Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

ФУП вообще не знал о Пегасусе.
Справа ніфуя не в Пегасусі, а у сукупній вартості усієї цієї мазохістської мастурбації.

Якщо зліпити докупи вартість перельоту, готелю, їдла та ще й додати до усього цього втрату часу, ото й вийде гємор шо я їпу.
Недарма нечисельні  наші та кацапські емігранти, які мешкають у Єбіпті, шукають саме чартери з пакетних турів, щоб дістатися додому провідати рідню та знову повернутися  до Єбіпту. Бо вони вже на своїй шкурі давно прорахували.
   
Re: Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

А можна лісапєт взяти в аренду в Шармі прямо в аеропорту? Щоб за трансфер не платити.
   
Справа ніфуя не в Пегасусі, а у сукупній вартості усієї цієї мазохістської мастурбації.

Якщо зліпити докупи вартість перельоту, готелю, їдла та ще й додати до усього цього втрату часу, ото й вийде гємор шо я їпу.
Недарма нечисельні  наші та кацапські емігранти, які мешкають у Єбіпті, шукають саме чартери з пакетних турів, щоб дістатися додому провідати рідню та знову повернутися  до Єбіпту. Бо вони вже на своїй шкурі давно прорахували.

Если мы не берем какой-то особо горящий тур за день до выезда, а берем обычную цену, то летая Пегасусом и бронируя на букинге, мы на ровном месте экономим 100 евро. Не напрягаясь. Посидеть в Стамбуле часов 5-6 это не подвиг. На букинге мы бронруем с едой. Впрочем, можем и без еды. Чартеры дешевле цен Пегасуса не бывают. Не будь этих гадских турок, они были бы еще дороже. Но и турки свою цену не из носу выколупали. Они смотрят на лоукосты, которые дешево везут турыстов в Эйлат. Действительно, как ни крути, а есть минимум миниморум для добраться до Дахаба. А меня только он интересует. Теперь я этот минимум знаю. И знаю сколько наваривают наши добрые туроператоры на лохах. ))))
   
А можна лісапєт взяти в аренду в Шармі прямо в аеропорту? Щоб за трансфер не платити.

В Шарме прокат велосипедов не обнаружен. Не тот контингент отдыхающих.
   
Re: Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

Ось в Єгипті точно не варто займатись самодіяльністю.
Хіба що шукаєте пригод на свою дупу.
--------------------------------------------
Ага! Взагалі то Єбіпєт дуже небеспечна країна. Для туристів створили певні коридори беспеки. А самостійно можна попасти в дуже страшну халепу. Якось кума Дрища, півічка Бурмака, закрутила "любов" з молодим арапом в Хургаді... та її викрали... Дрищу (тоді те ж Президенту) довелося виходити тоді ще на Мубарака та єбіпецька розвідка її знайшла та по тихому повернули. :facepalm:
   
Re: Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?
rst

Если мы не берем какой-то особо горящий тур за день до выезда, а берем обычную цену, то летая Пегасусом и бронируя на букинге, мы на ровном месте экономим 100 евро. Не напрягаясь. Посидеть в Стамбуле часов 5-6 это не подвиг. На букинге мы бронруем с едой. Впрочем, можем и без еды. Чартеры дешевле цен Пегасуса не бывают. Не будь этих гадских турок, они были бы еще дороже. Но и турки свою цену не из носу выколупали. Они смотрят на лоукосты, которые дешево везут турыстов в Эйлат. Действительно, как ни крути, а есть минимум миниморум для добраться до Дахаба. А меня только он интересует. Теперь я этот минимум знаю. И знаю сколько наваривают наши добрые туроператоры на лохах. ))))

У добру путь! Нехай щастить! С удовольствием посмотрим-почитаем подробный правдивый отчет " Как дешево заебаться" Только чур правдивый а не "фотошоп с Парыжу"
   
С удовольствием посмотрим-почитаем подробный правдивый отчет " Как дешево заебаться" Только чур правдивый
+100500 "Як заїпатись на 300 євро, щоб зекономити 100!" :lol:
   
Можно подумать, что туроператор продаст вам какой-то другой, особенный готель, не тот который можно забронировать на букинге. И чартер у вас может быть тот же пегасус. Они тоже чартерят. Другое дело, что вы можете выбирать такие готели, которые подходят под ваши нужды и ваш бюджет. Впрочем, как хотите.
   
туроператор продаст вам какой-то другой, особенный готель, не тот который можно забронировать на букинге.

Скільки разів ти відпочивав у Єбіпті?
   
У добру путь! Нехай щастить! С удовольствием посмотрим-почитаем подробный правдивый отчет " Как дешево заебаться" Только чур правдивый а не "фотошоп с Парыжу"

какой фотошоп с парыжу? Ну ты ври да не завирайся. Был у меня отчет с Парыжу.
   
ФУП вообще не знал о Пегасусе. Хотя якобы знает всё. Это какой-то позор, товарищи.

ну я написав за сабіху в стамбулі
хто в темі-зрозуміє
   
Шо тут, наш мандрівник вирішив палаточку під пірамідами поставити?
Там тобі не гейропа, можуть і нє понять
   
Справа ніфуя не в Пегасусі, а у сукупній вартості усієї цієї мазохістської мастурбації.

Якщо зліпити докупи вартість перельоту, готелю, їдла та ще й додати до усього цього втрату часу, ото й вийде гємор шо я їпу.
Недарма нечисельні  наші та кацапські емігранти, які мешкають у Єбіпті, шукають саме чартери з пакетних турів, щоб дістатися додому провідати рідню та знову повернутися  до Єбіпту. Бо вони вже на своїй шкурі давно прорахували.
їдло там за мінімальні гроші
готель можна нарити за 7 баксів день...і це не мінімум
   
--------------------------------------------
Ага! Взагалі то Єбіпєт дуже небеспечна країна. Для туристів створили певні коридори беспеки. А самостійно можна попасти в дуже страшну халепу. Якось кума Дрища, півічка Бурмака, закрутила "любов" з молодим арапом в Хургаді... та її викрали... Дрищу (тоді те ж Президенту) довелося виходити тоді ще на Мубарака та єбіпецька розвідка її знайшла та по тихому повернули. :facepalm:

б***ь, откуда вы беретесь?
Бурмака давала достаточно широкий комментарий на предмет ее «пропажи». Она не предупредила вовремя родных, что на месте продлила себе тур на три и в день ее предполагаемого прилета какой-то неумный украинский концертный директор. поднял хай. Какой Дрыщ, какой Мубарак? Она уже дома давно была, а по сети все ходили вирусные баннера про украденную бедуинами украинскую певицу. Если я правильно помню, она в Макади отдыхала.
   
їдло там за мінімальні гроші
готель можна нарити за 7 баксів день...і це не мінімум
і можна ше на квартиру до когось...щоб база була
   
і можна ше на квартиру до когось...щоб база була

А можно вообще бесплатно с бездомными собаками на лежаках общественного пляжа переночевать.
   
Скільки разів ти відпочивав у Єбіпті?

ни разу. Но какое это имеет значение? Я утверждаю, что готельчик забронировать на букинге можно. Иначе зачем они там представлены, да еще в таком огромно количестве?

ПС В прошлый раз меня какой-то Андрюха спрашивал, был ли я в Израиле. Ну был. Андрюха интерес к теме потерял. Теперь вот ты со своим Египтом. Не надо говорить загадками и риторическими вопросами. Мы ж не сионисты, йопт. )))
   
їдло там за мінімальні гроші
готель можна нарити за 7 баксів день...і це не мінімум

О, да! Видил за 6. Но отелем это я бы не назвал. Скорее караван-сарай. )))
   
ни разу. Но какое это имеет значение?
От й усе. Гілку можна закривати.
Бо якби ти був у Єбіпті й бачив прайси у готелях не для "пакетників" а для  тих, хто якимось дивом приїжджає самотужки, в т.ч. й через букінг, ти б ніколи не замутив таку дурну гілку.
   
Re: Почему украинцы не ездят в Египет самостоятельно?

б***ь, откуда вы беретесь?
Бурмака давала достаточно широкий комментарий на предмет ее «пропажи». Она не предупредила вовремя родных, что на месте продлила себе тур на три и в день ее предполагаемого прилета какой-то неумный украинский концертный директор. поднял хай. Какой Дрыщ, какой Мубарак? Она уже дома давно была, а по сети все ходили вирусные баннера про украденную бедуинами украинскую певицу. Если я правильно помню, она в Макади отдыхала.
=============================
Ой! Та не треба тут нести фігню. Ми цю історію знаємо достатньо. То вже потім вона після такої ганьби викручувалась! B-)
   
Потому что заебаться в отпуске - это нелогично.

 (tu)
   
От й усе. Гілку можна закривати.
Бо якби ти був у Єбіпті й бачив прайси у готелях не для "пакетників" а для  тих, хто якимось дивом приїжджає самотужки, в т.ч. й через букінг, ти б ніколи не замутив таку дурну гілку.

Прайс весь на букинге. Совсем нет нужды ехать в Египет, чтобы его увидеть. Должен сказать, что цены весьма гуманные. Гуманнее чем в кирилоуке и железном порту. Перелет конечно кусается. Ну вот мы и работаем над тем, чтобы сделать перелет дешевле. Пегасуса вам открыл. И где благодарность?
   
ни разу. Но какое это имеет значение? Я утверждаю, что готельчик забронировать на букинге можно. Иначе зачем они там представлены, да еще в таком огромно количестве?

ПС В прошлый раз меня какой-то Андрюха спрашивал, был ли я в Израиле. Ну был. Андрюха интерес к теме потерял. Теперь вот ты со своим Египтом. Не надо говорить загадками и риторическими вопросами. Мы ж не сионисты, йопт. )))

Пан немо. Я в хургаді прожив два роки, і моім іменем там була названа вулиця (я був перший білий там жив, а оскільки назв у вулиць там нема то в тусовці дайверів ту вулицю типу назвали моім іменем, через пару років після відізду я коли повернувся то з подивом почув шо люди котрих я не знаю так іі називають)

Я розмовляю арабською і проіхав весь єгипет східну і західну пустелі. Дахаб це моє рідне місце.

Пока шо, я у вас бачу наступне:
Як себе бачить немо- картинка тура хеєрдала.

Як немо бачать інші: скупердяй плюшкін

Давайте катніть, і розкажете нам.

Пс. До речі, шо це за коменти про фотошоплегі вами фото в парижі?
   
Пс. До речі, шо це за коменти про фотошоплегі вами фото в парижі?

Да откуда мне знать о чем бредит РСТ или как его там... Я мыслей через монитор не читаю.
   
Я літав в жгипет мабуть шо разів 30. Може більше.


Давайте, здивуйте мене.
   
Ну вот мы и работаем над тем, чтобы сделать перелет дешевле. Пегасуса вам открыл. И где благодарность?
Їпать, яке ти упороте  :facepalm1:

Ось, йдемо на перший ліпший сайт  з гугла з пакетними турами, я хочу готель 5*, АІ, 2 дорослих:

Iberotel Il Mercato
https://www.poehalisnami.ua/tour/egipet/sharm-el-shejjkh/iberotel-il-mercato-1000256635?dcid=652523535&dd=16.11.2018&hsid=652523535
Ціна 22 197 грн  на двох за 7 ночівель (16-23.11)

Тепер пизздуємо на букінг й знаходимо номер у цьому готелі на цей термін з АІ за UAH 13360
Маємо різницю у 8837 гривень.

Тепер давай  мені пруф на авіапереліт з Київа на двох у обидва напрямки та трансфер  аеропорт-готель на цю суму.
Й бажано щоб не їпатися з пересадками, бо інакше через цю пересадку можна проїпати  заселення у готель й тупо втратити день відпочинку, сидячи у холі з багажем. B-)
Ну й десь там має ховатися економія у 100 євро  :gigi:

П.С. А,  ну й ще "вишенька на тортік". Читаємо що пише букінг щодо цієї ціни:
Не входить у ціну: 14 % ПДВ , 1 % туристичний збір , 12 % Плата за обслуговування


Останнє редагування: 3 листопада 2018 19:54:59 від птах Сорока
   
АІ
Нафіга АІ? В Пегасусі взяв 20кг багажу, туди напхав макаронів, тушонки. Взяв готель зі сніданком у 4 лінії, економиш 20 баксі на людину за тиждень!
   
Їпать, яке ти упороте  :facepalm1:

Ось, йдемо на перший ліпший сайт  з гугла з пакетними турами, я хочу готель 5*, АІ, 2 дорослих:

Iberotel Il Mercato
https://www.poehalisnami.ua/tour/egipet/sharm-el-shejjkh/iberotel-il-mercato-1000256635?dcid=652523535&dd=16.11.2018&hsid=652523535
Ціна 22 197 грн  на двох за 7 ночівель (16-23.11)

Тепер пизздуємо на букінг й знаходимо номер у цьому готелі на цей термін з АІ за UAH 13360
Маємо різницю у 8837 гривень.

Тепер давай  мені пруф на авіапереліт з Київа на двох у обидва напрямки та трансфер  аеропорт-готель на цю суму.
Й бажано щоб не їпатися з пересадками, бо інакше через цю пересадку можна проїпати  заселення у готель й тупо втратити день відпочинку, сидячи у холі з багажем. B-)
Ну й десь там має ховатися економія у 100 євро  :gigi:

я делал тот же фокус с другим готелем и у меня получились другие цифры. Совсем другие. 27 000 тур и 7 000 готель тот же на те же даты. Наверное надо еще раз проверить. Если пакет тур выгоден, значит вопрос закрыт. Ну а нет, так нет.
   
Нафіга АІ? В Пегасусі взяв 20кг багажу, туди напхав макаронів, тушонки. Взяв готель зі сніданком у 4 лінії, економиш 20 баксі на людину за тиждень!
Фуйня у тому, що  зі своїми макаронами можна й узяти пакетного тура без їдла, буде ще дешевше...))
   
и у меня получились другие цифры. Совсем другие. 27 000 тур и 7 000 готель тот же на те же даты.
Ти міг банально переплутати й на букінгу обрати номер без їдла.
Ну, й як я сказав вище, ціна на букінгу могла не відображати додаткових податків та зборів.
   
Фуйня у тому, що  зі своїми макаронами можна й узяти пакетного тура без їдла, буде ще дешевше...))
А от RSP і макарони б не брав. Пару вудок, зайшов на пірс, Наполеона на гачок - хавка на тиждень.
   
ну вы можете жрать свои макароны сколько угодно.
   
Пару вудок, зайшов на пірс, Наполеона на гачок - хавка на тиждень.
Фуй там. На пірсі рибалити заборонено, або за додаткове бабло
   
Ти міг банально переплутати й на букінгу обрати номер без їдла.
Ну, й як я сказав вище, ціна на букінгу могла не відображати додаткових податків та зборів.

Нет. Всё как в туре. Специально проверял. Еда - завтрак и ужин.
   
Вообще нікуда не пертис ь, сидіти дома, жерти макарони. Економія...
   
Фуй там. На пірсі рибалити заборонено, або за додаткове бабло
Може й хавку з ресторану виносити заборонено і сцяти в басейн?
   
Може й хавку з ресторану виносити заборонено і сцяти в басейн?

В деяких заборонено виносити, в деяких нє. А за несанкціоновану рибалку з пірсу реально відхопити штраф. Можна в відкритому морі порибалити, але то вже економії не буде...
   
Може й хавку з ресторану виносити заборонено і сцяти в басейн?
Хавку винести та посцяти можна, так щоб не помітили.
А якщо на пірс вилізти з вудкою, то помітить готельний фуй, прилізе й скаже "ай-ай-ай, уйопуй нафуй звідси".
   
А якщо на пірс вилізти з вудкою, то помітить готельний фуй, прилізе й скаже "ай-ай-ай, уйопуй нафуй звідси".
А ти йому  -сорі містер, рибу в пакет - і смажити над смітником за готелем.
   
Хавку винести та посцяти можна, так щоб не помітили.
А якщо на пірс вилізти з вудкою, то помітить готельний фуй, прилізе й скаже "ай-ай-ай, уйопуй нафуй звідси".

А будеш вякати, то й поліцай прийде...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія