Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Точно. Ще, мало кто из иностранцев понимает в чем прикол есть горячий салат на хлібі (піцца)! :D
Насправді, мало хто з іноземців не знає слова борщ, бо прікол єсть гарячій салат розуміють одразу, як спробують - від тарілки не відтягнути.

При чем тут горячий салат?Типа сильно густой и поэтому это не суп?Так полно блюд в друих кухнях с такой же консистенцией.Взять ту же польскую или венгерскую,чешскую.Или я тупой и не понимаю что люди имеют в виду или они несут какой-то бред
   
Свежо питание... :)
Спробуйте щі покушать.
Відчуйте різницю.
   
Можу сказати що найгірша то німецька. Плюс вони навіть звичні страви готують несмачно. Навіть бургери в німецьких макдональдсах самі несмачні по всій Європі
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

А шоп ты мне был здоров...
І вам також...
..менше шмальців
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Спробуйте щі покушать.
Відчуйте різницю.

Пробовал один раз 30 лет назад. Не впечатлило. Как и польский журек. :)
   
При чем тут горячий салат?Типа сильно густой и поэтому это не суп?Так полно блюд в друих кухнях с такой же консистенцией.Взять ту же польскую или венгерскую,чешскую.Или я тупой и не понимаю что люди имеют в виду или они несут какой-то бред
Горячий салат тут ні прі чьом - це хлопці пишуть ахінею.
Вони й піццу вважають гарячим салатом на хлібі. [KA]
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Гарна тема для Вільного спілкування.
   
Да нет ничего особенного в украинской кухне...
А что особенного в других кухнях? Как по мне важно умение приготовить ,а разговор про особенности кухни полная х...ня. И вобще что эта тема делает на полит форуме если это не про запеченных трололо -кацапов?
   
А домашня курина лапша - то українське блюдо?

Я ще пам'ятаю бабусину просто тушену курятину. Який був запах. Який був смак.
Зараз таких курей не роблять.

   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Та кухня кожної країни має якісь смачні страви. Визначитись з найкращою не можу, мабуть недостатньо дегустацій було в моєму житті)
Чого б зараз хотів найбільше?
Українську свіжину. Вигодовану виключно натуральними продуктами свиню вбивають, обсмалюють очеретом, на великій сковорідці в печі смажиться свіже, ще тепле м’ясо, сало, шпондер, печінка, легені…
   
Пробовал один раз 30 лет назад. Не впечатлило. Как и польский журек.
Один раз 30 років тому скуштували всю українську кухню і нє впєчатліло?
Мірценів замало чи вуглеводи жирні ту мач?:D
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

А что особенного в других кухнях? Как по мне важно умение приготовить ,а разговор про особенности кухни полная х...ня. И вобще что эта тема делает на полит форуме если это не про запеченных трололо -кацапов?

б***ь, как вы заугнетали своим политическим дегенератизмом…
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Можу сказати що найгірша то німецька. Плюс вони навіть звичні страви готують несмачно. Навіть бургери в німецьких макдональдсах самі несмачні по всій Європі
Не найгірша
Оминайте макдональдз
Файф гайз локали з штатів в німців ніби теж є
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Один раз 30 років тому скуштували всю українську кухню і нє впєчатліло?
Мірценів замало чи вуглеводи жирні ту мач?:D

Я о щах.
   
Філіппінська
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Горячий салат тут ні прі чьом - це хлопці пишуть ахінею.
Вони й піццу вважають гарячим салатом на хлібі. [KA]
Борщ достойні іжа.
Французам смакує
Холодець ніт(
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Та кухня кожної країни має якісь смачні страви. Визначитись з найкращою не можу, мабуть недостатньо дегустацій було в моєму житті)
Чого б зараз хотів найбільше?
Українську свіжину. Вигодовану виключно натуральними продуктами свиню вбивають, обсмалюють очеретом, на великій сковорідці в печі смажиться свіже, ще тепле м’ясо, сало, шпондер, печінка, легені…

Не убивают, а колят. И не камышом шерсть прижигают, а соломой. Желательно ещё кровь сточить, а потом уже жарить.

Можно ещё обычай давать детям пожевать обсмаленый свиной хвост или уши свиные приписать к надбанням этой самой кухни.
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Из европейских кухонь на первом месте у нас итальянская.
Из азиатских - тайская
Из Южно Американских - перуанская
В Сев Америке - кухня юга Штатов
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

кругом є добрі страви , можна попробувати і час від часу їсти
але найкраща кухня та яку знаєш з дитинства
   
б***ь, как вы заугнетали своим политическим дегенератизмом…
На х...й иди.
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Ты ж в своё время выдал здесь победный репортаж о поездке на Гаваи. Ты шо, питался гостиничными омлетами из порошка и нихуя не видел и не ел толком?

Луау свинина и покэ, так, навскидку.

Я коли туди їхав, кулінарних очикувань не мав. В принципі нічого особливого і не відкрив там для себе. Свиню так на філіпінах також так готують.... Це стандартний спосіб готування у тропічних народів. Все інше в основному прийшле з інших кухонь світу, доповненне місцевим колоритом. Хоча поук салати у них зачотні........
Так чи інакше не зрівняти з унікальністю тої ж тайської чи італійської кухні
   
В Європі "пивні" країни (Німеччина, Австрія, Нідерданди, Бельгія, Польща, Чехія і т.п.) кухня слабенька. Хоча Польща може позмагатись з Україною за кількість супів. В Польщі може ій більше, але 99% ті самі що і в нас.

"Винні" країни то кухня краща. Франція, Італія, Іспанія.

Ну і теж залежить від південь-північ. Кухня північної частини країни разюче відрізняється від південної.

Теж балканська кухня є грандіозна. Особливо Сербія, Хорватія, Болгарія.

А Молдавія-Румунія то взагалі скарб.

Коротше всі кухні добрі.

Крім кацапської.

   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

грузинская наверно, все там очень вкусно
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Філіппінська
І де іі автентичну пробувати?

Філіпінки (колишні няньки) в нас на дунай інцель по вихідним збираються купами.
Пару сотень жіночок без чоловіків
Розкладають ковдри просто на траві серед дерев
Контейнери з домашнім кормом
Запах ніби норм
Але вони не пригощають)
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Я коли туди їхав, кулінарних очикувань не мав. В принципі нічого особливого і не відкрив там для себе. Свиню так на філіпінах також так готують.... Це стандартний спосіб готування у тропічних народів. Все інше в основному прийшле з інших кухонь світу, доповненне місцевим колоритом. Хоча поук салати у них зачотні........
Так чи інакше не зрівняти з унікальністю тої ж тайської чи італійської кухні

Так ты и не искал. Гавайи - оригинальный плавильный котёл, разнообразие различных кухонь с гавайским уклоном.

Ничего уникального у итальянцев нет, от слова вообще.
   
Не пробовала других кухонь. Кошмар.
Только шаурму и суши. Но украинского изготовления. Поэтому наверняка они не такие какими должны быть на самом деле. Но мне понравилось. Аутентичные наверно вообще другие.
Самое вкусное это 6-месячный барашек. Который величиной уже с мамку, но периодически ее еще смокчет. Это пестня.
   
грузинская наверно, все там очень вкусно

+1

Итальянская кухня - закуска а не жрачка..

Ирландской кухни в списках нет, но... Меня устраивает.. Но, конечно, грамм 100 сала и борщ к ней добавлять надо...
   
грузинская наверно, все там очень вкусно

Я "Кухня с акцентом" на Ютубі дивлюсь. Там Зураб, професійний кухар, все розказує і показує. Рекомендую.
   
Самое вкусное это 6-месячный барашек.

Хехе.. Спринг лам.. Седня сожрал на BBQ
   
Прошу модераторов убрать єту тему в вілне спілкування ,а тс забанить.
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?



Теж балканська кухня є грандіозна. Особливо Сербія,

Сербы - генетически дефективны, как и их больные братья кацы. Как бухают сербы, не бухают даже поляки. Ничего приличного они создать не могут.
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Португальська кухня теж смачна і здорова.
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Як правило, все залежить від кухаря. А так всі кухні смачні по-своєму. Хоча до деяких потрібно довше звикати.
В Украіні крім м'яса кухарі це переважно все таки кухарки.
А жінки як кухарі занадто індивідуальні
І борщ розповзається смаками в такі імпровізаціі що не перепробуєш.

Краща кухня  це кухня мами.
Навіть якщо то лише смажена бульба)
   
Прошу модераторов убрать єту тему в вілне спілкування ,а тс забанить.

Боец.. Дай людям расслабиться..  И отвлечься...  :facepalm:
   
+1
яка грузинська страва найсмачніша?
   
Сербы - генетически дефективны, как и их больные братья кацы. Как бухают сербы, не бухают даже поляки. Ничего приличного они создать не могут.

Так є. Бухають, курять, совки і уйобки. Але кухня дуже добра, тут ніде правди діти. Хоча може тільки для туристів в ресторанах.
   
Прошу модераторов убрать єту тему в вілне спілкування ,а тс забанить.
може тебя убрать и забанить ? (P)
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Так ты и не искал. Гавайи - оригинальный плавильный котёл, разнообразие различных кухонь с гавайским уклоном.

Перед поїздкою досліджував це питання, нічого не знайшов що б зацікавило мене.... в принципі нормально, смачно все..... але не вразило абсолютно

Ничего уникального у итальянцев нет, от слова вообще.

унікальні сири, унікальні комбінації спецій, ні з чим не сплутаєш.... та взагалі вся середземноморська кухня суперова.....
   
Re: Кухня якої країни сподобалась найбільше?

Іспанська мій топчик, однозначно. Вони навіть випічку якось дуже смачно готують.
Ще можна згадати ізраїльську та грузинську.

Зі швейцарської я б виділив фондю (маємо вже свою фондюшницю), кордон-блю (плоска котлета по-київськи з сиром, чудові напівфабрикати, в Україні теж є) і ще ніжно люблю таку просту і доступну страву як рушті — місцеву смажену картопельку з сиром.
   
І де іі автентичну пробувати?

Філіпінки (колишні няньки) в нас на дунай інцель по вихідним збираються купами.
Пару сотень жіночок без чоловіків
Розкладають ковдри просто на траві серед дерев
Контейнери з домашнім кормом
Запах ніби норм
Але вони не пригощають)

на Філіппінах і пробувати.... там смак тоїж свинини і курятини значно відрізняється від нашої... воно аж солодке на смак як торт Наполеон.... їсиш і офігеваєшь що це свиня.... це як у нас борщом годувати свиню а потім смакувати ії салом .... там бананами годують і прочіми місцевими продуктами....  про морепродукти то як у всіх , залежить від того хто готував... але наприклад лобстера зваренного у кокосовому молоці тілька там і пробував і досі відчуваю цей смак....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія