Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єрмак: Конституція України змінюватиметься за участі ОРДЛО :X

   
За 13 березня новина
   
вот и все шура. имплементация зеленским минских капитуляций авторства порошенка

вот и вся наибоэздатнышись. но мамчуры сраму не имут. йим абы столовка и получка (tu)  [ua] 
   
Скорее Украина будет без этого ватного придурка!
   
Скорее Украина будет без этого ватного придурка!

навіть якщо розрети зеленського ієрмака - на сході і в криму це нічого не змінить. змінити ситуацію може лиш армія. а її немає. тому - так
   
навіть якщо розрети зеленського ієрмака - на сході і в криму це нічого не змінить. змінити ситуацію може лиш армія. а її немає. тому - так

расстрелять паникера!
   
шо  там петя  записав в  мінцьких та  заніс  у  ВР   у  вигляді  закону  про ОРДЛО?  Зміни  до Конституції є!

Але,  чи  не  перебор  з  вбивцями сепаратистами терористами до  конституції  лізти?

От  оце  і  буде  майдан. До  купи  ще  додати  ініціативи "на  референдумі  міняти тениторіальну цілістність країни".
Зеля, в Ростов  тікатимеш  чи  Оман?
   
шо  там петя  записав в  мінцьких та  заніс  у  ВР   у  вигляді  закону  про ОРДЛО?  Зміни  до Конституції є!

Але,  чи  не  перебор  з  вбивцями сепаратистами терористами до  конституції  лізти?

От  оце  і  буде  майдан. До  купи  ще  додати  ініціативи "на  референдумі  міняти тениторіальну цілістність країни".
Зеля, в Ростов  тікатимеш  чи  Оман?
Петя записав, та виконувати не поспішав. А ви куди лізете, зелені ідіоти?
   
Петя записав, та виконувати не поспішав. А ви куди лізете, зелені ідіоти?

тому що зеленим ідіотам пояснили що або так або прінуждлєніє к  імплімєнтації.  подібне до прінуждєнія к міру в 2008 в грузії.
петро ж не від хорошого життя побіг в мінськ іпісля дебальцівської перемоги - а від військової імпотенції. військових рішень н іпо криму ні по дорнбасу немає і н ез.явилось. українгці - і петя і зельць - відтягують неприємне-фіксацію поразки в конституції - як тільки можуть  . "військові" теж не дуже хочуть фіксувати поразки - руйнування міфу про те що вони військові. воювати вони теж не хзочуть і не можуть - але й визнавати законодавчо військову імпотенції - їм теж неприємно
змінюється і міжнародна коньюктура . вобщєм хз. на нашу користь ситуацію може повернути лиш блискавичний наступ зсу з виходом на східні кордони. але військових рішень не має. надіємось що ще є резерв відтягувати ризину імплементації петрових опусів 
   
Петя записав, та виконувати не поспішав. А ви куди лізете, зелені ідіоти?

Петя виконував так як нам було вигідно

і ще й педалив рашку санкціями при цьому

і от прийшли зелені кловани.
   
Петя виконував так як нам було вигідно

і ще й педалив рашку санкціями при цьому

і от прийшли зелені кловани.

І що змінилось?
   
І що змінилось?

що там з посиленням санкцій за постійне порушення рашкою минських угод?
   
А можно ссылку на какой-то источник,а не на штабной высер
   
А то погуглил и выдало новость за март с какого то левого сайта
   
Петя виконував так як нам було вигідно

і ще й педалив рашку санкціями при цьому

і от прийшли зелені кловани.
Все правильно, Порох выполнял Минские таким образом, что виновата была рашка, а зелупы выполняют накаленях указания Кадырова и )(уйла
   
Все правильно, Порох выполнял Минские таким образом, что виновата была рашка, а зелупы выполняют накаленях указания Кадырова и )(уйла
еще и плюс какие-то территории, пусть и серые зоны, забирались. а при Зельке - не припомню такого.
   
пусть пишут бумага все стерпит :)
   
що там з посиленням санкцій за постійне порушення рашкою минських угод?

Не знаю. Виходить прийшли зелені кловаги і нічого не змінили. От трясця.
   
Не знаю. Виходить прийшли зелені кловаги і нічого не змінили. От трясця.

Сам пише "не знаю", і тут же пише - нічого не змінили.

незнайко на лунє блть
   
виконувати не поспішав
угу, всі порошки  це  знають,  але  меркель  обамі  чи трампу  на  це  похій,  як  і  на  вас.
   
Не знаю. Виходить прийшли зелені кловаги і нічого не змінили. От трясця.
можуть удосконалить,  хоча  без  петіного мудачука в  мінцьку  буде  не те
   
Сам пише "не знаю", і тут же пише - нічого не змінили.

незнайко на лунє блть

Ти ж мене спитала чи були зміни. Я й написав що не знаю.
ТП на Землі.
   
Ти ж мене спитала чи були зміни. Я й написав що не знаю.
ТП на Землі.

ти написав "не знаю, але змін не було"  :lol:

пнх, зебенятко безголове
   
ти написав "не знаю, але змін не було"  :lol:

пнх, зебенятко безголове

Перечитай ще раз, головаста,  про що я тебе питав і що ти мені відповіла.  :lol:   
   
Скорее Украина будет без этого ватного придурка!
+========================+
Що, педру за грати засунуть?
   
Зеублюдки - це і є обдроченці ордло, тому очевидно що так є і буде поки миросі тупорилять.
   
Все правильно, Порох выполнял Минские таким образом, что виновата была рашка, а зелупы выполняют накаленях указания Кадырова и )(уйла
Наші форумні блазні навіть не спроможні зрозуміти різницю.  :laugh:
   
Здається форумний модератор різницю зрозумів і позбавив автора мук некрофілії.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія