Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Москві помер кузен. Найбільш імовірна причина- корона

Вчора зателефонувала тітка ( сестра матері та матері кузена), розказала цю сумну новину. Кашляв, до доктора відмовився йти ( тест зробили,  корону тест не показав, тому заспокоївся, хоч кашель не припинявся). А потім жінка прокидається- а він уже хрипить. Викликали швидку, на цей раз доїхала швидко ( в Росії зараз буває, коли швидка їде довго ), але все одне пізно- помер.
Результати розтину по російським законам зобов'язані дати до спливання терміну в ... 40 днів, і, звичайно, там так і дають. Так що не знаю, що вони там напишуть.  Більшість родичів в Москві та Московській області вважають, що це все ж таки корона, незважаючи на негативний тест. Я б дав на це 2/3 (або трохи менше). А 1/3,- ну , може, трохи менше,- що це ланцюжок ДТЗ- мерехтлива аритмія ( або тріпотіння передсердь)- інсульт ( у мене інсульту не було, але ДТЗ- ТП були). Решта ймовірності, якщо брати всього трохи менше- менше 2/3 та менше 1/3,- варто залишити на все інше, включно з ТБЦ.
На користь корони свідчить хрипи, коли він помирав. Проти- результати тестування. Молодий,- 41 рік. Двоє дітей залишилось - 10 та 3 років.

Ну й, з розмов ( я ще племінниці зателефонував після ) з родичами з'ясувалось, що в них до корони зовсім інше ставлення, не таке, як у нас тут, зіпсованих легкою формою епідемії. Там значно серйозніше, поважніше ставлення- приблизно, як у амерів. Коли я сказав, що в нас тут є люди, що доводять- вірусу немає- вони були шоковані. Як і знайомий амер, що розказував про знайому харків'янку, що несла йому подібну пургу.
Звісно, я не став їм розказувати, що в нас на початку епідемії та й потім подібні чутки ( сам бачив неодноразово ) розповсюджували переважно етнічні росіяни, що в усьому вбачають змову проти РФ- мені було досить їхнього шоку від одного факту, що такі люди взагалі є. Я ще тоді хотів сказати тим росіянам ( етнічним і духовно-культурним, православним у МП), що агітували на користь цієї дикості- чому вони з такими ідеями не поїдуть до Москви в розпал епідемії й не почнуть доводити свою геніальну ідею саме там? Або нехай подзвонять родичам у РФ і відкриють їм очі...
   
Кузен  8-:
Двоюрідний брат?
   
Так, в Україні цей термін не є популярним. У нас тут люблять скорочувати до слова "брат", "двоюрідний" опускають. Але й в Москві зараз молодь робить теж саме- кажуть, брат, і розумій по контексту, кузен це чи сиблінг
   
КУЗЕ́Н, а, ч., заст. Двоюрідний брат, а також взагалі родич (переважно в буржуазно-дворянському середовищі). Поздорови від мене тіток і кузенів (Л. Укр., V, 1956, 334).

Словник української мови: в 11 тт. / АН УРСР. Інститут мовознавства; за ред. І. К. Білодіда. — К.: Наукова думка, 1970—1980. — Т. 4. — С. 386.
   
У меня подружка заболела и выздоровела.
   
Кузен  8-:
Двоюрідний брат?
Этот Брандт - криптокацап. Это был прокол. B-)
   
Этот Брандт - криптокацап. Это был прокол. B-)

Тю. Та не дуже він і ховався.

За манерами класичний кацап. До речі, я не раз йому як добра людина, радив не плювати в карму.
 А робить він це постійно.

Останнє редагування: 6 липня 2020 15:00:14 від Людас
   
Чула що у кацапів, якусь допомогу дають, якщо помреш від корони і всі намагаються оформити смерть саме від корони, щоб ці гроші отримати.
   
Этот Брандт - криптокацап. Это был прокол. B-)

+1000000000
   
У меня подружка заболела и выздоровела.

ти в карантині на самоізоляції, чи забив як зезедент?  :K
   
Чула що у кацапів, якусь допомогу дають, якщо помреш від корони і всі намагаються оформити смерть саме від корони, щоб ці гроші отримати.

Бесплатные  билеты на концерт военного оркестра...утопленн ого
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія