Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Iceland online

Re: Iceland online

То для мандрів подалі від доріг. По дорогах потрібна така як у нього....  Яскравого кольору зі світловідзеркалювач ами

У меня сумки такого цвета. + фонари. Хотя по снаряге много передумал. Килограмм 10 можно смело выбросить на куй
   
Re: Iceland online

Турч, уважаю !
   
Re: Iceland online

Так прикольно. Останавливаешься где- то на стоянке. Народ в машинах выходит и дрожит сразу от холода. Посмотрели вокруг и быстро опять в машину. Так смотришь на них - нафуя вы сюда приехали планктон?  :laugh:
   
Re: Iceland online

Так прикольно. Останавливаешься где- то на стоянке. Народ в машинах выходит и дрожит сразу от холода. Посмотрели вокруг и быстро опять в машину. Так смотришь на них - нафуя вы сюда приехали планктон?  :laugh:
а на тебе дивляться, як на ідіота ?  :D
   
Re: Iceland online

Вчера по национальному парку прокатился без багажа. Такое впечатление что лечу ....

   
Re: Iceland online

а на тебе дивляться, як на ідіота ?  :D

Особенно когда я в дождь в горку кручу 5 км/ч  :weep:
   
Re: Iceland online

Вчера по национальному парку прокатился без багажа. Такое впечатление что лечу ....

Показати зображення...

питання

поломки були ?
   
Re: Iceland online

   
Re: Iceland online

питання

поломки були ?

Да. Багажник ...уже на стяжках и изоленте.
   
Re: Iceland online

   
Re: Iceland online

Хорошие фотки делает этот Note  (tu)
   
Re: Iceland online

Проколы были?
   
Re: Iceland online

Взуття ?
   
Re: Iceland online
krd

крутая страна. крутой маршрут. крутой челендж.
турч молодец.
   
Re: Iceland online

Сарія всі зуби собі вже стер в правєдном гнєвє :D
You keep going, man!
   
Re: Iceland online

Турч - ти молодець. Даю ідею на наступну подорож - Нова Зеландія, а семе Південий Острвів. Поміш Щвейцаріі та Норвегії. Весь острів у велодоріжках, переважно повністью відокремлених від авто доріг. Краса несусвітня.
   
Re: Iceland online

Турч - ти молодець. Даю ідею на наступну подорож - Нова Зеландія, а семе Південий Острвів. Поміш Щвейцаріі та Норвегії. Весь острів у велодоріжках, переважно повністью відокремлених від авто доріг. Краса несусвітня.

Турчу там некомфортно - там полярних ведмедів нема. :)
   
Re: Iceland online

Турчу там некомфортно - там полярних ведмедів нема. :)

Скажи, подивися ото на фотки Турча, і думаєш - як всетаки класно в Каліфорнії
   
Re: Iceland online




А ты хоть знаешь где стоит этот чувак? Если знаешь, то почему публику не просвещаешь?
   
Re: Iceland online

Скажи, подивися ото на фотки Турча, і думаєш - як всетаки класно в Каліфорнії
і дарма
У мене досі Ісландія то була найнезвичніша і, напевне, найкрутіша подорож де б я вже тільки не був. Хоч і не на вєліку, то не моє.
Таке враження що потрапив на іншу планету
   
Re: Iceland online

і дарма
У мене досі Ісландія то була найнезвичніша і, напевне, найкрутіша подорож де б я вже тільки не був. Хоч і не на вєліку, то не моє.
Таке враження що потрапив на іншу планету

Ну так я про те і кажу  :D
   
Re: Iceland online

Скажи, подивися ото на фотки Турча, і думаєш - як всетаки класно в Каліфорнії

Єдиний плюс Ісландії перед Каліфорнією - густота населення (3.1 чол./км2) (tu)
   
Re: Iceland online

Турч, как спалось ?  :)
   
Re: Iceland online

Єдиний плюс Ісландії перед Каліфорнією - густота населення (3.1 чол./км2) (tu)

Танунах, я насолоджуюсь мультикультуризмом
   
Re: Iceland online

Вітаю з враженнями!
Цікаво.
 (tu)
Може буде корисно з мого досвіду :)
Велотріп на 500км за три-чотири дні  однозначно потрібно робити з електробайку з батарейками що знімається. Зустрічний вітер або затяжні підйоми в горах проходиш без напрягу. Не париш голову також кожним кілограмом в спорядженні. Байк на педалях дуже екстримально в важких умовах гір і в купі коли стукає 50літ  :rotate:
Велопедалі з моторчиком найкращий баланс екстриму і комфорту.

Бувало бухалися з новими зустрічними в дорозі. На ранок сів поіхав а буходрузі ледве в педалі попадають. :)
   
Re: Iceland online

Вітаю з враженнями!
Цікаво.
 (tu)
Може буде корисно з мого досвіду :)
Велотріп на 500км за три-чотири дні  однозначно потрібно робити з електробайку з батарейками що знімається. Зустрічний вітер або затяжні підйоми в горах проходиш без напрягу. Не париш голову також кожним кілограмом в спорядженні. Байк на педалях дуже екстримально в важких умовах гір і в купі коли стукає 50літ  :rotate:
Велопедалі з моторчиком найкращий баланс екстриму і комфорту.

Бувало бухалися з новими зустрічними в дорозі. На ранок сів поіхав а буходрузі ледве в педалі попадають. :)

Мене інше вражає. Як можна так кинути все, сім'ю, бізнез, та тупо кататись кілька тижнів на вєліку не думаючи про це все.....
   
Re: От тако ....
MAG

Турчинофф,
По-моему, ты ебаный пидарас.
Сало в піст... :shuffle:
Безбожник! B-)
   
Re: Iceland online

Мене інше вражає. Як можна так кинути все, сім'ю, бізнез, та тупо кататись кілька тижнів на вєліку не думаючи про це все.....
Он же не в кругосветку и не на всегда, ты на рыбалку с ночёвкой не выезжеешь все о семье думаешь?
   
Re: Iceland online

Он же не в кругосветку и не на всегда, ты на рыбалку с ночёвкой не выезжеешь все о семье думаешь?

Не виїзджаю, бо це не моє. Але займаюсь тим що мені подобається незалежно від сім'ї, але так щоб відірватись від них на кілька тижнів і не думати про них, не виходить....
   
Re: Iceland online

Не виїзджаю, бо це не моє. Але займаюсь тим що мені подобається незалежно від сім'ї, але так щоб відірватись від них на кілька тижнів і не думати про них, не виходить....
А кто сказал что не думает, успеет соскучиться и встреча с семьёй мега яркая будет!
   
Re: Iceland online

Вітаю з враженнями!
Цікаво.
 (tu)
Може буде корисно з мого досвіду :)
Велотріп на 500км за три-чотири дні  однозначно потрібно робити з електробайку з батарейками що знімається. Зустрічний вітер або затяжні підйоми в горах проходиш без напрягу. Не париш голову також кожним кілограмом в спорядженні. Байк на педалях дуже екстримально в важких умовах гір і в купі коли стукає 50літ  :rotate:
Велопедалі з моторчиком найкращий баланс екстриму і комфорту.

Бувало бухалися з новими зустрічними в дорозі. На ранок сів поіхав а буходрузі ледве в педалі попадають. :)

Батареи большой емкости не принимают к перевозке самолетом.
   
Re: Iceland online

Мене інше вражає. Як можна так кинути все, сім'ю, бізнез, та тупо кататись кілька тижнів на вєліку не думаючи про це все.....
Пару тижднів то ти загнув.
 :D
Три чотири дні самий раз. Не стомлює. Навіть на чистих педалях.
І ти правильно зауважив "не думаючи про це все". Як виростуть діти і життя розлучить з колишньою продавай бізнес і купи ровера до машини. Не прогав момемент.
 B-)
   
Re: Iceland online

А кто сказал что не думает, успеет соскучиться и встреча с семьёй мега яркая будет!

Просто не бачу кайфу в тому щоб самому десь їхати на вєліку та думати про сім'ю..... Мегаярка зустріч з сім'єю у мене щодня
   
Re: Iceland online

Пару тижднів то ти загнув.
 :D
Три чотири дні самий раз. Не стомлює. Навіть на чистих педалях.
І ти правильно зауважив "не думаючи про це все". Як виростуть діти і життя розлучить з колишньою продавай бізнес і купи ровера до машини. Не прогав момемент.
 B-)

Ну того  моменту я чекаю, з насолодою чекаю, боюсь що насолода не дасть мені дочекатись
   
Re: Iceland online

Вчера по национальному парку прокатился без багажа. Такое впечатление что лечу ....

Это ощущение мне знакомо! Как-то раз из-за дождя и густейшего тумана отстали от расписания Что было чревато большими осложнениями.потому что в конце похода и времени постепенно навёрствывать уже не было.
 Пришлось делать уже несколько подуставшими рывок на скорость и дистанцию.Накачал себя злобой...
 Когда  наконец вышли на точку и я сбросил рюкзак и сделал шаг вперёд,то с большим удивлением посмотрел себе под ноги-абсолютно чёткое  ощущения что лечу в полуметре над землёй!

 Кстати, в походе по Приполярному Уралу в виде накомарника просто великолепно себя зарекомендовала обычная очень большая хлопчатобумажная авоська неопределённого тёмного цвета. Накинутая на шляпу со снятой лентой с полями,которая в конце похода превратилась в колпак того вида.что одевают в сауну.
 Лежала на спине,плечах и почти животе.Можно смочить немного дибутилфталатом или диметилфталатом.Или просто водой.Или вообще ничем.
 Вроде парадокс.но под ней ветром вдует одного,может быть,а снаружи-миллиард!
Через день,два перестаёшь её замечать.
   
Re: Iceland online

Батареи большой емкости не принимают к перевозке самолетом.
Не брав не знаю.
Свій таскаю за багажником.
В Австріі є прокат електробайків. 39є на добу здається. 29є прості педалі.

Я без мотора 9градусів підйом більше клометра просто не протягну.
Може навіть півкм..
Після пива певно і сто метрів.
Смішно виглядати штовхаючи ровер напішо
.
:)
   
Re: Iceland online

   
Re: Iceland online

Прикольно
Мабуть, в таких подорожах кайф, що залишаєшся сам на  сам з природою і своїми думками
   
Re: Iceland online

Прикольно
Мабуть, в таких подорожах кайф, що залишаєшся сам на  сам з природою і своїми думками

Десь ТАК

Мені хватає зранку до вечора побродити по лісу,

але не сам, із собакою

   
Re: Iceland online

Прикольно
Мабуть, в таких подорожах кайф, що залишаєшся сам на  сам з природою і своїми думками

Спочатку треба дітей випровадити. garri, а у тебе є  діти?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія