Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

53 метра - це не не трьох кімнатна, а собача конура.

Я щойно знімав 3х кімнатну по 150+ доларів за день.

там з мінєтом ?
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Ну що ж, продав таки квартирку.
Продавав десь півтора місяці.
Поступився у ціні трохи.
Цікаво, вгадав чи не вгадав з трендом.
Можливо, варто було весни почекати
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Ну що ж, продав таки квартирку.
Продавав десь півтора місяці.
Поступився у ціні трохи.
Цікаво, вгадав чи не вгадав з трендом.
Можливо, варто було весни почекати

Шо почём?
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Шо почём?

приблизно за 1.5к/м2 вийшло
параметри писав вище в топіку
так, взагалі, кажуть що ціни продовжують повзти вгору, але угод на ринку менше, аніж влітку
тобто є ознаки, що зростання холосте, мало продажів
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Очень много продаж. И цены вверх

Если продать и не вложить - проиграл
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Очень много продаж. И цены вверх

Если продать и не вложить - проиграл

Пишуть:

начиная с лета активность покупателей начала замедляться и осенью это чувствуется намного сильнее. Летом ожидали бум в сентябре, но он не произошел.

начиная с июля количество сделок на рынке сократилось почти на 25%, а рост цен на жилье, по прогнозам, сохранит до конца года положительную динамику, хоть ресурс потенциальных покупателей почти иссяк.
   
Очень много продаж. И цены вверх

Если продать и не вложить - проиграл
в биткойн
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Очень много продаж. И цены вверх

Если продать и не вложить - проиграл
Продал все, что было, в 2020. Никуда не вложил, не хватает денег. Куплю скорее всего весной 2023 года что-то. Думаю, все равно выиграю. Пузырь должен лопнуть.
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Продал все, что было, в 2020. Никуда не вложил, не хватает денег. Куплю скорее всего весной 2023 года что-то. Думаю, все равно выиграю. Пузырь должен лопнуть.

Не купляй.
Женись на девушке с квартирой
   
Женись на девушке с квартирой
Чого ти так дівчат не любиш?
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

новабудова у моєму кварталі 3 місяці як "стоїть".

почали бодренько - кожний день будівники там як блохи метушились без свят і майже до ночі. - звели десь 70% від запланованого .

і все стало. фінансування нема. на будмайданчику лише сторож. дураків нема по 1,5$ вкладати за метр.

всі чекають дефолта нені. але чи потрібне буде житло у розсипаючійся країні - це вже інше питання.
   
новабудова у моєму кварталі 3 місяці як "стоїть".

як називається і де стоїть?
я зараз помониторив ціни на новобудови, що здаються у найближчі півроку - так все цікаве розібране
за переуступкою вже продають у півтора рази дорожче
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Продал все, что было, в 2020. Никуда не вложил, не хватает денег. Куплю скорее всего весной 2023 года что-то. Думаю, все равно выиграю. Пузырь должен лопнуть.
Я сейчас вспоминаю, как полтора года назад мой клиент продал квартиру возле владимирского рынка, с ремонтом. Квадрат получился что-то около 1250

Сейчас на виноградаре квадрат 1200

   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

А ещё вспоминаю, как в 15 -16 годах клиенты продавали 3 к за 50 тыс и вспоминали с ностальгией цены 80 тыс, за которые купили. Казалось, это никогда не повторится. Уже близко))
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

На аренду такого роста нет, кстати

Вернулось на доковидный уровень
   
На аренду такого роста нет, кстати

Вернулось на доковидный уровень

розрив між цінами на оренду і вартістю житла насторожує
Чи то оренда має підрости, чи вартість знизитися
бо інакше рентабельність орендного бізнесу занадто низька - не має сенсу
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

як називається і де стоїть?
я зараз помониторив ціни на новобудови, що здаються у найближчі півроку - так все цікаве розібране
за переуступкою вже продають у півтора рази дорожче

жИмчужИна трАєщіни :facepalm1: ,  там вже років з 20  стоїть
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Продал все, что было, в 2020. Никуда не вложил, не хватает денег. Куплю скорее всего весной 2023 года что-то. Думаю, все равно выиграю. Пузырь должен лопнуть.


пане Лондонський, ви це бачив? Щось якісь discrepancies в показах  поциента
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

як називається і де стоїть?
я зараз помониторив ціни на новобудови, що здаються у найближчі півроку - так все цікаве розібране
за переуступкою вже продають у півтора рази дорожче
ЖК Forest
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

як називається і де стоїть?
я зараз помониторив ціни на новобудови, що здаються у найближчі півроку - так все цікаве розібране
за переуступкою вже продають у півтора рази дорожче

Йолопи :facepalm1:
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

жИмчужИна трАєщіни :facepalm1: ,  там вже років з 20  стоїть
квартира на троєщині зараз стоїть, як весь твій хутор, з якого ти драпанув сракомиїти, разом взятий, вуйко
   
ЖК Forest

А, ці трохи проблемні.
Там спецжитлофонд ніяк на тендерах підрядника не обере.
По факту зараз немає кому будувати, договори з підрядниками не заключені.
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

квартира на троєщині зараз стоїть, як весь твій хутор, з якого ти драпанув сракомиїти, разом взятий, вуйко

ти це фуфло бачив, пiдope?

   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

жИмчужИна трАєщіни :facepalm1: ,  там вже років з 20  стоїть
Та ну
Я пришел в риелторство в 14 году. Жемчужина тогда строилась. Было построено 2 секции, одна сдана. Потом вторая сдалась. Остальные ещё построили немного и прогнозирвемо заглохли. Там рыги курировали, вводили в эксплуатацию. Потом их прогнали и все.

Первая секция была принята в эксплуатацию по решению какого-то суда в каком-то районе Донецкой области. Такая система была
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Недавно люди смотрели квартиру которую я рнкламировал и сокрушались "у нас же Патриотика стоит" хотим продать но заблокировали, даже по переуступке нельзя. А у них есть рискованные желающие купить проблемный недострой за 40 тыс
   
Недавно люди смотрели квартиру которую я рнкламировал и сокрушались "у нас же Патриотика стоит" хотим продать но заблокировали, даже по переуступке нельзя. А у них есть рискованные желающие купить проблемный недострой за 40 тыс

та я дивлюся, багатенько потенційних "проблемних недостроїв" в Києві...
Рівєра, Олімпік Парк - начебто збудували, а з комунікаціями і документами проблема

в Рів'єрі взагалі цирк - забудовник почав прямо на даху вже збудованого і заселеного(!) будинку зводити ще три поверхи :weep:

   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Та ну
Я пришел в риелторство в 14 году. Жемчужина тогда строилась. Было построено 2 секции, одна сдана. Потом вторая сдалась. Остальные ещё построили немного и прогнозирвемо заглохли. Там рыги курировали, вводили в эксплуатацию. Потом их прогнали и все.

Первая секция была принята в эксплуатацию по решению какого-то суда в каком-то районе Донецкой области. Такая система была

та пох коли ти там куди прийшов, до 2014 воно вже років з 15 будувалось.


ПС серуть там і досі у відра
   
забудовник почав прямо на даху вже збудованого і заселеного(!) будинку зводити ще три поверхи

Сильно.

"А це ще на огірочки най буде" (с)
   
ти це фуфло бачив, пiдope?

Показати зображення...

Тепер пазл стосовно редиска деліта повністю склався.нквсівський недобиток  :)
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Я сейчас вспоминаю, как полтора года назад мой клиент продал квартиру возле владимирского рынка, с ремонтом. Квадрат получился что-то около 1250

Сейчас на виноградаре квадрат 1200

Бред про Виноградарь! Я продал в августе 2020 3комнатную на Соломенке, 9этажный дом по 900 за м, на Гетьмана по 800, но там гостинка.
Где вы такие безумные цены берете?
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

та пох коли ти там куди прийшов, до 2014 воно вже років з 15 будувалось.


ПС серуть там і досі у відра

Ты говоришь про башни

Жемчужина совсем другое, на Закревского. Строилось очень быстро

Две секции там более менее нормально живут. Но покупать там нельзя.
   
та я дивлюся, багатенько потенційних "проблемних недостроїв" в Києві...
Рівєра, Олімпік Парк - начебто збудували, а з комунікаціями і документами проблема

в Рів'єрі взагалі цирк - забудовник почав прямо на даху вже збудованого і заселеного(!) будинку зводити ще три поверхи :weep:

Показати зображення...

ЯК після такого можна в Україні купувати новобудови ???  :facepalm:
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Бред про Виноградарь! Я продал в августе 2020 3комнатную на Соломенке, 9этажный дом по 900 за м, на Гетьмана по 800, но там гостинка.
Где вы такие безумные цены берете?
Я продавал неделю назад. Сейчас задаток. Мне коллега тоже говорила ставь 1000 за квадрат. Но у нас выхода не было, нужно было больше денег. Поставили такую цену и с одного дня просмотра было 2 желающих. Давали и больше, но через банк. Не очень устроило нас такое
 
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Я продавал неделю назад. Сейчас задаток. Мне коллега тоже говорила ставь 1000 за квадрат. Но у нас выхода не было, нужно было больше денег. Поставили такую цену и с одного дня просмотра было 2 желающих. Давали и больше, но через банк. Не очень устроило нас такое

Плохо такое слышать, продал я год назад, но всех денег ещё не получил, отсрочка на 2 года у покупателя.
Я не бизнесмен, сразу купить не могу новостройку, сейчас все финансы разбросаны в 8 банках, в валюте все. Доллары и евро. Но в долларах процент сейчас средний 1.5,в евро 0.5.
Постоянно хочется выть от обиды и от несправедливости, что клована выбрали, который такое делает с депозитами.
   
Плохо такое слышать, продал я год назад, но всех денег ещё не получил, отсрочка на 2 года у покупателя.
:facepalm:

Хороший ти продавець, Павло.
Я б в тебе завжди купував
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

:facepalm:

Хороший ти продавець, Павло.
Я б в тебе завжди купував

Якщо у покупця всіх грошей не було, а кредити я сам ніколи не брав і нікому не дозволяю це робити. Тепер чекаю, розраховуються потрохи, благаємо трохи пришвидшити, може на півроку раніше і вийде все отримати.
   
:facepalm:

Хороший ти продавець, Павло.
Я б в тебе завжди купував

І я !  :D  Де таких продавців дають...
Не боїтесь "попасти" ? чи договір грамотно побудований ? Що буде в разі якщо покупець не виплатить залишок за хату ?
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

І я !  :D  Де таких продавців дають...
Не боїтесь "попасти" ? чи договір грамотно побудований ? Що буде в разі якщо покупець не виплатить залишок за хату ?
Покупець - декан КНУ, який був докторантом у мого батька років 20 тому, а знайомі років 35.
   
Покупець - декан КНУ, який був докторантом у мого батька років 20 тому, а знайомі років 35.

Це все до жопи. А як не віддасть - то шо ? ТИм більше не буде ганьбитися розбірками.
   
Re: А що зараз з цінами на нерухомість в Києві?

Це все до жопи. А як не віддасть - то шо ? ТИм більше не буде ганьбитися розбірками.
Є розписка з термінами погашення, яка була підписана 3ма особами безпосередньо в нотаріальній конторі. Про неї вказано в договорі, але розписка не може бути завірена нотаріально. Тільки на порядність надія, але непорядна людина на моєму життєвому шляху виникла тільки одна,  і то віртуально на ФУПі, більше зі злом не стикався ніде і ніколи.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія