Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дивилися документальний фільм УП "Треба ще вижити" про лікарів?

Безкоштовно. :)



Мені сподобалось. Актуальний фільм про стан і перспективи нашої медицини з вуст безпосереднього учасника системи.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108682.msg25795979#msg25795979

Постил недавно. Ни одного коммента. Это ж не про вакциночипирование :-)
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108682.msg25795979#msg25795979

Постил недавно. Ни одного коммента. Это ж не про вакциночипирование :-)
Раніше людей цікавили теми про стан нашої медицини.
   
Раніше людей цікавили теми про стан нашої медицини.
Ми її і так бачимо, коли ендокринолог найближчий у Черкасах, і це 2 години їхати. В принципі нашим багатим місцевим з ОТГ на людей начхати, і на медицину бо це мані їм особисто не приносить а в разі чого вони гелікоптеро в Київ шугануть.
   
Амід, треба відкріпити анекдоти та інше кіно нах, бо стільки заміток що на телефоні пів екрану.

   
натів просить її гілку про допомогу вже можна відкріпити.
   
Треба буде продивитись... А критикувати можна?
   
открепить веселые картинки была идея ниочень

зы - не смотрю фильмы даже документальные, сори
   
а чого це Фома на УП заправляє? з яких пір? хай на своєму Юаполіткс командує. а гілка з анекдотами є на любому нормальному форумі
   
Треба буде продивитись... А критикувати можна?

Треба.
   
а чого це Фома на УП заправляє? з яких пір? хай на своєму Юаполіткс командує. а гілка з анекдотами є на любому нормальному форумі

Трішки ця повисить, потім повернемо.
   
а чого це Фома на УП заправляє? з яких пір? хай на своєму Юаполіткс командує. а гілка з анекдотами є на любому нормальному форумі
Марег, натисни доповідь чи листа напиши власниці ресурсу, ти можеш.   Гілка з анекдотами якщо цікава - буде у топі. Якщо ні - то ні. Про кіно взагалі мовчу.  Коли прикріплено дофіга тем з мобільного читати форум майже нереально.
   
я не спорю. багато прикріплених тем це погано. але анекдоти це святе  :D
   
я не спорю. багато прикріплених тем це погано. але анекдоти це святе
Мені пох, я їх не читав і там не писав. Але 3 - це максимально для юзабіліті.
   
радує що УП почала розвивати свій ютуб канал

я пам*ятаю як ще 700 підписників було

вчора був влог кравця - сподобалось
   
А чому відкріпили юмор ?? І так всюди жопа - то хоч настрій можна було швидко підняти  :(
   
Звук слабкий... Потім включу там де сильніший звук.
   
Ми її і так бачимо, коли ендокринолог найближчий у Черкасах, і це 2 години їхати. В принципі нашим багатим місцевим з ОТГ на людей начхати, і на медицину бо це мані їм особисто не приносить а в разі чого вони гелікоптеро в Київ шугануть.
эндокринные заболевания - это не скорая помощь. Можно и 2 часа проехать.
   
Дякуємо сюпрюююн і пєтру.
В мене все.
   
Дякуємо сюпрюююн і пєтру.
В мене все.

В чого зєлупі не дякуємо? Диви,  які він дороги побудував з ковідного фонда і без тендерів  (tu)
   
эндокринные заболевания - это не скорая помощь. Можно и 2 часа проехать.
Угу, а можна взагалі відмовитись від лікарів, тільки багатим що можуть собі гелікоптер в Київ дозволити, тільки їм лікарі.

А потім чого коліївщини? Тому і коліївщини що зажрались багаті яких ти зараз захищаєш, у нас був ендокринолог але дії місцевих ОТГ які хочуть заміть Поліклінік прибуткові стріптиз кафе призвели до того що лікрі тільки в Обласному центрі.  :facepalm1:
   
эндокринные заболевания - это не скорая помощь. Можно и 2 часа проехать.

если приехал на вызов, видишь больного в коме, то о какой коме прежде всего думаешь?
   
если приехал на вызов, видишь больного в коме, то о какой коме прежде всего думаешь?

диабетической ?  8-)
   
диабетической ?  8-)

угу, о гипогликемической
   
Ми її і так бачимо, коли ендокринолог найближчий у Черкасах, і це 2 години їхати.

Ну, вас же одразу попереджали, чим ця реформа закінчиться. Но ви вірили, що клаповуха Сюпрун зробить вам добре.

Так у сене для вас є ще одна погана новина.
Про закриття більшості держлабораторій через відсутність ліцензій я вже писала.

А так - більшість лікарень передадуть у концесію приватникам. Отаке от буде.
   
А, і про фільм.
Читаю його ФБ сторінку. Там було посилання. Додивилася до слів про потрібну реформу Сюпрун, стало все зрозуміло і вимкнула.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія