Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А кого це такого плаксивого так забулила Мирослава?

Що її аж забанили? Жую попкорн і плАчу разом із забуленим.. хник.. хник..
   
 ;o ніфігасє! дійсно дивно що Мирослава вирішила займатися булінгом на форумі...
зазвичай вона регулярно хниче що її переслідує чи то якийсь троляка чи то бєлочька.. :umnik2:
   
Re: А кого це такого плаксивого так забулила Мирослава?

Що її аж забанили? Жую попкорн і плАчу разом із забуленим.. хник.. хник..
Підозрюю, що на ФУПі з"явився ще один, кого "не можна називати". Ну ти зрозуміла, після петро.  :gigi:
що передувало
Той, кого не можна називати №2, сидів у самобані - після наполегливого прозорого натяку шуші на порушення ним одного з Правил ФУПа.
В гілці про Кривоноса у нас з Рамблером відбувалася така собі в"яло протікаюча філософська розмова з приводу того, чи мають право виборці в плані вибору президента враховувати попередні зв"язки кандидата. Ніхто нікому не хамив - гілка є, можна до неї зазирнути аби пересвідчитися.
Потім з"ясувалося що дехто володіючий кнопкою, але сам перебувавший на той момент у якомусь трохи дивному бані (наче й у бані, а наче й ні, бо нік не перекреслений), збуджено тупцював біля дверей ФУПа в очікуванні закінчення свого дивного бану. І як тільки той бан добіг кінця - ХВИЛИНА В ХВИЛИНУ! - вистрибнув на форум і забанив мій нік з ще більш дивним формулюванням, ніж був його власний бан.
Який у біса "наполегливий срач"??? Там була філософська дискусія, причому на той момент вже минула доба, як та дискусія скінчилася, а після неї я ніде і не писала більше!
Уявляєш, Кароффко?  :lol:
Навіть думки не припускаю, що Рамблер такий пошлий, що міг на мене наскаржитися, тим більш, що там якщо хтось тріііішечки і зривався, то саме він  :)
Ну звісно я була би не я, якби промовчала після такого висмоктаного невідомо звідки бану )))
Тобто виконує свою обіцянку вижити мене з ФУПу (до речі, і тебе теж), шастає слідом, банить через кожні мої 5-6 постів, а потім ось такі скиглення про якийсь булінг  :gigi:

2 Рамблер.
Ніхто не заперечує можливість і право юзера на - як ти висловився - "актуалізацію ніку" під поточний момент .
Але. Якщо людина призовного віку з якихось причин пересиджує війну у Швейцарії і викладає у пабліках радісні роліки про красу Швейцарських гір і водоспадів (звісно, з собою, коханим, на фоні тих красот) - приклеювати до себе подібний нік є не просто перебором, а й досить таки наполегливою провокацією того самого срачу. ІМХО, як ти любиш)))
   
Ого Мирослава простирадло накатала! ;o
Образилась за бан? Тю! Балувана яка.
Одна доба то ж не два місяці шість разів на рік..  :kez_04:
Чи причина бану так обурила?
Ну тут дійсно можна посперечатись...
наче ж ніде не напачкала про чужих дітей
нікого в задницю не запросила, і раптом таке...
   
Сцко....мені б ваші пррблеми...
   
Сцко....мені б ваші пррблеми...
Шо, выварка потекла снова?
   
Мирослава не заходить тролити Марсера..
визнала що була неправа, це добрий знак.
   
Re: А кого це такого плаксивого так забулила Мирослава?

Таки помилялась я, і Мирослава зовсім не змінила тактику поведінки на ФУПі -
знову злоба, ненависть, брудне хамство і провокації срачів... :facepalm:  на жаль... :sad:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія