Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Андрей Рева: борьба с ФОПами ITшников и журналистов не коснется

Саме так, а ще замовники будуть відмовлятися від такої сумної "кооперації"
Їм простіше буде з індусами чи китайцями працювати.

Я просто дивлюся по колегах: є нормальні хлопці, але без контролю цілий день в Інтернеті просидять...
   
Це все "одноразова акція". Як тільки почнеться - всі ці Creative Quarters та інші офіси дуже швидко звільняться.
Розмовляв з Романом Хмільом - він в акує повному, зараз офісна нєдвіга "під ІТ-контори" тільки так здається як "гарячі пірожки".
Що буде після тих Рево-Кабздєцових викрутасів - там така "лавина" почнеться у сміжних галузях економіки :facepalm:

Я знаю, що в двох львівських контор є затишні офіси в теплих краях ще з часів янука.  Так що велікій ісход пройде швидко і боляче для бюджету. Дуже боляче. Як іксом по яйцях.
   
Я просто дивлюся по колегах: є нормальні хлопці, але без контролю цілий день в Інтернеті просидять...
Тайм-менеджмент, Scrum, Canban проводити коли всі сидять "по квартирах" буде дуже й дуже важко.
Здається "золота ера українського ІТ" підходить до свого логічного завершення.
   
Не буде, звісно, бо контроль і координація слабкі.

та будуть собі люди в офісі сидіти як сиділи. просто буде не фірма а ко-воркінг. сервера всі віддалені. і навіть код можна локально не зберігатися, а користуватися чимось на зразок https://xi-editor.io/.
контора болгарська і карточки зарплатні болгарські (наприклад).
не слухай цих божевільних які розповідають про силовиків, що будуть бігати по ко-воркінгах і всіх бити. у людей дійсно непорядок з головою.
   
Я знаю, що в двох львівських контор є затишні офіси в теплих краях ще з часів янука.  Так що велікій ісход пройде швидко і боляче для бюджету. Дуже боляче. Як іксом по яйцях.
Softserve?
Якщо один Softserve звалить з України у повному складі - Україна це дуже швидко відчує. :(
   
Тайм-менеджмент, Scrum, Canban проводити коли всі сидять "по квартирах" буде дуже й дуже важко.
Здається "золота ера українського ІТ" підходить до свого логічного завершення.

"не сідай, бо спинку зломиш" (с)
   
Давай без твого звичайного обливання гівном людей які жодним чином з цим не пов'язані?

Хочеш цього пітара щось запитати? У нього відкриті коменти

https://www.facebook.com/mykhaylo.kobtsev/posts/2132129560212456

Ухххааха!
А от мені цікаво - оця зверхність та хамство - це від того, що бєпєпє це маклауди, чи що? Чи не дохера понтів?
   
та будуть собі люди в офісі сидіти як сиділи. просто буде не фірма а ко-воркінг. сервера всі віддалені. і навіть код можна локально не зберігатися, а користуватися чимось на зразок https://xi-editor.io/.
контора болгарська і карточки зарплатні болгарські (наприклад).
не слухай цих божевільних які розповідають про силовиків, що будуть бігати по ко-воркінгах і всіх бити. у людей дійсно непорядок з головою.
бггг, прийдуть "силовики", зажмуть пальці найбільш пихатого "фрілансера" та "смузі-хльоба" у двері - він розкаже повну структуру як працює компанія.
Потім всіх виїбуть по черзі :K
Твої "болгарії" дуже легко перекрити. Потім навіщо городити цю халабуду з "гівна й палок", коли простіше просто поїхати з країни працювати у більш "сприятливі" бізнес та соц-умови? :K
   
Softserve?
Якщо один Softserve звалить з України у повному складі - Україна це дуже швидко відчує. :(

Угу, серв. Моі колишні клієнти
   
Угу, серв. Моі колишні клієнти
Вони зараз №1 в Україні по кількості "веслувальників".
   
Вони зараз №1 в Україні по кількості "веслувальників".

Та да, офіси по всій краіні. Найбільші франик, дніпро, киів.
   
Вони зараз №1 в Україні по кількості "веслувальників".

Хіба ЕПАМ не більше?
   
Ухххааха!
А от мені цікаво - оця зверхність та хамство - це від того, що бєпєпє це маклауди, чи що? Чи не дохера понтів?
на 5-й рік життя "депутата правлячої партії" з'являється відчуття, що бога за бороду вхопив.
По-іншому не пояснити.
   
Хіба ЕПАМ не більше?
Помилився, вони недавно обскакали SoftServe
Так, вони зараз найбільші.



Останнє редагування: 20 лютого 2019 23:13:27 від Michigan
   
А  в загальному то так, чиновникам можна вірити на слово. Айтішників не зачепить, зачепить айтішні компанії, які у свою чергу зачеплять айтішників.
У текстах пана Реви немає жодних аргументів, що буде інакше  :)

Плюс, зацепит страну и ее благосостояние. IT-шники не пострадают. Украина так "любила" их все эти годы, что отработано просто огромное чилсо вариантов, как работать, "не пересекаясь" с государством.
   
бггг, прийдуть "силовики", зажмуть пальці найбільш пихатого "фрілансера" та "смузі-хльоба" у двері - він розкаже повну структуру як працює компанія.
Потім всіх виїбуть по черзі :K
Твої "болгарії" дуже легко перекрити. Потім навіщо городити цю халабуду з "гівна й палок", коли простіше просто поїхати з країни працювати у більш "сприятливі" бізнес та соц-умови? :K

якщо будуть приходити, зажимати пальці, потім іпати (як то в твоїй хворій уяві), то звичайно простіше виїхати.
а якщо ближче до реальності, то менша частина можливо і виїде, а частина буде працювати по схемі описаній мною чи по подібних.
   
бггг, прийдуть "силовики", зажмуть пальці найбільш пихатого "фрілансера" та "смузі-хльоба" у двері - він розкаже повну структуру як працює компанія.
Потім всіх виїбуть по черзі :K
Твої "болгарії" дуже легко перекрити. Потім навіщо городити цю халабуду з "гівна й палок", коли простіше просто поїхати з країни працювати у більш "сприятливі" бізнес та соц-умови? :K
Випередили!  (tu)
Цей панкодер karuby такий наївнячий... Ну, як автор антиайтібляхарськог о закону з його улюбленого бєпєпє і каже: "двухлєтка в памперсах"  :blush2:
Заплатять усє. Ще й закордонні поїздки заборонять, досить буде лише інформації про "нетрудові кодингові доходи". Тут вже на каву не політаєш  :snooks:
   
та будуть собі люди в офісі сидіти як сиділи. просто буде не фірма а ко-воркінг. сервера всі віддалені. і навіть код можна локально не зберігатися, а користуватися чимось на зразок https://xi-editor.io/.
контора болгарська і карточки зарплатні болгарські (наприклад).
не слухай цих божевільних які розповідають про силовиків, що будуть бігати по ко-воркінгах і всіх бити. у людей дійсно непорядок з головою.
так шо, айтищнеги все так же твердозапетра?..
ПыСы: как заебывали эти еженедельные тренинги шо говорить прокурорско-гэбэшным крысам в случае их "внепланового появления в ко-воркинге" :facepalm:
   
Випередили!  (tu)
Цей панкодер karuby такий наївнячий... Ну, як автор антиайтібляхарськог о закону з його улюбленого бєпєпє і каже: "двухлєтка в памперсах"  :blush2:
Заплатять усє. Ще й закордонні поїздки заборонять, досить буде лише інформації про "нетрудові кодингові доходи". Тут вже на каву не політаєш  :snooks:

угу. і паспорти заберуть щоб ніхто не виїхав.
то не я наївнячий, то ви в неадекваті.
   
так шо, айтищнеги все так же твердозапетра?..
ПыСы: как заебывали эти еженедельные тренинги шо говорить прокурорско-гэбэшным крысам в случае их "внепланового появления в ко-воркинге" :facepalm:

твердо і непохитно за.

П.С. і часто зявлялися? пальці цілі?
   
на 5-й рік життя "депутата правлячої партії" з'являється відчуття, що бога за бороду вхопив.
По-іншому не пояснити.
не знаю, навіть трохи лячно ві цієї відсутності відчуття берегів. Наче у останній рік ікуновича, коли "ситі єбала" у хамів  випорожнення аналогічними спічами вивергалися.
Але #ятвердожзапетра
   
роздасть краточки болгарського банку своїм працівникам і буде гроші на них перераховувати
податок 18%
   
податок 18%

в Болгарії?
який саме податок?
   
твердо і непохитно за.

П.С. і часто зявлялися? пальці цілі?
Не знаю, я звидты уже ушоль.  Пусть стремаются дальше и голосуют только за Петра, шоб проверяющие крысы наскакивали еще чаще
   
так шо, айтищнеги все так же твердозапетра?..
ПыСы: как заебывали эти еженедельные тренинги шо говорить прокурорско-гэбэшным крысам в случае их "внепланового появления в ко-воркинге" :facepalm:
Вони думають, що стали "любимой женой", то їх пожаліють і поцьомають у лобік. Інших ФОП "Атсечь" і ви*пати, зрозуміло :)
   
Не знаю, я звидты уже ушоль.  Пусть стремаются дальше и голосуют только за Петра, шоб проверяющие крысы наскакивали еще чаще

ну а поки нє ушол, як часто зявлалися позапланові візити?
   
твердо і непохитно за.

П.С. і часто зявлялися? пальці цілі?

Фактично айті досі не чіпали, ну там злегка попресували. Але щас Галя вже дозріла аби іі за цицьки взяти :)
   
ну а поки нє ушол, як часто зявлалися позапланові візити?
Еще раз, для тех хто в шоколадной кацке: тренинги были раз в неделю. Тема: я тут случайно, шоль мимо, вижу люди с компами сидят, попросился с ними посидеть, ничего не знаю, чисто случайно :facepalm:
Как часто - вопрос к директорату. Я на шухере там стоять не подвязывался :laugh:
   
не знаю, навіть трохи лячно ві цієї відсутності відчуття берегів. Наче у останній рік ікуновича, коли "ситі єбала" у хамів  випорожнення аналогічними спічами вивергалися.
Але #ятвердожзапетра
А що там щось "суттєво" помінялося? Трошки "єбала" інші, 18 попередніх "єбал" навіть встигли заскочити у партію до Підра.
Сам Підр зрозумів, що треба вчасно збігти з уряду Азірова, але він там був не випадковий, а звичайний "риго-анал серед своїх".
Ці до речі діють більш "виважено". "Данєцкіє" просто єбали бізнес "насуху".
А ці спочатку запускають різних ЛОМів та інших Карлів Волохів, які повинні пояснити жебрацькому манюпасу "по-іншому" не можна. Сьогодні "рітуальною жертвою" стають а далі по списку.
Обобрямс серед "підротів" присутній.

Але зараз відбувається злам, перший раз я сьогодні на ДОУ побачив як прихильники певної політсили там накидали куїв на комірець. Мабуть навіть дуже "аполітичних" смузі-хльобів змогли підняти на диби.
   
ну а поки нє ушол, як часто зявлалися позапланові візити?

Поки я не пішов з Сіклуму, там єбля була чітко "раз у квартал". Навіть карна справа заведена на фінансового директора.
   
Еще раз, для тех хто в шоколадной кацке: тренинги были раз в неделю. Тема: я тут случайно, шоль мимо, вижу люди с компами сидят, попросился с ними посидеть, ничего не знаю, чисто случайно :facepalm:
Как часто - вопрос к директорату. Я на шухере там стоять не подвязывался :laugh:

ще раз, для тих хто погано розуміє українську.
я запитував не про тренінги. а про те, як часто були позапланові перевірки (у твоїй присутності) поки ти там працював.
так зрозуміло?
   
в Болгарії?
який саме податок?
у нас за перерахунок
   
угу. і паспорти заберуть щоб ніхто не виїхав.
то не я наївнячий, то ви в неадекваті.
"Двухлєтка в памперсах"(с)бєпєпє, сподіваюсь, ви знаєте, що за різні борги ВЖЕ нема можливості виїзду закордон? Паспорт ваш нафіг нікому не треба - можете його на стінку цвяхом прибити.
1. Органи дізнання отримують інформацію про незаконну діяльність (пальці у двері, або стук колишніх зображених працівників, ОРД тощо)
2. Вас викликає слідчий. Ви у несознанці.
3. Попадаєте під розслідування видатків.
4. Ім'я попадає в реєстр.
5. При спробі перетнути кордон зі сторони України - автоматично розвертають додому, поруч з неплатниками аліментів, маючих заборгованості по рішенням суду та іншими.
Якщо ви не беркутовець, не крутелик, не син судді, та не члєн бєпєпє - сидіти вдома.
Отакоєот
   
ще раз, для тих хто погано розуміє українську.
я запитував не про тренінги. а про те, як часто були позапланові перевірки (у твоїй присутності) поки ти там працював.
так зрозуміло?
Я так розумію, із мізками в тебе тяжко, бо вони повністю твердозапетра. Ще раз: про кількість "візитів" мені невідомо, проте знаю що вони були і не одноразово. Тренінги на предмет знання "легенди" проводилися майже щотижня.
   
у нас за перерахунок

що за дурниці?
мені колись брат передав американську карточку і кидав по 100 баксів в місяць. я знімав в нашому банкомані. 1% чи 2% комісії було.
з Болгарією все настільки гірше? якось не віриться.
   
Я так розумію, із мізками в тебе тяжко, бо вони повністю твердозапетра. Ще раз: про кількість "візитів" мені невідомо, проте знаю що вони були і не одноразово. Тренінги на предмет знання "легенди" проводилися майже щотижня.

я теж бачу що з мізками в тебе не все гаразд.
ПРИ ТОБІ  візити були? ні? добре. це все що я хотів знати.
   
А що там щось "суттєво" помінялося? Трошки "єбала" інші, 18 попередніх "єбал" навіть встигли заскочити у партію до Підра.
Сам Підр зрозумів, що треба вчасно збігти з уряду Азірова, але він там був не випадковий, а звичайний "риго-анал серед своїх".
Ці до речі діють більш "виважено". "Данєцкіє" просто єбали бізнес "насуху".
А ці спочатку запускають різних ЛОМів та інших Карлів Волохів, які повинні пояснити жебрацькому манюпасу "по-іншому" не можна. Сьогодні "рітуальною жертвою" стають а далі по списку.
Обобрямс серед "підротів" присутній.

Але зараз відбувається злам, перший раз я сьогодні на ДОУ побачив як прихильники певної політсили там накидали куїв на комірець. Мабуть навіть дуже "аполітичних" смузі-хльобів змогли підняти на диби.
Хэ-хэ
"Козёл-провокатор — специально обученный козёл, использующийся на скотобойнях, мясокомбинатах и т. п. В обязанности козла входит сопровождение стада овец на бойню, при этом сам козёл выходит оттуда невредимым, зная о расположении скрытого выхода. Козёл-провокатор успокаивает стадо и вселяет ему уверенность.

Такой козёл имеет на мясокомбинате официальную должность, на его содержание выделяются средства."
   
"Двухлєтка в памперсах"(с)бєпєпє, сподіваюсь, ви знаєте, що за різні борги ВЖЕ нема можливості виїзду закордон? Паспорт ваш нафіг нікому не треба - можете його на стінку цвяхом прибити.
1. Органи дізнання отримують інформацію про незаконну діяльність (пальці у двері, або стук колишніх зображених працівників, ОРД тощо)
2. Вас викликає слідчий. Ви у несознанці.
3. Попадаєте під розслідування видатків.
4. Ім'я попадає в реєстр.
5. При спробі перетнути кордон зі сторони України - автоматично розвертають додому, поруч з неплатниками аліментів, маючих заборгованості по рішенням суду та іншими.
Якщо ви не беркутовець, не крутелик, не син судді, та не члєн бєпєпє - сидіти вдома.
Отакоєот

щодо боргів це давно і не тільки в нас.
жахів навигадувати можна скільки завгодно. я про це говорив - загнобити ІТ можна, отримати 41% податків - ні.
якщо ваші хворі фантазії таки хтось почне втілювати в життся - ІТшники будуть тікати не доводячи справу ні до якої незаконної діяльності. от і все.

ви вірите в ці жахи - ваша справа. я не вірю. хто правий скоро побачимо.

   
Давай без твого звичайного обливання гівном людей які жодним чином з цим не пов'язані?

Хочеш цього пітара щось запитати? У нього відкриті коменти

https://www.facebook.com/mykhaylo.kobtsev/posts/2132129560212456

жостко йому там хуїв напхали ті шо ІТ_ЗА_ПЕТРА  :weep:
   
Что значит "вкинул"? В той формулировке, которая предлагается, этот закон очень даже касается всех. И айтишников, и журналистов-фрилансеров. Пусть формулируют нормально. Потому что все контролирующие органы и суды мнением Ревы интересоваться не будут. А вообще, больше похоже, что вкинули, посмотрели реакцию, че-то перднули в ответ.

+100500
давить пока взад не откатят, и реву нафуй не пошлют


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія