Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мародер Зеленский ворует у солдат

Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Мене в профільній гілци з гівном мішали, як казав, яке гарне харчування стало за петра, і як стрімко за зе погіршуеться. Щож, дожилися до проноса, якім зе годує. А мені казали, " тобі б тільті пожерти!...." знимайте обвинувачення. Жерти там вже нема чого.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Вы все врьоті. Он і сирок, і ковбаска, і свіжі овочі. Хоча на передовій із харчами може бути краще ніж на полігоні.


   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Вы все врьоті. Он і сирок, і ковбаска, і свіжі овочі. Хоча на передовій із харчами може бути краще ніж на полігоні.

Показати зображення...

та там тiльки зелена падла жере всi iньшi слюнi ковтають

   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Вы все врьоті. Он і сирок, і ковбаска, і свіжі овочі. Хоча на передовій із харчами може бути краще ніж на полігоні.

Показати зображення...
ну такого жаху як на фото, два місяци тому ні в гончаровську ні в десні не було. Значно погіршало, так, але не оцей пронос.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Шотут? Вже були відосіки з метветчуком, нє? А самашеччий професор не пробігав з калашом?

Нє. Поки що довбойоб Вовчик віддувається.

Зараз костяха з плівками підтягнеться.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Вы все врьоті. Он і сирок, і ковбаска, і свіжі овочі. Хоча на передовій із харчами може бути краще ніж на полігоні.

Показати зображення...
реально .. фотка жэсть.. двое жрут - остальные смотрят))
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

що ж там завершувати коли шуша написала
"Ще два роки тому  в армії була нормальна їжа, з вибором м'яса, риби, з овочами та фруктами."
вже все ж було і тут зелепень прийшла і фрукти відібрала 

Не прикидайся дурником.

зелена пошесть повернула старі схеми харчування. І не завершила розпочате.

Все викладено вишче. Може Читачу окуляри подарувати, щоб не клеїв з себе дурачка?
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

реально .. фотка жэсть.. двое жрут - остальные смотрят))

Так а як "остальні" можуть жерти, якщо їм  тарілок не поклали?
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

реально .. фотка жэсть.. двое жрут - остальные смотрят))
схоже, майонезік ложкою жере. Холопи доідять після вечері, що лишиться, тож покі нехай дивляться.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

а може зелюк якесь говно iсть а вояки не хочуть ?

   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

а може зелюк якесь говно iсть а вояки не хочуть ?
воно б може і так виглядало, якби ім тарілкі поставили та дали веделкі.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Не прикидайся дурником.

зелена пошесть повернула старі схеми харчування. І не завершила розпочате.

Все викладено вишче. Може Читачу окуляри подарувати, щоб не клеїв з себе дурачка?

а раптом це ти прикидаєшся ?
можеш навести частини де відмінили каталог з фруктами і замінили кашлом з макаронами?
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

а раптом це ти прикидаєшся ?
можеш навести частини де відмінили каталог з фруктами і замінили кашлом з макаронами?

Ти зараз виглядаеш гірше, ніж гівно, а не людина Аеліт.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Ти зараз виглядаеш гірше, ніж гівно, а не людина Аеліт.

та байдуже, як я виглядаю,
то як там з в/ч яким відмінили каталог?
чи обійдемось фотками?
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Зе в прінціпі розумію. Веделкі ім давати - різику надто багато. Охорона - розумні, навчені хлопци. Є шанс і не встигнути.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

а раптом це ти прикидаєшся ?
можеш навести частини де відмінили каталог з фруктами і замінили кашлом з макаронами?

ну де ти на старт сторiнцi фрукти бачиш ?
може резкость наведеш? чи лупу дать ?

   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

а в день - 11,54 грн -  это трехразовое питание здорового мужика
;o
хотелось бы увидеть это бюджетное меню, такую сумму даже на чай с булочкой не хватит  8-)
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

ну де ти на старт сторiнцi фрукти бачиш ?
може резкость наведеш? чи лупу дать ?

чому ти вирішив що я там їх бачив?
може ти читати не вмієш?
чи не здатен смисл написаного розуміти?
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Боту сказано все відкідати. Буде вимогати котлову розкладку затверджену ком ВЧ. Зі скрінами, нотаріально подтвердженими.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

та байдуже, як я виглядаю,
то як там з в/ч яким відмінили каталог?
чи обійдемось фотками?

Ну то запости фсвіжу фотку, де солдат годують так, як  в 2019 році.

Ти сам таке жерти будеш? Тільки гарнір без кусня м'яса або риби?




   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

чому ти вирішив що я там їх бачив?
може ти читати не вмієш?
чи не здатен смисл написаного розуміти?

ну якщо не бачиш то звiдки тi фрукти з*являться ?
от
Міноборони розробило новий пайок для армії
21 вересня 2020


такий вигляд що це вже хтось жер

   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

А в больницах на ужин дают кусочек черствого хлеба и кружку чая без сахара. Нужно налоги платить, иначе откуда деньги государство будет брать.
треба не брати не потрібні для функціонування держави  кредити щоб потім їх розкрадати перетворюючи в квартири,  маєтки, дорогі авто, шмотки, яхти і всіляку іншу хрінотєнь. 
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

ну якщо не бачиш то звiдки тi фрукти з*являться ?
от
Міноборони розробило новий пайок для армії
21 вересня 2020
Показати зображення...
такий вигляд що це вже хтось жер

я не знаю звідки фруктам у пайку бути
а що раніше були?
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

я не знаю звідки фруктам у пайку бути
а що раніше були?

ти йобнутий ?
тобi вже з десяток фоток накидали

   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

я не знаю звідки фруктам у пайку бути
а що раніше були?
були сублімовані, та не багато. в сухому. Груша та чорнослів. В харчуванні стаціонарному, і м'ясо, і овочі, і фрукти.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

ти йобнутий ?
тобi вже з десяток фоток накидали

ні, це ти їбанутий,
це ж не я під фото сухпая про фрукти пишу
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Свиньи, я не знаю как кормят в ВСУ во всех частях, и показательны ли ваши фото вообще, но главное для ВСУ это то, что при ЗЕ нет котлов, нет тысяч погибших и слитых, не взрываются склады с боеприпасами. Поэтому за Свина вашего никто в ВСУ голосовать не будет, и за гречку солдат вы не купите.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Повидаляли чомусь з сайту 169 фото із столовкі. А вони буди файні, пошукаю, може в донькіи щось лишилося, відправляв.  Ось, якійсь шматок не вичістии
https://mil.in.ua/%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%B0-%D1%85%D0%B0%D1%80%D1%87%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%81%D1%8C-%D0%BF%D0%BE-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BC%D1%83/
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Свиньи, я не знаю как кормят в ВСУ во всех частях, и показательны ли ваши фото вообще, но главное для ВСУ это то, что при ЗЕ нет котлов, нет тысяч погибших и слитых, не взрываются склады с боеприпасами. Поэтому за Свина вашего никто в ВСУ голосовать не будет, и за гречку солдат вы не купите.
піздючій зеублюдок не розуміє, або добре розуміє, що готують Украіну до здачі.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Набіса годувати дармоїдів без військових рішень. Толку з мамчурів?))
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Набіса годувати дармоїдів без військових рішень. Толку з мамчурів?))
от. Це вже по-аелітське. Не погано б сталося - прізов вас і вас би цим годували, гавну, а не людині - гавно.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

я не знаю звідки фруктам у пайку бути
а що раніше були?
ви кончений ботозебіл? Вам фото надали аж купу. Фрукти були від постачальника іжи.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

ви кончений ботозебіл? Вам фото надали аж купу.

кончений це тут ти
я фото не заперечував, я просто нагадав, що там і раніше краще не було
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

На харчування солдата виділялося 85 грн. в день. проблема що за рік капуста подорожчала на 129,8% до 10,9 гривень за кілограм, буряк — на 98,0% до 10,7 гривень за кілограм, морква — на 63,2% до 9,8 гривень за кілограм, цибуля — на 62,7% до 8,3 гривень за кілограм.Олія цукор яйця і т.д.Тому на фотках не побачимо гречку по 40грн.макарони по 30.картоплю по 20. солдата будуть годувати дешевими продуктами-перловку по 12 грн.рис по 17.малюсінький кусочок хліба.майонез...
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

проблема що за рік капуста подорожчала
Не помітив, щоб суттєво подорожчало м'ясо. Хер з ним, макарони, але хай будуть з м'ясом.
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

На харчування солдата виділялося 85 грн. в день. проблема що за рік капуста подорожчала на 129,8% до 10,9 гривень за кілограм, буряк — на 98,0% до 10,7 гривень за кілограм, морква — на 63,2% до 9,8 гривень за кілограм, цибуля — на 62,7% до 8,3 гривень за кілограм.Олія цукор яйця і т.д.Тому на фотках не побачимо гречку по 40грн.макарони по 30.картоплю по 20. солдата будуть годувати дешевими продуктами-перловку по 12 грн.рис по 17.малюсінький кусочок хліба.майонез...

Перше, що зробили зелені, вони зменшили продовольчі норми. І не прив'язали їх до інфляції.

   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

Це стаття за лютий 2020 року. Всі побоювання перетворилися у життя.

-----------------------------------
Автор статьи обратился в Главное управление развития и сопровождения материального обеспечения ВСУ с просьбой опровергнуть или подтвердить приведенную выше информацию, после чего на странице Министерства обороны появился пост следующего содержания: "Минобороны отмечает, что указанные сведения являются ложными".



Более исчерпывающий комментарий появился на официальном сайте Минобороны.

"Стоимость закупки продуктов питания определяется во время проведения аукционов в системе электронных закупок PROZORRO и сейчас установлена на уровне 67-77 грн за комплект. Окончательная цена услуги аутсорсинга, которая будет действовать с 1 марта 2020 года, станет известна по итогам электронных торгов, которые начались 24 февраля 2020 года. При этом ожидаемая стоимость может снизиться", - говорится в официальном заявлении.

В ответ на это Тим Златкин обвинил Минобороны во лжи и привел аргумент, что при возрастающей инфляции закупочные цены на продукты снижаться не могут

   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

хто не годує своє військо - годуватиме вороже (с)
   
Re: Мародер Зеленский ворует у солдат

хто не годує своє військо - годуватиме вороже (с)
з приходом зелепня, з сотні з гаком навчених контрактніків, шоста частина розірвала контракт. А це не просто та геморойно. І то до зеленого постачання.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія