Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дожилися.. реклямуємо російські воєнні товари.

У Черкасах біля ТЦ Депот продаються ковані вироби ( барбекюшниці, грилі..) у вигляді автособілів російського та радянського виробництва: КамАЗ, ГАЗ. І пофарбовані в темнозелений колір (кабінка у камаза цегляного кольору). Тобто, під час війни з кацапами ми рекламує о їхні товари військового спрямування, а поліція відморожується накшталт: Так в чому полягає правопорушення. СБУ переводить стрілки на поліцію. Як і до кого достукатися???
   
Re: Дожилися.. реклямуємо російські воєнні товари.

Цеглиною достукатись.
Продавцю у лоба
   
У Черкасах біля ТЦ Депот продаються ковані вироби ( барбекюшниці, грилі..) у вигляді автособілів російського та радянського виробництва: КамАЗ, ГАЗ. І пофарбовані в темнозелений колір (кабінка у камаза цегляного кольору). Тобто, під час війни з кацапами ми рекламує о їхні товари військового спрямування, а поліція відморожується накшталт: Так в чому полягає правопорушення. СБУ переводить стрілки на поліцію. Як і до кого достукатися???
Шось типу такого? тільки замість кремля полум'я у кацапській техніці?  :-)o

   
у вигляді автособілів..
:umnik2:
   
Шось типу такого? тільки замість кремля полум'я у кацапській техніці?  :-)o

Показати зображення...
(tu) а кароффка просто не зрозуміла тонкий натяк авторів тих шедеврів
   
Шось типу такого? тільки замість кремля полум'я у кацапській техніці?  :-)o

Показати зображення...
відішлі... Якщо кацапський автособіль везе шашлик, то то ще питання, з чійого мняса він зроблений.

А взагалі, шикарно: коли хлопці воюють на передку, ми спокійнісінько жаримо шашлики в шашличницях у формі ворожих автомобілів. А вот крємля то там я і нє замєтіл. Якби був там кремль, я б і слова не сказала. А совєццкий отой топорний газон, та ще й пофарбований у колір війни... Це у нас ностальгія за совком? То за що тоді наші хлопці воюють і навіщо????
   
відішлі... Якщо кацапський автособіль везе шашлик, то то ще питання, з чійого мняса він зроблений.

А взагалі, шикарно: коли хлопці воюють на передку, ми спокійнісінько жаримо шашлики в шашличницях у формі ворожих автомобілів. А вот крємля то там я і нє замєтіл. Якби був там кремль, я б і слова не сказала. А совєццкий отой топорний газон, та ще й пофарбований у колір війни... Це у нас ностальгія за совком? То за що тоді наші хлопці воюють і навіщо????
Оце щастя?


   
В Чигирині такий ще з 2015 р стоїть
   
В Чигирині такий ще з 2015 р стоїть
Показати зображення...
а отакий?



От бачиш, у тебе не стоїть. А у Сліпого стоїть.
   
у Сліпого стоїть.
у твоєму випадку це добре що він Сліпий
   
кацапський автособіль
:nea: то модифікований український собарожець
   
а отакий?

Показати зображення...
От бачиш, у тебе не стоїть. А у Сліпого стоїть.
Такі мангали робить контора "Krasa vashoho domu"
Але будьте до них поблажливіше бо вони ще такі роблять

Їх видно розібрали до вашого приходу  :D



   
Такі мангали робить контора "Krasa vashoho domu"
Але будьте до них поблажливіше бо вони ще такі роблять  :D

Показати зображення...
Показати зображення...
Це з Житомира вони, здається?
   
Це з Житомира вони, здається?
не знаю, я там на тексті посилання з їх творчістю на Розетці дав  :)
   
Не бачу криміналу. Зараз, звісно, вже не така потреба як у березні, ну але чому б ні? Як це реклама, коли воно горить і зі смаженим м'ясом? :)
   
а отакий?

Показати зображення...
От бачиш, у тебе не стоїть. А у Сліпого стоїть.

Це КрАЗ, який був із фанерною кабіною
   
Такі мангали робить контора "Krasa vashoho domu"
Але будьте до них поблажливіше бо вони ще такі роблять

Їх видно розібрали до вашого приходу  :D
або в Черкаси привезли тільки собарожці, а Кремль продали по дорозі
   
https://rozetka.com.ua/ua/345495247/p345495247/

Дякую   :-B

PS О! Там навіть знижка :) замовляю.

Останнє редагування: 20 липня 2022 16:53:51 від alex_kyiv
   
Не бачу криміналу. Зараз, звісно, вже не така потреба як у березні, ну але чому б ні? Як це реклама, коли воно горить і зі смаженим м'ясом? :)
(tu) марка вантажівки неважлива, головне щоб у кузові горіли хуйло
   
Не бачу криміналу. Зараз, звісно, вже не така потреба як у березні, ну але чому б ні? Як це реклама, коли воно горить і зі смаженим м'ясом? :)
Ух ти, який класнючий нік!  (tu)
Це типу - HIMARSer, кермувальник славетним HIMARSом?
І власник ніку, коли бачить його на екрані монітору, відразу уявляє себе за кермом HIMARSа, який палить-рве на шматки всіх рашистів, що поналазили в Україну?
Ну, круто, канєшно...
   
Такі мангали робить контора "Krasa vashoho domu"
Але будьте до них поблажливіше бо вони ще такі роблять

Їх видно розібрали до вашого приходу  :D

Показати зображення...
Показати зображення...
ніхуя подібного, шановний пане. Там є електронна адреса, яка складається з одного слова: kovka. Погугліть.
   
ніхуя
ну хоч тачька від них залишилася? :shuffle:
   
Ух ти, який класнючий нік!  (tu)
Це типу - HIMARSer, кермувальник славетним It is alleged that he extorted a bribe from a citizen, who turned to passing soldiers for help. ом?
І власник ніку, коли бачить його на екрані монітору, відразу уявляє себе за кермом HIMARSа, який палить-рве на шматки всіх рашистів, що поналазили в Україну?
Ну, круто, канєшно...
а дійсно цікаво чи знав Марсер про HIMARS-и у 2005 році коли реєстрував цей нік..
   
ніхуя подібного, шановний пане. Там є електронна адреса, яка складається з одного слова: kovka. Погугліть.

Завтра збираюсь замовити. Невже найопка?
   
Не бачу криміналу. Зараз, звісно, вже не така потреба як у березні, ну але чому б ні? Як це реклама, коли воно горить і зі смаженим м'ясом? :)
російські камази та радянські вантажні автомобілі часів 2св - ну, зовсім не містять ніякого криміналу в тій місцевості, куди ви втікли від війни в Україні, а для України символи совка, яким є в тому числі і радянський газон першого випуску, а тим більше, їхнє рекламування, є не що інше як радянська пропаганда, а тому  заборонені.
І ще. Якщо ви вимагаєте від мене, щоб я забула про ваше існування, то потурбуйтеся, будь ласка, аналогічну вимогу ставити і до себе, будьте мужчиною, ще раз будь ласка. Це я щоб двічі не вставати.
   
Завтра збираюсь замовити. Невже найопка?
камаза чи газона?


А чому там не було КрАЗа? А що, логічно: український КрАЗ везе на сміттєзвалище Історії кацапські шашлики.

Ех ви... піздострадатєлі совка і кацапурії...
   
Таке враження що кароффка цілий місяць була на курсах
навчання пристойної поведінки на форумах  (tu)
але очевидно що там чомусь не було уроків антиматюкізму.. 8-:
   
радянський газон першого випуску
про яку саме модель йдеться?
   
про яку саме модель йдеться?
зелененьку.

полуторка що у 2св.
   
зелененьку.

полуторка що у 2св.
і ще рускій карабль "масква"
   
і ще рускій карабль "масква"
совкові символи, тобто, те, що нагадує совок,  заборонені. Ти чуєш?

І взагалі, заєбала за вечір. Іди їби мозги своєму дружбанові недогвинченому - він таке полюбляє, особливо у твоєму виконанні. А мені ти і нахуй не впала зафлуджувати гілку.
   
Кадрочь. Я вас всіх почула.

Тепер продовжую розвиток подій:

СБУ погодилося з тим, що має місце проросійська пропаганда у виробництві такого вигляду цього товару, але виїздити на місце події для фіксації - не їхня компетенція. За другим дзвінком усне звернення поліція у мене зареєструвала і наряд поліції відтарабанився мені на мобілку, сказав, що виїдуть таки на перевірку даної інформації.
   
совкові символи, тобто, те, що нагадує совок,  заборонені.
вантажівки то не символи,
і якщо за твоєю вимогою їх заборонити,
то будеш все на горбу в мішках носити  :fool:
   
Тепер продовжую розвиток подій:

СБУ погодилося з тим, що має місце проросійська пропаганда у виробництві такого вигляду цього товару, але виїздити на місце події для фіксації - не їхня компетенція. За другим дзвінком усне звернення поліція у мене зареєструвала і наряд поліції відтарабанився мені на мобілку, сказав, що виїдуть таки на перевірку даної інформації.
так от чим повинні займатися СБУ і поліція під час війни! :vinsent:
   
полуторка що у 2св.
Ford-AA.
   
Re: Дожилися.. реклямуємо російські воєнні товари.

а дійсно цікаво чи знав Марсер про HIMARS-и у 2005 році коли реєстрував цей нік..
Нік існує з 2001 року і утворений як три букви прізвища + три букви імені. Я вже так давно не підписуюся, це спадок 2000-х.
   
Re: Дожилися.. реклямуємо російські воєнні товари.

російські камази та радянські вантажні автомобілі часів 2св - ну, зовсім не містять ніякого криміналу в тій місцевості, куди ви втікли від війни в Україні, а для України символи совка, яким є в тому числі і радянський газон першого випуску, а тим більше, їхнє рекламування, є не що інше як радянська пропаганда, а тому  заборонені.
І ще. Якщо ви вимагаєте від мене, щоб я забула про ваше існування, то потурбуйтеся, будь ласка, аналогічну вимогу ставити і до себе, будьте мужчиною, ще раз будь ласка. Це я щоб двічі не вставати.
Я від війни нікуди не тікав і ви це знаєте :) Більше того, і не тікав би.
Нік не зауважив. Ігнорю лише вашу подружку (як годиться, привати видаляю, не читаючи). Вона знає за що, вам так не буде.
   
Re: Дожилися.. реклямуємо російські воєнні товари.

Я від війни нікуди не тікав і ви це знаєте :) Більше того, і не тікав би.
Нік не зауважив. Ігнорю лише вашу подружку (як годиться, привати видаляю, не читаючи). Вона знає за що, вам так не буде.
Які в біса привати ви видаляєте?  ;o Спочатку мужньо кермуєте HIMARSом на швейцарських просторах, а потім видаляєте привати?
Та й ігнор у вас якийсь аж надто дивний : спочатку забанюєте за вигаданою причиною (яка напевно теж існує лише у вашому уявленні, як і ваша причетність до HIMARSa ), потім "вишукано" обсираєте, а вже після цього типу ігнорите )))
І ще раз повторю, якщо з першого разу не дійшло : ви отримали всього лише жорстке алаверди на ваше обсирання членів моєї родини. Але я ж не та вінницька тітка з ФБ, для якої ніякої війни немає, а всі новини - виключно перепост партійних матеріалів ПЄС )))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія