Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
16 травня 2021 21:44:30
В окко дурна політика, "індівідуальні знижки", як тільки починаєш регулярно заправлятися, нормальних знижок не побачиш (хіба що вийдеш на дрібний опт за об'ємами)
Так і є. Я три місяці не заїжджав до них - дали 5 грв знижки. Заправлявся місяць, на наступний прийшло 3 грв. Заправився на бали (набігло 1300 грв). На травень дали 1.75 грв. Знов не заїжджаю.
О, я так само, тіки у мене 2 картки. :) Доречі вентус хєрня, пару раз пробував, як гирю до авта прив'язують, беру чистий без присадок.
2
16 травня 2021 21:40:40
В чому проблема самому налити присадок у бєлоруський бенз? :S  Всі "брєндові" АЗС беруть бенз з однієї нафтобази і ллють свої присадки. Чому такий гвалт?  :S Доречі до пандемії я частенько мотався через Румунію, заправлявся на Ромпетрол (бо там віньєтки продають), у нас заправляюсь на КЛО та БРСМ різниці ніякої не бачу. Всі ці пульс, в павери, нано тупо присадки і маркєтінг.
3
15 травня 2021 23:08:32
Ага, до мене на дачу в селі теж якось вломились електроінспектори, одразу троє. Ну десь місяців 9 забував передавати показники лічильника. :shuffle:   Но я ж платив те шо вони присилали " срєднєфонарноє". Тепер в мене двухзонний лічильник... Красата. :beach:
5
12 травня 2021 23:57:50
ну і коли вже введуть податки на володіння авто ?
Дороги и развязки надо строить, а не налоги вводить. Налог и так с каждого литра платится!
вырубить парки и посадки, чтоб строить 6 и 8 полос? А горожан куда? Они тоже мешают автобыдлу бегают, тормозят движение. Велохрустики мешают. Бездомные животные мешают. Камеры мешают. Сколько газонов пустует - неужели нельзя бесплатных паркингов сделать? Что еще мешает? Давайте сделаем жизнь для нищука с китайским ведром комфортной. Чтоб как можно больше граждан обзавелись китайским ведром. Потом, когда будет маловато места снимем трамвайные пути, и добавим еще по полосе. Верной дорогой идете товарищи.
Так уже, все вами перечисленное уже.
6
12 травня 2021 23:55:16
"Кількість автомобілів на 1000 жителів Києва в січні 2021 року вперше сягнула 407, повідомляє аналітична група AUTO-Consulting.
За рік кількість автомобілів збільшилася майже на 50 тисяч (4,1%).
У середньому в Україні цей показник становить 245 авто на 1 тисячу жителів."

Киів потягне 600-700?

Відень на максимум мав 750
Зараз трохи менше Києва.
371 (2018р) і падає

В старих районах 300
В околицях 650
Київ?! Та в Києві вже номери АА та КА 1 з 4, під новобудовами взагалі 1 з 15.  Скоріш би відкрились кордони для заробітчан.
7
9 травня 2021 10:41:39
это была вата, те украинцы, кто шел добровольцем спасать коммунистический режим, после всех причиненных бед. Верю что большинство просто шло от безвыходности, или расстрел и голодная смерть семье, или смерть и шанс на пайку хлеба детям.
Та нє, мій дід науковець, бігав від НКВС Київ-Харків-Київ, у 41 пішов добровольцєм.
8
9 травня 2021 10:07:22
Ніякого російського фронта в Берлін не входило

ай-яй-яй

 [KA]  обідно напевно зараз  :(
Ну як ніякого російського фронту?! ;o  А РОА?, звісно не фронт, але тим не менш, до речі і прапор той самий залишився. Куди українські і білоруські заходили, русський виходив.  B-)
9
8 травня 2021 11:17:09
Ох гарно. А взагалі, цікаво, її батьки, вони розуміють що їх дочка виросла безмозкою дегенераткою?
батьки там такі самі
Це вибачення - знак, що у нас ще не все втрачено і вони вимушені реагувати на суспільну думку
От коли таких вибачень не буде - знак, що у нас померло і фейсбучне право
Те що батьки ненавидять Україну як і їх чадо це 99.9999% і саме ось ці її погляди вони поділяють. Але ж можна ненавидіти україну і не бути повним дегенератом. Наприклад, мати мозок не піздіти про це в соцмережах. Або не робити отаке собі з губами. Або не слухати Басту і інший репчик.
Покоління 14-20 майже все таке, пох хто батьки. Насправді вона нічого такого не сказала(окрім матючні), Крим ми проїб@ли, на відміну від сусідів свою культуру ми не підтримуємо, нашими дітьми та молоддю не займаємося. Це як не доглядати за садом а потім верещати на реп'яха... ах тиж сука! тиж реп'ях! а ми ж хочемо шоб ти був трояндою. Сучасна українська молодь то бур'ян при дорозі, нікому не потрібний та абільно здобрений сусідською культурою. Тож замість пиз@іти в інтернетах візьміть свою дитину або онука та їх друзів, підіть на річку розкладіть багаття, зпечіть картоплі з салом, і розкажіть шось цікаве про нашу історію, пращурів, перемоги, посійте в їх душі зернята української ідентичності. Маємо те що маємо.©
З.і. Губи то її особиста справа, раніше БАМ будували, зара губи качають, кожне покоління страждає херньой по своєму.
10
3 травня 2021 07:53:46
поплавський ваще майже всіх дівок, прошедших через його академію, перепортив.
За це хочеться його уіпати. Хоч разок.
Заздрість?
11
29 квітня 2021 10:25:22
ФСБ заявила о задержании в России готовивших взрывы украинских радикалов
В разных городах России сотрудники ФСБ задержали 16 членов украинской молодежной радикальной организации «М.К.У.», который планировали взрывы и вооруженные нападения, сообщает «РИА Новости» со ссылкой на информацию спецслужбы.

«В... Иркутске, Краснодаре, Саратове, Тамбове, Тюмени, Чите, Анапе Краснодарского края, Пущино Московской области, Переславле-Залесском Ярославской области задержаны 16 сторонников украинского молодежного радикального сообщества «М.К.У.», причастных к совершению насильственных преступлений, пропаганде экстремизма, а также подготовке подрывов административных зданий органов власти и вооруженных нападений на граждан», — сообщили в Службе.

По данным ФСБ, руководил задержанными из Украины глава «М.К.У.» Егор Краснов.

 Во время обысков у задержанных изъяли холодное оружие, экстремистскую атрибутику, данные о совершенных и планируемых террористических и экстремистских преступлениях, видеоотчеты о проведенных насильственных акциях, отправленные главарю группировки, а также переписку с ним.

Материал дополняется.

Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/society/29/04/2021/608a58c19a794736a85c768f?from=from_main_1


З.Ы:Таки опять нагнетают суки.
Интересно, зачем подрывать правительственные здания в Томбове, Саратове и Иркутске и с холодным оружием нападать на граждан? :S А фамилия Краснов, ну просто ультранационаоистич еская. Такой бред даже для внутреннего пользования вряд-ли сойдет. 
12
29 квітня 2021 10:11:20
Тут дехто намагається робити політику на ветеранах дивізії Галичина,
нібито вона входила в війська СС і 4-й і 5-й полки здійснювали військові злочини

У мене з цього приводу є просте запитання

Коли буде суд над ветеранами радянської війни в Афганістані?
Загальновідомо, що там відбувалося безліч військових злочинів.
Як я розумію ніхто не був покараний.
Учасники ще живі і на обліку
Свідки і родичі жертв теж ще живі.
Там то таке,війна. А от події в Чехословаччині де совдеповські танки давили мирне населення і події у Угорщині варто розслідувати.
Угорці поганенько вивчили уроки історії, якось дуже вперто штовхають нас у лоно імперії. Може вони сподіваються шо отримають газово-територіальні ніштякі а потім сховаються  за щитом НАТО. Нєдумаю.©
13
28 квітня 2021 23:18:02
на меня в Манивео кредит взяли 3000грн.
Не знаю я шо это такое, но как это кто-то взял кредит на кого-то?
Теж цікаво. Хочу взяти кредит "на когось", як це зробити ?
https://youtu.be/t5n_zIy7ZQk
14
27 квітня 2021 07:29:12
1. Суд признает внесение ваших данных на сайте (даже левым лицом) как цифровую подпись.
це як?
Отак. Поцікавтесь Манівео у судовому реєстрі. Особливо в частині рішень не на користь Манівео.
15
27 квітня 2021 06:52:23
Не знаю ні одного іноземного банку,який би відкривав рахунки для нерезидентів,
Самое главное, они наличку не возьмут... Все равно со счета на счёт надо перечислять...

А долги и штрафы надо платить... Своевременно и в полном объёме... Так шо истерика ТС непонятна...  :laugh:
Та шо вы говорите, на меня в Манивео кредит взяли 3000грн. Через 3 месяца это уже было 27000долга. Суды в таких случаях проходят в спрощеному порядку. Благо у меня хватило сил решить вопрос.  Щас же просто спишут долг со счета, и о долге узнаешь когда он будет списан. И скептикам. 1. Суд признает внесение ваших данных на сайте (даже левым лицом) как цифровую подпись. 2. Полиции покуй, она в таких случаях не шевелится. 3. У МФО кредит под 1000% годовых, оцените свои фин возможности и их...
16
27 квітня 2021 06:39:52
Эх, щас микрокредитные конторки всякие на пару с зэками разгуляются. Ставьте во всех бюро кредитных историй заборону на выдачу кредита, ну или хотя бы в УБКИ.
17
25 квітня 2021 10:36:50
Ніякі переговори, ніякі компроміси та інша лабуда тут працювати вже не будуть. Вікно можливостей зробити путінові й РФ щеплення від сказу було відкрите менше року. Відкрилося воно в 2007 році з моменту «Мюнхенської промови» путіна, коли він вперше на міжнародному рівні і прямо сказав про те, що він не згоден із післявоєнним устроєм світу і що він має намір влаштувати власну справедливість, як він її бачить.

Мабуть, світові лідери на той момент були такого дрібного калібру й мали таку слабку підготовку, що пропустили цей сиґнал повз вуха. Ну, а закрилося вікно, коли почалася аґресія РФ проти Грузії. У той момент путін відчув смак крови в інтервенції, що поставило хрест на будь-яких договорах і переговорах. З того моменту він зрозумів, що так - можна.

Закрилося вікно тому, що з цього моменту залишилися єдині ліки, що їх треба було використовувати в тій ситуації, а саме - треба було спільними зусиллями провідних країн світу знищити російські війська, які вторглися на територію Грузії, і зруйнувати всю інфраструктуру, разом із мостами й тунелями, по яких Москва вводила свої війська. Просто знищити до останньої залізної коробки й до останнього окупанта. Бажано - безконтактно, з повітря. І справа тут була вже не в Грузії, а в тім самім принципі, про який ішлося вище.
Може врешті решт и визнаємо шо у своїх бідах винні ми самі? хло, гіркін та інші то наслідки а не першопричина. Але 73% вже відповіли на питання якою дорогою підемо. Незабром до ниття "в нас вкрали заводи" додасться "в нас вкрали землю". І я навіть не маю сумніву шо РФ не змогла нас завоювати танками, так вона нас просто скупить оптом і в роздріб. Тож зустрічайте нових господарів українскої землі і не скигліть.
19
20 квітня 2021 22:47:12
Кількість російських військ біля українських кордонів наразі більша, ніж була у 2014 році.
Это ни о чем. Тогда в армии был разброд и шатание и одни добробаты вышли на защиту. Сейчас ВСУ готовы, заминировано многое, запад готов.
А найвеличніший президент сучасності? Він готовий віддати наказ про відкриття вогню? Бо зараз він навпаки - забороняє.
Для виконання Статуту накази не потрібні.
20
20 квітня 2021 22:43:36
а місцеві нічого не чули  :lol:
местные скорее всего и распахали
Местные как правило гуляют лесом. Скорее всего распахал какой нибудь агрохолдинг.
21
19 квітня 2021 21:16:12
Україна веде перемовини про придбання тральщиків у Британії
Україна веде перемовини про придбання двох протимінних тральщиків у Великої Британії.

Про це повідомляє Мілітарний.

Фінансування проєкту заплановано з кредитних коштів наданих Об’єднаним Королівством на розвиток Військово-Морських Сил ЗС України.

Для потреб національного флоту планують придбати протимінні кораблі типу Sandown, що увійшли до складу флоту у період з 1989 по 2001 роки.

Короткі технічні характеристики кораблів:

Водотоннажність: 450 тонн (повна)
Довжина: 52,6 метрів
Ширина: 10,5 метрів
Осадка: 2,4 метрів
Швидкість:
• до 13 вузлів на дизельній силовій усновці
• до 6,5 вузлів на електричній
Екіпаж: 34 осіб
Озброєння: 30-мм бойовий модуль та три кулемета калібром 12,7 мм
Спеціальне обладнання: автоматизована система управління протимінними діями Atlas Elektronik IMCMS

Україна веде перемовини про придбання тральщиків у Британії. Мінний тральщик EML Admiral Cowan (M313) ВМС Естонії Фото: FleetMoon
Раніше кораблями цього типу поповнились Військово-Морські Сили Естонії, а Саудівська Аравія на початку 1990-х замовила три таких для себе.

Естонія експлуатує три таких мінних тральщики: EML Admiral Cowan (M313), EML Sakala (M314) та EML Ugandi (M315).

У складі Королівського ВМФ Великої британії вони носили назви HMS Sandown (M101), HMS «Inverness» (M102) та HMS «Bridport» (M105) відповідно.

Флагман типу – HMS Sandown (M101) увійшов до складу британського флоту 9 червня 1989 року та неодноразово брав участь в операціях НАТО, у 2005 році він був виведений зі складу флоту.

У січні 2019 року на підприємстві Babcock International в Файфі, Шотландія (Велика Британія) завершено докування естонського мінного тральщику EML Admiral Cowan (M313) (колишній HMS Sandown), під час якого він пройшов модернізацію.

Було встановлено нову гідроакустичну станцію Thales Sonar 2193, модернізовано навігаційну систему, встановлення нової системи управління Thales M-CUBE, а також інші модернізації та ремонти.
І нахєра вони нам? Шоб їх за 5 хвилин втопила авіація? Нам би більш підійшли малі торпедні катери.
22
19 квітня 2021 21:13:07
а взагалі все що молотить тупа  пи3да лізка бабьор - зразу нахyй

клоунада срана
хоть она и тупа п***а..
но надо разрывать дим отношения.
І (tu) Єуропейці перші вмиють руки.
23
19 квітня 2021 10:30:07
может одновременно с ОРДЛО  ? 
Може, може навіть скаже шоб ВСУ за 24 години забрались за межі нових субъєктів хведерації. Ото буде патова ситуація. Крим з його рехверендумом еуропейці схавали, такий самий рехверендум був і в ордло. Тож намальовується виделка, або ордло або вода. Хоча умом нєпонять...
24
18 квітня 2021 09:45:05
Наконец-то начали ремонт окружной в р-не Эпицентра и Столички. Там адский ад и позор, особенно съезд к Жулянам - авиационным воротам страны. Я всегда когда еду думаю - йопанный позор, иностранцы как выезжают из аэропорта думают - нафуя я сюда приехал  :facepalm:
Онур делает, это вселяет надежду на быстрое окончание. Пока наши делали 1 сторону от северного моста до петровки, онур сделал капиталку на окружной от Ашана до Академа в обе стороны + мост разобрал и собрал взад.  (tu) Как б***ь так поучается? :S
25
16 квітня 2021 19:38:55
Почитал законодательство и решил получить 2га земли в собственность. Как реально это можно сделать? Интересуют практические кейсы. Кто-то получал? Как найти нераспаеванную землю и т.п.
Та ніяк. У мене в селі на дачі, селян охочих до 2га чимало, і вони всі місцеві від народження живуть. Так от, з'явилося поле гектарів 50, селяни подали документи, їх завернули бо неправильно шось написали в заявах, поки вони переписували земелька знайшла власників.  :laugh:  Зараз будуть судитись.
26
15 квітня 2021 18:32:22
Если б не Америка, Украины уже бы не было. Единственная сила в мире, способная сдержать кацапье
Китай еще, мабуть. Но китайцы за нас не впишутся
Китайцы уже довольно долго сидят на берегу реки...
27
14 квітня 2021 22:42:12
родственник переболел подтвержденным Ковидом в январе этого года
Только что позвонил - заболел. Снова подтвержденный ковид. Другой штамм, похоже

Мы что, теперь ковидом круглый год разными штаммами  болеть будем?
Нє, люди кажуть шо британський витісняє усіх, у європі брит африканський задушив. Знайомий охвіс послали на тест, безсимптомних підтверджених десь 30%, тобто взагалі безсимптомних, чимало по другому колу, до того ж дружини/чоловіки їхні не позаражалися. Вік 25-35.  Може це фінальна хвиля? Може далі мутує у звичайну нежить? Хотілось би. :shuffle:
28
14 квітня 2021 09:19:37
Renault Kadjar vs Kia Sportage , ні одно ні друге ...

буде Ford  :super:  , завтра мав би вже забрати з салону або післязавтра :-)
:-B
29
13 квітня 2021 21:05:47
.І.
30
12 квітня 2021 23:56:08
Якщо кацапи почнуть массоване вторгнення, Україна буде захищатися. Але ЗЕлень, особливо депутати, по більшості почнуть тікати. Хоча декілька з них,впевнен, підуть навіть у військо. Ну 5 чи 7... а ось інші почнуть тікати. Почнуть тікати чиновники, губери ЗЕлені,  і т.д.
 Що до Бубочки... думаю,що відразу не втече. Буде бігати, літати до Європи та Гамерики за допомогою, з Ленкою та дітями... навіть з папою та маММою Риммою, десь їх там залишить. Ну це таке-сім'я святе діло...але буде й повертатися. Можливо навіть призначить порошенковські військові кадри. Якщо вистачить духу триматися-політичні баталії трохи приглушаться. Не до того.

Але, якщо почне поступатися ворогу, то що буде і так усі знають. ЗЕлю будуть схиляти до певних капітулянських кроків.

Далі не відомо- головне не допустити кризу управління. А ця загроза є.

  Навряд чи Хуйло вдарить всім та відразу. Це не в його стилі. Бо 15 діб і воно видохнеться та зав'язне. Втрати кацапів будуть величезні. Наші теж будут чималі. Так що це навряд. Скоріш за все Хуйло розраховує десь умовно на три фази. Почнеться з Донбасу, але це буде лише для відволікання. Всі ж розуміють,що головний удар буде с Півдня. Якщо застрягне на Півдні,а застрягне , то можлива третя фаза атака з Півночи. І буде дивитися.

 Задача Українського командування зупинити ворога на другій фазі. Чи буде Хуйло бомбити міста? Ну малоімовірно,принаймні відразу. Можливо небо закриють. А ось гради-смерчі та іскандери по містам,це можливо.  І ще багато чого,але хто тут Ванга?

 А ось "подавлять ракетами наше ППО- це балачки паникерів. Десь щось,звісно пострелять,може навіть і попадуть, але подавити- це х...йня.

 Ще є шанс,що нічого не буде. Але він зменьшується.
Ніхто не знає як хто поведеться. Все залежить від обставин. Може статись так шо і з'їптись ніхто не встигне. Але гадаю нічого не буде.
31
12 квітня 2021 23:51:58
Як Хмельницький ?

 А чо? Схож!

 Показати зображення...
Може фатіт лайном кидатись в усі боки? То супрун дохтур смерть, тепер зелений не такий. Пан Є.Лєтова переслухав в дитинстві "я всєгда буду протів..."?
33
9 квітня 2021 09:37:05
Вже все норм, мінюст про все потурбувався. Мін'юст дозволив автоматично заарештовувати рахунки будь-яких боржників.
Тепер зек може взяти на будь кого кредит в манівео, манівея нарахує свої конські відсотки, виконавець автоматично спише з рахунку тєрпіли, а тєрпіла нехай судиться до скону, все законно. https://www.epravda.com.ua/news/2021/04/8/672814/
34
6 квітня 2021 23:58:39
И если есть возможность сделать какой-то запас.

Речь про живущих в Украине.
Звиняюсь, а якщо у мене їх 2 авта, то всерівно заправити тіко одне?   :shuffle:
35
6 квітня 2021 09:54:21
якщо люди без масок 1-2 години знаходяться на відстані 50 см одне від одного, то це 99% гарантія зараження.
Моєму товаришу  вистачило стіл пересунути з колегою шо покашлював...
36
6 квітня 2021 07:45:23
Оо, мав такі самі муки.
Sportage не їде і здорова надто. У Kadjar двигун 1.2 перефорсований надто, і Рено надто із кацапами працюють. Але із цих двох мабуть Kadjar. І може ну його, взяти Logan - дешево та сердито) І зауважте, через написане маленьким шрифтом Renault Bonus по кредиту - це просто розвод, насправді такий самий кредит як і у інших.
Дивився Пежо 2008 - їде класно, багажник тільки малий.
Сюзюкі у Вітари багажник малий, SX4 їде слабкувато, але якщо це не лякає - гарні надійні машинки.
Якщо є трохи більші гроші - подивіться Skoda Karoq, але теж двигун малуват і трішечки менше кліренс. Ну і VAG, багато хто плюється.
Сам взяв Кашкай на дизелі. Багажник би трохи більше і взагалі супер був би, ну але поки на все вистача.
Те саме зараз. :weep: Я поки зупинився на Кашкаї і Грандленді. Не дивились гранд.? Менеджери кажуть шо то 3008.
37
6 квітня 2021 07:33:18
І що дивно, викупають все, часто на фундаменті
Збільшується населення щодня
А з благословенних єбенєй тікають світ за очі
І чого воно так :-o
Викупають на перепродаж, в надії шо селяни масово ломануть свої паї продавать а потім ломануть у Кийов за нєдвігой. Але є одне але, нарід вже шукає комфорт а не метри.
38
5 квітня 2021 22:50:41
Все правильно , только с салона брать не вижу вообще смысла, машина за пару лет столько теряет  :facepalm: , лучше поискать хозяйскую с честным пробегом, все равно через три года я накатаю ещё 150 т и снова менять, зачем платить больше.
Потому шо в салоне берешь то шо хочешь, а с рук то шо есть. И если как у меня познания в автомобилях никакое, лучше брать новое отъездить и потерять, чем купить с рук и попасть на все деньги. 
Ну если вы совсем в машинах ни какой то наверно да вам в салон, но можно не пожалеть не больших денег на диагностику и вы будете знать о машине почти все и покупать её или нет только вам решать.
Я знаю шо смотать пробег в приборке 600грн., Смотать пробег в ЭБУ 200$. Мне этих знаний достаточно. :)
39
5 квітня 2021 22:41:15
Чуть не забыл, смотрел asx, тоже норм.
Дизайн  :facepalm1:
На любителя, как и все, зато эргономика на 5+. Каджар урод шо с наружи шо с нутри + ходовка там ее просто нет.
40
5 квітня 2021 22:39:04
глянула на кодіак - гуд, і ціна на 4х4 30к$ (tu)
https://skoda-kodiaq.infocar.ua/mod_2.0-tsi-7at-ambition-4x4-132_kodiaq_id4955.html

по темі, кіа: за 11 років жодних поломок, тільки оливу, фільтри і акумулятор міняла.
ключове - 11 років
автівки кінця 2000х й автівки зараз - то дві великі різниці
Зараз не інженери рулять, зараз маркетологи все вирішують
А для маркетолога важливо, щоб автівка відкатала свої гарантійні 100 тис, а далі то вже проблема власника, хай нову купляє
Все правильно , только с салона брать не вижу вообще смысла, машина за пару лет столько теряет  :facepalm: , лучше поискать хозяйскую с честным пробегом, все равно через три года я накатаю ещё 150 т и снова менять, зачем платить больше.
Потому шо в салоне берешь то шо хочешь, а с рук то шо есть. И если как у меня познания в автомобилях никакое, лучше брать новое отъездить и потерять, чем купить с рук и попасть на все деньги. 

Повна версія