Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мож постригтися налисло :)

 Мож постригтися налисло :)

Ще і побриця :first_mov:
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Онуки не познають діда  B-)
   
Я теж колись так захтів. Але мій перукар, майстер першого класу ще з СРСР, сказав, що він такого робити не буде і якщо в мене є таке бажання, то маю його виконати у іншого перукаря. До речі, у справжнього джентльмена перукарем має бути тільки чоловік.  :D
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Я теж колись так захтів. Але мій перукар, майстер першого класу ще з СРСР, сказав, що він такого робити не буде і якщо в мене є таке бажання, то маю його виконати у іншого перукаря. До речі, у справжнього джентльмена перукарем має бути тільки чоловік.  :D

Ото ви давній ;o
Перукар. Перший клас. B-)

Зараз барбершопи з барберами.
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Буду вибдлядати наче плафон, не... канадка
   
Ото ви давній ;o
Перукар. Перший клас. B-)

Зараз барбершопи з барберами.

Так, стрижуть машинкою за 10 хв. Мене мій майстер стриже майже годину. І трендить без перерви. Анекдоти, якісь історії, ну як має бути.  :D
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Так, стрижуть машинкою за 10 хв. Мене мій майстер стриже майже годину. І трендить без перерви. Анекдоти, якісь історії, ну як має бути.  :D
то він вам зуби заговорює)
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Так, стрижуть машинкою за 10 хв. Мене мій майстер стриже майже годину. І трендить без перерви. Анекдоти, якісь історії, ну як має бути.  :D

я даже по телефону не звоню и не разрешаю мне звонить голосовым тел., что бы время не тратить лишнего ни минуты, а тут час пройопа...  Проткнуть его палкой и скормить тушку собакам
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

А потім надягти перуку, як Зеля.
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

я даже по телефону не звоню и не разрешаю мне звонить голосовым тел., что бы время не тратить лишнего ни минуты, а тут час пройопа...  Проткнуть его палкой и скормить тушку собакам

Да то він фастається що не лисий.
Типу є що стригти.
Козак з чуприною огого
Годину, ага  :lol:
   
то він вам зуби заговорює)

Та я вже привик. Років 15 мінімум.

Розказує мені чергову історію:

- Стою на світлі, а спереді чоловік стоїть з ідеально підстриженою потилицею. Ну думаю, хто ж тут так гарно стриже? А потім бачу то ви.  :D
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Та я вже привик. Років 15 мінімум.

Розказує мені чергову історію:

- Стою на світлі, а спереді чоловік стоїть з ідеально підстриженою потилицею. Ну думаю, хто ж тут так гарно стриже? А потім бачу то ви.  :D

 :lol:
він не еврей?
але що психолог - то вже видно)
   
Да то він фастається що не лисий.
Типу є що стригти.
Козак з чуприною огого
Годину, ага  :lol:

Ну може не годину, а 45 хв. мінімум. І то так виглядає, що волосок відріже і анекдот (сам з нього й сміється), потім наступний волосок і знову якась історія.  :gigi:
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Ну може не годину, а 45 хв. мінімум. І то так виглядає, що волосок відріже і анекдот (сам з нього й сміється), потім наступний волосок і знову якась історія.  :gigi:

ну якщо так то канєшно
По анекдоту на кожну волосину - то точно годину займе
Якраз на всю дюжину волосин :D
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Під машинку 0.5 і номано :)  Полька-Чолка не зимать :gigi:
   
ну якщо так то канєшно
По анекдоту на кожну волосину - то точно годину займе
Якраз на всю дюжину волосин :D

 :D

Колись в Іспанії стригся. В провінції. Там теж переважно чоловіки перукарі. Там інша ситуація. Зеро розмови, поважний перукар в халаті, ножниці, бритва, висока майстерність, всі діла. Але теж досить довго, може півгодини. Показую йому на брови, щоб теж підстриг. До сих пір пам'ятаю його незворушний вираз обличчя і його відповідь - Si.  :D

з.і. згадав, стрижка коштувала 8 євро, я йому дав 10, він був дуже задоволений  :D

Останнє редагування: 24 липня 2022 21:46:50 від Перегриневич
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Я не броєвся півтора місяці, тепер така Сива борода , шо Син Мой і Дочь Моя...а як побреюся так хочуть паспорт чи є мені 18 8-)
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

В Америці серед перукарів не так легко знайти хорошого майстра, ми з дружиною перший період добряче з цим помучились, виходили з перукарень з такими стрижками, що неприємно було на себе в дзеркало дивитись
Врешті-решт, знайшли, я підстригаюсь в поважного віку пакистанки, а дружина в емігрантів з України.
От в минулу п’ятницю поїхав я у свою перукарню, моєї пакистанки не було, працювала стара американка. Вирішив ризикнути і підстригтися в неї, щоб не їхати ще раз в інший день. І пожалів(((
Страхіття, вона примудрилася навіть один бакенбард на 1см нижчим від іншого зробити)))
І це була стара жінка, все життя мабуть перукарем працювала
   
Re:  Мож постригтися налисло :)
PAL

   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Я купив машинку Філіпс, стрижу сам себе під насадку-трійку раз на 2 тижні.
Старий вже, мені оте волосся на голові не нужне.
   
Re:  Мож постригтися налисло :)


Дива
Як співпало
Тільки от сьогодні раптом заговорив з дружиною про короткі стрижки, про те як кайфово що останнього разу попросив перукаря зробити зробити якомога коротше, але не наголо  :D
І що не розумію як ото деякі мужики можуть з довгими патлами ходити. Десь з пів години розвивали тему. Бо-зна чому раптом
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Колись у Селі стригла Тьотка -рецедівістка під Канадку :gigi:

Нічо не скубе, купив отих німецьких машинок 10 штук.
..і туда 8-)
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

у справжнього джентльмена перукарем має бути тільки чоловік.

хм
у мене колись була така перукарка, що знімала стресс дотиком рук
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Я теж колись так захтів. Але мій перукар, майстер першого класу ще з СРСР, сказав, що він такого робити не буде і якщо в мене є таке бажання, то маю його виконати у іншого перукаря. До речі, у справжнього джентльмена перукарем має бути тільки чоловік.  :D

А якщо джентльмен неодружений?
   
хм
у мене колись була така перукарка, що знімала стресс дотиком рук

Ну от власне, дотикати руками, може тільки дружина. Тому лікар, кравець і перукар, то тільки чоловік. Ну але то пережитки пуританської Англії, хоча традиція якби зберігається, хоча напевно тільки літературно.
   
А якщо джентльмен неодружений?

Ну мусить привикати до традиції, колись же одружиться.  :D
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Ще і побриця :first_mov:
3-4 хвилини займає весь процесс раз на три дні. І ти блискучий як нова копійка ))
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

коли мене стрижуть то мене завжди трохи у сон хилить
мабуть то ще з дитинства, порпання у волоссі - заспокійлива процедура
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

3-4 хвилини займає весь процесс раз на три дні. І ти блискучий як нова копійка ))

От я теж хочу себе привчити голити голову.
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

3-4 хвилини займає весь процесс раз на три дні. І ти блискучий як нова копійка ))
але на миття обличчя мила в три рази більше йде  :(
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

От я теж хочу себе привчити голити голову.
головне не давати відрости довгому волоссю, тоді не зручно голитися. А так...після душу коли воно від води пом'якшає, трохи піни і звичайними станочками. Одного хватає десь на місяць. навіть дзеркало не потрібно. перевіряється вільною рукою. Я колись боявся побрити голову і жінка казала що здурів. Тепер не уявляю як можна з патлами ходити.
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Я не броєвся півтора місяці, тепер така Сива борода , шо Син Мой і Дочь Моя...а як побреюся так хочуть паспорт чи є мені 18 8-)
Ще ноги поголити, і вйо до школи!
   
Re:  Мож постригтися налисло :)

Дощ припустив,  а Ти у Плащ-Палатці
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія