Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я так зрозумів пєтрушкі всі просери гетьмана за 5 років хочуть повісити на Зе ?

На Зе , який і дня ще не був Президентом ? Принаймні , судячі з гілок на першій сторінці, які мінстецівська сцикопєхота генерить.

Потужна стратегія.

   
У торчка уже попередникы виноваты
   
також всі невиконані обіцянки Педра
ще трохи і почнуть репетувати : Зеленський, де атогодини? де бруківка на Грушевського?
   
У торчка уже попередникы виноваты

Женя , ти про бріліантових прокурорів вже дів гілки однакові сьогодні запузирив.
Яке відношення Зе має до того , що Педро добив правосуддя в Україні ?



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1043069.0
   
У торчка уже попередникы виноваты

Ще не президент, а вже (с)
   
Які саме?

Ось цілу гілку отой навіжений француз наригав.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1043081.0
   
Ось, наприклад.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1043069.0
Поганенький приклад
Справа 3 роки в суді
Пацики не працюють
Там правда і свідки ще ті тіпочки
   
Поганенький приклад
Справа 3 роки в суді
Пацики не працюють
Там правда і свідки ще ті тіпочки

Злив зарахований
На ще. І вище.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1043047.0

   
Бюторасти знайшли причину в прольоті своєї Вагіні...
   
Бюторасти знайшли причину в прольоті своєї Вагіні...

Стиц - пздц.
   
Починай перераховувати "просьри"
   
На Зе , який і дня ще не був Президентом ? Принаймні , судячі з гілок на першій сторінці, які мінстецівська сцикопєхота генерить.

Потужна стратегія.

там вся шобла от Петрухи бежит в преддверии ....
   
Вперше в політичній історії України
у всьому, що відбувається сьогодні винні не папєрєднікі,(С) а наступники  :laugh:
   
Зелодупі собі вже формують міф про непорочного клоуна)))))


Альтернативні, ваш лідер на букву а, на велосипеді приїде на кенгурацію?)
   
Да какая разница, о чем визжат петрушки? Их визг пять лет никто не слушал и не верил ему, что мы видим по результатам голосования и тут верить никто не станет. Они сами себя убедили, что народ тупое быдло и ничего не понимает и ведут агитацию соответственно.
   
також всі невиконані обіцянки Педра
ще трохи і почнуть репетувати : Зеленський, де атогодини? де бруківка на Грушевського?

Саме так.

Через якийсь час Зеленського спитають, де його хоча б намагання вирішити ті питання, які він закидав у вину  Порошенку, та що він  так щиро обіцяв зробити, розвісивши ті оманливі передвиборчі бігборди.

А як ти думала?

П'ять років будеш скиглити: "а нас за що? Вова ж молодий, дайте йому час, він ще нічого поганого не зробив"?
   
Да какая разница, о чем визжат петрушки? Их визг пять лет никто не слушал и не верил ему, что мы видим по результатам голосования и тут верить никто не станет. Они сами себя убедили, что народ тупое быдло и ничего не понимает и ведут агитацию соответственно.

Бєнє нравіться твой задор, ...

Вже 20.05 о 10:01 всі навколишня дупа  - ваших рук справв
   
Вже 20.05 о 10:01 всі навколишня дупа  - ваших рук справв
Как скажешь.
   
Саме так.

Через якийсь час Зеленського спитають, де його хоча б намагання вирішити ті питання, які він закидав у вину  Порошенку, та що він  так щиро обіцяв зробити, розвісивши ті оманливі передвиборчі бігборди.

А як ти думала?

П'ять років будеш скиглити: "а нас за що? Вова ж молодий, дайте йому час, він ще нічого поганого не зробив"?


Може для "декого" скиглення та розмазування сопель по інтернетах - сенс життя?
   
при гетьмані все було ок.. так шо не п***а.. то шо при прихильники певної політсили почало все сипатись коли шакали задушили старого лева... так то прихильники певної політсили з шакалами винний
   
також всі невиконані обіцянки Педра
ще трохи і почнуть репетувати : Зеленський, де атогодини? де бруківка на Грушевського?

Ти як зазвичай ну дуже розумна, аж страшно він потужності твого інтелекту!

 (tu)
   
Саме так.

Через якийсь час Зеленського спитають, де його хоча б намагання вирішити ті питання, які він закидав у вину  Порошенку, та що він  так щиро обіцяв зробити, розвісивши ті оманливі передвиборчі бігборди.

А як ти думала?

П'ять років будеш скиглити: "а нас за що? Вова ж молодий, дайте йому час, він ще нічого поганого не зробив"?
запитаємо з Вови з багатьох питань, через які сьогодні потерпає Україна, не переймайся
 :gigi: але ти...не намагайся повісити на мене більше, ніж я на те заслуговую
я ніколи не вважала Вову Зеленського саме тим, чого потребує Україна на посту президента
півроку тому тільки уві сні могла би уявити, що я голосую за нього на виборах  :laugh:
але що було робити? а нічого! от і довелося
   
Ти як зазвичай ну дуже розумна, аж страшно він потужності твого інтелекту!

 (tu)
Скажи?  :king2:
   
Не могу понять, в чем проблема. Был президентом Порошенко, который привел с собой команду
и которая обязана вместе с ним и уйти. Стал президентом Зеленский - пусть заводит своих людей.
Нечего истерить. Или Вовка будет сидеть на стуле, пирожки в открытый рот запихивать, а работать
за него будут попередники ? Так должен же был знать куда лезет.

   
а работать
за него будут попередники ?
"наработалі"..папєрєднікі
   
"наработалі"..папєрєднікі

Так покажите, как надо "нарабатывать", зачем истерить. А народ посмотрит.


   
запитаємо з Вови з багатьох питань, через які сьогодні потерпає Україна, не переймайся
 :gigi: але ти...не намагайся повісити на мене більше, ніж я на те заслуговую
я ніколи не вважала Вову Зеленського саме тим, чого потребує Україна на посту президента
півроку тому тільки уві сні могла би уявити, що я голосую за нього на виборах  :laugh:
але що було робити? а нічого! от і довелося

Бо дура :lol:
   
У торчка уже попередникы виноваты

Скоріш то у вас наступники вийнуваті.
Бо просер на просері, а Зе як не верти не був президентом ще жодного дня.
Чи ви і з цим не згодні, брехати так брехати.
   
Бо дура :lol:
та й ти не дуже розумний
   
На Зе , який і дня ще не був Президентом ? Принаймні , судячі з гілок на першій сторінці, які мінстецівська сцикопєхота генерить.

Потужна стратегія.
Перечисліть "просери" "гетьмана", щоб знати, про що йде мова.
   
Перечисліть "просери" "гетьмана", щоб знати, про що йде мова.

Судя по истерикам, главный "просер" у Пороха в том, что у Зеленского до сих пор нет людей ))
   
та й ти не дуже розумний

Я вихід знайшов
   
Уся програма наркоші була побудована на "просерах" гетьмана
   
пидрилки фупа это курка без головы
бегает серит еще, но сколько то осталось..
пост выборный синдром, головку держать
   
Які саме?
ну вон совсем рядом кадровый педрила распинается, что уход Климкинда и возвращение РФ в ПАСЕ это пройоп Зе.
   
як я зрозуміла то 73 процента проголосувало за артикля бо він обіцяв що швидко може все виправити  а насправді буде пять років страждати з перфомансом "папєрєдніки"...
   
Знову фантазії і всяка консірологія  :facepalm1:
   
ну вон совсем рядом кадровый педрила распинается, что уход Климкинда и возвращение РФ в ПАСЕ это пройоп Зе.

Ну РФ дали копаша з ПАРЕ, коли там був Клімкєнд. Тепер він іде і пРФ повертається.
Це точно не "пройоп" "гетьмана".

Втім, й не "пройоп" Зеленського. Він такий, якій він є. Просто у ПАРЕ зробили висновки після того, як побачили, хто став президентом по вибору більшості українських громадян і хто за ним стоїть, от і все.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія