та коли гіпертонія стає стабільною й хронічною, доводиться вживати ліки. Я гіпертонік уже 15 років, без ліків у мене 180/130. Різні лікарі пропонували різні медикаментозні схеми, часом досить дорогі, але максимум, чого вдавалося досягти, це збити систолічний тиск до 140. А два роки тому прочитав, що зараз американські кардіологи найчастіше призначають комбінацію вальсартану (у нього є різні фірмові назви) з амлодипіном. Спробував 40мг Вазару + 10мг Амлодипіну — і відтоді мій тиск стабілізувався на рівні 120-110 систолічний і 80-70 діастолічний. Ще й порівняно недорого виходить.

скільки на місяць виходить ?

глянув, 30 таблеток 40мг 250 грн, мама мається з тиском, теблетки все підбирають і не можуть підібрати
   
Re: Гіпертонія

Я и жена едим одну и ту же пищу в одинаковых количествах в одно время. Я сладкого больше. У меня 110/70 у нее 180/100. Диаметрально разный психотип меланхолик и холерик. Все в нервах исключительно
   
Re: Гіпертонія

скільки на місяць виходить ?

глянув, 30 таблеток 40мг 250 грн, мама мається з тиском, теблетки все підбирають і не можуть підібрати
Вазар (без Н, тобто діуретика) купую по 100 грн. упаковка 30 шт у дозуванні 160 мг. Ділю кожну таблетку на чотири частини — виходить 25 грн на місяць. Плюс Амлодипін-Фармак 10мг, місячна норма обходиться десь так само. В результаті 50 грн. на місяць. Вазар (чверть таблетки) п'ю вранці після сніданку, амлодипін ділю на дві дози — ранкову та вечірню, хоча рекомендують вживати цілу таблетку за один прийом, бо він тривалої дії; та суто психологічно мені краще пити його двічі. У мене стійкий ефект настав через 2 тижні. АЛЕ я все ж наполегливо раджу спершу ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ В КАРДІОЛОГА.
   
Re: Гіпертонія

Це високий нормльний тиск.

Взагалі (це не до ТС) треба мати на увазі, що фармацевтичні компанії дуже зацікавлені у підсажуванні людей на свої ліки - бо це ж до кінця життя і тому дуже для них вигідно.

Я не лікар і вся моя інформація з І-нету. І там зустрічав таке: Лікарі поміж себе вважають, що нормальний систолічний тиск для дорослої людини - це її вік + 100.
По-перше, тиск 140 був у мене вже внаслідок уживання досить дорогих ліків. А тих лікарів, якби моя воля, я б вигнав до дідька з роботи. При систолічному 140 в моменти фізичного або психічного навантаження він піднімається до 160-180, а це ризик розриву капілярів. При діастолічному 90 і вище недобре почуваються нирки, тож тим, у кого з ними не все гаразд, варто тримати тиск на рівні 70-80.
   
Re: Гіпертонія

Вазар (без Н, тобто діуретика) купую по 100 грн. упаковка 30 шт у дозуванні 160 мг. Ділю кожну таблетку на чотири частини — виходить 25 грн на місяць. Плюс Амлодипін-Фармак 10мг, місячна норма обходиться десь так само. В результаті 50 грн. на місяць. Вазар (чверть таблетки) п'ю вранці після сніданку, амлодипін ділю на дві дози — ранкову та вечірню, хоча рекомендують вживати цілу таблетку за один прийом, бо він тривалої дії; та суто психологічно мені краще пити його двічі. У мене стійкий ефект настав через 2 тижні. АЛЕ я все ж наполегливо раджу спершу ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ В КАРДІОЛОГА.

дякую за пораду, може й підійде
безперечно тільки лікар буде робити призначення
   
Re: Гіпертонія

Мдя. Лавочка у подъезда. Так вы  раньше совков выздыхаете , ой, уйдете в лучший мир. 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія