Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все! Кина не будет? Апрельская встреча норманской четверки - скорей всегоне будет

Пристайко! И,шо теерь дальше?
   
у потерпiлого нема часу на такi дрiбницi

   
Пристайко! И,шо теерь дальше?
Треба ще більше бажати миру, тобто йти на поступки хуйлу.
   
розведення в Золотому зірвали
   
і шо, Вова не погляне в ясні очі великого кормчего? бля-а-а...
   
То було б добре, якби не було більше тих нормандських і мінських сходняків для викручування рук Україні і схиляння до капітуляції (легалізації лугандону).
   
Пристайко! И,шо теерь дальше?
Горе и печаль.  B-)
   
Умовою для другої зустрічі була тиша на фронті та подальші кроки. Заспокоєння на фронті не відбулося, так що висновок очевидний. Хоча наш Бубочка, може, ще щось зробить задля зустрічі з Хуйлом  :gigi:
   
а шо, ради фоток в четверке наш осел не віддасть Крим??  щоб умилити куйла.. 8-:
   
ураааааа, война!

буде де показать доблесть
   
а шо, ради фоток в четверке наш осел не віддасть Крим??  щоб умилити куйла.. 8-:

Фотки вже є. Тут потрібні якісь інші стимули.
От якби ФСБ Марусю викрало...
   
Зелена потерпіла шмаркля янелох віслюк продовжує заробляти на війні, от мразота!
   
ураааааа, война!

буде де показать доблесть

Біда, капітуляція відкладається. Медведчуки в відчаї.
   
ураааааа, война!

буде де показать доблесть
ну война не война...
но може
наши генералы разрешат реально п***а и в ответку,и не даже первыми.(по скоплению врага).
   
Зелена потерпіла шмаркля янелох віслюк продовжує заробляти на війні, от мразота!
контрабандные миллионы текут рекой в зеленый карман!
Есть чем холку нажирать!
   
ураааааа, война!

буде де показать доблесть

а шо осел зупинив війну?? Чому стільки смертей досі??

старичок, у тебе вже старечий мозок, нєсоображает.. :bueee:
   
ну война не война...
но може
наши генералы разрешат реально п***а и в ответку,и не даже первыми.(по скоплению врага).


а якщо їхні генерали разрєшат....

а нас за шо?   :S
   
порохоботы всераються от радости  [ua]
   
если так, то на подходе бойко медведчук  ..

зе не оправдал надежды хуйла.
ставки на давление и махать пряником перспектив радужных дружбой с рф
   
Біда, капітуляція відкладається. Медведчуки в відчаї.


нарешті ти підеш на війну і будеш гнати ворога до Сахаліну
   
Зеля  поехал в Норманди.
Петрушки: питарас!!

Зеля не поехал в Норманди
Петрушки: питарас!!

Петро год назад планомерно разворовывает армию.
Петрушки со слезами умиления: наш гетьман!!
   
порохоботы всераються от радости  [ua]

мазевки цолибри и прочася срань, особенно колбасная уже складывают рюкзаки, уже звонят в военкомат, уже прощаются с близкими..
долг зовет!
   
Зелена потерпіла шмаркля янелох віслюк продовжує заробляти на війні, от мразота!
Зе валят теми-же самыми методами, которыми валили Пороха.
Ничего нового. B-)
   
ці казочки про те, що наших бідних хлопців відводять у чисте поле і забороняють стріляти, зробили з них мішені і т.п.  це на стільки тупо...

іде там повноцінна окопна війна з обох боків
можливо, більше провокують сепари, бо для них мир точно неприйнятний. Але наші не відстають.
Смислу в цьому немає ніякого. Абсолютно безглузде кровопролиття
Закінчитись це може тільки повноцінною війною, коли у Хуйла закінчиться терпіння.
варіанту "нашим дозволять і вони поженуть врага за Урал" його не існує в принципі, це будь-якій інтелектуально повноцінній людині ясно

як це припинити хз, мабуть треба шукати якусь іншу формулу
   
Там ще якийсь План Б був в Зе :)

Президент Украины сказал в интервью западным СМИ Der Spiegel, Le Monde, Time и Gazera Wyborcza, текст которого приводит Der Spiegel

"Я не хочу говорить о моем "плане Б" прямо сейчас - вот почему он называется "планом Б", потому что я верю в "план А". Но он ("план Б". – Ред.), конечно, существует. И одну вещь, которую я хотел бы уточнить: мой "план Б" не заключается в том, чтобы все оставалось так, как сейчас"
   
ураааааа, война!

буде де показать доблесть

Не дрейфь, дохтур - никто тя от корыта отрывать не будет  :laugh:
   
Українські вояки не можуть не провокувати,
ну не можуть же ж тільки окупанти бути винними у тому. що війна триває на території України
окупанти винні звичайно, але не більше за тих хто обороняється замість шукати формулу.
   
Не дрейфь, дохтур - никто тя от корыта отрывать не будет  :laugh:


був би я клімактеричною дурочкою, то так би і думав
   
Там ще якийсь План Б був в Зе :)

Президент Украины сказал в интервью западным СМИ Der Spiegel, Le Monde, Time и Gazera Wyborcza, текст которого приводит Der Spiegel

"Я не хочу говорить о моем "плане Б" прямо сейчас - вот почему он называется "планом Б", потому что я верю в "план А". Но он ("план Б". – Ред.), конечно, существует. И одну вещь, которую я хотел бы уточнить: мой "план Б" не заключается в том, чтобы все оставалось так, как сейчас"
Не, ну тада фсевпорядке. А то зейульки вон нервничають.  B-)
   
ці казочки про те, що наших бідних хлопців відводять у чисте поле і забороняють стріляти, зробили з них мішені і т.п.  це на стільки тупо...

іде там повноцінна окопна війна з обох боків
можливо, більше провокують сепари, бо для них мир точно неприйнятний. Але наші не відстають.
Смислу в цьому немає ніякого. Абсолютно безглузде кровопролиття
Закінчитись це може тільки повноцінною війною, коли у Хуйла закінчиться терпіння.
варіанту "нашим дозволять і вони поженуть врага за Урал" його не існує в принципі, це будь-якій інтелектуально повноцінній людині ясно

як це припинити хз, мабуть треба шукати якусь іншу формулу
Зеленский просто не хочет прекратить войну

   
Зеленский просто не хочет прекратить войну


можливо, у Медведчука вийде краще
   
Президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу Президента та призначив на цю посаду Андрія Єрмака.
   
Біда, капітуляція відкладається. Медведчуки в відчаї.
(tu)
   
хуйло обиделся?

Не то чтобы обиделось

Просто Хуйло оч. любит затягивать до последнего, с важными и сложными решениями

А Пристайко его таким макаром как бы подстёгивает
   
Українські вояки не можуть не провокувати,
ну не можуть же ж тільки окупанти бути винними у тому. що війна триває на території України
окупанти винні звичайно, але не більше за тих хто обороняється замість шукати формулу.
[/b] (tu)  :D
   
можливо, у Медведчука вийде краще
Об єднання відбулось... Пішло фінансування. Дідуся береш з собою?
   
ці казочки про те, що наших бідних хлопців відводять у чисте поле і забороняють стріляти, зробили з них мішені і т.п.  це на стільки тупо...

іде там повноцінна окопна війна з обох боків
можливо, більше провокують сепари, бо для них мир точно неприйнятний. Але наші не відстають.
Смислу в цьому немає ніякого. Абсолютно безглузде кровопролиття
Закінчитись це може тільки повноцінною війною, коли у Хуйла закінчиться терпіння.
варіанту "нашим дозволять і вони поженуть врага за Урал" його не існує в принципі, це будь-якій інтелектуально повноцінній людині ясно

як це припинити хз, мабуть треба шукати якусь іншу формулу

Пропонуєш повернутися в орбіту Росії?
   
Пропонуєш повернутися в орбіту Росії?


це брехлива теза, що замирення і реінтеграція дорівнює капітуляції
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія