Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це ФСБ площадка.

Які ви дебіли, реально....
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В тебе шо румунське громадянство? Бо зараз приходять запрошення голосувати поштою тим хто не в "своїй" країні проживання...
це провал
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

це провал

"запиздівся" (с)  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Посол України у Польщі Василь Зварич повідомив, що офіційний Київ не звертався до Варшави щодо повернення українських чоловіків призовного віку. Про це він сказав в інтерв'ю TVN24, опублікованому у суботу, 27 квітня.
https://zaxid.net/news/
отаке,малята
скоро скажуть що з паспортами затримка бо завод не працює...
   
:lol:

Я ж казала - язик Сергія - його ворог)))

Він тут всім божився, що  в нього немає румунського паспорта. Але ж і німецького теж немає. B-)

Блін(
Давайте ще варіанти?
пс. Коз"інське гівно ж сказало вам——"немає в Сергія закордонного громадянства"(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Блін(
Давайте ще варіанти?
пс. Коз"інське гівно ж сказало вам——"немає в Сергія закордонного громадянства"(

Ну тоді просто сфоткай то запрошення і закрий всім рота )
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну тоді просто сфоткай то запрошення і закрий всім рота )

У нього "телехфон без камери"  :laugh:
   
Ну тоді просто сфоткай то запрошення і закрий всім рота )

Навіщо?
Вони так кумедно скавчать)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Як це робиться в Ізраїлі. 170-тисячний ЦАХАЛ мобілізував ще до 360 тис. громадян. Як це відбувається розібрався журналіст NV — репортаж
28 квітня, 09:14

ЛЮДИ ВАЖЛИВІШІ: Армія оборони Ізраїлю технологічно виглядає як досконале, сучасне військо. Але її маленький розмір нівелює всю технічну перевагу (Фото:Reuters)

Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) не можна брати участь у політиці. Але саме вона впливає на політику як мало хто інший. Ось чому, коли Ден Голдфус, командувач 98‑ї дивізії ЦАХАЛ, звернувся через телебачення до ізраїльських політиків, його слухала вся країна.

«Ми сумуємо через нашу невдачу 7 жовтня [день терористичної атаки угруповання ХАМАС на Ізраїль], водночас відстоюємо наші цінності на полі бою, — сказав 47‑річний бригадний генерал Голдфус. — Але ви повинні бути гідними нас. Ви маєте бути гідними тих вої­нів, які пожертвували своїм життям».

КОМАНДНИЙ ГОЛОС: Генерал Ден Голдфус (ліворуч) має високий рівень довіри як серед армійців, так і серед громадян Ізраїлю. Тож місцеві політики будь-якого рівня мусять дослухатися до всіх його зауважень (Фото: IDF)

Слова генерала підкріплюють цифри рекордної в історії Ізраїлю мобілізації. Від початку війни в Секторі Гази, вперше за 50 років, уряд дозволив ЦАХАЛу додатково мобілізувати до 360 тис. резервістів. Знач­на кількість для Ізраїлю, населення якого трохи перевищує 9 млн.

40‑річний Ітай (з міркувань безпеки прізвища ізраїльських військових нижчої і середньої ланки не називаються) один із таких мобілізованих. У світському житті він працює в організації, що досліджує природу тероризму та антисемітизму, але сьогодні він фельдшер у 226‑й парашутно-десантній бригаді ЦАХАЛу, що дислокується на ліванському кордоні. «Ми не мали іншого виходу, — пояснює він NV. — Ми прийшли сюди, щоб не дати Хезбол­лі провести схожу [із Сектором Гази] акцію».

Зі свіжого Індексу військової сили армій світу Military Strength Ranking зрозуміло, чому така необхідність. У 2024 році ЦАХАЛ посів 17‑те місце серед 145 армій світу. Ті 16 країн, чиї армії все ще стоять вище, за територією та за чисельністю населення в кілька, а подекуди в десятки разів більші за Ізраїль. З чотирма із цих армій, що міцніші за ЦАХАЛ, Ізраїль у перманентному або відкладеному конфлікті: Єгипет (№ 15) — на півдні, Іран (№ 14) — на півночі, Туреччина (№ 8) — з моря, Росія (№ 2) — навколо.

Ізраїль впевнений у своїх силах, але розуміє, що в сучасній війні їх завжди бракуватиме. Тому до війська тут готують ще зі школи. І школярі здебільшого прагнуть піти до армії. Чимало саме до бойових частин.

«Не повіриш: ХАМАС вже не самогубці». Неформальна розмова журналіста NV із старшиною ЦАХАЛу Алексом у 5 км від Сектору Газа
«Я тобі розкажу на прикладі мого сина, — каже журналісту NV мобілізований резервіст старшина ЦАХАЛу Алекс. — Нещодавно він говорить мені: тато, пішли до адвоката. — Навіщо? — Треба, щоб ти підписав мені дозвіл на службу в бойових частинах (умова закону, якщо в сім'ї одна дитина). І ми пішли до адвоката. Тепер він пройшов відбір до елітних військ. Призов у серпні».

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Генерал Ден Голдфус (ліворуч) має високий рівень довіри як серед армійців, так і серед громадян Ізраїлю. Тож місцеві політики будь-якого рівня мусять дослухатися до всіх його зауважень (Фото: IDF)
Це дискредитація чинної влади та підрив обороноздатності країни - постити, що політики мають дослухатися до генералів. A.I. закликав судити Залужного за державну зраду, тому що не відповідав Безуглій у ФБ, а тут таке :X
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Це дискредитація чинної влади та підрив обороноздатності країни - постити, що політики мають дослухатися до генералів. A.I. закликав судити Залужного за державну зраду, тому що не відповідав Безуглій у ФБ, а тут таке :X
Так! Не надав їй воєнних планів на 2024 рік. А повинен був мухою метнутись і негайно надати народній депутатці!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

https://youtube.com/shorts/dUyfISCMc9o?si=TpmoB9N8vrm2iN25
Щось чемно себе ведуть. А де ото, знамените "причина зупинки"?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Та що там з помилкою?

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Уявімо ситуацію, що військовозобов’язаним українцям за кордоном, які здійснять електронну реєстрацію, приходить виклик: з’явитися в ТЦК для проходження ВЛК.
На яку дату, або в які терміни необхідно це робити?
Тут нашим чиновникам-можновладцям-законодавцям треба добре все продумати і врахувати життєві обставини.
Такий українець має заздалегідь попередити роботодавця про власне звільнення.
Продати або відправити в Україну авто.
Щось вирішити з житлом, продати або оформити здачу в аренду.
Адже це буде дорога в один кінець. Принаймі до закінчення військового стану
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

 :weep:

   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Адже це буде дорога в один кінець.
Ну і заповіт, і таке всяке. Нє?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну і заповіт, і таке всяке. Нє?
необов’язково, все й так жінці та дітям залишиться
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

необов’язково, все й так жінці та дітям залишиться

там ще батьки
мій друг загинув, то його дружина сказала, що свекруха все пробує на себе...
вона (його дружина) сказала, що їй нічого не треба
і бізнес його спихнула на інщих
я її насварив
сказав, що він не мав загинути, щоб ти втратила чоловіка і все інше та закрилася від усього світу у своїх батьків
у вас є донька, то хоч їй буде допомога
то ніби почала рухатися
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Уявімо ситуацію, що військовозобов’язаним українцям за кордоном, які здійснять електронну реєстрацію, приходить виклик: з’явитися в ТЦК для проходження ВЛК.
На яку дату, або в які терміни необхідно це робити?
Тут нашим чиновникам-можновладцям-законодавцям треба добре все продумати і врахувати життєві обставини.
Такий українець має заздалегідь попередити роботодавця про власне звільнення.
Продати або відправити в Україну авто.
Щось вирішити з житлом, продати або оформити здачу в аренду.
Адже це буде дорога в один кінець. Принаймі до закінчення військового стану

А тепер уявимо ситуацію, що ніхто електронний кабінет не створить, не зареєструється і ніякої інформації не оновить. Скаже, а я нічого не знав про ваші нові вигадані закони і читати їх не мав часу. Куди ж тоді виклик надішлють і чи потрібно усі ті рухи робити, що ти ото написав?
Щось згадався анекдот про Льва та зайця:
- а можна не приходити і бути вечерею?
- можна. викреслюю.


Останнє редагування: 28 квітня 2024 21:11:42 від German
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:lol:
Шедеврально!

я би сказав - шедеврозєрянсько!  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

:weep:

https://youtu.be/cSMQnJVLc_A?si=lQrI7dQoiHsWCMbT

От скажи, будь-ласка,  навіщо ти в таку гарну гілку Пана Оld-Wooda доточуєш такі смаколики?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А тепер уявимо ситуацію, що ніхто електронний кабінет не створить, не зареєструється і ніякої інформації не оновить
хз як нині
але в певні періоди верифікація з за кордону наприклад в дію була закрита
можливо атакували кацапи
хоча це було до війни 22го
дія матюкалась і вимагала українського айпі
та і приватівські "ключі" посилала нах
довший час вискакували вікна з помилками

кабінет створити не проблема
але зв'язати віртуального користувача з конкретним військовозобов'язаним  якщо він тим паче похуїст трохи складнвіша справа

пфу наприклад вимагатиме щорічного  підтвердження особи (що не помер)
також через онлайн відеозв'язок з праціввником пфу
з демонстрацією власного пенсійного в процесі трансляції на боці пенсіонера

в який спосіб примусити похуїста (не обов'язково ухилянта) що за кордоном десятиліття  щось демонстувати в  камеру то квест
мова не про заповнення рядків в кабінеті
тим паче то все зі слів віртуальної особи тобто є блабла

мова про підтвердження особи (зв'язок конкретнох фізособи і конкретного кабінету)
як наприклад  примусити верифвікуватися тих хто не мав і не має жодних укрключів
відвідуванням консуляту за тисячу км?

сумнів що з того буде зиск

в певний час тут була колізія коли на айді австрія (місцева дія) видавали ключі з фінанцполіцай (ще в 2000х)
органу що мав право верифікувати фізособу
але потім виникли питання коректності даних на інших БД (особливо пісня смерті)
мертві ключі з роками накопичувалися а інші бази ігнорили
під лівими і мертвими ключами лізли шахраї   
і айді австрія  почали вимагати йти людей на пошту з документами на папері ів там клерк перевіряв паспорт і прописку
...
вище мова не логіку закону
з тим все +/- норм
але про практичний зиск отримати коректні закордонних чоловіків особливо якщо облік (данні) в райвіськоматі в Україні були втрачені а військовий квиток був або взагалі відсутній або ігнорувався пицифістською владою славних  попередників

кинулися йоп(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

хз як нині
але в певні періоди верифікація з за кордону наприклад в дію була закрита
можливо атакували кацапи
хоча це було до війни 22го
дія матюкалась і вимагала українського айпі
та і приватівські "ключі" посилала нах
довший час вискакували вікна з помилками

кабінет створити не проблема
але зв'язати віртуального користувача з конкретним військовозобов'язаним  якщо він тим паче похуїст трохи складнвіша справа

пфу наприклад вимагатиме щорічного  підтвердження особи (що не помер)
також через онлайн відеозв'язок з праціввником пфу
з демонстрацією власного пенсійного в процесі трансляції на боці пенсіонера

в який спосіб примусити похуїста (не обов'язково ухилянта) що за кордоном десятиліття  щось демонстувати в  камеру то квест
мова не про заповнення рядків в кабінеті
тим паче то все зі слів віртуальної особи тобто є блабла

мова про підтвердження особи (зв'язок конкретнох фізособи і конкретного кабінету)
як наприклад  примусити верифвікуватися тих хто не мав і не має жодних укрключів
відвідуванням консуляту за тисячу км?

сумнів що з того буде зиск

в певний час тут була колізія коли на айді австрія (місцева дія) видавали ключі з фінанцполіцай (ще в 2000х)
органу що мав право верифікувати фізособу
але потім виникли питання коректності даних на інших БД (особливо пісня смерті)
мертві ключі з роками накопичувалися а інші бази ігнорили
під лівими і мертвими ключами лізли шахраї  
і айді австрія  почали вимагати йти людей на пошту з документами на папері ів там клерк перевіряв паспорт і прописку
...
вище мова не логіку закону
з тим все +/- норм
але про практичний зиск отримати коректні закордонних чоловіків особливо якщо облік (данні) в райвіськоматі в Україні були втрачені а військовий квиток був або взагалі відсутній або ігнорувався пицифістською владою славних  попередників

кинулися йоп(
Державних підарів завжди хвилювали тільки гроші і навіть зараз коли Хуйло може лишити їх єдиної годівнички вони не готові вкладати гроші в захист а вигадують дурні механізми які не можуть працювати.

Прикре самогубство.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

хз як нині
але в певні періоди верифікація з за кордону наприклад в дію була закрита
можливо атакували кацапи
хоча це було до війни 22го
дія матюкалась і вимагала українського айпі
та і приватівські "ключі" посилала нах
довший час вискакували вікна з помилками

кабінет створити не проблема
але зв'язати віртуального користувача з конкретним військовозобов'язаним  якщо він тим паче похуїст трохи складнвіша справа

пфу наприклад вимагатиме щорічного  підтвердження особи (що не помер)
також через онлайн відеозв'язок з праціввником пфу
з демонстрацією власного пенсійного в процесі трансляції на боці пенсіонера

в який спосіб примусити похуїста (не обов'язково ухилянта) що за кордоном десятиліття  щось демонстувати в  камеру то квест
мова не про заповнення рядків в кабінеті
тим паче то все зі слів віртуальної особи тобто є блабла

мова про підтвердження особи (зв'язок конкретнох фізособи і конкретного кабінету)
як наприклад  примусити верифвікуватися тих хто не мав і не має жодних укрключів
відвідуванням консуляту за тисячу км?

сумнів що з того буде зиск

в певний час тут була колізія коли на айді австрія (місцева дія) видавали ключі з фінанцполіцай (ще в 2000х)
органу що мав право верифікувати фізособу
але потім виникли питання коректності даних на інших БД (особливо пісня смерті)
мертві ключі з роками накопичувалися а інші бази ігнорили
під лівими і мертвими ключами лізли шахраї  
і айді австрія  почали вимагати йти людей на пошту з документами на папері ів там клерк перевіряв паспорт і прописку
...
вище мова не логіку закону
з тим все +/- норм
але про практичний зиск отримати коректні закордонних чоловіків особливо якщо облік (данні) в райвіськоматі в Україні були втрачені а військовий квиток був або взагалі відсутній або ігнорувався пицифістською владою славних  попередників

кинулися йоп(

Слушне зауваження. Більшість країн і їх установ відфутболюють логіни з інших країн. Та блокують навіть сайти і їх контент, якісь апи чи вимагають від розробників спеціальну версію тільки для їх країни, ключі шифрування та інше.
Тут зробити логін буде проблемою і всі хто будуть заходити - то мабуть будуть тільки кацапські хакери, щоб щось вкрасти чи зламати.
Так що зиску-то не буде, а от шкода може буди велика.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А що робити тим в кого нема мобільного,податкового коду і взагалі не читає новини?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Державних підарів завжди хвилювали тільки гроші і навіть зараз коли Хуйло може лишити їх єдиної годівнички вони не готові вкладати гроші в захист а вигадують дурні механізми які не можуть працювати.

Прикре самогубство.

Та ні. Вони раціонально діють. Ділитися грошима - не раціонально. Все що вже нацарювали вони вважають своїм, а якщо ще не достатньо нацарювали, то треба дозбирати війна там чи ні. Бо якщо виїхати до умовної Португалії, то не працювати ж йти, та і які а них навички та досвід щоб якусь роботу знайти?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А що робити тим в кого нема мобільного,податкового коду і взагалі не читає новини?

Відкорковувати шампанське. Бо щасливі люди.  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія