Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохоботам

Порохоботам

Опитування
Порохоботе/-тко, тебе сьогодні ліквідували?
Всього проголосувало: 20
Так, десь двічі  12 
 
 60% 
Ні  4 
 
 20% 
Сам ти порохобот  2 
 
 10% 
Свій варіант (деталі в коментах)  2 
 
 10% 




Соціологія — найкращий інструмент пізнання. А може й дійсно щось ліквідували.
   
Re: Порохоботам

Гм... Немає нас і не було.
   
Re: Порохоботам
ATF

Всім учасникам моєї ботоферми наказали забрати додому обладнання. По 500 проксі серверів і 3000 сімок кожному.
І залягти на дно, тижнів на три. Оплата залишиилась лише ставка. Гроші отримувати на касі, в магазинах "Рошен", назвавши промо код пароль.
   
Re: Порохоботам

Гм... Немає нас і не було.
Але тема не вмре ніяк з часів легендарного треду «порошки, завтра ми вас тут не побачимо» пана Людаса.
   
Re: Порохоботам

Доречі, а де пан Людас? Мене довго не було... стільки нових людей...
   
Re: Порохоботам

Доречі, а де пан Людас? Мене довго не було... стільки нових людей...
Це мене довго не було :)
Я тут з 2005 року, хоча фактично з березня 2006.
   
Re: Порохоботам

Я взагалі не розумію, нащо люди взагалі  пишуть в гілці, яку ТС відкрив з неприкритим презирством?

Не так давно тут банили тільки про за те, що хтось намагався, як до війни, знову розділяли дописувачів на  порохоботів і  зелібоб.

А що змінилося? Вже знову можна стикати лобами людей, які, не дивлячись а різницю у політичних вподобаннях, є патріотами Українами?

Найдивніше, що це робить людина, яка має кнопку модера. Чи я помиляюсь, HIMarser?

Останнє редагування: 2 серпня 2022 23:19:07 від шуша
   
Re: Порохоботам

Це мене довго не було :)
Я тут з 2005 року, хоча фактично з березня 2006.
Нє, я не такий старожил. ТО вас давно не було... а мене довго. Практично 5 місців. Щось не заходив ФУП ніяк, да і роботи багато було. А тут все по-старому, милий срач... я навіть вгадую хто що скаже. Прикольно.
   
Re: Порохоботам

Нагадаю, що Амід, коли не так даво відкрив досить суперечливу гілку, і люди йому вказали на це, сам себе посадив у бан...
   
Re: Порохоботам

Конечно ліквідували, аж двічі.
Не дождетесь)
   
Re: Порохоботам

Я взагалі не розумію, нащо люди взагалі  пишуть в гілці, яку ТС відкрив з неприкритим презирством?

Не так давно тут банили і тільки про за те, що людей, як до війни, знову розділяли на  порохоботів, і за зелібобіків.

А що змінилося? Вже знову можна стикати лобами людей, які, не дивлячись а різницю у політичних вподобаннях, є патріотами Українами?

Найдивніше, що це робить людина, яка має кнопку модера. Чи я помиляюсь, HIMarser?
То іронія не презирство.
   
Re: Порохоботам

То іронія не презирство.

Не знаю. Як на мене, це виглядає презирством.

Цікаво, як довго я протрималася б без бану, якщо б відкрила гілку з назвою: "Зелібобікам" чи "Зелібобам"?

І чи довго протрималася б сама гілка без знесення у іншій підфорум?
   
Re: Порохоботам

Я взагалі не розумію, нащо люди взагалі  пишуть в гілці, яку ТС відкрив з неприкритим презирством?

Не так давно тут банили тільки про за те, що хтось намагався, як до війни, знову розділяли дописувачів на  порохоботів і  зелібоб.

А що змінилося? Вже знову можна стикати лобами людей, які, не дивлячись а різницю у політичних вподобаннях, є патріотами Українами?

Найдивніше, що це робить людина, яка має кнопку модера. Чи я помиляюсь, HIMarser?
Ну упоротых кто до сих пор пеной исходит, остались вроде единицы, не буду показывать на букву му, остальные вроде в адеквате, не?
   
Re: Порохоботам

Я взагалі не розумію, нащо люди взагалі  пишуть в гілці, яку ТС відкрив з неприкритим презирством?

Не так давно тут банили тільки про за те, що хтось намагався, як до війни, знову розділяли дописувачів на  порохоботів і  зелібоб.

А що змінилося? Вже знову можна стикати лобами людей, які, не дивлячись а різницю у політичних вподобаннях, є патріотами Українами?

Найдивніше, що це робить людина, яка має кнопку модера. Чи я помиляюсь HIMarser?
ти помиляєшся щодо презирства Марсера до порохоботів,
я так зрозуміла що ця гілка то іронія, адже він теж прихильник Петра.
   
Re: Порохоботам

Просто антизеленки не боти.
Багато з них і не Порохо.
Тому всі на місці
Хз кого вони там ліквідували, може френдлі фаєйр, може тарганів в голові  :laugh:

ЗІ якщо шо, то я прямо зараз розсунула ноги на підтримку Зєлєнскої, не баньте
   
Re: Порохоботам

Ну упоротых кто до сих пор пеной исходит, остались вроде единицы, не буду показывать на букву му, остальные вроде в адеквате, не?

Це ви у мене питаєте?  :rotate:
   
Re: Порохоботам
nik

кількість лайків під світлинами порошенка на фейсбуці впала в середньому від 30 до 6.5 тис....

ну а самі стійкі тримаються:



Ткачук Наталя
Дякую Петро Олексійович!
Нехай Господь благословить вас і вашу команду!

Lisa Melissa
Дякуємо Вам,наш Петре Олексійовичу,що допомагаєте нашому народу і нашому війську!❤️

Dima Zezyulin
Про ботоферму - усе неправда! Я бот і у мене все окей! Олексійович, вперід!

Darina Lazebnaya
Пане президенте, дякуємо ВАМ☝️

Бродецька Альона
Петро Олексійович завжди думає про народ. Тому підняв ЗСУ та зараз підтримує. Ось такого президента треба Україні, а не того, хто хотів смажити шашлики замість підготовки до можливо нападу від сусіда

Останнє редагування: 2 серпня 2022 23:38:47 від nik
   
Re: Порохоботам
Bmx

Нелогічне опитування, бо порохобот, якого ліквідували - апріорі не зможе проголосувати
   
Re: Порохоботам

Піти полайкати Порошенка... Чи що? :)
   
Re: Порохоботам

Нелогічне опитування, бо порохобот, якого ліквідували - апріорі не зможе проголосувати
Зомбі апокалепсіс :)
   
Re: Порохоботам

якщо шо, то я прямо зараз розсунула ноги на підтримку Зєлєнскої
то фальшива підтримка, якщо відповідне фото не опубліковане :zrada: 
   
Re: Порохоботам

Піти полайкати Порошенка... Чи що? :)
Доречі, у когось в закладках є сторінка Порошенка в ФБ, ліньки шукать?
   
Re: Порохоботам
ATF

Всі ці фото в журналах, всі ці ботоферми. Весь цей галас фейків і пустопорожнього хайпу. На мою думку, мають лише одну мету...  :(
   
Re: Порохоботам
ATF

Доречі, у когось в закладках є сторінка Порошенка в ФБ, ліньки шукать?

Який ти тоді порохобот? В мене вона є стартовою в браузері!  :gigi:
   
Re: Порохоботам

Всі ці фото в журналах, всі ці ботоферми. Весь цей галас фейків і пустопорожнього хайпу. На мою думку, мають лише одну мету...  :(
Так :(
   
Re: Порохоботам

підгоряє...
   
Re: Порохоботам
nik

   
Re: Порохоботам

Але тема не вмре ніяк з часів легендарного треду «порошки, завтра ми вас тут не побачимо» пана Людаса.

Який, до речі, сам десь зник, без попередження.
А так дійсно, нас тут з понеділка не є
   
Re: Порохоботам
nik

 ;o

   
Re: Порохоботам
Bmx

Який, до речі, сам десь зник, без попередження.
А так дійсно, нас тут з понеділка не є
Треба звіряти списки пана dacko2
   
Re: Порохоботам

кількість лайків під світлинами порошенка на фейсбуці впала в середньому від 30 до 6.5 тис....

ну а самі стійкі тримаються:



Ткачук Наталя
Дякую Петро Олексійович!
Нехай Господь благословить вас і вашу команду!

Lisa Melissa
Дякуємо Вам,наш Петре Олексійовичу,що допомагаєте нашому народу і нашому війську!❤️

Dima Zezyulin
Про ботоферму - усе неправда! Я бот і у мене все окей! Олексійович, вперід!

Darina Lazebnaya
Пане президенте, дякуємо ВАМ☝️

Бродецька Альона
Петро Олексійович завжди думає про народ. Тому підняв ЗСУ та зараз підтримує. Ось такого президента треба Україні, а не того, хто хотів смажити шашлики замість підготовки до можливо нападу від сусіда

Де ви все те читаєте? А головне для чого?
   
Re: Порохоботам

Який ти тоді порохобот? В мене вона є стартовою в браузері!  :gigi:
Який є... То поділіться піду лайкать.
   
Re: Порохоботам
nik

Де ви все те читаєте? А головне для чого?

фейсбук, офiцiйна сторiнка пп


   
Re: Порохоботам

Де ви все те читаєте? А головне для чого?
Теж завжди було цікаво взнати, що стійки антипорошенківці роблять на сторінках його прихільників, якщо вони звісно не боти.
   
Re: Порохоботам

;o


Чого очі витпіщився? То ж ж Порох-дроновий безпілотники привіз
 Правда без полуниці, як  тоді із обладнанням для спостережних пунктів ( коли все прогресивне чілавєчество фотки із клубникою постидо).
   
Re: Порохоботам

Піти полайкати Порошенка... Чи що? :)

А мені останнім часом стрічка в ФБ його і не показує :)
   
Re: Порохоботам

О, знайшла.

Доречі заява Ніка, що зменшилась кількість лайків не відповідає дійсності. За сотанній місяць кількість лайків змінювалась від 5 до 50 тисяч в залежності від контексту.
   
Re: Порохоботам

Який, до речі, сам десь зник, без попередження.
А так дійсно, нас тут з понеділка не є

Перепрошую, з четверга.

24 лютого 2022 :(
   
Re: Порохоботам
nik

пп:"Вічна пам’ять Олексію та Раїсі. Співчуття рідним та близьким."

i тут же залiпив фото з покiйним з собою по центру

   
Re: Порохоботам

Чого очі витпіщився? То ж ж Порох-дроновий безпілотники привіз
 Правда без полуниці, як  тоді із обладнанням для спостережних пунктів ( коли все прогресивне чілавєчество фотки із клубникою постидо).
От негідник. Безпілотники в армію привіз.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія