Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я так зрозумів пєтрушкі всі просери гетьмана за 5 років хочуть повісити на Зе ?

Там нет разницы - мерзкая кацапопропаганда.
а ви нє очєнь умная насправді
   
На Зе , який і дня ще не був Президентом ? Принаймні , судячі з гілок на першій сторінці, які мінстецівська сцикопєхота генерить.

Потужна стратегія.

а вони інакше не можуть, срати - їхнє ремесло
   
Да какая разница, о чем визжат петрушки? Их визг пять лет никто не слушал и не верил ему, что мы видим по результатам голосования и тут верить никто не станет. Они сами себя убедили, что народ тупое быдло и ничего не понимает и ведут агитацию соответственно.

+
   
А что Людаса какой-то идиот таки наконец-то взял на работу?! После тридцатилетнего перерыва :) Слава Зе!

Дядя Олег , істериш ?
Це добре . Відчуваєш, що ми своїми податками тебе ,  глиста , годувати більш не збираємося ?
Ти ж не емігрант . Ти сука на шиї народу України.
   
Папірпєднікі (с)
Пропєпєднікі (с)
Попрєпєднікі (с)
   
Дядя Олег , істериш ?
Це добре . Відчуваєш, що ми своїми податками тебе ,  глиста , годувати більш не збираємося ?
Ти ж не емігрант . Ти сука на шиї народу України.

Тётя Люда, я реально не понимаю как можно сидеть на шее у хронически безработного :)
   
Тётя Люда, я реально не понимаю как можно сидеть на шее у хронически безработного :)

Пропєрпєднікі (с)
   
Пропєрпєднікі (с)

тю на тебе!
Наступники!
   
тю на тебе!
Наступники!

Насупутники (с)
   
Тётя Люда, я реально не понимаю как можно сидеть на шее у хронически безработного :)

Дядя Олег , я ні дня не прорацював в своєму житті на бюджетних місцях. А ось ти глист. На моій і не тільки шиї.
Ніяка ти не Оля і не емігрант. Це вже зрозуміло. Не пались більше чим вже є.

   
якi просери ?

Отакі яким шрифтом ти свій пост набрав.

Країна на останніх місцях по всьому крім корупції , а ти не бачиш ? Окуляри одягни, а шрифт зменш.
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1043135.0

А ось ще одна прибацана гілочка.

Пєтрушкі , чому ви такі тупі ? Ні розуму , ні креативу ?
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1043135.0

А ось ще одна прибацана гілочка.

Пєтрушкі , чому ви такі тупі ? Ні розуму , ні креативу ?
За базар тре відповідати1  :punish:
   

я ніколи не вважала Вову Зеленського саме тим, чого потребує Україна на посту президента
півроку тому тільки уві сні могла би уявити, що я голосую за нього на виборах  :laugh:
але що було робити? а нічого! от і довелося
(tu) +100000
   
як я зрозуміла то 73 процента проголосувало за артикля бо він обіцяв що швидко може все виправити  а насправді буде пять років страждати з перфомансом "папєрєдніки"...

Консерва стать поміняла.

   
Консерва стать поміняла.

Показати зображення...
:weep:  (tu)
   
На Зе , який і дня ще не був Президентом ? Принаймні , судячі з гілок на першій сторінці, які мінстецівська сцикопєхота генерить.

Потужна стратегія.
Это проблема Зеленого. Он должен определиться. Или станет очередным хранителем подвалов банковой, куда стекаются из регионов реки награбленного или выберет стадион, не для КВНа, а для многочисленной номенклатуры. Главное иное-как прекратить эффект Попандопалы. Почему? Где Гонтарева? Где Азиров? Где Янукович? Где Пашинский? Где Онищенко? Где понедилки? Пограбили и разбежались с награбленным по миру? А кто домой с награбленным возвращать будет или вы им хотите все простить и забыть? Так тогда страны не будет. Вы как то определитесь. Страну без награбленных и выведенных ресурсов не возродить.А для этого необходима служба возврата, как это було у Голды Меер.Всех возвращали.Кого в самолетах. Кого в багажниках.Кого в трюмах.А кого и по частям. Но вертали всех. Без мовы и вышиванок, но с награбленным.
   
Консерва стать поміняла.

Показати зображення...
Йопт!на які жертви пєдрики йдуть щоб залишитися біля корита  :weep:
   
Консерва стать поміняла.

Показати зображення...

Та у них там бригади за одним ніком. Вчора отой евген68 двічі однакові теми з однаковим стартовим постом відкривав про бріліантових прокурорів.
З різницею в чотири години. Щось треба їх командирам з передачею змін робити.. Журнал якийсь завести чи що.

Бо персонал бачу понабирали тупий до неможливості.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1043069.msg22699833#msg22699833


   
Йопт!на які жертви пєдрики йдуть щоб залишитися біля корита  :weep:
ой нінада, там у вашому консервному полку є така собі tecca  :gigi:
   
Дядя Олег , я ні дня не прорацював в своєму житті на бюджетних місцях. А ось ти глист. На моій і не тільки шиї.
Ніяка ти не Оля і не емігрант. Це вже зрозуміло. Не пались більше чим вже є.

Я думаю что просто ни дня не проработали. Те кто работает не ноют. :)
   
Не звертай уваги на петрушок, Людасе. Головне, щоб тобі особисто було комфортно жити при президенті Зеленському. Щоб твоє власне життя змінилося на краще. Це головне, а не те, що там петрушки теревенять. Ми тобі звісно всі цього щиро бажаємо — отримати гідну пенсію чи знайти хорошу роботу, щоб не лише на маршрутку вистачало, але щоб і якусь власну автівку прикупити.

Приєднуюсь до по бажань.. І шоб в польтові маршрутки завжди по 3 гривні були  (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія