Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модно,стільно, молодьожно [ua]

Модно,стільно, молодьожно [ua]



Мінус 10 болуканів, я щетайу
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]

Мінус 10 болуканів, я щетайу

       :D
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]

 (tu)
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]

Ну Мельник і дає  :gigi:
Вже і Анатасовичу не поступається  ;)
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]

Ну не дивуйтесь тоді химерним рухам німаків.
Плоди зеленої дипломатії так і згниють зеленими.
Бо є дуже просте бачення.
Б'ються у дворі два гопаря, а доброчесні бюргери просто в ахує і більш нічого.
Я от вже й сам іноді думаю, чи не є цей Мельник байстрюком кацапської коняки лаврова? Чи небензі?
Як кажуть : знайдіть 10 різниць.
Чи 10 болуканів...
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]

мельника тепер болукани зацькують за знущання над равликами
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]

Ну не дивуйтесь тоді химерним рухам німаків.
Плоди зеленої дипломатії так і згниють зеленими.
Бо є дуже просте бачення.
Б'ються у дворі два гопаря, а доброчесні бюргери просто в ахує і більш нічого.
Я от вже й сам іноді думаю, чи не є цей Мельник байстрюком кацапської коняки лаврова? Чи небензі?
Як кажуть : знайдіть 10 різниць.
Чи 10 болуканів...
А ты аж радэнькый, шо немцы нам нихрена не дают, а только дипконсьорнять и шось обещают на конец года. Лозунг "сомневающихся" - чем хуже, тем лучше.
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]

А ты аж радэнькый, шо немцы нам нихрена не дают, а только дипконсьорнять и шось обещают на конец года. Лозунг "сомневающихся" - чем хуже, тем лучше.
те що німці нам "нічого" не дають результат роботи того самого пана, якому радо аплодують за його висери в адресу німецького керівництва. Такими  спробами образити німців ви в правду вважаєте можна прискорити постачання?
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]

кстати, а где наш друг Болукан?
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]

те що німці нам "нічого" не дають результат роботи того самого пана, якому радо аплодують за його висери в адресу німецького керівництва. Такими  спробами образити німців ви в правду вважаєте можна прискорити постачання?
Тэ шо нимци нам ничего не дают - работа самих нимцив, начиная с фрау Меркель и их желания и посрать и не надуться. Это вполне сознательное торможение процесса вместе со своими подельниками французами, опасающимися усиления Украины, как и всего блока "Новой Европы", больше ориентированной на Штаты и Британию. И не надо тут кивать на Мельника, не он не разрешил Рейнметаллу начать ремонт Гепардов.
Хотели бы помогать - по крайней мере раз не готовы передать сразу, дали бы возможность работать промышленности, так нет - они "не согласные".
Зватит болуканить. надо называть вещи своими именами. Немцам больше хочется победы Хуйла и продолжения с ним генделя, чем победы Украины.
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]

Ещё 2 недели назад я по радио слышал, что в Германии уже 200 украинских солдат на обучении. Поэтому рано обвинять.
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]

Ну не дивуйтесь тоді химерним рухам німаків.
Плоди зеленої дипломатії так і згниють зеленими.
Бо є дуже просте бачення.
Б'ються у дворі два гопаря, а доброчесні бюргери просто в ахує і більш нічого.
Я от вже й сам іноді думаю, чи не є цей Мельник байстрюком кацапської коняки лаврова? Чи небензі?
Як кажуть : знайдіть 10 різниць.
Чи 10 болуканів...
І по яких же це ознаках Україна - гопарь?
Україна - жертва гопаря, а гопаря вигодувала в тому числі і Німеччина, і тепер має перед нами моральне зобов'язання помагати всім, чим може.
Бо гопарь рано чи пізно добереться і до них.
І бюргер якраз це розуміє.
   
Re: Модно,стільно, молодьожно [ua]


Україна - жертва гопаря, а гопаря вигодувала в тому числі і Німеччина, і тепер має перед нами моральне зобов'язання помагати всім, чим може.
завжди виходьте з позиції що вам нічого не винні, і тоді трохи інакше буде оцінювати і німців і нашого посла. Його задача довести до тих хто ще недавно не відрізняв нас від кацапів. що це потрібно саме їм. і в цьому його робота. А коли ви хочете через "моральне зобов'язання помагати всім, чим може" і спроби принизити їх, то це не працює.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія